Skocz do zawartości
azgan

Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Gra pojawi się na Uplay i Epic Game Store, dla ciekawych ceny edycji.

Standard - 249 zł

Gold - 399 zł

Ultimate - 439 zł śmiechłem lol2.gif

Kazda nowa gra UBI wychodzi w takich samych cenach wiec ameryki nie odkryles :E

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czasami jest jeszcze pomiędzy standard, a gold wersja delux :E. Nic nowego od dawna tak jest i takie są ceny za gry AAA na premierę.

 

Plus UBI, że daje graczom punkciki co można wymieniać na 20% zniżki.

 

No i UBI daje często mocne promo na ich gry. Mi Wildlands 1 nie pod pasował jak gra, ale do oglądania widoczków i benchmarków ciekawa sprawa, więc kupiłem jakiś czas po premierze w promo i z -20% wyszło ~12euro :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra pojawi się na Uplay i Epic Game Store, dla ciekawych ceny edycji.

Standard - 249 zł

Gold - 399 zł

Ultimate - 439 zł śmiechłem lol2.gif

 

Ceny grania na PC bez możliwości odsprzedania gry tak jak na konsolach zaczynają mnie dobijać. Kiedyś nie miałem takich hamulców przed wydawaniem kasy na gierki ale jak podliczyłem ile na to wydaje rocznie to przeraziłem się :E. Powinno być tak jak z Netfixem płaciły powiedzmy 100-150 zł miesięcznie za abonament i mamy dostęp do wszystkich gier w ofercie platformy cyfrowej ;). Wildlands szybko potaniał liczę że z Breakpoint też tak będzie - ta gra nie jest warta wydawania takiej kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden trailer i juz oceniasz gre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tu jest do oceniania? Ty się naprawdę spodziewasz rewolucji po Ubi? Bo mnie od jakiegoś czasu wszystkie ich gry się zlewają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co do wymagan. Wildlands no zejscie z ustawien jest bardziej widoczne niz w wielu innych grach ale nie jakos bardzo

 

U mnie na GTX 1080 profil Ultra w fhd zabija wydajnosc powodujac w krytycznych momentach spadki do nawet 30 fps. Zejscie z 4 opcjami na bardzo wysokie daje to ze ciezko o fpsy ponizej 70 a to jest ogromna roznica

 

Ja mam tylko obnizone cienie, roslinnosc, szczegoly obiektow i jakos terenu. rszta wszytsko maks z Turf i HBAO. Wiadomo ze grafa kapke gorsza niz na ultra ale...albo 30 fps albo 70 fps

 

Przy ultra najgorzej jest jak sie wjedzie w gesty las albo leci helikopterem nad wlasnie takim gestym lasem. Grafa dostaje niesamowicie...Przy mieszance bardzo wysokie/ultra tego problemu nie ma

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A co tu jest do oceniania? Ty się naprawdę spodziewasz rewolucji po Ubi? Bo mnie od jakiegoś czasu wszystkie ich gry się zlewają.

Ale mnie sie gry UBI podobaja, Wildlands swietna gra, seria Division uwielbiam, to dlaczego mam tak palac nienawiscia do UBI?? Asasyny uwazam za "dobre" bo jednak powtarzalnosc w nich jest strasznie nuzaca ale tam gdzie jest juz karabin do strzelania to gra daje mi duzo przyjemnosci.

 

Ja sie nie spodziewam rewolucji, po porstu kolejnej dobrej gry z serii i na prozno tu szukac rewolucji jednak ocenianie gry po jednym trailerze i gameplay uwazam ze jest zbyt wczesne, poczekajmy do beta testow.

 

Co do wymagan. Wildlands no zejscie z ustawien jest bardziej widoczne niz w wielu innych grach ale nie jakos bardzo

 

U mnie na GTX 1080 profil Ultra w fhd zabija wydajnosc powodujac w krytycznych momentach spadki do nawet 30 fps. Zejscie z 4 opcjami na bardzo wysokie daje to ze ciezko o fpsy ponizej 70 a to jest ogromna roznica

 

Ja mam tylko obnizone cienie, roslinnosc, szczegoly obiektow i jakos terenu. rszta wszytsko maks z Turf i HBAO. Wiadomo ze grafa kapke gorsza niz na ultra ale...albo 30 fps albo 70 fps

 

Przy ultra najgorzej jest jak sie wjedzie w gesty las albo leci helikopterem nad wlasnie takim gestym lasem. Grafa dostaje niesamowicie...Przy mieszance bardzo wysokie/ultra tego problemu nie ma

Nie wiem jak w grze masz fps bo wachac sie moze w zaleznosci od miejscowki ale mozesz zrobic benchmark na ustawniniach Ultra?? i wrzucic wynik ?? Bo cos nie wierze ze masz takie spadki a wczoraj testowalem swoja 2070 w WQHD.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale mnie sie gry UBI podobaja, Wildlands swietna gra, seria Division uwielbiam, to dlaczego mam tak palac nienawiscia do UBI?? Asasyny uwazam za "dobre" bo jednak powtarzalnosc w nich jest strasznie nuzaca ale tam gdzie jest juz karabin do strzelania to gra daje mi duzo przyjemnosci.

 

Ja sie nie spodziewam rewolucji, po porstu kolejnej dobrej gry z serii i na prozno tu szukac rewolucji jednak ocenianie gry po jednym trailerze i gameplay uwazam ze jest zbyt wczesne, poczekajmy do beta testow.

 

 

Nie wiem jak w grze masz fps bo wachac sie moze w zaleznosci od miejscowki ale mozesz zrobic benchmark na ustawniniach Ultra?? i wrzucic wynik ?? Bo cos nie wierze ze masz takie spadki a wczoraj testowalem swoja 2070 w WQHD.

 

 

1080p ULTRA

 

Benchmark wbudowany w grze

 

Min fps 57.83

Max fps 70.37

 

Podczas gry na ultra gdy np wjada w gesta zielenine i jesczze zaczne baczki autem robic zanotowalem spadki do 41 fps

 

Ustawienia na ktorych gram czyli miesznka bardzo wysokie/ ultra tzn 4 opcje obnizone z ultra na bardzo wysokie czyli

-roslinnosc

-cienie

-szczegoly terenu

-jakosc terenu

 

Min fps 77.38

Max fps 97.32

 

W najbardziej ekstremalnych warunkach fps nie schodzi poniezj 60

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie:

 

1440p ULTRA

 

Benchmark wbudowany w grze

 

Min fps 51.84

Max fps 67.93

 

Twoje dropy podejrzewam wynikaja z botelnecka CPU bo niemozliwe zebys mial w FHD na gtx 1080 dropy do 30fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

U mnie:

 

1440p ULTRA

 

Benchmark wbudowany w grze

 

Min fps 51.84

Max fps 67.93

 

Twoje dropy podejrzewam wynikaja z botelnecka CPU bo niemozliwe zebys mial w FHD na gtx 1080 dropy do 30fps.

 

 

Do 41 fps schodzi jak wjade w las i zaczne autem wywijac. Mam i5 8600K na 4,8Ghz i 16gb ram 3466 mhz

 

To sie pokrywa z tymi testami na pure pc

 

https://www.purepc.pl/karty_graficzne/test_wydajnosci_ghost_recon_wildlands_pc_dzikie_wymagania?page=0,8

 

45-52 fps dla GTX 1080 w fhd i ultra

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ale 41fps a 30fps to ciut roznica, wszystko jasne ;)

 

Generalnie przy kolejnej odslonie spodziewalbym sie ciut wiekszych wymagan, tak bylo z Division, Asasynami i pewnie tutaj sytuacja sie powtorzy. Aczkolwiek dzis sprawdze ile dropi u mnie bo nie mialem czasu na jakies wieksze testy wiec pobujam sie dzis tez po lasach :D

 

Oprawa graficzna widac ze prezentowac sie ebdzie lepiej wiec wymagania zapewne tez wzrosna bo nie sadze zeby usprawinili ten silnik na tyle zeby mialo to takie same wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mysle ze 4/8 zablokowany w dalszym ciagu wystarcza no i GTX 1070 do wysokich i 60 fps powinno starczyc

 

Tzn

 

i7 4770

GTX 1070

16 GB RAM

 

Mysle ze wyzsze nie beda

 

Dla wildlnads zalecany byl i7 3770 i GTX 1060

 

Wildlands na tle asasynow czy watch dogs 2 dziala dobrze przy delikatnej redukcji ustawien bo siedzi glownie na GPU

Najlepiej oczywiscie dzialaja The Division ale to na silniku Snowdrop. W Breakpoint bedzie ten sam AnvilNext na 100% zapewne bez obslugi DX 12

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jedno trzeba przyznać Ubi robi bardzo ładne sandbox'y a jeśli chodzi o multi-platformę to najładniejsze. Ich gry graficznie są wymuskane i cieszą oko.

 

Mysle ze 4/8 zablokowany w dalszym ciagu wystarcza no i GTX 1070 do wysokich i 60 fps powinno starczyc

 

4C i 8T to już trochę mało - takie minimum:

 

tKlZ73Y.png

 

Ja gram w 4K na padzie to mi to i tak rybka bo często blokuję grę na 45 k/s w Ultra + G-Sync Compatible ale jak ktoś ma monitor 144Hz to procesor jeszcze bardziej zbiera baty. Pora kupować i9-9900K 8C i 16T :P.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zachęca, ostatnie gry ubi totalnie mi nie podchodzą.

Assasyn - ne ukończonyThe Div 2 - nie mogę zmęczyć, żeby nawet 30 poziom wbićWillands - ukończyłem w kilka mscy szczerbaty.gif

Tu też, bez szału, ewolucja tytułu.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jedno trzeba przyznać Ubi robi bardzo ładne sandbox'y a jeśli chodzi o multi-platformę to najładniejsze. Ich gry graficznie są wymuskane i cieszą oko.

 

 

 

4C i 8T to już trochę mało - takie minimum:

 

tKlZ73Y.png

 

Ja gram w 4K na padzie to mi to i tak rybka bo często blokuję grę na 45 k/s w Ultra + G-Sync Compatible ale jak ktoś ma monitor 144Hz to procesor jeszcze bardziej zbiera baty. Pora kupować i9-9900K 8C i 16T :P.

 

 

Test robiony na limicie GPU. i5 6600K jest wystarczajacy zmiana na i7 6700K nie daje wzrostu. Limit GPU\

 

Podkrecone 4/4 i nic wiecej tej grze nie potrzeba. Tak bedzie z Breakpoint tez. Liczy sie grafika

 

moge sie zalozyc ze wydajnosc bedzie wyzsza na i5 7600K+ RTX 2080 niz na i7 8700K+ RTX 2060

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrząc szału nie ma bo przez winland odbiłem od modelu jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wildlands to nie jest gra specjalnie procesorowa. Niepodkręcone i7 czy 6 rdzeniowe i5 na lajcie daje tam radę z 60fps+. Gra bardzo mocno ciśnie GPU i ten silnik jest jaki jest :E, poziom dopracowania i optymalizacji gry dalej kuleje po ponad 2 latach od premiery, nie warto dawać tam wszystkiego na maxa bo w mocnych miejscach GPU gra będzie świrować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mi po reinstalacji gry zniknely takie sciny co jakis czas do 20 fps jakie mialem w wildlands. teraz dziala dobrze w zakresie 60-80 fps na mieszance bardzo wysokie/ultra w fhd na gtx 1080

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie kalką z Wildlands. Ładne i dobrze udźwiękowione, ale nudzi szybko, w końcu to wszystko robione pod coopa. Także olewam, szkoda czasu i kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada ze bedzie bardzo podobnie. Gra fajna jak sie ma z kim grac. To nie jest raczej singiel tzn mozna tak grac ale w coopie jest fajniej i latwiej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno bedzie wiecej skradania i survivalu wiec bedzie ciekawie, czekam na E3 bo pokaza cos wiecej. Napewno nie ma co liczyc na takie cos co na prezentacji i jestem ciekaw jak to bedzie wygladalo rzeczywiscie od strony postaci aczkolwiek widzialem wywiad z tworcami i poziom realizmu jesli chodzi o obrazenia bedzie dosc efektowny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Od 31 maja do 3 czerwca będą trwać testy. Ubisoft postanowił zaprosić do zabawy losowych graczy z PlayStation 4, Xboksa One oraz komputerów osobistych. Wszyscy śmiałkowie zostaną objęci umową o zachowaniu poufności, więc nie możemy liczyć na prezentację nowej rozgrywki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś z pewnością przemyci. Pytanie czy ktoś tu naprawdę liczy na jakieś rewolucyjne zmiany? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rewolucje w grach sie skonczyly xxx lat temu. Ale licze na dobra zabawe na wiele godzin.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewolucje w grach sie skonczyly xxx lat temu. Ale licze na dobra zabawe na wiele godzin.

A mnie by się marzyła przyzwoita kampania singlowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...