Skocz do zawartości
azgan

Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na  vulkanie wyłączenie tej opcji powoduje spadek ok 5-10 klatek 

@caleb59 Jak na razie nie zauważyłem takich problemów  :) 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok sprawdziłem na Vulkanie, nie wiem co z ta grą się odwala, może te bugi z tym dziwnym dropem, teraz miejsce co na filmiku- 60fps, polazłem w las tam już z 5fps mniej, na detalach zamiast te Ultra na moim filmiku dałem b.wysokie, reszta to samo. Dziwne, wydaje się grywalne bez Temporal Injection i widać momentalnie skok użycia GPU i temperatury, skok użycia gpu pokazuje, że jest więcej "pracuje" i ma mniej miejsca na "polepszenie detali".

ON
KYp49h9.jpg

OFF

5wgzSY6.jpg


edit:

DX11, zrobiłem test benchmarka, sorka zapomniałem odhaczyć limit fps :szczerbaty:, 1 mapka gdzie trochu akcji to były lekkie dropy do tych 56, co zapisało jako najniższy fps, 2 mapka to pobliski teren z początku gry, stały pasek 61fps, trzecia mapka to śnieg i teren fabryki to też raz dropło fps o 2-3 w dół. Nie wiem czemu nie zapisało mi pliku html z rozszerzonym zapisem z benchmarka, ale mniejsza o to.
LPkkGbu.jpg

Edytowane przez Reddzik
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to musze przyznać, że mi gały wyskoczyły z orbit jak to odpaliłem (Vulkan, ustawienia graficzne od Hardware Unboxed, opcja quality).

Po pierwsze gra zmieniła się wizualnie kolosalnie na plus od wersji Beta, poza tym działa nareszcie płynnie (domyślnie włączony Temporal Injection - nie ruszałem tego po Waszych raportach), do tego nareszcie można w to grać jak w Wildlandsy dzięki ustawieniom realistycznym z zakładki Ghost Experience i to mi się podoba.

Zobaczymy jak będzie dalej, póki co jestem miło zaskoczony i co ważne widzę, że w między czasie były jakieś eventy i ekstra misje oprócz głównej fabuły i można je ograć bezstresowo nawet teraz co jest również na plus. Ciekawe jak tam zmiany związanie z przeciwnikami i infiltracją posterunków/baz wroga - przekonam się na pewno niedługo.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyłączyłem ten samolot-dron, który zbyt często pojawiał się i jak mnie nakrył, to zaraz pełno przeciwników. Odpalę te nastawy z filmiku, jestem ciekaw jak to będzie działać

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Reddzik napisał:

Ja wyłączyłem ten samolot-dron, który zbyt często pojawiał się i jak mnie nakrył, to zaraz pełno przeciwników. Odpalę te nastawy z filmiku, jestem ciekaw jak to będzie działać

Też wyłączyłem... choć  nie jest to teraz aż tak mocno upiedliwe jak było w dniu premiery :D 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, caleb59 napisał:

No to musze przyznać, że mi gały wyskoczyły z orbit jak to odpaliłem (Vulkan, ustawienia graficzne od Hardware Unboxed, opcja quality).

Po pierwsze gra zmieniła się wizualnie kolosalnie na plus od wersji Beta, poza tym działa nareszcie płynnie (domyślnie włączony Temporal Injection - nie ruszałem tego po Waszych raportach), do tego nareszcie można w to grać jak w Wildlandsy dzięki ustawieniom realistycznym z zakładki Ghost Experience i to mi się podoba.

Zobaczymy jak będzie dalej, póki co jestem miło zaskoczony i co ważne widzę, że w między czasie były jakieś eventy i ekstra misje oprócz głównej fabuły i można je ograć bezstresowo nawet teraz co jest również na plus. Ciekawe jak tam zmiany związanie z przeciwnikami i infiltracją posterunków/baz wroga - przekonam się na pewno niedługo.

Gra dziala jak maselko chociaz robilem dwa podejscia do fabuly i przewijalem dialogi to poki co wyrzucilem. Pewnie zrobie jeszcze podejscie zeby skonczyc w koncu.

Licze ze nowy Ghost Recon bedzie rownie tak dobry jak Wildlands i podniesie poprzeczke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

Gra dziala jak maselko chociaz robilem dwa podejscia do fabuly i przewijalem dialogi to poki co wyrzucilem. Pewnie zrobie jeszcze podejscie zeby skonczyc w koncu.

Licze ze nowy Ghost Recon bedzie rownie tak dobry jak Wildlands i podniesie poprzeczke.

Ja tak jak plułem w Becie i potem na premierę tak teraz odkrywam grę na nowo dzięki świetnemu modułowi Ghost Experience - za niecałe 30zł jest git i nie ma się czego doczepić. Gdybym zapłacił drożej lub kupił na premierę miałbym taki sam niesmak jak do CP 2077 obecnie. Moim zdaniem w tym wypadku czas zdecydowanie pozytywnie wpłynął na Breakpoint dzięki różnym zmianom w rozgrywce i poprawkom.

Naturalnie jakości Wildlands nie ma się co spodziewać ale jak wspomniałem wyżej za 30zł nie będę marudził - skradanie się jest tip top.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, caleb59 napisał:

 modułowi Ghost Experience

 

Co ?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko jest w opcjach gry, można modyfikować, np grać domyślnie jak gra została stworzona z lootem itp, a grać coś na wzór Wildlands, albo sobie dobieram opcje tak jak na filmiku, modyfikacje do woli, naprawdę to jest już trochu inna gra niż wcześniej, te 30-40zł to nie jest tak tragiczny wydatek ^^

Edytowane przez Reddzik
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio można wypierzyć loot? AI działa jak w Wildlands? Latającego drona można wypierniczyć?
No niby wszystko super, ale nudnej monotonnej mapy i kretyńskiego huba z setką ocalałych operatorów to nie naprawi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- HUB też można wyłączyć, tzn. jesteś tam sam razem z NPC, od których bierzesz normalnie zadania i żaden inny gracz nie błąka się w okolicy

- drony można wyłączyć

- loot można wyłączyć

- AI działa jak w Wildlandsach, a nawet moim zdaniem jeszcze lepiej bo kiedy damy się wykryć mam wrażenie, że pościgi są znacznie bardziej upierdliwe i potrafią wykraczać sporo poza granice danej bazy/obozu i mam wrażenie, że niektórzy przeciwnicy potrafią tropić gracza przez jakiś czas

Ogólnie obecnie to jest całkiem inny klimat z grania z modułem Ghost Experience - domyślnie on jest już fajnie ustawiony, trzeba tylko skorygować drugi moduł "Wydarzeń w świecie gry", wyłączyć tam drony i można ruszać do akcji.

Edytowane przez caleb59
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może sprawdzę jak będzie jakiś darmowy weekend :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był dosłownie kilka dni temu, na następny sobie poczekasz. :E 

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka po wszystkich dodatkach i patach dziś znacznie lepsza niż była na starcie, klimat bardzo fajny jedyne czym ustępuje to scenariuszem który był ciekawszy w Wildlands. 

U mnie gierka chodzi w miarę, wszystko na maska plus TI i skalowanie na 110%. Błędów o których pisano wyżej u siebie nie uświadczyłem.

 

A jak komuś się znudzi całkowicie "podstawowa" wersja gry to zawsze może podkręcić klimat:

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

11 godzin temu, Zas napisał:

To może sprawdzę jak będzie jakiś darmowy weekend :E

gOo24up.jpg

Jak masz kogoś w znajomych z breakpointem to możesz pograć ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, caleb59 napisał:

Był dosłownie kilka dni temu, na następny sobie poczekasz. :E

Tak czułem :E
Nie spieszy mi się, zwłaszcza do Breakpoint. Rzucą darmówkę jeszcze nie raz żeby łowić jeleni.W końcu gra usługa :P Ale i tak jestem w szoku, że tyle tweaków dodali. Tylko niestety mapy to nie zmieni... Nuda, monotonia, że szok... I to od Ubi. Kto jak kto, ale Ubi zawsze umiało robić dobre ciekawe otwarte światy

 

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy jeleni? Za niecałe 30zł serio nie ma się do czego przyczepić i można przymknąć oko na niektóre sprawy tym bardziej, że większość została już naprawiona/zmieniona na plus.

Wildlands oraz inne duże gry od Ubisoftu cierpią wcześniej czy później na tę samą chorobę - jak to ująłeś nuda i monotonia dlatego trzeba sobie dawkować rozgrywkę, kombinować jak tylko można z bronią, postacią, stylami grania, eksploracją i jakoś to będzie - mówię to ja - maniak Assassin's Creedów i ogólnie osoba dobrze znająca schematy jakimi rządzą się sandboxy Ubisoftu.

Tak z innej beczki to zadziwiają mnie questy poboczne w tej grze - nie wiem czy tak było na premierę ale obecnie poboczne są ciekawym zaskoczeniem bo są wielowarstwowe, co prawda podobieństwa są i nie da się ukryć ale jeden potrafi się rozgałęziać i przechodzić w inny płynnie z zachowaniem sensu - to jest duży plus względem Wildlandsów, gdzie zadania były bardziej generyczne.

Edytowane przez caleb59
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w promce w sklepie Microsoftu za 46 złociszy i muszę powiedzieć że mi się to podoba ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę lipa bo kilka dni temu było za 37zł (29zł o ile wykorzystałeś -20% zniżkę za 100 punktów Ubisoft) w oficjalnym sklepie Ubisoftu no ale niby skąd o tym wiedzieć jeśli ktoś nie śledzi tematu - też bym przegapił gdybym nie lajkował profilu Ghost Recon na Facebooku i nie zobaczył reklamy. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedzieć że przytłacza mnie ogrom tej gry ?Samo lobby jest ciężkie do ogarnięcia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowy sandbox od Ubisoftu. Polecam pomyśleć o graniu w trybie immersyjnym z wyłączonym gear mode. Jeśli grałeś kiedyś w poprzednią część, czyli Wildlands od razu się odnajdziesz bo główna mechanika rozgrywki pozostała ta sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni Ghost Recon jaki ogrywałem to Warfighter ;) po kilku godzinkach z Breakpoint czuje że to całkiem inny klimat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • „Polska gurom”. Ładnie wytrzymał.    O zmianach oficerów i mobilizacji nic nie wiadomo. Z jakiego powodu zostali usunięci, są tylko plotki że dostawali w łapę i dużo przepuszczali na zachód. Czy szła źle? No nie, bo od początku brali tylko w miarę przeszkolonych, ochotników i przeszkolonych. O mobilizacji (tej na mięsne wkładki) wiadomo dopiero od teraz, i to że rząd Ukrainy tej mobilizacji nie chciał podjąć wcześniej.    Każdy obrywa od artylerii i fabow, ale żadna jednostka nie oberwała na tyle by wyłączyć ją z frontu, czyli można wnioskować że straty są akceptowalne. Ukraińcy od dawna powtarzają, wolą przeszkolonych niż nie którzy mogą powodować to że cała kompania pójdzie do piachu. Azov na tyłach szkoli ludzi, część 47 też miała to robić.  O porzuceniu frontu słyszeliśmy na razie dwa razy, ostatnio świeża sprawa z 110 elementem brygady podczas rotacji oraz rotacji pod Soledarem, więc gdzie jeszcze uciekają niczym Rosjanie szturmują?    O załamaniu frontu mówili w momencie braku wsparcia z USA. Jak to się koreluje do mobilizacji? A no właśnie tak, że ludzi może i jest ale sprzętu brak. 
    • Cześć, trochę rzeczy mi się zalęgło przez jakiś czas i pora zrobić małą wyprz Dla labowiczów ceny do negocjacji. Dysk Western Digital 6TB NASware 3.0: https://www.olx.pl/d/oferta/western-digital-6tb-nasware-3-0-CID99-IDZROd1.html?bs=olx_pro_listing MiniPC Zotac ZBOX IQ01: https://www.olx.pl/d/oferta/minipc-zotac-zbox-iq01-intel-i7-4770t-CID99-IDZROPY.html?bs=olx_pro_listing MiniPC Zotac ZBOX nano ID67: https://www.olx.pl/d/oferta/minipc-zotac-zbox-nano-id67-CID99-IDZROsz.html?bs=olx_pro_listing HP J9803A 1810-24G: https://www.olx.pl/d/oferta/switch-hp-1810-24g-j9803a-CID99-IDZRNAA.html?bs=olx_pro_listing NAS Synology DS720+ razem z: HDD: 2x Seagate IronWolf 8TB NAS NVMe cache: 2x Samsung 970 EVO Plus 1TB https://www.olx.pl/d/oferta/synology-ds720-2x8tb-2x1tb-nvme-CID99-IDZRNpL.html?bs=olx_pro_listing Intel NUC  BXNUC10i7FNK2: https://www.olx.pl/d/oferta/intel-nuc-i7-10710u-6-rdzeni-32gb-ddr4-128gb-m2-nvme-ssd-nas-serwer-CID99-IDZRLU4.html?bs=olx_pro_listing 2x Raspberry Pi 3B v1.2 1GB RAM + obudowy: https://www.olx.pl/d/oferta/raspberry-pi-3b-v1-2-1gb-ram-CID99-IDZRLg7.html?bs=olx_pro_listing 2x Raspberry Pi 4B 4GB RAM + obudowy: https://www.olx.pl/d/oferta/2x-raspberry-pi-4b-4gb-ram-CID99-IDZRKs7.html?bs=olx_pro_listing     Na OLX włączony jest zakup z przesyłką, jak wspominałem - ceny są do negocjacji.   
    • @RimciRimci Ok, ale ja w tych wizjach nie widzę opcji "po okresie niedoli Polska dociąga do gospodarczego poziomu relatywnego bogactwa". Wracając do tego, co napisałeś: To wprowadza dysonans. Czy oznacza to że opcja atrakcyjna jest gorsza? No bo najwidoczniej nie jest lepsza.
    • Opisałem teoretyczny przypadek "co gdyby...". Dlatego mówię, że wychodzenie z Unii to mrzonki patrząc jaką pozycję na świecie ma Polska. Tym bardziej przy obecnej sytuacji geopolitycznej.    atrakcyjna = zadowalająca. Gdzie ja napisałeś "bardziej atrakcyjna"? No właśnie... Bardziej atrakcyjna to polski rząd musiałby mieć jakieś haki na Niemców 
    • i5 4690k , 8GB , Z97 Gaming 7  Kabel kupiony, wydaje mi się, że kat 6. Router EG8245H, ma jeden port gigabitowy. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...