Skocz do zawartości
Lazama

Assassin’s Creed Valhalla

Rekomendowane odpowiedzi

Taka ciekawostka: EA oraz Ubisoft przyłączyły się do Good Gaming – Well Played Democracy and Keinen Pixel den Faschisten, by walczyć z prawicowością wśród graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się martwić o DLC jak jeszcze nawet nie wiadomo czy sama gra będzie chociaż na przyzwoitym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że będzie to samo co w Odyssey, tak samo nie ma co się łudzić, że podstawka będzie bez błędów bo pamiętajmy, że to Ubisoft i nie ma co oczekiwać cudów, poza tym która gra obecnie nie ma błędów na premierę? :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba szanowny pan nawąchał się kapsli po piwie albo graliśmy w inne gry. :E Odyssey kupiłem jakiś czas po premierze i błędów było w diabła więc nawet nie chce mi się myśleć co było w pierwszy dzień premiery. :E Zresztą wystarczy sobie przypomnieć tłuste changelogi Ubisoftu by mieć porównanie...

Edytowane przez caleb59
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Odyssey grałem od premiery i też żadnych błędów nie uświadczyłem. Później widziałem tę listę naprawionych błędów i byłem zdziwiony, że aż tyle a na żadnego nie natrafiłem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędów przynajmniej takich poważniejszych jeśli chodzi o aspekty techniczne to nie było. Gra była grywalna day one, jak ktoś ma ogarniętego PC.

Ale jeśli chodzi o sam poziom gry i najpoważniejsze związane z tym błędy to niestety do dzisiaj ich nie poprawili i nie poprawią :rotfl:

 

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, caleb59 napisał:

Ja nie uświadczyłem żadnych, legendarnych błędów w Unity, as grałem od dnia premiery.

Oczywiście, w każdej odsłonie serii są typowe dlań błędy, czyli przenikanie postaci przez obiekty, konie "parkujące" na schodach, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak koledzy wyżej błędów nie uświadczyłem, a gram od premiery do teraz, więc może te przerwy akurat jakoś zadziałały... 

Dlc los atlantydy bardziej mi podszedł niż cały wątek główny. Dużo ludzi popełniało błąd odpalając dodatek z menu, bo sam początek ich omijał jak dobrze kojarzę, czyli walki z mitycznymi stworzeniami nie było? Poprawić jak się mylę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.10.2020 o 22:15, lycone napisał:

Odbiłem się od AC Origins, w AC Odyssey nie grałem w ogóle, ale ta część zapowiada się nieźle. Dam jej szansę :D

Zazdro. Nie będziesz widział efektu "kopiuj-zmień kolor-wklej" :D

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja na pewno zagram ale na jakiejś promocji.

Otwarty świat, wikingowie, rpg. Taki trochę wiedźmin 3 do którego było ZA MAŁO.dodatków i zostawił niedosyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, GS01 napisał:

Zazdro. Nie będziesz widział efektu "kopiuj-zmień kolor-wklej" :D

Taki jest w Far Cry, a i tak ogrywam kolejne części :D Ciekawe czy będą jakieś zmiany w FC6. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lycone napisał:

Taki jest w Far Cry, a i tak ogrywam kolejne części :D Ciekawe czy będą jakieś zmiany w FC6. 

Nowy antagonista i lokacja jak co roku... Reszta kopiuj wklej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, wompierz napisał:

Ja na pewno zagram ale na jakiejś promocji.

Otwarty świat, wikingowie, rpg. Taki trochę wiedźmin 3 do którego było ZA MAŁO.dodatków i zostawił niedosyt.

No taki nie za bardzo Wiedźmin, bo poboczne questy w Wiedźminie były lepiej napisane niż cała fabuła i postacie w AC. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Ubi nie wydaje AC co ok. 3-4 lata. Byłaby lepsza jakość, chociaż w ich przypadku to nie wiadomo. FC6 mnie tak wynudziło, że masakra. Far Cry: Primal mi się podobał, był pewnego rodzaju powiew świeżości. W serii AC nie rozumiem, po dziś dzień, dlaczego żadna część nie dorównała wizualnie AC: Unity. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mehhh. znow to samo.

W Odysei mielismy Cult of Cosmos - Cult of Ancients.

Tutaj bedzie Cult czegostam w podstawce - Druid Cultist w dodatku. No ile mozna walkowac to samo.. poczekam na oceny, jesli beda jakies poprawki w warstwie fabularnej i przede wszystkim w VA (bo ten z Odysei doprowadza mnie do szalu), to byc moze wezme w okolicach premiery.

Ale na pewno nie z season passem.

50 minut temu, GS01 napisał:

Szkoda, że Ubi nie wydaje AC co ok. 3-4 lata. Byłaby lepsza jakość, chociaż w ich przypadku to nie wiadomo. FC6 mnie tak wynudziło, że masakra. Far Cry: Primal mi się podobał, był pewnego rodzaju powiew świeżości. W serii AC nie rozumiem, po dziś dzień, dlaczego żadna część nie dorównała wizualnie AC: Unity. 

Tez sie swietnie bawilem w Primalu, praktycznie wymaskowalem te czesc i byla to ostatnia odslona FC, ktora ogralem.

Co mi sie w Primalu przede wszystkim podobalo to fakt, ze nagle to cale zbieractwo nabieralo sensu i zdawalo sie byc doskonale osadzone w swiecie przedstawionym. Ot taki drobiazg, ale wplywajacy niebagatelnie na spojnosc rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, marcinho07 napisał:

Co mi sie w Primalu przede wszystkim podobalo to fakt, ze nagle to cale zbieractwo nabieralo sensu i zdawalo sie byc doskonale osadzone w swiecie przedstawionym. Ot taki drobiazg, ale wplywajacy niebagatelnie na spojnosc rozgrywki.

Mnie Primal nie leżał generalnie ale z tym wpasowaniem to masz rację. Nie ma nic bardziej debilnego niż zbieranie skór bobra żeby zrobić kolimator do karabinu. :lol2: 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, lis22 napisał:

Reklama tv:

 

English tylko, co to awruk jest... Jak żul z pod śmietnika... Dlatego gry czy filmy się ogląd i czyta z napisami,a nie z takim kij wie czym dubbingiem... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, AndrzejTrg napisał:

English tylko, co to awruk jest... Jak żul z pod śmietnika... Dlatego gry czy filmy się ogląd i czyta z napisami,a nie z takim kij wie czym dubbingiem...

Normalna reklama z dubbingiem na polski rynek. Nic dziwnego w tym nie widzę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Tomek1623 napisał:

Normalna reklama z dubbingiem na polski rynek. Nic dziwnego w tym nie widzę. 

No to spoko... Ale polskie tłumaczenie jest na poziomie ameby... Szczegół ale ważny. 

1 minutę temu, ODIN85 napisał:

To Twoja pierwsza rekakama Ubi?

Tak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się akurat ta reklama podoba, krótko i na temat o czym będzie gra bez zbędnego bajdurzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...