Skocz do zawartości
Lazama

Assassin’s Creed Valhalla

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem, ze nie kazdy ma szybkiego neta i moze byc to dla kogos problem ale bez przesady, dzis w dobie swiatlowodow marudzic, ze trzeba sciagnac gre ponownie to dobry zart ?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak, że sraka z ich grami zaczęła się przede wszystkim już od Watch Dogs Legion, którego nie kupiłem bo to nie moje klimaty - cały rdzeń rozgrywki po prostu mi nie pasował. O błędach i problemach tej gry czytałem ale pomyślałem wtedy, że to problemy wieku dziecięcego i nie ma ciśnienia. W międzyczasie jako fan serii kupiłem Valhallę, która zaczęła powielać schemat błędów i problemów i po dogłębnym research'u wyszło, że winne jest studio Ubisoft Kijów, które właśnie od WD Legion zaczęło dominować w Ubisofcie porty gier na PC - nie wiem jak tam WD Legion i jego dalsze wsparcie bo przestałem śledzić wątek ale w Valhalli pojawiła się z aktualizacji na aktualizację dziwna tendencja psucia gry bardziej niż jej naprawiania, często przestawały działać rzeczy, które działały przed aktualizacją - takie sytuacje widać jak na dłoni jeśli ktoś interesuje się innymi źródłami wiadomości poza forum pclab i takim sposobem przechodzimy do Far Cry 6, który na premierę był w zupełnie innym stanie niż jest obecnie - więcej poprawek = więcej problemów i znowu Ubisoft Kijów maczał w tym swoje paluchy z tą różnicą, że Far Cry 6 na premierę działał w moim wypadku świetnie, zrobiłem jakieś 70% gry więc gadanie "czytam to samo tylko, że w drugim temacie" jest wybiórcze jak pierd na wietrze - lepiej wyłapać ostatnie posty i z nich ułożyć sobie pełen obraz sytuacji, co?

Warto też wspomnieć o systemie wydawania samych aktualizacji - jedna na miesiąc i jeśli trafi się jakiś błąd, nawet taki uniemożliwiający postęp to czekasz kolejny miesiąc z mglistą nadzieją, że w kolejnej aktualizacji problem zostanie naprawiony.

Na powyższych przykładach nauczyłem się nie wierzyć Ubisoftowi na tyle by 3ci raz nie zrobić tego samego błędu i rezygnuję z ich produkcji do czasu aż portami na PC zajmie się inne studio bo Ubisoftowi Kijów to ja już za grosz nie ufam.

Podsumowując sytuację obie gry kupiłem na premiery za promocyjne ceny z kampanii AMD, w innym wypadku w ogóle bym ich nie brał pod uwagę to raz, dwa - jeśli Wam pasuje to co się wyrabia obecnie ze strony Ubisoftu to spoko ale nie bądźcie typowymi małpkami z obrazka, które udają, że nic się nie dzieje - to samo dotyczy też innych produkcji, w sumie ostatnio powstał nawet temat o kryzysie w grach - radzę sobie poczytać i przestać udawać ignorancję.

hYv7Pc1.jpg

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DjXbeat napisał:

Podsumowując to albo jesteś masochista albo z natury maruda i niepotrzebnie zrzędzisz. :E 

Może to jakiś gamingowy syndrom sztoholmski :E 

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Phoenixsuple napisał:

Ja wiem, ze nie kazdy ma szybkiego neta i moze byc to dla kogos problem ale bez przesady, dzis w dobie swiatlowodow marudzic, ze trzeba sciagnac gre ponownie to dobry zart ?

Ja mieszkam w domku i niestety limit GB na miesiąc mam, więc dla mnie problem. Do kablowego mam ze 150 m by się podłączyli ale 40 k chcą :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Crew 900 napisał:

Ja mieszkam w domku i niestety limit GB na miesiąc mam, więc dla mnie problem. Do kablowego mam ze 150 m by się podłączyli ale 40 k chcą :E

To jak partyzant w nocy kabel swiatlowod rozwin i tylko o podlaczenie popros, nikt sie nie szczai :D 

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sheeneek napisał:

To jak partyzant w nocy kabel swiatlowod rozwin i tylko o podlaczenie popros, nikt sie nie szczai :D 

No jeszcze tylko modem od nich ogarnąć i aktywować :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas w okolicy to nawet są problemy z GSM, pamiętam jak z 5km obok sąsiedniej wioski(link)w której mieszkałem testowałem Orange, Erę- wtedy, tylko Plus i Play działał.
Ale tam teraz dali światłowody we wioskach, firma pociągnęła z miasta, to ratuje, bo jak mieszkałem na wsi, to tam miałem 2G-3G przez kilka lat, a potem 4G i tylko z Plusa i światłowód, bo inne firmy nie miały w ogóle zasięgu, a Play działał tylko na antenach Plusa-to go ratowało, ale zasięg taki mizerny, że musiałem ratować się wzmacniaczem za oknem.

Tutaj mowa o tej sąsiedniej wiosce, ja już się wyprowadziłem, uciekłem do miasta i mam światło z tej samej firmy co pociągnęła na wioski. Trochu drogo 74.5zł za 600Mb/60Mb + ip zewn, ale brak konkurencji.
http://terazprudnik.pl/2021/12/09/byli-odcieci-od-swiata

 

Cytat

Wydarzył się wypadek, uczeń doznał urazu głowy. Niestety nie udało się nawiązać kontaktu z rodzicem dziecka nawet poprzez komunikator społecznościowy. Woźny prywatnym samochodem szybciej przejechał 1,5 km, niż szkole powiodło się wykonać telefon. Na brak zasięgu wielokrotnie narzekali też strażacy. Byli również przelogowywani i łączyli się z innym stanowiskiem kierowania – w Głuchołazach.

Więc nie wszędzie jest szybko net, a nawet zasięg sieci komórkowej, jak przejeżdżałem przez tą wioskę to przeglądając neta przez ok kilkaset metrów drogi uciekał zasięg, ani neta ani sieci, nawet Czechy się wpieprzały- bo mieszkam blisko Czech.

Co do AC to czekam, mój folder wraz z dodatkami zajmuje 135GB, bo mam kupiony SP.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Reddzik napisał:

U nas w okolicy to nawet są problemy z GSM, pamiętam jak z 5km obok sąsiedniej wioski(link)w której mieszkałem testowałem Orange, Erę- wtedy, tylko Plus i Play działał.
Ale tam teraz dali światłowody we wioskach, firma pociągnęła z miasta, to ratuje, bo jak mieszkałem na wsi, to tam miałem 2G-3G przez kilka lat, a potem 4G i tylko z Plusa i światłowód, bo inne firmy nie miały w ogóle zasięgu, a Play działał tylko na antenach Plusa-to go ratowało, ale zasięg taki mizerny, że musiałem ratować się wzmacniaczem za oknem.

Tutaj mowa o tej sąsiedniej wiosce, ja już się wyprowadziłem, uciekłem do miasta i mam światło z tej samej firmy co pociągnęła na wioski. Trochu drogo 74.5zł za 600Mb/60Mb + ip zewn, ale brak konkurencji.
http://terazprudnik.pl/2021/12/09/byli-odcieci-od-swiata

 

Więc nie wszędzie jest szybko net, a nawet zasięg sieci komórkowej, jak przejeżdżałem przez tą wioskę to przeglądając neta przez ok kilkaset metrów drogi uciekał zasięg, ani neta ani sieci, nawet Czechy się wpieprzały- bo mieszkam blisko Czech.

Co do AC to czekam, mój folder wraz z dodatkami zajmuje 135GB, bo mam kupiony SP.

Ja nam ultimate i lekko ponad 99gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obraz.png.549faa7b4f748794156d76a33bb9ef22.png

Tyle mi zajmuje po usunięciu kopii exeków- zwolniłem 2GB. folder ze screenami zajmuje 18mb.
@AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Reddzik napisał:

obraz.png.549faa7b4f748794156d76a33bb9ef22.png

Tyle mi zajmuje po usunięciu kopii exeków- zwolniłem 2GB. folder ze screenami zajmuje 18mb.
@AndrzejTrg

nie było obrazka hahahaha

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ci dopiero. popatrz na nazwę gry, to nie są te same gry, pokazałeś folder Odysseyi, a mamy tu temat o Valhalli.?

Edytowane przez Reddzik
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Reddzik napisał:

A to ci dopiero. popatrz na nazwę gry, to nie są te same gry, pokazałeś folder Odysseyi, a tu mamy temat o Valhalli.?

hahahaah flurwa racja, zaraz edita wrzucę <lol2>?

 

 

Dokładnie tyle samo waży :D

Edytowane przez AndrzejTrg
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dlugi dodatek to bedzie dla tych co maja wykupione DLC lub Golda??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assassins Creed: Valhalla vs Ghost of Tsushima, która gra jest lepsza? Zapraszam na podcast na ten temat:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie - lepiej ograć AC Valhalla na PC@RTX3060 czy Ps5 + oled? Zastanawiam się na której platformie to ograć, to mój must have, więc warto rozważyć przed zakupem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Czeryboj napisał:

Panowie i Panie - lepiej ograć AC Valhalla na PC@RTX3060 czy Ps5 + oled? Zastanawiam się na której platformie to ograć, to mój must have, więc warto rozważyć przed zakupem

Oled ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5v2rq0da7t481.jpg

gzd5yxst6t481.jpg

n5lkcwst6t481.jpg

wsean1tt6t481.jpg

 

Assassin's Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok premiera ponoć 10 marca 2022.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

159,90 zł, szkoda, że nie w Season Passie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lis22 napisał:

159,90 zł, szkoda, że nie w Season Passie.

Czekaj, czekaj niby piszą tak "W tytuł zagramy już 10 marca przyszłego roku i będzie on dostępny w cenie 159,90 zł dla wszystkich posiadaczy podstawowej wersji gry" to znaczy że nawet jak mam SP, a wersję gry ultimate to muszę kupić czy o co tu chodzi?

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chyba Golda ( 400 zł ) i też będę musiał kupić ale spoko, nie przeszedłem jeszcze podstawki, pierwszego i drugiego dodatku ;)

Ciekawe, czy w ogóle będzie nowy AC na jesieni 2022?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to wychodzi, że przepustka sezonowa obejmuje tylko dwa pierwsze dodatki, a za Ragnarok trzeba będzie zapłacić osobno ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...