Skocz do zawartości
Lohater

Elex 2

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, frog67 napisał:

Też będę brać na premierę, no chyba że Square wyskoczy z PC-towym FFVII Remake, to sorry Batory z drewna ale Elex wtedy będzie musiał poczekać.

No wtedy to sam miałbym mega dylemat. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Dozorca
Jak już się bawić to najlepiej do Gothic II wgrać =DirectX11 + L'Hiver.
@Element Wojny no nie wiem czy czysty absurd ja polecam zagrać w wyżej wymieniony tytuł. Granie i tak będzie dużo lepsze niż ten kupsztar Remaster g1
co ma niby wyjść zwłaszcza po bardzo średnim wczesnym demie.

W elexa 2 czekam ale coś czuje że wyjdzie taki reshade i odcinanie kuponów. Czytaj mało nowości powinni przebudować ten silnik gnome.

Ostatnie to co moderzy zrobili z gothic-kiem[graficznie/mody fabularne etc] to często deweloperzy nie potrafią.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo smakowicie wygląda ten zwiastun, zagrałbym już teraz!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, kosiarz66 napisał:

@Element Wojny no nie wiem czy czysty absurd ja polecam zagrać w wyżej wymieniony tytuł. Granie i tak będzie dużo lepsze niż ten kupsztar Remaster g1
co ma niby wyjść zwłaszcza po bardzo średnim wczesnym demie.

Próbowałem na totalnie zmodowanej wersji, nie dałem rady. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem, że jak na nich to nawet nie tak źle wygląda. :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie jedynka wyglądała dobrze. Konstrukcja świata, fajne znajdźki, klimatyczne miejsca wystarczyły, abym ukończył ten tytuł :)

mHhl3TX.jpg

EAa1wii.jpg

j21OCSs.jpg

ixk7LZk.jpg

bShCXMH.jpg

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O jakich znajdźkach mówisz? Chyba nie o tej puli śmieci które zbieramy i które do niczego się nie przydają :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie ogrywam 1, na początku jest trudno. Chce dołączyć do kleryków i pakuję odpowiednio punkty, ale z tego co widzę, muszę t0 olać, bo na początku walczy się przy użyciu białej broni i muszę omijać większość mocnych przeciwników, którzy blokują przejścia do lokacji. Wkurza, ze nie da się wybrać na początku frakcji, tylko wymuszają start u Berserków. 👎

14 godzin temu, ProudGamer napisał:

O jakich znajdźkach mówisz? Chyba nie o tej puli śmieci które zbieramy i które do niczego się nie przydają :E 

Pewnie chodzi o te wszystkie poukrywane miejsca, gdzie możesz znaleźć coś przydatnego, a dostać się do nich nie jest łatwo bez lizania każdej ściany, czy skały :cassetete:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, ProudGamer napisał:

Sa fajne rzeczy do znalezienia, np okularki z wiatraka. Zawsze tak bylo w grach od pirani ze zagladajac w zakamarki znajdujemy unikatowe bronie i jest tak samo tutaj.

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Sheeneek napisał:

Sa fajne rzeczy do znalezienia, np okularki z wiatraka. Zawsze tak bylo w grach od pirani ze zagladajac w zakamarki znajdujemy unikatowe bronie i jest tak samo tutaj.

Niektóre znajdzki są oczywistymi easter eggami chociażby "Kusza Daryla" dla sporej liczby graczy nawiązanie oczywiste.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

30 minutowy gameplay

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale jedna rzecz w Elex II dalej obecna :E

było to w Gothicach/Risenach/Elexie i jest w sequelu

tu dalsza część ale włączyć od 6:16 i wiadomo będzie o co chodzi.

W grach PB zawsze jak postać była w powietrzu i opadała to miało się wrażenie grawitacji jak na księżycu i widać nic się nie zmienia, kundel skacze i tak to właśnie wygląda jak opada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po 2 odcinkach mam wrazenie jakby troszke mniej drewna w drewnie😁

Za to geby dalej paskudne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Sheeneek napisał:

Po 2 odcinkach mam wrazenie jakby troszke mniej drewna w drewnie😁

Za to geby dalej paskudne.

Ja mam wrażenie jak patrzę na te rozgrywkę ze początek w ElexII nie jest tak trudny jak w jedynce, gra nas tak nie gnębi i nawet jak mamy przeciwnika z czachą to da się go rurą rozwalić i nawet przyjąć cios na klatę, albo gra na niższym poziomie.

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

On gra na normalu, widać na początku.

edit:
Dodam, że oglądałem tylko 1 odcinek, to co tam widziałem, to mi się podoba, jest mniej drewna, szybsza walka- w porównaniu do jedynki. Ogólnie wydaje się być spoko jak to Risen/Gothic.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mówicie, że jest mniej drewna? No mi się kompletnie nie podobają kolizje broni z przeciwnikiem. Nie czuć, że się trafia. Przeciwnik ma jakąś animację odskakiwania taką generyczną. Ble.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że w Elexie 1 to lepiej wyglądało z hitboxami,a może już pamięć nie ta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolozje wygladaly prawie identycznie, za to same animacje juz plynniejsze. Jest ciut mniej drewna ale dalej dewno, to juz taki "ich styl" maskujacy braki w zdolnosciach animowania polaczen miedzy obiektami:D  To samo masz w przypadku wszystkich interakcji ze srodowiskiem czy przedmiotami, niestety sa  pod tym wzgledem w tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, ProudGamer napisał:

Wydaje mi się, że w Elexie 1 to lepiej wyglądało z hitboxami,a może już pamięć nie ta.

Dobrze że napisałeś wydaje mi się bo w jedynce to z kolizjami był problem i często potrafiły wchodzić z  pół metra od celu! czy to my lejemy czy inni leją nas! uderza ktoś koło nas w powietrze a obrywamy ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda fajnie - czyli podobne drewno jak w Elexie 1 - no ale przecież nie lasem Elex stoi :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tutaj gameplay Elexa 2 z polskim dubbingiem jakby ktoś chciał zobaczyć:

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi