Skocz do zawartości
Lazama

Assassin’s Creed Valhalla

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, luk21pl napisał:

Tekstury w tej grze to masakra

Niestety muszę się z tym Panem zgodzić, choć nie w pełni. Tekstury NOCĄ i tekstury OGNIA to jest porażka po całości. Reszta jakoś ujdzie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.12.2020 o 11:45, caleb59 napisał:

Ta gra w kwestii skradania się jest totalnie gówno warta względem poprzedniczek. Po pierwsze przeciwnicy są mega wyczuleni i to nawet na poziomie trudności normalnym, po drugie obozy i misje moim zdaniem nie są skonstruowane by wspierać skradanie się i po trzecie ta gra stawia większy nacisk na napierniczanie się w zwarciu - w końcu jesteśmy wikingiem.

dziwnie się czuje jak widzę Wikinga skradającego się i uprawiającego skrytobójstwo
zamiast stawania z otwartą przyłbicą do walki twarzą w twarz
wydaje się to kompletnie nie honorowe ...

ale miał być assassin ... wiec jest skrytobójstwo

W dniu 1.12.2020 o 11:21, Kandelabros napisał:

Wolfram jest już w regionach od 190 (Eurviscire i Jorvik), byłem, widziałem, zbierałem... :)

na wyspie Brytanii nie ma złóż Wolframu ;)Tungsten_OR_wolfram_(mined)2.PNG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Albino napisał:

Niestety muszę się z tym Panem zgodzić, choć nie w pełni. Tekstury NOCĄ i tekstury OGNIA to jest porażka po całości. Reszta jakoś ujdzie.

Nie wiem czy nie chcesz tego widzie czy masz wade wzroku ale w filmikach tekstury to poziom ps2

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu może ktoś, kto gra w AC:V na rtx 3070 w 3440x1440? Wstępnie planowałem zakup rtx 3080, ale cyrk cenowy coraz bardziej skłania mnie do kupna 3070 (przynajmniej na rok). Da się na tym sensownie pograć w takiej rozdzielczości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Heylen

Co prawda nie gram w tej rozdzielczości, ale w standardowym 1440p, na ultra mam między 60 a 80 fpsów na RTX 3070 X-trio

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tytuł stał się nie grywalny. Mam buga po update, który uniemożliwia zapis (ani ręczny ani auto) i zniknęła opcja szybkiej podróży z punktów synchronizacji. Moje ostatnie 5 godzin gry przepadły po śmierci od jakiegoś zelota.

Bardzo szkoda bo fajnie spędzałem czas w tej gierce. Do tej pory bez błędów i tylko raz miałem wywalenie do pulpitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry od Ubi kupuje się (jeśli już w ogóle się to robi) dwa lata po premierze :E 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Assassin's Creed Glitchalla ?

 

Edytowane przez bbandi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Zas napisał:

Gry od Ubi kupuje się (jeśli już w ogóle się to robi) dwa lata po premierze :E 

Nigdy w życiu nie zapomnę tego kontrastu - grałem w Unity na PC właśnie jakieś 2 lata po premierze, kiedy to okrzyknięto grę jedną z najbardziej problematycznych w historii PC. :E 

Ja jednak miałem zupełne inne odczucia - ani jednego crasha, bardzo płynnie na Ultra detalach (cienie High) na i7-2600K, 8GB RAM, GTX 970, żadnych glitchy czy innych problemów. Pamiętam jak kończyłem tę grę i leciały już napisy końcowe to byłem mega zaskoczony jak tę grę postawili na nogi względem tego co czytałem i na własne oczy widziałem (youtube) w różnych filmach/recenzjach grubo wcześniej.

A obecnie w Valhalli? Panie idź pan wiadomo gdzie... :E To i tak ja mam sporo szczęścia po patchu 1.0.4 bo nic złego póki co nie dzieje się z grą ale po tym temacie widać, ze problemy dalej są lub pojawiły się u ludzi, którzy wcześniej problemów nie mieli.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Heylen napisał:

Jest tu może ktoś, kto gra w AC:V na rtx 3070 w 3440x1440? Wstępnie planowałem zakup rtx 3080, ale cyrk cenowy coraz bardziej skłania mnie do kupna 3070 (przynajmniej na rok). Da się na tym sensownie pograć w takiej rozdzielczości?

Nie gram co prawda w 3440x1440 ale za to gram w 2160p. Na pytanie czy będzie można pograć sensownie w 3440x1440 odpowie ci sam Papież

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda inaczej niż Valhalla, jest zielono i kamieniście, na pewno grafika jest lepsza ale ... to raczej na 100% MMO, choć piszą, że to RPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w tej części wyjątkowo dobrze strzela się z łuku i to mimo gry na padzie (XSX). Natomiast ze składaniem - racja, coś nie pykło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bardziej opłaca się używać moim zdaniem lekkiego i szybkiego łuku niż np. tego w wersji z celownikiem - nie dosyć, że więcej strzał wpakujesz szybciej to do tego podczas walki w zwarciu ma on sens bo jednak tym z celownikiem nie namierzysz tak efektywnie słabych punktów wroga niż właśnie lekką wersją. Ten z celownikiem jest dobry do czyszczenia po cichu obozów bo ma wysoki dmg i ładnie headshota idzie ustrzelić i to jest chyba jego jedyne zastosowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w trakcie wykonywania misji fabularnej (skradanie się w jakiejś wiosce z Basimem i próba porwania jakiegoś jegomościa) trafił mi się rycerz zakonu na 220 poziomie (sam mam 134) i całą misję mi spieprzył bo jakimś cudem mnie zauważył...Niestety nie mam z nim szans i próbuje mu spieprzyć ale też nie wychodzi. Koniec końców musiałem wczytać zapis gry sprzed tej wsi i teraz go obserwuje ze wzgórza jak tam sobie siedzi i pije herbatkę (czekam aż łaskawie sobie gdzieś pójdzie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Pavel87 napisał:

Dzisiaj w trakcie wykonywania misji fabularnej (skradanie się w jakiejś wiosce z Basimem i próba porwania jakiegoś jegomościa) trafił mi się rycerz zakonu na 220 poziomie (sam mam 134) i całą misję mi spieprzył bo jakimś cudem mnie zauważył...Niestety nie mam z nim szans i próbuje mu spieprzyć ale też nie wychodzi. Koniec końców musiałem wczytać zapis gry sprzed tej wsi i teraz go obserwuje ze wzgórza jak tam sobie siedzi i pije herbatkę (czekam aż łaskawie sobie gdzieś pójdzie)

Skąd ja to znam ja na początku robiłem misje nie będę spojlował ale gdzieś koło 40lvl mocy. Patrze jedzie frajer na patatju a ja mam obok ze 4 gości od misji. To myk go z łuku, skubany jak się przypałętał to przez godzinę nie mogłem ani go ubić ani rozpocząć misji bo po wczytaniu od razu tłukł mi meneli i po ptakach. W końcu go odciągnąłem uciekając i zachęcając go do podążania za mną strzałami z łuku. Jak już się oddaliliśmy to zrobiłem długą w kierunku lasu i już się nie przypałętał. Strasznie to jest denerwujące, że nie wiesz do kogo tak naprawdę startujesz póki go nie zagrujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygoda skończona,  89h , poziom hard

wszystkie legendarne zwierzęta zabite

Excalibur i młot Thora zdobyty

czekam na dlc ?

Edytowane przez DarkEater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, ODIN85 napisał:

Aby ukończyć grę trzeba zrobić to zadanie w Asgardzie na 350?

Nie, tylko główne wątki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

To może się wyrobię przed Cp?

Nie no muszę, fast forward na tubie działa, więc x2 speed i dajesz ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał tak po aktualizacji że w czasie grania tak jakby się kanały obracały, to znaczy nagle mam dialogi na tylnych głośnikach a front to tylko audio i ambient ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy z audio nadal nie zostały rozwiązane i wiszą na forum ubisoftu dalej na liście "to do". :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm czyli ps5 na poziomie 2080 super w tej grze (zieloni) lub 5700xt (czerwoni).

Ciekawe czemu werjsa pc nie oferuje tak wysokiego ustawienia roslinnosci jak ps5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamienię 2060S na nowe PS5 :E Tylko czy podłączę je potem do złącza PCI-E? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z tym 2060S masz lepszą grafe, lepsze klatki... A wyżej roślinośćll? na pc dasz na low i masz to samo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@caleb59 będziesz zachwycony.

Miałem mega buga w grze :E

Po tym jak zrobiłem drugi etap Eurviscire i zgłosiłem to do Randvi, zrobił się taki myk, że nie postawiła ptaszka na mapie, a może postawiła tylko się zabugował :E
W każdym razie jakoś nie zwróciłem wtedy na to uwagi bo niby wszystko poszło i robiłem dalej fabułę dokończyłem zaświaty, Snothingamscire i Winchester. Po tym powinna mnie wysłać na gadkę do Sigura.

No, ale nie robiła tego, bo na mapie była zabugowana kraina Eurviscire, mogłem ją jeszcze raz rozpocząć, ale po jej wybraniu pojawiał się szary napis, którym potwierdza się udanie do kolejnej krainy no i nie dało się, nawet po kliknięciu nic nie ruszało, kraina mimo, że była skończona to gra złapała buga :E

No i musiałem wczytać wcześniejszego save i wszystko od nowa przechodzić jakieś dobre 5h grania w plecy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...