Forum PCLab.pl: Star Wars Jedi: Fallen Order - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (53 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Star Wars Jedi: Fallen Order

#721 Użytkownik jest niedostępny   Mr Kwolf 

• Orator
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 19 Listopad 2019 - 20:01

W sumie gameplay swietny.Jak bardzo brakuje gier w stylu Uncharted i Tomb Raider.Nie liczylem na wiele a tutaj zaskoczenie. :thumbup:jak na 15 h to w sam raz ;)

Ten post był edytowany przez Mr Kwolf dnia: 19 Listopad 2019 - 20:02

#722 Użytkownik jest niedostępny   lis22 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Listopad 2019 - 20:01

Oprócz abonamentu za Premier pobrało mi z konta dwa razy po 5 zł z dopiskiem: EA Origin Access Genewa - co to może być?

#723 Użytkownik jest niedostępny   zozolek 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Listopad 2019 - 20:09

Zobacz postazgan, o 19 Listopad 2019 - 17:02, napisał(a):

To teraz tylko patrzeć jak zainteresowanych przybędzie

tak, ale gra kosztuje 60zł do tego mamy inne tytuły.
Kupiłem 10 dni temu abonamnet podstawowy, wczoraj dokupiłem premier i zwrócili nawet 10zł za niewykorzystany czas Dodaj obrazekKtoś w temacie NFS wspominał, że savy się nie przenoszą - grając 10h przeniosły się na wersje delux bez problemu.Co do gry - całkiem spoko, choć myślałem że nasz bohater będzie bardziej "mięsisty".Jest lekka kartonowość, elementy RPG powinny być bardziej rozbudowane, mogli poprawić crafting bo nasz miecz poza aspektami wizualnymi zyska dodatkowe moce ??

Zobacz postlis22, o 19 Listopad 2019 - 20:01, napisał(a):

Oprócz abonamentu za Premier pobrało mi z konta dwa razy po 5 zł z dopiskiem: EA Origin Access Genewa - co to może być?

nie wiem,  ale mi  też pobrało -  co  ciekawe nie trafia to  nawet do  blokad i  sumarycznie nic Ci nie pobierze.

Ten post był edytowany przez zozolek dnia: 19 Listopad 2019 - 20:10

#724 Użytkownik jest niedostępny   GS01 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 19 Listopad 2019 - 20:36

O, z tym, że w skrzyneczkach powinny być upgrady do miecza świetlnego to się zgodzę. Bo tak, szuka się tych skrzynek a sam szrot. Skórka do miecza której i tak nie widać. Ten element zrobili akurat na siłę.

#725 Użytkownik jest niedostępny   zozolek 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Listopad 2019 - 20:45

Zobacz postGS01, o 19 Listopad 2019 - 20:36, napisał(a):

O, z tym, że w skrzyneczkach powinny być upgrady do miecza świetlnego to się zgodzę. Bo tak, szuka się tych skrzynek a sam szrot. Skórka do miecza której i tak nie widać. Ten element zrobili akurat na siłę.

Jeżeli nasz miecz od początku do końca tak wygląda to słabo, mogli poszaleć - 2 miecze / 1 z którego mamy włócznie itp itd ...

#726 Użytkownik jest niedostępny   GS01 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 19 Listopad 2019 - 20:52

Znając EA, to będzie w DLC :lol2:

#727 Użytkownik jest dostępny   gret 

• RS
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Listopad 2019 - 21:23

szkoda że nie więcej bossów jak ten z nietoperzem :(

#728 Użytkownik jest niedostępny   Jaycob 

• 2b or not 2b
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Listopad 2019 - 22:04

Zobacz postzozolek, o 19 Listopad 2019 - 20:45, napisał(a):

Jeżeli nasz miecz od początku do końca tak wygląda to słabo, mogli poszaleć - 2 miecze / 1 z którego mamy włócznie itp itd ...

Dwa miecze masz, tzn możesz łączyć i rozdzielać.

Skórka do miecza której i tak nie widać. Ten element zrobili akurat na siłę.

Widać przy stole. :D Podczas akcji już mniej. Poza kolorem to ciężko dostrzec jaki miecz się zrobiło. Reszta ze skrzynek jak ponczo, malowanie droida czy Modliszki widać. ;) Trochę na siłę, fakt, ale jest to zupełnie opcjonalnie. Aczkolwiek mi się takie bajery podobają i chętnie jak wiedziałem jak się dostać to wchodziłem po nie.

Ten post był edytowany przez Jaycob dnia: 19 Listopad 2019 - 22:10

#729 Użytkownik jest niedostępny   GS01 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 19 Listopad 2019 - 22:55

Jedyne co mnie w tej grze frustruje, to własnie zbieranie tych skrzynek. Skąd mam wiedzieć gdzie są jakieś kolorki, a gdzie bonus do życia, itp. Wkurza strasznie to plątanie się po mapach, szukanie przejść, na początku fajnie, ale jak później patrzysz na mapę i tutaj jest 0/1 sekretów, tam 5/8 skrzyń to naprawdę odechciewa się wracać, wbijać w te miejsca poprzez skomplikowane dojścia, zamiast cisnąć fabułę nadal. To też na siłę zrobili. Wiem, że nikt nie karze tych skrzynek zbierać, ale przez to można stracić bonusy do życia, mocy i uleczania się.

#730 Użytkownik jest niedostępny   AndrzejTrg 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 19 Listopad 2019 - 23:28

Zobacz postGS01, o 19 Listopad 2019 - 22:55, napisał(a):

Jedyne co mnie w tej grze frustruje, to własnie zbieranie tych skrzynek. Skąd mam wiedzieć gdzie są jakieś kolorki, a gdzie bonus do życia, itp. Wkurza strasznie to plątanie się po mapach, szukanie przejść, na początku fajnie, ale jak później patrzysz na mapę i tutaj jest 0/1 sekretów, tam 5/8 skrzyń to naprawdę odechciewa się wracać, wbijać w te miejsca poprzez skomplikowane dojścia, zamiast cisnąć fabułę nadal. To też na siłę zrobili. Wiem, że nikt nie karze tych skrzynek zbierać, ale przez to można stracić bonusy do życia, mocy i uleczania się.

A pamiętam, ile czasu w kotorze zajęło mi znalezienie, fioletowego kryształu... I to było piękne. Wiem inny całokształt, ale takiego SW, wyglądający jak seria elder scrolls to by było dla mnie mistrzostwo świata. Ja narazie odgrywam rdr2, na to poczekam jak będzie w basic, bo do tego czasu może ogarnę wcześniej wspomnianą grę.

#731 Użytkownik jest niedostępny   Vulc 

• Nie.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Listopad 2019 - 06:02

Zobacz postGS01, o 19 Listopad 2019 - 22:55, napisał(a):

Wkurza strasznie to plątanie się po mapach, szukanie przejść, na początku fajnie, ale jak później patrzysz na mapę i tutaj jest 0/1 sekretów, tam 5/8 skrzyń to naprawdę odechciewa się wracać, wbijać w te miejsca poprzez skomplikowane dojścia, zamiast cisnąć fabułę nadal. To też na siłę zrobili.

To akurat cecha rozpoznawcza gier o tej konstrukcji, nie zmienia to jednak faktu, że wykonanie faktycznie nie powala na kolana. Mam wrażenie, że backtracking choćby w Arkham Asylum był sensowniej zrealizowany, poprzez bardziej przemyślane i ciekawsze lokacje. Tutaj mamy miejscami dość prymitywne ograniczenia i wciśnięte właśnie nieco na siłę pojedyncze skrzynki czy "znajdźki". Nie jest źle, mogło być lepiej.

#732 Użytkownik jest dostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Listopad 2019 - 10:30

Backtracking nie ma tutaj sensu, chyba że ten podyktowany wątkiem fabularnym. Jakiekolwiek uganianie się za skrzynkami można pominąć w nich są i tak same śmieci typu wizualne pierdółki. Zwiększenie życia lub mocy to są takie świecące kule i można na nie natrafić robiąc singla więc ewentualnie to warto wyzbierać.

#733 Użytkownik jest niedostępny   raul_ole 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Listopad 2019 - 10:44

Lubię SW gra jest tak zachwalana że chyba kupię access. 4k TV plus pad :D niedługo grudzień i ostatnia domykajaca część w kinie. Do tego Mandalorian. Moc jest z nami

#734 Użytkownik jest niedostępny   Jaycob 

• 2b or not 2b
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Listopad 2019 - 12:41

Zwiększenie życia lub mocy to są takie świecące kule i można na nie natrafić robiąc singla więc ewentualnie to warto wyzbierać.

Nie zgadzam się. Nie zbierzesz strzykawek czy kul mocy biegnąć tylko od A do B. Trzeba trochę więcej po eksplorować.

#735 Użytkownik jest niedostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Listopad 2019 - 13:43

Zobacz postVulc, o 20 Listopad 2019 - 06:02, napisał(a):

To akurat cecha rozpoznawcza gier o tej konstrukcji, nie zmienia to jednak faktu, że wykonanie faktycznie nie powala na kolana. Mam wrażenie, że backtracking choćby w Arkham Asylum był sensowniej zrealizowany, poprzez bardziej przemyślane i ciekawsze lokacje. Tutaj mamy miejscami dość prymitywne ograniczenia i wciśnięte właśnie nieco na siłę pojedyncze skrzynki czy "znajdźki". Nie jest źle, mogło być lepiej.

Też mnie wkurza to ciągłe wracanie. Mając tak bogate uniwersum mogli się bardziej postarać pod tym względem.
Cała reszta na duży plus.

#736 Użytkownik jest niedostępny   Akozz 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Listopad 2019 - 14:04

Zobacz postGS01, o 19 Listopad 2019 - 18:07, napisał(a):

Dubbing polski w tej grze jest bardzo dobrze zrobiony, nie wiem jak angielski, ale jest naprawdę spoko. Właśnie się dowiedziałem, że w pewnej polskiej sieci sklepów można nabyć SW Jedi: Fallen Order za 159 zeta. Kurde, 80 zł taniej niż na Originie płaciłem :kwasny:

A uchylisz rąbka tajemnicy co to za sieć :D zastanawiam się nad zakupem ale szkoda mi trochę pełnej ceny.

#737 Użytkownik jest niedostępny   Jaycob 

• 2b or not 2b
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Listopad 2019 - 14:05

Nie jest takie złe. Tylko na początku, ale jak się odblokuje skróty to przejście z lokacji do lokacji zajmuje moment.

#738 Użytkownik jest niedostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Listopad 2019 - 14:06

Media expert.
Masz w abo za 60zł,więc jeszcze taniej.

Zobacz postAkozz, o 20 Listopad 2019 - 14:04, napisał(a):

A uchylisz rąbka tajemnicy co to za sieć :D zastanawiam się nad zakupem ale szkoda mi trochę pełnej ceny.

Zobacz postJaycob, o 20 Listopad 2019 - 14:05, napisał(a):

Nie jest takie złe. Tylko na początku, ale jak się odblokuje skróty to przejście z lokacji do lokacji zajmuje moment.

Chyba że trafimy na wąskie przejście to dłużej.

Ten post był edytowany przez ODIN85 dnia: 20 Listopad 2019 - 14:06

#739 Użytkownik jest niedostępny   Jaycob 

• 2b or not 2b
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Listopad 2019 - 14:07

Zobacz postAkozz, o 20 Listopad 2019 - 14:04, napisał(a):

Pewnie Media-Expert, była/jest promocja po wpisaniu kuponu na 159 zł.

https://www.pepper.p...xone-ps4-203449

edit: wygasła

Ten post był edytowany przez Jaycob dnia: 20 Listopad 2019 - 14:08

#740 Użytkownik jest dostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Listopad 2019 - 14:10

Zobacz postODIN85, o 20 Listopad 2019 - 13:43, napisał(a):

Też mnie wkurza to ciągłe wracanie. Mając tak bogate uniwersum mogli się bardziej postarać pod tym względem.
Cała reszta na duży plus.

Jak już pisałem - po co się wracać? Ja to olałem i leciałem tylko story. Co mi za różnica czy miecz świetlny będzie delikatnie inaczej wyglądał lub czy "Modlisza" będzie pomalowana na inny kolor? W Fallen Order 2 powinno być mniej backtrackingu, więcej walk z bossami w stylu God of War, bardziej dynamiczna walka, więcej grobowców i zagadek. Fabuła jest O.K nic odkrywczego, ale przyjemnie się ją śledzi.

• (53 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • Ostania »