Skocz do zawartości
Lazama

Assassin’s Creed Valhalla

Rekomendowane odpowiedzi

No tego dodatku chyba pierwotnie nie planowano więc czemu Season Pass miałby go objąć? Powiedzieli co pierwotny  Pass obejmie i to dali. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, lis22 napisał:

Ja mam chyba Golda ( 400 zł ) i też będę musiał kupić ale spoko, nie przeszedłem jeszcze podstawki, pierwszego i drugiego dodatku ;)

Ciekawe, czy w ogóle będzie nowy AC na jesieni 2022?

400 zł kosztowało ultimate z kuponem 320zł. Ja również jeszcze dlc nie tknięte, ale jak będą sobie kazać za to płacić to niech mnie w dupsko pocałują...

 

10 minut temu, .PaVLo. napisał:

Na to wychodzi, że przepustka sezonowa obejmuje tylko dwa pierwsze dodatki, a za Ragnarok trzeba będzie zapłacić osobno ?

Jak wyżej.

 

 

Do tego definicja SP

"Przepustka sezonowa (ang. season pass) – rodzaj karnetu umożliwiającego zakup wszystkich DLC, które wydano lub zostaną wydane dla danej gry komputerowej. Zwykle zakup przepustki sezonowej jest tańszy niż zakup każdego dodatku oddzielnie."

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sezon się skończył, dodatek wyjdzie w season passie numer dwa :lol2: Tak czy inaczej i tak za to zabulisz, pytanie tylko czy będzie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudziliście się dopiero? Już w Ghost Recon Breakpoint, The Division 2 było coś takiego jak Year 2 Pass, za który trzeba było ekstra dopłacać mimo posiadania Season Passa - tutaj Ubisoft próbuje tego samego by dalej doić grę i jej fanów do cna.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ditmd napisał:

Pierwszy sezon się skończył, dodatek wyjdzie w season passie numer dwa :lol2: Tak czy inaczej i tak za to zabulisz, pytanie tylko czy będzie warto.

Aha no czyli , pozdrawiam ich serdecznym spierd...j.  Ja jeszcze mam tyle tej gry, że bez tego pogram spokojne rok, więc paluch w ich stronę ?

26 minut temu, caleb59 napisał:

Obudziliście się dopiero? Już w Ghost Recon Breakpoint, The Division 2 było coś takiego jak Year 2 Pass, za który trzeba było ekstra dopłacać mimo posiadania Season Passa - tutaj Ubisoft próbuje tego samego by dalej doić grę i jej fanów do cna.

Nie każdy napierdziela we wszystko... Więc trochę wyrozumiałości, kiedyś tam coś obiło mi się o uszy o SP vol.2 ale że kupa mnie to obchodziło to nie zagłębiałem tematu. Więc ma prawo człowiek nie wiedzieć, nieprawdaż ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no do Odyssey fajna aktualizacja, że praktycznie w grze dźwięku nie ma :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Eltik napisał:

ze co....78.05 GB? ?

Była mowa o tym na poprzedniej stronie. Cofinj się i będzie wszystko jasne ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej mielił przy sprawdzaniu miejsca, przygotowaniu do ściągania niż samo ściąganie, bo to szybko przeleciało, odpaliłem grę i działa tak jak ostatnio nic nowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam swiatlowodu mieszkam w miescie....bedzie sie sciagac 20 godzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to każdy to wiedział, i się domyślał tylko UBI zgrywało wariata że niee Kassandra wcale nie jest podobna do Randvi i wcale nie rzucała pewnych wskazówek w trakcie rozgrywki :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten wątek z Kasandrą ale nie za długi (już ukończyłem). Mam wrażenie że jest nowy bug, mam w drzewku nie odkryte umiejętności ale już dostaje punkty mistrzostwa. 

Co do nowego ragnarok to mam mieszane odczucia. Podoba mi się Valhalla ale znowu trzeba wydać ~160 zł na dodatek. Ciekawe czy za tą kasę będzie chociaż sensowna ilość misji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, mark2468 napisał:

 

Co do nowego ragnarok to mam mieszane odczucia. Podoba mi się Valhalla ale znowu trzeba wydać ~160 zł na dodatek. Ciekawe czy za tą kasę będzie chociaż sensowna ilość misji.

Mimo tego że uwielbiam serię AC, pratycznie zawsze brałem wersję ultimate przynajmniej od Origins, tak przy tym dodatku mówię nie, oczywiście na premierę. Nim skończę podstawkę wraz z dwoma dlc to minie jeszcze sporo czasu, więc dlc stanieje, do tego - 20% i na grudzień będzie jak znalazł za parę złociszy :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zainstalowałem Odyssey i faktycznie dostaliśmy dodatkowe zadanie z nową mapą (wyspą). Jest nawet ciekawe i na lekko kilka godzin. 

Jestem ciekaw jak to się potoczy w Odyssey i jak w Valhalla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem kilka godzin w Valhalli, którą dostałem na święta. Szczęście w nieszczęściu, wersja na płycie. :E Bez niespodzianki, okrutny kotlet. Dialogi w większości miałkie, nieciekawe. Zadania poboczne bez polotu, czasem się trafi coś sensownego. Recykling znany z poprzednich części, obejmujący praktycznie każdy aspekt gry, zauważalny na każdym kroku. Główny bohater (facet) jest nawet spoko. Walka już niestety mniej, choć "drzewko" rozwoju wydaje się dość rozbudowane. Nie jestem w stanie się nigdzie tutaj zaczepić, latanie od jednej do drugiej identycznej aktywności budzi tyle emocji co przynudzanie Sigurda i całej reszty kompletnie pozbawionych charyzmy postaci. Nawet oprawa na XSX jest miejscami mocno uboga, a gram niby w trybie jakości.

Wytrzymam jeszcze z 2-3h i gra poleci na sprzedaż. Chyba że jakimś cudem wątek główny się rozkręci i zaoferuje jakiś przyzwoity poziom. Co mnie najbardziej rozczarowało, nordyckich klimatów tutaj tyle co kot napłakał.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie gra nie dla Ciebie. Ja już mam niemal 180h i chętnie wracam do gry. 

Jakie według Ciebie miały by być te klimaty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście też z przyjemnością obleciałem wszystko co się da. Nie ma w co grać, więc nawet wszystkie opale wyzbieram na każdej mapie. 

Zrzut-ekranu-2022-01-12-212027.png

  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę wszystkim co mają tyle radosći z tej gry, ja bawiłem się świetnie az do 50 godz, kiedy odkryłem wszystko co gra ma do zaoferowania a Evior i fabułą tej gry ani troche mnie nie obchodzi, to nie potrafię sie zmusić żeby grać w to dłużej

Edytowane przez jakbaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

utknalem na zabicu mateczki bo wzialem ten sztylet rytualny ale pozniej mnie zabili i tak jakos zapisalo ze mam go w sakwie i zaden sposob nie moge uzyc zeby zabic ta mateczke. Pomozcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Crew 900 napisał:

11 GB i nic ...

Gra juz nie ma bledow  :lol2:

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No byl update ...chyba delikatnie fps lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ostatniej dużej łatki, która miała na pc 70 gb poprawa optymalizacji była konkretna. Według moich testów nawet 20%. W 4k very/high w 60 fps na 3060 Ti.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś w miarę możliwości doprecyzować którą konkretnie masz na myśli łatkę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...