Skocz do zawartości
Lazama

Assassin’s Creed Valhalla

Rekomendowane odpowiedzi

Łee tam, to jest zwykły glitch - zadowolony to bym był z crasha, zwiechy, bsoda... :E A tak na poważnie grałem znowu i od czasów 1.0.4 mam cały czas stabilnie i jestem zaskoczony oraz rozbawiony zarazem bo osoby, które przed patchem miały stabilnie teraz po patchu mają crashe/zwiechy a tymczasem osoby, które przed patchem nie miały stabilnej gry teraz po patchu grają spokojnie, no paranoja! :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś z Was w całości ten materiał ostatni od DF?

Jak wygląda sprawa z AA? Jest rekonstrukcja przy low i medium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, nawet na samym początku materiału jest o tym. Medium to 0.92, a low to 0.85 z rozdzielczości. Czyli chyba to samo jak w Odyssey.

1 godzinę temu, caleb59 napisał:

Łee tam, to jest zwykły glitch - zadowolony to bym był z crasha, zwiechy, bsoda... :E A tak na poważnie grałem znowu i od czasów 1.0.4 mam cały czas stabilnie i jestem zaskoczony oraz rozbawiony zarazem bo osoby, które przed patchem miały stabilnie teraz po patchu mają crashe/zwiechy a tymczasem osoby, które przed patchem nie miały stabilnej gry teraz po patchu grają spokojnie, no paranoja! :E 

Zwykły glicz to lewitująca łódka :E, a nie 5h grania w plecy.

Edytowane przez lukadd
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lamparcicho napisał:

Oglądał ktoś z Was w całości ten materiał ostatni od DF?

Jak wygląda sprawa z AA? Jest rekonstrukcja przy low i medium?

Jest rekonstrukcja ale to było już wiadome od dawna. DF radzi ustawiać to w tryb adaptacyjny na 60fps co moim zdaniem jest błędem o ile ktoś ma starszą kartę bo zresztą jak oni sami to zauważyli na PC jest albo jakiś błąd albo specjalnie nie działa to tak efektywnie dobrze jak na PS5 - sam to zauważyłem jak się tym bawiłem i ostatecznie jednak wybrałem zamydlony obraz na Low ze względu na przyrost 15.6% wydajności co jest odczuwalne nawet grając na padzie.

Edytowane przez caleb59
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym wieku toczy się akcja Valhalli? W VIII czy w IX?

Czytam sobie teraz klasykę Scotta, "Ivanhoe" i tam mamy końcówkę XII wieku i powrót Ryszarda I z niewoli do Anglii i piszą tam, że od czterech wieku nadal jest konflikt pomiędzy Anglikami i Normanami, tyle, że tu już są Anglo Sasi i Normanowie a w czasach Valhalii byli jeszcze chyba Brytowie czy tylko Sasi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że jeśli tylko czytam o bugach i crashach w AC przed oczami mam awatar @caleb59 

Na prawie 20h gry błędów w rozgrywce brak 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lis22 napisał:

W którym wieku toczy się akcja Valhalli? W VIII czy w IX?

Czytam sobie teraz klasykę Scotta, "Ivanhoe" i tam mamy końcówkę XII wieku i powrót Ryszarda I z niewoli do Anglii i piszą tam, że od czterech wieku nadal jest konflikt pomiędzy Anglikami i Normanami, tyle, że tu już są Anglo Sasi i Normanowie a w czasach Valhalii byli jeszcze chyba Brytowie czy tylko Sasi?

873

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, RozQ napisał:

Muszę przyznać, że jeśli tylko czytam o bugach i crashach w AC przed oczami mam awatar @caleb59 

Na prawie 20h gry błędów w rozgrywce brak 

A co to jest 20h. :E Byli tu już tacy co tak samo pisali jak Ty więc szykuj się prędzej czy później ale dostaniesz kopa w srakę od ubisoftu...

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz 75h, i tez ok. Z tym ze ostatnie 50h na ps5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mój zapał wyhamował. Zdążyłem 3 razy przejść Resident Evil 3 i nie wracałem do przygód Eivora. Utknąłem w Essex i póki co tak zostanie. 55 godzin gry. Miały na to wpływ 2 czynniki. Jeden to ten żenujący problem z padem. Raz zadziała, raz wyłączy audio... Loteria. Jak się skisi to konieczny restart komputera. Jak już się tak działo to po prostu odpalałem RE3 i grałem. Problem drugi to denna fabuła i brak intrygi z prawdziwego zdarzenia. Nie oszukujmy się... Wątek z Sigurdem w ogóle mnie nie ciekawi. 

Edytowane przez Szambo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec.

123 godziny za mną, 94% ukończenia.

Brakuje mi questa z tym gościem od opali w wiosce - nie da się z nim zagadać. Dużo ludzi zgłasza tego buga.

Zgliczowało mi się jedno wydarzenie w Jotunheim : Aegir’s Daughters - mam nadzieję że naprawią. Sam wątek w świecie bogów strasznie męczący i nudny jak dla mnie.

Nie mogę znaleźć ubi connectowej listy 100%.

Edytowane przez dziadeke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Szambo napisał:

Jakoś mój zapał wyhamował. Zdążyłem 3 razy przejść Resident Evil 3 i nie wracałem do przygód Eivora. Utknąłem w Essex i póki co tak zostanie. 55 godzin gry. Miały na to wpływ 2 czynniki. Jeden to ten żenujący problem z padem. Raz zadziała, raz wyłączy audio... Loteria. Jak się skisi to konieczny restart komputera. Jak już się tak działo to po prostu odpalałem RE3 i grałem. Problem drugi to denna fabuła i brak intrygi z prawdziwego zdarzenia. Nie oszukujmy się... Wątek z Sigurdem w ogóle mnie nie ciekawi. 

Mam podobnie, mam 42h, jestem tak samo w Essex, 150 poziom mocy i w sumie oprócz głównej linii fabularnej i znajdźek typu uzbrojenie czy księgi nic innego nie robię. Co raz bardziej mnie nudzi fabuła (czego się obawiałem), a wiem, że tu jeszcze sporo godzin przede mną. Na pewno do Cyberpunka jej nie skończę, a taki był pierwotny plan :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, ODIN85 napisał:

Koniec.

41h 85% ukończenia.

Wow, szybko, robiłeś tylko główny wątek fabularny? Też bym chciał już to skończyć :D Ale pewnie jeszcze ze 20h przede mną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, ODIN85 napisał:

41h 85% ukończenia

Chyba robię coś nie tak, 124h i 58% ?

Główny wątek też zaczyna mnie męczyć i przerzuciłem się na szukanie członków zakonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odinem sie nie sugeruj, on lubi przelatywac przez gry jak burza (nick zobowiazuje). Ja mam juz z 80cos h i jeszcze 4 regionu w anglii nie ruszone. 

Tez byl plan skonczenia przed cp i sprzedania no i pewnie nic z tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przynajmniej wyzwanie miales na tym poziomie. Jak bylo w tym ostatnim regionie co ma poziom mocy ponad 300? 

Ja mam jeszcze kilka krain i jestem z kolei zbyt przypakowany, pm284. A obecna kraina na 180 chyba.

Jedynie co robilem to czyscilem kraine za kraina jak mnie fabula prowadzila. Powinni zrobic 2 rodzaje systemu expienia, dla completionists i dla tych co fabule tylko sledza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast nurtuje jedno dlaczego podczas loadowania gierki jak lecą reklamy sprzętu sprawdzanie sprzętu za nim pojawi się menu w tle słyszę dźwięki jakby Eivor się czochrał po jajach.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde u mnie zaraz po przełączeniu gierki do fullscreena jak lecą reklamy anvila i ryzena to słychać takie szur szur jakby ktoś się po zbroi czochrał xD Za to nie mam żadnych opisywanych problemów z dźwiękiem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo ale chyba występuje to raz na ileś włączeń gry, nie jestem pewny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie za każdym razem i kisnę wtedy okrutnie. Eivor zbroje zakłada i do roboty idzie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ODIN85 napisał:

Sama fabuła,wszystkie najazdy bez dwoch,mistyczne krainy,poziom mocy 219.

No to u mnie:

- poziom mocy 400  + chyba z 50 punktów w te perki odblokowane po przekroczeniu 400

- osada maksymalna rozbudowa

- wszystkie znaczniki na mapie (oprócz jednego zbugowanego)

- Młot thora + excalibur

- wszystkie partie orloga

- cały zakon

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Szambo napisał:

Jakoś mój zapał wyhamował. Zdążyłem 3 razy przejść Resident Evil 3 i nie wracałem do przygód Eivora. Utknąłem w Essex i póki co tak zostanie. 55 godzin gry. Miały na to wpływ 2 czynniki. Jeden to ten żenujący problem z padem. Raz zadziała, raz wyłączy audio... Loteria. Jak się skisi to konieczny restart komputera. Jak już się tak działo to po prostu odpalałem RE3 i grałem. Problem drugi to denna fabuła i brak intrygi z prawdziwego zdarzenia. Nie oszukujmy się... Wątek z Sigurdem w ogóle mnie nie ciekawi. 

Fabuła jest najlepsza od lat, może nawet od czasu Unity a wątek Sigurda jest, dla mnie, bardzo ciekawy, szczególnie od momentu, gdy zaczyna wierzyć w swoją wyjątkowość.

Co do mojej powyższej wypowiedzi, To Walter Scott nazywa dawnych Wikingów Normandami a drugą stronę, Anglo-Saksonami i tam minęły cztery pokolenia od bitwy pod Hastings, którą wygrał Wilhelm Zdobywca i najeźdźcy podbili Anglię.

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wczoraj skończyłem fabułę na 250poziomie, ale czas nie wiem ile dokładnie bo dużo miałem afk, obstawiam ~55-60h bo trochę też zwiedzałem i robiłem pobocznych. 

Gra bezsensowne przeciagnieta, ale i tak na pewno lepiej niż w oddysey

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...