Skocz do zawartości
Lazama

Assassin’s Creed Valhalla

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie skonczylem ten dodatek. Misja z Roshan to typowo skradankowa misja czyli cos czym bedzie AC:Mirage.

Pozostale misja to cut scenki, nic spacjalnego, to powinno byc w podstawce

********

Ponad 250 godzin przegralem. Fajna przygoda ale nie dla wszystkich. Chyba czas na uninstall ?

Edytowane przez roman.kosecki88@interia.pl
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą 5 godzin gry i muszę przyznać, że po raz pierwszy zaciekawiła mnie fabuła Assasin's Creed'a. Czytając jedynie o długości samego głównego wątku obawiam się, że gra mnie znudzi zanim ją dokończę. Jakby nie patrzeć to jest to to samo co poprzednie części, tylko więcej i ładniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możecie w skrócie powiedzieć czy warto kupić ten dodatek z Ragnarokiem? Gniew Druidów był w miare ok, Paryż był imo tragiczny. Dodam że te misje fabularne w innych światach mnie nudziły, ehh w sumie sam sobie odpowiedziałem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się na Complete Edition w promocji, za jedyne 140zł, mam Druidów, Paryż i Ragnarok

Akurat mam wolne, więc trochę pograłem, gra bardzo mi się podoba, niestety już kilkukrotnie w losowych momentach wywaliło mnie do pulpitu, ekran " zamarza " i jeb . błąd z D3DDRED2

Pogooglałem trochę, również w tym temacie, sporo ludków miało z tym problem, dalej tego nie naprawili..

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gówno sypie się od premiery, zmarnowałeś 140zł, losowe crashe będziesz miał od początku do końca tej żałosnej technicznie gry, a tfu.

Nienawidzę przez to Valhalli szczerze i namiętnie. Programistyczne świnie z ubisoftu dały tutaj wyraźny pokaz tego by olać nową część i nie brać jej w dzień premiery.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, caleb59 napisał:

zmarnowałeś 140zł,

nie no, aż tak to nie. Jestem twardy. Czwarty sojusz, zaliczyłem też już druidów/Irlandię. Dam radę ?

Najgorsze że nie wiadomo kiedy, robię savy co chwila. Wczoraj grałem cały dzień i ani razu, dziś już trzeci raz, najczęściej jak "wychodzi" z szybkiej podróży..

 

Edytowane przez mimuszek
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, sam przez to przechodziłem, robili ze mnie kpinki tu na forum i wmawiali, że to moja wina swego czasu. :E A wiesz co robi problem? Nieudolne dodanie DX12 - poprzednie części działały na DX11 i nie było problemów ze stabilnością tak więc ode mnie życzę powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, caleb59 napisał:

robili ze mnie kpinki tu na forum i wmawiali, że to moja wina

wiem, czytałem dzisiaj te stare posty, szukając o tym D3DDRED2

 

27 minut temu, caleb59 napisał:

A wiesz co robi problem?

tysiące postów w googlach o tym, a najlepsze są ze strony wsparcia microsoftu, gdzie twierdzą że to wina sprzętowa..

i myślisz sobie, człowieku, w końcu i ciebie dopadł jakiś problem z kartą AMD. ale googlujesz dalej i sypie się na wszystkim ?

a zdradzę ci jeszcze jedno, podstawkę przeszedłem już ze 2 lata temu i to wersję oryginalną inaczej ☠️ nic się nie działo, śmigała pięknie. Skończyłem ją, wyczyściłem właściwie całą mapę. Ale nie było tam DLC czy zadań codziennych. Myślałem że savy spasują, niestety nie..  

Edytowane przez mimuszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różne teorie po necie latają - nawet takie, że problem robi Ubisoft Launcher i niektórzy sugerowali wyłączyć w opcjach nakładkę gry. Nie sprawdzałem tego przyznaję bo grę mam już na szczęście za sobą i nie zamierzam do niej wracać. Dobrze, że chociaż kosztowała mnie niedużo bo miałem ją z promocji AMD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

włączyłem ubi connect w tryb offline,  wydawało się że jest lepiej, ale niestety też wywaliło do pulpitu. Nakładkę miałem już wcześniej wyłączoną w uc, nic to nie daje..

 

Edytowane przez mimuszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie

Wymieniłem kartę z AMD RX 6600XT na Nvidia RTX 3060TI

Wywala się dalej aż miło. idento

Tyle jeśli chodzi o skopane sterowniki i ogólnie amd

?

Edytowane przez EvilKillaruna
Dało się bez kryptowulgów? Dało się. Następnym razem będziemy chłostać :)
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż... TO NA PEWNO WINA TWOJEGO PC cytując "klasyka". Nie zapominajmy o kolejnym - TO JA NIE WIEM, U MNIE DZIAŁA. :E

A tak na serio musisz zmrużyć oczy i udawać, że jest fajnie - nikt z tym nic nie zrobi i to będzie taki balas niby grywalny ale losowo niestabilny przez partactwo programistycznych nieudaczników z ubisoftu.

Albo odinstalować i zapomnieć albo walić pięścią w klawiaturę za każdym razem kiedy gra wywali się na pulpit - możesz tyle i aż tyle. :E 

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mimuszek napisał:

Informacyjnie

Wymieniłem kartę z AMD RX 6600XT na Nvidia RTX 3060TI

Wywala się dalej aż miło. idento

Tyle jeśli chodzi o skopane sterowniki i ogólnie amd

?

Sprawdz stabilnosc kompa, mi na 3 kartach gry nie wywalilo ani razu 6900XT/3060ti/4080 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie sprawdzaj, szkoda czasu.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też grałem w Valhalle na 4-5 różnych PC i zero problemów z wywalaniem. Może coś systemowo się gryzie? Tylko cholera wie co. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie gryzie, ta gra tak ma - u części osób są problemy, u innych ich nie ma lub grają zbyt krótkie sesje jednorazowo by się pokazały. Potrafiłem grać i tydzień dzień w dzień bez problemu, kiedy na 8 dzień nagle po 15 minutach crash z dupy. Po dziś dzień na forum ubisoftu pełno tematów dotyczących niestabilności tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Phoenix. napisał:

Sprawdz stabilnosc kompa,

proszę cię..

19 minut temu, Dirian napisał:

Może coś systemowo się gryzie?

 

panowie, zerknijcie wyżej, błąd z DX12 D3DDRED2, ma go tysiące ludzi , naprawiali, naprawiali i nie naprawili...

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mimuszek napisał:

proszę cię..

 

Mam znajomych co maja po 200h bez crasha takze prosze cie, mi tez nic nie wywala ;)

Magia co ? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mimuszek napisał:

proszę cię..

 

panowie, zerknijcie wyżej, błąd z DX12 D3DDRED2, ma go tysiące ludzi , naprawiali, naprawiali i nie naprawili...

 

No ale skądś ten błąd musi się chyba brać, z czegoś wynikać,, skoro tysiącom innych ludzi ta sama gra działa bez problemu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak to nie wina konkretnej gry, a bardziej zlozony problem skoro wystepuje w innych grach ten sam blad ;) I tez bede nadal twierdzil ze to wina sprzetowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Phoenix. napisał:

tez bede nadal twierdzil ze to wina sprzetowa.

tylko idąc tym tokiem rozumowania, to ten sam bła powinien się pojawiać tez na np moim sprzęcie w cP2077 czy RDR2, a się nie pojawia...

mało tego, jak pisałem wyżej, pzreszedłem cała valhallę podstawę na piracie nie miałem żadnych problemów, wersja  bodaj 1.31... ugrałem się okrutnie, wyczyściełęm cała mapę..

teraz kupiłem legala, bo chciałem mieć doddatki, druidów , paryż itd itp, wersja aktualna bodaj 1.62 , nie mam żadnych pozostałoci po starej, wyczyściłem wszystko łacznie z rejestrem, savy stare nie pasowały. i takie cuda..

no ale..

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 21.02.2023 o 11:34, Phoenix. napisał:

Ostatnia latka do gry:

co by nie mówić, odpukać, od instalacji tej łatki 22lutego gra przestała się wywalać  ;)

Edytowane przez mimuszek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Spokojna Twoja rozczochrana, u mnie i po 2 tygodniach spokojnego grania potrafiła się nagle posypać, czasami już po 15 minutach od włączenia - jedyna tak bardzo odpałowa gra w jaką grałem ostatnimi czasy.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...