Skocz do zawartości
Lazama

Assassin’s Creed Valhalla

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie czytam poradników więc na nich nie bazuje, ale robię już zadania w przedostatniej krainie czyli już bliżej końca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Pavel87 napisał:

Ja jestem w Lunden aktualnie, skupiam się na głównym wątku fabularnym, chyba, że jakieś poboczne zadanie jest blisko to wtedy tak. Mam 35 godzin, 104 poziom mocy i pewnie nawet nie jestem w połowie gry, ogromna gra, zbyt ogromna jak dla mnie

Ja wczoraj skończyłem fabułę, 101 godzin :E Zlikwidowani wszyscy ukryci, wioska na maxa,moc 400, tylko jeszcze chyba 2 strony kodeksu zostały albo 3 :D W międzyczasie w sumie sporo zrobiłem tych niebieskich historyjek ale jakoś się je teraz gorzej je robi jak fabuła skończona :( Fajne statystyki pokazuje ubisoft connect, ogólnie mam 93% postępów (no nie dam rady zrobić wszystkich znajdziek i tych historyjek :E ) 4452 zabójstw w tym 344 skrytobójstwa, ASASYN :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki styl gry takie statystyki, co się dziwisz, jak skradania pewnie nie używałeś, albo jak używałeś to nie umiejętnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami starałem się uzywać, tylko co mi po skradaniu jak w misji po cichu dotarłem do celu i go zabiłem/wyzwoliłem jak z góry finał tejże misji miał być naznaczony masakrą :D Pewnie rajdy robisz po cichu ? :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, JeanPepin napisał:

Ja wczoraj skończyłem fabułę, 101 godzin :E Zlikwidowani wszyscy ukryci, wioska na maxa,moc 400, tylko jeszcze chyba 2 strony kodeksu zostały albo 3 :D W międzyczasie w sumie sporo zrobiłem tych niebieskich historyjek ale jakoś się je teraz gorzej je robi jak fabuła skończona :( Fajne statystyki pokazuje ubisoft connect, ogólnie mam 93% postępów (no nie dam rady zrobić wszystkich znajdziek i tych historyjek :E ) 4452 zabójstw w tym 344 skrytobójstwa, ASASYN :E

To nie ma bata żebym to skończył do 10 grudnia ;) No i gratulacje ogólnie, gra mimo wszystko mi się podoba, ostatni asasyn w którego grałem to była pierwsza część, miałem przekonianie żeby nie ufać Ubi, ale tutaj się miło zaskoczyłem :) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd zdobyć materiały na ulepszenie broni na poziom srebrny?

Edytowane przez luk21pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztaby niklu masz praktycznie w każdej skrzyni z skarbem, oprócz Northumbrii i chyba sąsiedniego zachodniego regionu, tam masz w skrzyniach sztaby wolframu które robią ci lvl mityczny, tj. najwyższy

Edytowane przez JeanPepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, luk21pl napisał:

Skąd zdobyć materiały na ulepszenie broni na poziom srebrny?

Sztaby węgla - w regionach o niskim poziomie Mocy (20-55)
Sztaby niklu - w regionach o średnim poziomie Mocy (90-160)
Sztaby wolframu - w regionach o wysokim poziomie Mocy (220-340)

+ Zabijanie i przeszukanie ciał Elitarnych wrogów - to przeciwnicy z żółtą nazwą jednostki

Edytowane przez DarkEater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, DarkEater napisał:

Sztaby wolframu - w regionach o wysokim poziomie Mocy (220-340)

+ Zabijanie i przeszukanie ciał Elitarnych wrogów - to przeciwnicy z żółtą nazwą jednostki

Wolfram jest już w regionach od 190 (Eurviscire i Jorvik), byłem, widziałem, zbierałem... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx. Na razie robiłem regiony o niskich levelach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra w kwestii skradania się jest totalnie gówno warta względem poprzedniczek. Po pierwsze przeciwnicy są mega wyczuleni i to nawet na poziomie trudności normalnym, po drugie obozy i misje moim zdaniem nie są skonstruowane by wspierać skradanie się i po trzecie ta gra stawia większy nacisk na napierniczanie się w zwarciu - w końcu jesteśmy wikingiem.

Do tego denerwuje mnie manualne zakładanie kaptura na łeb, w starych assassynach było fajniej bo w terenie wymagającym ostrożności postać sama zakładała kaptur i ściągała kiedy byłeś w bezpiecznej odległości a tutaj wystarczy, że ktoś nas nakryje i cyk - postać zrzuca kaptur automatycznie, zabijesz przeciwnika i jeśli cały obóz jakimś cudem nie został postawiony na nogi znowu musisz manualnie zakładać kaptur na łeb by się efektywniej skradać.

Edytowane przez caleb59
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, ODIN85 napisał:

Dla mnie to plus.

Skradanie to nuda.

Ta gra opierała się na tym a teraz zrobili z tego siekanine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to samo występuje na nie kręconym sprzęcie to podniosłeś mi pewność do 100% dzięki. Wczoraj widziałem jak ta gra stutteruje na nowych konsolach nawet po patchu chodź DF twierdzi, że no jest spoko wcześniej był gorszy parkinson. To ja mogę orzec, że w roku pańskim 2020 Ubisoft jest w szczytowej formie. Rzekłbym nawet jeśli w przyszłym roku i kolejnych nie będzie załamania tej że formy to mogą nawet konkurować z Bethesdą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował rozstrzelać co drugiego programistę profilaktycznie jak to z oficerami w ZSRR było onegdaj... Może to by pomogło im się zmotywować.

Tak na marginesie tyle mam tych Assassynów (chyba wszystkie jakie wyszły) a to mój pierwszy, który brałem na premierę więc te cyrki to i dla mnie swoista nowość - zdecydowałem się tylko dlatego bo kod z promocji AMD udało mi się dorwać za rozsądną cenę. Takie Odyssey brałem za 100zł chyba z pół roku po premierze, a mimo to też były tam co jakiś czas jakieś błędy i wyszło kilka grubszych aktualizacji dodatkowo dlatego w przypadku Valhalli będzie znowu cały rok czasu na łatanie tej gry więc nie będą się spieszyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj postać sama zakłada kaptur na łeb tylko przy osadach, w których możesz według gry poruszać się incognito między strażnikami. Pozostałe zwiedzanie posterunków itp. niestety trzeba odpalić menu kołowe i wybrać założenie kaptura, w razie wykrycia przez przeciwników Eivor automatycznie zrzuca kaptur i wyciąga broń - tak to wygląda i być może to jest jakiś błąd gry - tego nie wiem...

Ja z kolei nie rozumiem o co Ci chodzi z guzikiem "B" - przecież on odpowiada za kucanie i cichsze poruszanie się celem lepszego skradania się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że chodzi o "B" na padzie... Hmm w takim razie nasuwa mi się jedno przemyślenie w tej sprawie - z racji większej ilości klawiszy na klawiaturze można użyć "B" a na padzie trzeba męczyć ogóra z menu kołowym jak debil, no lipa. :E Dzięki za wyjaśnienie!

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, caleb59 napisał:

Ja bym proponował rozstrzelać co drugiego programistę profilaktycznie jak to z oficerami w ZSRR było onegdaj... Może to by pomogło im się zmotywować.

Programiści pracują w toksycznym środowisku woke gdzie muszą bardziej się pilnować co robią, co mówią, jak się poruszają, co mają na sobie, że już na skupianie się na kodzie nie ma wiele czasu. No i tak naprawdę po co się skupiać przecież za bugi ich z roboty nie wypierdzielą xD

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Art385 napisał:

Programiści pracują w toksycznym środowisku woke gdzie muszą bardziej się pilnować co robią, co mówią, jak się poruszają, co mają na sobie, że już na skupianie się na kodzie nie ma wiele czasu. No i tak naprawdę po co się skupiać przecież za bugi ich z roboty nie wypierdzielą xD

ważne że z 4 propozycje homo romansu stworzyli..   

przecież nie może się powtórzyć sytuacja z AC Odyssey  (dlc)  gdzie zakończenie wymuszało wątek hetero.. i prezes musiał oficjalnie przepraszać. 

Edytowane przez DarkEater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja miałem zaskoczenie kiedy na weselu Oswalda we Wschodniej Anglii podszedł do mnie jeden z wikingów i pojawiła się opcja odnośnie świrowania pawiana, a że gram męskim Eivorem to trochę dziwnie się poczułem bo zawsze uważałem, że takie cuda działy się raczej w starożytnym Rzymie czy Grecji, a u wikingów za takie zagrywki z tego co wiem można było dostać siekierą w łeb bo raczej nie byli zwolennikami figo fago między chłopami. :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, caleb59 napisał:

No i ja miałem zaskoczenie kiedy na weselu Oswalda we Wschodniej Anglii podszedł do mnie jeden z wikingów i pojawiła się opcja odnośnie świrowania pawiana, a że gram męskim Eivorem to trochę dziwnie się poczułem bo zawsze uważałem, że takie cuda działy się raczej w starożytnym Rzymie czy Grecji, a u wikingów za takie zagrywki z tego co wiem można było dostać siekierą w łeb bo raczej nie byli zwolennikami figo fago między chłopami. :E 

To źle wiesz. Nie był pochwalany, ale nikt nikomu siekierą w łeb by nie dał. A bycie stroną dominującą, czyli ładująca w kakao, było postrzegane jako spoko rzecz, luz i w ogóle.

Dopiero rozplenienie się chrześcijaństwa zmieniło sytuację. 

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, luk21pl napisał:

Tekstury w tej grze to masakra

Dla Ciebie każda gra ubi to masakra ,wiemy to już ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dopiero raz wywaliła do pulpitu, i to niestety w trakcie misji fabularnej :( a tak to miałem jedne glitch gdzie zaklinowałem się na drabinie i raz mój koń zabawił się w płotkę i stał w powietrzu nade mną :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie za CTD odpowiadało przekręcone 4x8GB :) Śmiga w pytę nawet zmniejszyłem napięcie na GPU dalej działa. Pewnie zaatakuje mnie problem z zacinającym się obrazem i lecącym dźwiękiem ale gra działa i chodzi bardzo dobrze.

Wczoraj zacząłem się bawić w skradanie aby łupić miasteczka skończyło się na ubiciu kilku chłopa a resztę wojaków dorżnąłem karolińską kosą i z łuku xD Ten moment gdy jesteś sobie angielskim wieśniakiem i widzisz jak do miasta wbiega wiking z dwuręcznym mieczem zabija wszystkich wojskowych, zabiera skarby nie zabija żadnego wieśniaka. Jakaś nowa odmiana robin hooda czy co? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29h na liczniku a zostało jeszcze conajmniej 6 regionów do zjednania sobie .... ostatnia gra w której miałem tyle h rozegranych to chyba rdr2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...