Skocz do zawartości
Lazama

Assassin’s Creed Valhalla

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, chicken216 napisał:

Za punkty helix ten set?

Niet trzeba se grę zmodzić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciało im się modelować dzieci to puścili z ich sławnego "generatora" i tyle. :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gender generatora? :E

Dziecko w lewym dolnym rogu dostało tak mocno z topora czy to efekt demonicznego opętania, że potrafi tak kręcić głową?

Pewnie nowy patch coś popsuł...

:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy z padem xboks one s też są. Czasem gra zaczyna ścianać razem z padem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni są śmieszni. Jak nie wydajność to teraz pady i to wszystko po zmianie w Uplay

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niekoniecznie może być problem samej gry a moim zdaniem Windowsa 10 i którejś aktualizacji. Też miałem podobne problemy ale w innych grach swego czasu wcześniej a obecnie widzę, że zjawisko się nasila lub powraca co jakiś czas. Próbowałem szukać konkretnych informacji pod tym kątem ale niczego sensownego nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem nowego pada od Xboxa Series- był w promo w bryt. oddziale Microsoft i grałem w AC Odyssey i inne gierki i nie ma problemów z padem, mam go podpiętego po kablu.
Mam też x360 i pada od PS4.

Może z samą grą jest problem, ja nie mam odbiornika BT to nie sprawdzę jak u mnie w innych grach wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na forum ubisoftu już było pisane, że na kablu nie ma problemów. :E Problemy są w związku z adapterem Bluetooth i połączeniu bezprzewodowym i ja dalej uważam, że to może być wina samego Windowsa 10 niż gry bo jajca tego typu miałem już jakiś czas temu np. w Death Stranding.

Obecnie jest ok i nic złego się u mnie nie dzieje ale to nie znaczy, że problem został załatwiony skoro co jakiś czas widzę pod tym kątem zgłoszenia w necie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko u mnie problem występuje tylko w tej grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na YT są już polskie filmiki z "Immortals Fenyx Rising" i gra jest ciekawa: fajny, szybki i podobny do "Odyssey" system walki i ciekawa narracja z udziałem Zeusa i Prometeusza. Teraz pytanie; wersja pudełkowa jest o 50 zł tańsza od cyfry na PC ale nie mam już napędu optycznego, czy w pudełku będzie kod na pobranie gry z Uplay? Jak to było w Valhalli o ile Ktoś kupił pudełko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ODIN85 napisał:

Jest kod.

Dzięki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego filmiku Blacka, wnioskuję, że nie pogram sobie na moim sprzęcie:szczerbaty: tzn będzie/jest średnio kiepsko. E tam, po testowałbym, ale nie będę teraz kupować, poczekam, karty nie wymienię bo koparki wykupują.
Niech połatają te glitche, cyrki i po nowym roku się pomyśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preset graficzny High, AA Low, DoF Low, Motion Blur Off i będziesz miał bardzo dobrze grywalne, uwierz mi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Odyssey mam Blur i DoF off, bo nie lubię bluru, a DoF też tworzy taki rozmyty obraz w tle. Na pewno coś bym ustawił, w Odyssey gram w 1440p tylko w dużych miastach mam 40+, poza nimi mam 60fps- gram na locku 60fps, gram na padzie. Przejdę to pomyślę o Valhalli, ale poczekam jeszcze na patche, niech łatają grę.

Tylko, że AA low to kompresja, to samo jest w Origin, Odyssey.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz dać DoF i Motion Blur na off jak chcesz, jednak AA na Low w tej grze jest tak samo ważne jak Wolumetryczne chmury w Odyssey - to jest podstawa podstaw do obniżenia a skoro grasz w 1440p to będziesz miał minimalne mydło, które jest warte 15.6% wzrostu ogólnego fps moim zdaniem.

Teraz, ODIN85 napisał:

Cienie i chmury wystarczy zjechać.

Nie, zdecydowanie nie wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem dwie zwiechy gry ( trzy od piątku ) i nie można jej ot tak zamknąć: wychodzę na pulpit i próbuję zamknąć okienko z grą, wracam do gry, ponowna próba i to samo i dopiero za trzecim razem wychodzi komunikat, że program przestał odpowiadać i czy chcę go zamknąć. Przed patchem takiej sytuacji nie było ani raz przez ponad 40 h gry.

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, caleb59 napisał:

Możesz dać DoF i Motion Blur na off jak chcesz, jednak AA na Low w tej grze jest tak samo ważne jak Wolumetryczne chmury w Odyssey - to jest podstawa podstaw do obniżenia a skoro grasz w 1440p to będziesz miał minimalne mydło, które jest warte 15.6% wzrostu ogólnego fps moim zdaniem.

Nie, zdecydowanie nie wystarczy.

Akurat w Odyssey mam odpalony DSR, mam monitor 1080p 75hz, zapewne w Valhalli grałbym w fullhd, zobaczy się, na razie na spokojnie czytam ten temat i czasem coś w necie o grze, mam nadzieję, że będzie dużo lepsza od Odysseyi którą męczę na siłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy lepsza? Ja wiem? Na pewno na plus, że nie ma tego natłoku z Odyssey i masy szmelcu do podnoszenia jeśli chodzi o broń, ludzie się cieszyli, że nie ma skalowania postaci w Valhalli ale jest inne gówno, które moim zdaniem jest tak samo do dupy, czyli wysoki lvl niektórych regionów i pomagierów Zakonu, gdzie Ty potrafisz być dajmy na to na 12 lvl a spotykasz typa co ma 160lvl. :E Nadal są te głupkowate mini posterunki wroga ze skrzynkami do lootowania ale jest ich jakby mniej.

Klimaty na pewno inne niż w Odyssey - nie ma tylu widoczków, jest bardziej brudno, mokro, krzaczasto i leśnie. Nie ma co liczyć na piękne widoczki i lazurową wodę w słońcu z Odyssey - kwestia gustu. Pływanie statkiem też ograniczone do minimum przez wąskie przesmyki i głównie pod najazdy, które są nudne w czorta i zupełnie zbędne gdyby nie rozbudowa osady, która ma jakiś tam sens.

Pamiętaj, że mimo tych zmian na lepsze/gorsze w zależności od podejścia to jest tylko więcej tego samego co ciągnie się od czasów Origins - bez rewolucji moim zdaniem.

Edytowane przez caleb59
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

JAKIE GPU DO AC: VALHALLA? | Test, porównianie wydajności 14 kart graficznych

1660Ti ciągle strong w 1080p, nie trzeba wszystkiego na ultra i nadal strong :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, caleb59 napisał:

Czy lepsza? Ja wiem? Na pewno na plus, że nie ma tego natłoku z Odyssey i masy szmelcu do podnoszenia jeśli chodzi o broń, ludzie się cieszyli, że nie ma skalowania postaci w Valhalli ale jest inne gówno, które moim zdaniem jest tak samo do dupy, czyli wysoki lvl niektórych regionów i pomagierów Zakonu, gdzie Ty potrafisz być dajmy na to na 12 lvl a spotykasz typa co ma 160lvl. :E Nadal są te głupkowate mini posterunki wroga ze skrzynkami do lootowania ale jest ich jakby mniej.

Klimaty na pewno inne niż w Odyssey - nie ma tylu widoczków, jest bardziej brudno, mokro, krzaczasto i leśnie. Nie ma co liczyć na piękne widoczki i lazurową wodę w słońcu z Odyssey - kwestia gustu. Pływanie statkiem też ograniczone do minimum przez wąskie przesmyki i głównie pod najazdy, które są nudne w czorta i zupełnie zbędne gdyby nie rozbudowa osady, która ma jakiś tam sens.

Pamiętaj, że mimo tych zmian na lepsze/gorsze w zależności od podejścia to jest tylko więcej tego samego co ciągnie się od czasów Origins - bez rewolucji moim zdaniem.

Wystarczy zawierać sojusze w regionach, które są odpowiednie dla naszego poziomu i jest git, ja już mam 112 poziom siły i jestem w piątym regionie, choć klasztory do złupienia są już na bardzo wysokim lewelu, nawet na 300 ...

Moim zdaniem, widoczki są znacznie lepsze niż w Origins i w Odyssey - może inaczej, inne. Nie ma może tak monumentalnych miast jak Alexandria czy Ateny, wielkich świątyń, piramid, itp. ale jest sporo zamków, zamczysk, warowni, Rzymskich ruin itp. Moim zdaniem, jest tu znacznie bardziej klimatycznie + fajne jest to, że zazwyczaj punk widokowy to także mała łamigłówka z ukrytym skarbem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Rebel Moon część 2 sporo lepsza niż część pierwsza. Na początku trochę gadania i luzu a później zaczyna się akcja i uczta dla oka. Gdyby z pierwszej części wyciąć castingi do ekipy, fruwanie na kurczaku i inne pierdy i zastąpić je dłuższymi retrospekcjami które były przy stole w dwójce miało by to więcej sensu i zamiast 2 x 2h mógłby wyjść dobry film 3h. Mogli też zastąpić zboże jakimś rzadkim minerałem pożądanym przez wojsko np do napędzania tych dużych dział. Po obejrzeniu obu części P1 - 4/10, P2 - 6,5/10. Teraz szczerze czekam na część trzecią.
    • Wiem co czujesz 🙂.Ja przy nim prawie pada z kompa wyrwałem.A ile było Pi.....e nie gram to nie zliczysz 😄.Ale najważniejsze że się udało.I masz satysfakcję bo to jeden z najtrudniejszych soulsowych bossow https://ebd.cda.pl/620x368/15092229f8 Patrz to
    • Więc wytłumacz mi jakim cudem bez mierzenia wystarczy odpalić gówno kalibrator HDR WINDOWS i zobaczyć w jakim trybie pokazuje detal na 1000 nit, a w jakim na 570. Potem to samo zrobić w dowolnej grze z kalibracja HDR. I w każdym innym ustawieniu niż HDR + APL HIGH, ustawienie gry na 1080 nit prześwietla obraz. Więc w swoim ustawieniu masz niby 1000 nit z uciętymi w opór detalami. Faktycznie, genialna sprawa A jak ustawisz detale na 570 to on nie ma prawa zaświecić 1000 bo właśnie to ograniczyłeś w ustawieniach.  Ale żeby nie było, zjem i odpalę grę I będę srogo zdziwiony jak nie ujrze przepalonych jasności. 
    • Przy każdej zmianie traci się na tym, że kupuje się nową kartę, a sprzedaje używaną, dlatego częste zmiany są niekorzystne finansowo, chyba że się zmienia używaną na używaną.
    • Intel kompletnie tutaj nie ma sensu raz że to do gier, a dwa że jeszcze do 1440p. Powinieneś skupić się na wydajności GPU i bić po RTX 4070 Ti Super - tutaj możesz trzymać się RTX ale CPU spokojnie brałbym 7500F bo to będzie idealne najlepsze połączenie. Za 7100 zł masz właśnie taki zestaw https://proline.pl/koszyk/2878bd11 a celując w maksa to przy dopłacie za 7500 zł z 7900 XTX https://proline.pl/koszyk/316e8335 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...