Skocz do zawartości
Lazama

Assassin’s Creed Valhalla

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.01.2024 o 12:20, Kyle_PL napisał:

@luk21pl

Weź pod uwagę realną inflację (spadek siły nabywczej waluty), jak też po prostu cel tych wszystkich usług (najpierw dajesz taniej, by złapać najwięcej klientów, uzależnić/przyzwyczaić ich do siebie, a następnie windujesz ceny na ile to możliwe - z przyzwyczajenia zapłacą). Także ZiobroZaskoczenia.

Typowy argument januszy biznesu.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jedna z pierwszych lekcji marketingu na każdej uczelni. Wręcz abecadło technik sprzedażowych. Nie wiesz więc, o czym mówisz.

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę o argumentacji inflacyjnej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ja ostatnio wróciłem do AC z pompki ddc mocowanej właśnie na sztywno do socketu. Mimo że schodziła na 10%, 1000rpm, to jednak różnica jak między dniem a nocą, wentyle na 450rpm, zero terkotu, nic nie słychać a i buczenia/bzyczenia pompki też nie ma. Jedyne chłodzenie wodą w jakiejkolwiek formie jakie miałem, i którego faktycznie nie słyszałem do była skręcona pompka magicoola skręcona na minimum, w kartonie wypełnionym gąbką, za meblami, 3m od stanowiska A mimo to czasem wydawało mi się że ją słyszę.
    • Nie u Ciebie Marek  u kolegi wyżej zaobserwano drobiny 
    • Ewentualnie jeśli masz większy budżet to możesz zerknąć na Basilisk V3 PRO z Hyperscrollem, która ma kilka trybów:  - Free-spin obraca się swobodnie aż do momentu zatrzymania  - Tryb Tactile zapewnia odczucie skokowego przewijania zawartości do np. menu broni lub wyboru skilli.  - Smart-reel to hybryda dwóch poprzednich – scroll zachowuje skokowy tryb pracy do czasu, aż przewiniesz go szybciej.  
    • Przed tą samą komisją 23 maja (choć to jest wstępna data) stawi się Kaczafi w celu przesłuchania, więc można się szykować na pojedynek z Jońskim i zarazem można szykować popcorn na ten dzień. A co do piątkowego przesłuchania Kaczki przez komisję śledczą dot. Pegasusa, to kończę oglądać ten prawie 11 godzinny tasiemiec. Jak na moje to ani Kaczyński nie wygrał, ani komisja, więc pat. Z kolei tacy osobnicy jak Ozdoba oraz Gosek, ewidentnie głupki i debile, można było ich już wcześniej wykluczyć z obrad niż po 5 godzinach, gdzie niemal od samego początku tylko przeszkadzali i chamsko zachowywali i odpowiadali. Z tego co słyszałem przed taką samą komisją Kaczafi ma być jeszcze raz przesłuchany, może do tego czasu komisja się przygotuje lepiej na tego osobnika.
    • Bez systemu i z najlepszymi podzespołami do 6k to ASUS TUF z 8 rdzeniowym ryzenem 9, 4070 (115TGP) 32 RAM i spora 4 komorowa bateria 5800mAh. Lenovo, który podałeś @KwadratowyLolek, jest fajną pozycją z lepszym ekranem 2560 x 1600 (500nitów 240Hz), jako alternatywę możesz sobie zerknąć na Lenovo na 14 rdzeniowym intelu i5, ale ma 200 mniej nitów także jeśli zależy Ci na jasności to twoja propozycja 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...