Skocz do zawartości
Lazama

Assassin’s Creed Valhalla

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe że jakiś czas temu ludzie cisnęli z Capcomu że nie potrafią dochować tajemnicy odnośnie REVIII a tu wychodzi że Ubisoft przebił ich o klasę.

Event Ubisoftu 12 lipca, a tu dowiedzieliśmy się przed czasem o FC6 wyciek, gameplaye Valhalli  wyciek, nowy battle royale darmowy od Ubi wyciek - niech tam lepiej po jakiegoś hydraulika zadzwonią :E 

Ciekawe czy Aisha Taylor się pojawi w tym roku, najlepiej obok szefa Ubi :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż gameplayowo jest jak w origins czy odysey wiec bez rewelacji a czy kupie to na pewno na wyprzedaży.

 

 

To tylko to pokazuje jak ubi ma problem tożsamością bo robią te serie na te samo kopyto a splinter cella nadal niema.

Edytowane przez brainq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jakbym widział Odyseje ze zmienionymi teksturami. Aż się odechciewa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno to kupię, już nie mogę się doczekać! 

 

 

 

 

Jak będzie za 10 zł na wyprzedaży czyli pewnie nigdy! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Phoenixsuple napisał:

 

 

UV to największy fanboj AC w Polsce ale koleś przekupny przez Ubisoft, nawet szkoda tego słuchać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekupiony fanjboj wypowiada sie zle na temat gry i to co w niej zostalo skopiowane z poprzedniej czesci oraz co jest nadal drewniane. :szczerbaty: To chyba za malo mu zaplacili i w ost chwili sie rozmyslil :rotfl:

 

Jestem bardzo ciekaw czy przesuna premiere czy wydadza dwa dni przed Cyberpunkiem, no chyba ze ten drugi bedzie znowu przesuniety a oni juz wiedza :szczerbaty:

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalka w kalke to samo co poprzednio. Jak dla mnie totalne drewno, zmienili tylko świat. Nie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, SPYCHCIO napisał:

Kalka w kalke to samo co poprzednio. Jak dla mnie totalne drewno, zmienili tylko świat. Nie kupię.

Na pewno mięli robić przełomowa grę na wymierajaca generację konsol ...Next genowego Asassyna zobaczymy za jakieś dwa lata, to jest taki "Black Flag" A.D. 2020.

Mnie się podoba, widoki, oświetlenie, klimat Brytanii, robia robotę.

 

 

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moment z ukladaniem kamieni to jakas porazka, sluchajac jak oni zacwalali jakie to fajne i relaksujace mialem wrazenie ze sami w to nie wierza w to co musza powiedziec i graczom wcisnac. Juz naprawde nie maja co wymyslic, kto tam decyzje podejmuje? Od dawna gracze im mowia ze taki crap nie jest potrzebny, zeby wywalili niepotrzebne znajdzki itp a oni jeszcze wstawiaja ukladanie kamyczkow i wciskanie klawisza zeby pic alkochol z rogu, ubaw po pachy.  

Od samego patrzenie poczolem sie jak viking ?

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak generyczny klon Odyssey – więcej tego samego tylko w innych klimatach. Po tym co zobaczyłem to jestem prawie pewny, że Ghost of Tsushima wypadnie w całokształcie lepiej. Szkoda, bo uwielbiam klimaty Wikingów. Na plus znowu ładne widoczki ale to trochę mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jakoś tego fenomenu wikingów nie czuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie chodzi o modę, mnie to nie kręci. Nie wiem czemu. Nawet w The Banner Saga ciężko mi się gra, bo sam koncept fajny, walka turowa fajna, oprawa fajna, ale te nordyckie klimaty... Może nie lubię zimna albo co... Z wikingów to tylko Czkawka z "Jak wytresować smoka" był OK :E

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo, w końcu to na co tyle czasu czekałem - zmiana płci bohatera w locie! Wohoo! Kiedy człowiek myślał, że granice absurdu już dawno zostały przekroczone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grach aRPG typu "Diablo" możesz zmienić cały bulid postaci, czym to się różni? Przynajmniej nie trzeba będzie zaczynać gry od nowa, żeby zobaczyć jak się gra inna płcia.

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dyskryminuj, a może ktos jednego dnia czuje sie kobietą a drugiego mężczyzną i co, ma grać takim samym bohaterem cały czas?

Przecież to poważny immersyjny RPG z głęboką fabułą, identyfikacja z bohaterem jest bardzo ważna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już czuję te czerstwe dialogi pisane dla obu płci naraz, mmm, Wiedzmin3 już czuje (gejowski) oddech wikinga na plecach?. Ach, piję do tego filmiku z gameplayu Valhalli z homo romansem. "Will drink you under the table" - padłem. Albo "but I could show you how to wield my plough-sword", no jeszcze lepsze. Cant wait, hype is real!

Edytowane przez MisterMaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, BlindObserver napisał:

@ODIN85 przygotuj się :D 

Czy ich tam już do końca powaliło z tą polityczną poprawnością?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To całe umcia umcia to w sumie nic nowego. Jęczeli przy czarnym ekranie już w Odyssey.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zas napisał:

Nie dyskryminuj, a może ktos jednego dnia czuje sie kobietą a drugiego mężczyzną i co, ma grać takim samym bohaterem cały czas?

Przecież to poważny immersyjny RPG z głęboką fabułą, identyfikacja z bohaterem jest bardzo ważna!

A jakby tak zmienić płeć w trakcie? Co wtedy? :E

  

7 godzin temu, Sheeneek napisał:

Moment z ukladaniem kamieni to jakas porazka, sluchajac jak oni zacwalali jakie to fajne i relaksujace mialem wrazenie ze sami w to nie wierza w to co musza powiedziec i graczom wcisnac. Juz naprawde nie maja co wymyslic, kto tam decyzje podejmuje? Od dawna gracze im mowia ze taki crap nie jest potrzebny, zeby wywalili niepotrzebne znajdzki itp a oni jeszcze wstawiaja ukladanie kamyczkow i wciskanie klawisza zeby pic alkochol z rogu, ubaw po pachy.  

Od samego patrzenie poczolem sie jak viking ?


W RDR 2 było budowanie domu to Ubi pozazdrościło i zrobili układanie kamieni :lol2:

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...