Skocz do zawartości
Lazama

Assassin’s Creed Valhalla

Rekomendowane odpowiedzi

Z elementow na mapie warto zrobic wszystkie mysteries, te niebieskie, bo czesto smieszne historyjki w nich sa. Cos ala spotkania w rdr2.

A reszta znajdziek to taka se, biale artefakty po rzymianach oddajemy w obozie i w zasadzie nie wiem co w zamian. Latajace kartki to tylko tatuaze, a za ryby i trofea zwierzat runy do broni i zbroi, ale ze jako jestesmy i tak dosc potezni to zbyteczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbiłem Anglie i aczik za ukończenie fabuły nie wpadł.

Załączam tego aczika.

Muszę zabić wszystkich Zelotów i ukończyć wątek Asgardu?

 

Bez nazwy.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Szambo napisał:

Podbiłem Anglie i aczik za ukończenie fabuły nie wpadł.

Załączam tego aczika.

Muszę zabić wszystkich Zelotów i ukończyć wątek Asgardu?

 

Bez nazwy.png

Po zabiciu wszystkich z orderu masz tez krotkie zakonczenie watku zakonu. No i tez wtedy dorwiesz mlot Thora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuściłem. To mordęga, a nie granie. Serio ich pogrzało z długością tej gry. Pewnie wrócę jak wyjdą wszystkie DLC. Gra generalnie bardzo dobra, ale megalomania Ubisoftu przekroczyła wszelkie granice. Do 50-60 godziny było spoko... A potem droga przez mękę. Trzeba było rushować od początku, bym się w 50 godzinach zamknął. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Odyssey przechodziłem ponad rok. 2x przerywałem rozgrywkę na dłuższy czas żeby odpocząć. Czy pod tym względem jest dużo lepiej w Valhalla odnosząc się do poprzedniej części?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Saren7 napisał:

Ja Odyssey przechodziłem ponad rok. 2x przerywałem rozgrywkę na dłuższy czas żeby odpocząć. Czy pod tym względem jest dużo lepiej w Valhalla odnosząc się do poprzedniej części?

Jak pisze Odin... Robisz tylko główny wątek i może dasz radę bez odruchu wymiotnego. 

Jak dla mnie porozbijanie wątku głównego na regiony nie wyszło grze na dobre. 

Czasem mniej znaczy więcej. 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie z tego powodu, że można się skupić na samym głównym wątku, będę grał w Valhallę. Tu się godzę z @ODIN85 zawsze tak grałem we wszystkie Assassyny i Far Cry, oprócz Odyssey, do której nawet nie podchodziłem po wymęczeniu w Origins, bo tam niestety nie dało się skupić tylko na głównym wątku. Chyba bym zwariował gdybym miał "maksować" gry od UBI. Jak  RPGach z krwi i kości, muszę zrobić wszystko, bo źle się czuje jak opuszczę jakiegoś questa :szczerbaty: Tak w grach UBI, z czystym sumieniem mogę olać wszystko, oprócz głównego wątku.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A główny wątek dobry fabularnie?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie gry to

Evoir wraca do Anglii i zostaje jarlem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie przeszedłem. :D 

W dniu 11.04.2021 o 10:53, Szambo napisał:

Podbiłem Anglie i aczik za ukończenie fabuły nie wpadł.

Ciekawe, że u mnie w ogóle nie ma tego pucharka. 

58 godzin i 14 resetów miałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kit tam z crashami, bardziej denerwowały mnie npc, których miałem odprowadzić gdzieś, a oni stali jak debile i się wpatrywali w coś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Jaycob napisał:

Kit tam z crashami, bardziej denerwowały mnie npc, których miałem odprowadzić gdzieś, a oni stali jak debile i się wpatrywali w coś. 

Mi się na razie nigdy nie przydarzyło, ale zaś miałem glitcha takiego ,że śmigam na koniu przez las i nagle jakby mnie wilk czy dzik zauważył i nagła śmierć... Za pierwszym razem dziwne, powtórka to samo, nawet trzeci raz spróbowałem i w tym samym miejscu ,coś mnie zabija :lol2: objechałem trochę na około i luz.... MOże trafiłem na przeklęte miejsce :lol2:

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się na returnal jednak tak nie nastawiał.. coś za cicho jest o tym tytule, w kółko prezentuja te same materialy.. 

Mialem brac na premiere, ale chyba sobie podaruje z resztą to tylko tydzien do premiery RE8 :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irlandia? Oni chcą to JESZCZE wydłużyć? :E
Mają rozmach, skurwisyny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zas napisał:

Irlandia? Oni chcą to JESZCZE wydłużyć? :E
Mają rozmach, skurwisyny!

Chyba w dlc ,chodzi o dodanie czegoś nowego i przedłużenie rozgrywki ? np Wiedźmin 3 to co ? Nie czaję Twojego rozumowania. Wsumie od początku było wiadome , że 1 dlc będzie nową mapą, tak samo jak Paryż...  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nastawcie się na popierdółkę typu Vinlandia z podstawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to akurat nie przeszkadza, nim skończę podstawkę to minie rok od premiery ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu ma być jakiś patch ? Nie kontynuuję gry bo trafiłem na glitcha który uniemożliwia mi posunięcie gry do przodu i czekam na łatkę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, lenie z Ubisoftu coś kombinują. Aby nie było tak, że patch został przełożony razem z DLC na 13 maja bo jedno się z drugim zazębia w jakiś chory sposób. :E Czekamy na jakieś info...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jednak nadal się wiesza i wywala do pulpitu - spadła też, chyba wydajność bo wcześniej miałem nawet 70 - 80 fps a teraz mam stałe 55 - 60 fps na tych samych ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, aktualizowałem. Pojawiły się też problemy z systemem, np. menu start odmawia posłuszeństwa, nie da się zamknąć systemu, itp. Przynajmniej tak było wczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest wyjątkowo skopana. Raz działa dobrze i sesje 1h+ bez crashy po czym przy kolejnym odpaleniu wywala do pulpitu już po paru minutach. Od premiery nic nie naprawili w tej sprawie. Minusik dla ubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...