Skocz do zawartości
Lazama

Assassin’s Creed Valhalla

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, znowu mi się Pad spierdzielił. Nie da rady znowu grać na padzie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coś @lukadd pisał żeby odinstalować sterowniki od pada i zainstalować ponownie, pomógł mu taki zabieg.

BTW widziałem sporo raportów odnośnie dziwnego zachowania pada od xboxa na forum ubisoftu w tej grze więc coś jest na rzeczy.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. A jeśli masz wrzucone jakieś drivery w stylu "Virtual Gamepad Emulation Bus" (od DS4 Windows) to też polecam to usunąć albo wyłączyć, lubi czasem powodować konflikty ;)

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam, podbiłem wszystkie możliwe regiony i fabuła mi stoi, które z tych zadań muszę zrobić żeby ruszyło, zidentyfikować wszystkich z zakonu, czy drugi raz wypić tą miksture valki, i przenieś się do tych światów ze snów? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, caleb59 napisał:

Ja też jestem niezłym gamoniem bo nauczony doświadczeniem, a dalej zdarza mi się kupować gry na premierę lub lekko po wiedząc czym to może pachnieć i jak bardzo moje kruche nerwy mogą zostać nadszarpnięte tym samym sam sobie szkodząc w myśl zasady - masz problemy z nerwami i cierpliwością to nie graj w gry na premierę. :E 

No to witam w klubie, też jełop ze mnie, już kilka lat nie kupuję w preorderach i na premierę. Nawet Wieśka trzeciego przeczekałem ale akurat ten Assassin mnie skusił no i jest kara.
Długo się trzymałem bez crashy aż mnie w końcu dopadło, jak na razie "tylko" 3 razy. Oczywiście do tego dochodzi pojawiający się stuttering przy dłuższym graniu i zabugowane questy, trafiłem na kilka w tym jeden z wątku głównego w Asgardzie (save przed rozpoczęciem jakiegokolwiek questa jest obowiązkowy).

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabugowany Asgard również przewijał się przez forum ubisoftu więc może jutrzejszy patch coś pomoże w tym względzie.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ten laucher Ubi nie pokazuje prawdziwych danych: ciągle pokazuje mi 92 poziom siły, gdy mam już 102 i nadal mam 41 h gry, gdy dzisiaj grałem kilka godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz gram na padzie od Xbox One X na kablu i nie mam żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ODIN85 napisał:

Zakon jest do ukrytego zakończenia.

O widzisz, a ta misja Valki w tym drugim świecie po Asgardzie, to jest konieczna żeby popchnąć fabułe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie naprawili, że Eivor nawala z bara w drzwi jak psychol ale nikt nie pomaga. Wczoraj myślałem, że rozwalę pada. Za plecami z 5 chłopa i nikt nie podchodził musiałem filować aż któryś sam podszedł do drzwi i wtedy dopiero się dało wyważać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch o 13: 00, na konsolach dodadzą do wyboru tryby graficzne:

 - wydajność - 60 fps

 - jakość - 4K i 30 fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Tomek1623 napisał:

O widzisz, a ta misja Valki w tym drugim świecie po Asgardzie, to jest konieczna żeby popchnąć fabułe?

masz na myśli Jotunheim?  może być wymagana, główna postać ma po niej wizje i przemyślenia.  No i jest tam najmocniejsze legendarne zwierzę 400 lvl  ?

Edytowane przez DarkEater
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam problem.
Podczas Misji "morze przeznaczenia" gdy wchodzę na statek i chce popłynąć do Anglii to po dwu minutowym rejsie, statek opuszcza żagiel i zatrzymuje się na środku morza. Nie mogę nic zrobić oprócz wyjścia z gry lub do menu gry. Gram na PC i odpalem raz przez epic games a drugi raz przez samego ubisofta. Wiecie o co może chodzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w tych 30 klatkach, i nie widzę powodu żeby dalej się męczyć. No ostrzej trochę jest, ale co 60 to 60.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się sprzedawać gdzieś zebrane bronie i zbroje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, bardak napisał:

Da się sprzedawać gdzieś zebrane bronie i zbroje??

U kowala w wiosce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, bardak napisał:

Da się sprzedawać gdzieś zebrane bronie i zbroje??

Sprzedać nie da rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie 40 godzin nabite i trochę już jestem zmęczony. Pewnie jeszcze sporo przede mną. Nie wiem czy nie polecę już tylko głowny wątek.

Ile mi zostało jeszcze? To trzeba wszystkie rejony odbić i w Asgardzie misje wykonać. Dopiero Londonium odbiłem. Czyli 5 region.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Szambo napisał:

Prawie 40 godzin nabite i trochę już jestem zmęczony. Pewnie jeszcze sporo przede mną. Nie wiem czy nie polecę już tylko głowny wątek.

Ile mi zostało jeszcze? To trzeba wszystkie rejony odbić i w Asgardzie misje wykonać. Dopiero Londonium odbiłem. Czyli 5 region.

 

Na biede z 30-35 godzin.

Edytowane przez Tomek1623

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Tomek1623 napisał:

Na biede z 30-35 godzin.

No to akurat, na premierę nowego AC zakończę tego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, czy po wypłynięciu do Anglii wraca się jeszcze do lokacji startowej do Norwegii? Bo nie wiem, czy robić wszystkie aktywności poboczne, czy sobie jeszcze zostawić na później. Tylko bez spoilerowania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...