Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Phoenix.

LG 29UM69G-B

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad tym monitorkiem, cena do oferowanych mozliwosci jest ok a chcialbym troche poobcowac z czyms Innym niz TN, jedyna wada to 75Hz ale zawsze mozna ustawic locka na 70fps i mamy Freesync. Ew cos ciekawego do 1000zl ips/va najlepiej 144hz FHD lub WQHD 75Hz.

 

Ktos wie jak jest ze zwrotami w MediaMarkt??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam ostatnio przesiadłem się z 24 16:9 na lg 34uc79g-b 21:9. Uważam, ze 29 21:9 jest za małe. Wydaje się jak zwykły 24 16:9 tylko rozciągnięty trochę, brak jakiegokolwiek wow :)

 

Oczywiście pozostaje kwestia ceny oraz wielkość plamki na 34 itp itd bla bla bla.

Nie namawiam do niczego tylko napisałem swoje odczucia z przesiadki. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie sprawe ale podalem budzet no i 34cale to napewno bym nie kupil w tak niskiej rozdzielczosci a poki co 34 to dla mnie za duze i to bylby max ale dzieki za opinie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na podobny model 29WK600 ta sama matryca, ale ładniejsza lepsza obudowa, na promocjach można go wyrwać za mniej niż 1k. Ma HDR udawany bo udawany, ale chociaż kolory poprawnie odczytuje z filmów i gier w tym standardzie. Dla mnie zbyt mały i nie chodzi o rozdzielczość szerokość odpowiednia, ale na wysokości masz odpowiednik 21" ekranu. Tak jak napisał kolega sens 21:9 jest dopiero przy 34" i najlepiej jeszcze jakby było zakrzywienie. Co kto lubi jeśli ma to być dodatkowy monitor do gier i filmów 21:9 oglądanych nie po ciemku i z ponad metra ze względu na specyfikę IPS (glow, srebrzenie) to jak najbardziej się sprawdzi. Tutaj o nim więcej napisałem http://forum.pclab.pl/topic/1278935-LG-29WK600-warto/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam od wczoraj LG 29WK600, to praktycznie to samo tylko lepsze wykonanie no i ma ten HDR w teorii ;) Dla mnie mało ważne czy wąski czy nie do tych proporcji, przesiadka z 21,5" i tak robi kolosalne wrażenie :E. Na redcoon.pl ten monitor można kupić za 1089 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wysokość to 23.3" więc nie aż taki mały, bez przesady. ;)

 

Ja mam 34" i jest zdecydowanie za duży, chyba że ktoś tylko gra to będzie super.

 

Za to w 21:9 zakrzywienie bardzo na plus w przeciwieństwie do 16:9, chociaż w 29" nie wiem czy będzie aż tak potrzebne jak w 34"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...