Skocz do zawartości
Lazama

Assassin’s Creed Valhalla

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
10 minut temu, Jaycob napisał:

Najlepiej III RP, głównym bossem był był by Jaro ze swoim kotem. :E 

Zapomnij że  u nas dopuścili by do sprzedaży, natychmiast BAN, te porównanie z kotem zapachniało Blofeldem z Bonda  :E 

Myślę że na AC z akcją u nas będzie szansa jak w końcu Ubi otworzy swoje studio w Krakowie, bo robią już podchody do tego od dobrych kilku lat :E 

Otworzą studio łykną trochę historii to złapią natchnienie.

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Jaycob napisał:

Najlepiej III RP, głównym bossem był był by Jaro ze swoim kotem. :E 

Reboot? I kolejne klepanie serii na nowo? :E  Chociaż w sumie? :hmm: Ale tylko do 3 części. Niech AC będzie tym czym był na samym początku - zabójcą z ukrycia. 

Dlaczego reboot? Po prostu, powrót do tego okresu historycznego i tego bohatera, ale bez Milesa i bez watku współczesnego - wszyscy tak narzekaja, a najgorszym elementem całej serii był watek współczesny i całkowicie drewniany bohater, którego miałem ochotę ukatrupić już w pierwszej części ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo było drewniane, wybijało mnie z rytmu gry.  Zmuszali mnie do czynności jakich nie chciałem robić,  taki zapychacz na siłę wtrącony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, frog67 napisał:

Tak się zastanawiam kiedy seria AC zawita do Polski, liczba krajów w których nie osadzono gry Ubisoftu jest krótsza niż tam gdzie akcja się działa, więc szansa rośnie z każdą częścią. Teraz tylko pytanie jaki okres wybiorą?złoty okres Rzeczpospolita "od morza do morza" czy może okres wojen z krzyżakami i Grunwald z asasynem :E 

A może II RP i wątki z Ossowieckim czy Piłsudskim ? (a w tle początki III rzeszy obok, tuż za miedzą)

Wikingowie jak i Słowianie mieli dosyć podobne stare chatki, grody, kasztele itd. Nawet nasze przaśne słowiańskie błotno-piaszczyste kujawsko-mazurskie klimaty wyglądu terenu z Wieśka wyglądają bardzo podobnie z tym co widzimy w zapowiedziach Valhalli.

III Rzesza to trochę kłopotliwy wątek bo trzeba pokazać że naziści (kosmici?) napadli na naród niemiecki ;)

(śmiać mi się chce jak "poprawność polityczna" próbuje wymyślić jakiś "mitycznych nazistów" których nie wolno i nie należy łączyć z Niemcami)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Okupowana Polska, przez nazi i kacapów, budzi się zmarnowany kloszard-żuler(Amarena to laska,Nalewator gość wybór należy do Ciebie) , znajduje płynną fioletową esencję na D, i zaczyna krucjatę, w imię wolności i kreda ? 

 

 

Edytowane przez AndrzejTrg
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.07.2020 o 22:11, brzooza napisał:

origins przeszedlem, bo nawet mnie wciągneło, ale tylko główny wątek i parę pobocznych. Oddysey po 30 min odinstalowałem, robiłem też drugie podejście - z takim samym skutkiem. 

W valhalle zagram na pewno bo akurat lubię bardzo klimat wikingów, także jak będzie jak poprzednik to nic :)

Ja do Oddysey robiłem nawet parę podejść i zawsze się odijałem po chwili grania straszliwa monotonnia. Też lubię klimat wikingów ale sama otoczka to trochę mało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Assasyn - zapewne bedzie w 80% identyczny jak poprzednie, ale fajnie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, azgan napisał:

Ja do Oddysey robiłem nawet parę podejść i zawsze się odijałem po chwili grania straszliwa monotonnia. Też lubię klimat wikingów ale sama otoczka to trochę mało. 

Mnie zaciekawiła fabuła i polubiłem Alexiosa ( w przeciwieństwie do Kasandry ) + starożytna Grecja, mitologia, widoczki, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lis22 napisał:

Mnie zaciekawiła fabuła i polubiłem Alexiosa ( w przeciwieństwie do Kasandry ) + starożytna Grecja, mitologia, widoczki, itp.

Jak ten wybór nie ma znaczenia na fabułę ?. Grę przeszedłeś najpierw Kasandrą, a później Alexem czy o co chodzi bo nie rozumiem co masz na myśli... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ciekawe czy ten assassin rozbije bank. Poprzednie miały najwyższą sprzedaż ze wszystkich części. CD projekt olał następne dodatki do W3 i zostawił ludzi nienasyconych tym, światem. Mam nadzieję, że Valhalla wypełni lukę lub przynajmniej spróbuje.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, ODIN85 napisał:

Janosik doskonale pasuje na Asasina?

Noo, a do tego pikne górskie widocki, parkou... wspinacka po wierchach, walka z templ... z hajdukami i murgrabiom.
Panocki, wartko, trza pisać petycje do Ubisoftu! ? I jesce ta ściezka dźwiękowa łod Trebunich Tutek (Tutków?) i Zakopałer! Znowu bydzie światowy hit z niepowtazalnym klimatem!

A potem Netflix zrobi ekranizację... :D

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak - w sumie i tak nie ma w co grać więc jakby ktoś chciał oddać klucz AMD za 100zł to proszę o kontakt - więcej nie dam za tego odgrzanego kotleta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kotlet do kotleta (przecież RTX 30xx już za rogiem) :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, AndrzejTrg napisał:

Jak ten wybór nie ma znaczenia na fabułę ?. Grę przeszedłeś najpierw Kasandrą, a później Alexem czy o co chodzi bo nie rozumiem co masz na myśli... 

Gram Alexiosem, od poczatku bardziej mi pasował, niż Kasandra, która przecież też jest w grze i jakoś jej charakter mi nie podpasował. Pewnie gdybym grał nia to Alexios po tej drugiej stronie mógłby mnie do siebie zrazić ;)

Grę zaczałem na PC ale trochę nie wyrabiał, zaczałem jeszcze na Xbox One X ( podobnie "Origins" ) ale teraz będę obie kończył na nowym PC, bo na XOX nie mam dodatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ODIN85 napisał:

W abo masz za 60zl.

Ta, rozumiem tylko już Odyssey ogrywałem przez kilka grubych miesięcy na raty dawkując sobie jako zapychacz czasu, a tu nie uśmiecha mi się co miesiąc płacić i przedłużać abo by jedną grę skończyć, grać na tempo aby się w miesiąc wyrobić też nie mam zamiaru, to nie dla mnie. :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zadzieram kiecę i lecę brać jakieś śmiechowe abonamenty kiedy AMD klucze rozdaje i na pewno ktoś będzie chciał odsprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzięki darmowemu uplay+ przeszedłem na szybkiego FC5 i New Dawn, za freeko było warto :P  Podstawki, dodatki i tak miałbym dosyć.
Ale AC Valhalla pewnie będzie dłuższa nużąca, nudna jak Odyssey, jak ktoś podoła w miesiąc przejść i zapomnieć to może być ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości ODIN w ile Ty się wyrobiłeś z samą podstawką Origins i Odyssey, w dwa tygodnie na grę dałeś radę :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ODIN85 napisał:

To już nie te czasy. Pewnie dłużej.

Ale teraz opłaca się brać Uplay plus na rok bo płacąc 400zł dostaniemy 3 gry w wersji Gold o wartości tysiaka.

Tysiaka? Odyssey ile jest wart xD Promocje... po co na rok brać Uplay. Nieopłacalne, chyba, ze ktoś nie ma prawie nic z biblioteki i chce ograć sporo gier, spokojnie gry schodzą z ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cinematici to oni umieją robić, a te z Unity miażdżą.

 

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cinematice do Unity fajne, szkoda, że gra jest najgorszym Asasynem w całej serii :X 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście Unity było najciekawsze ale to przez setting, Paryż i te tłumy - wiadomo, co człowiek to opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, caleb59 napisał:

Dla mnie osobiście Unity było najciekawsze ale to przez setting, Paryż i te tłumy - wiadomo, co człowiek to opinia.

Też mi się dobrze grało w Unity, a najlepszy trailer wg mnie był z Revelations.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie chyba z Brotherhood... Chociaż może nie tyle najlepszy, co zrobił na mnie wtedy ogromne wrażenie, zresztą podobnie jak do AC II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...