Skocz do zawartości
azgan

Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Biore preorder :cool:

 

Poprzez Uplay mozna rejestrowac sie juz do Bety.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Fakt wygląda zacnie ale Wildlands też miał świetną grafikę

 

Fabularnie pewnie znowu dno ale do grania CO-OP'a ze znajomymi (te synchroniczne strzały ze snajperki i skradanie w wrogich bazach :E) może być fajna zabawa.

 

Pre-Ordera nie biorę ale będę obserwować ten tytuł

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak duże DLC do Wildlands, więc wezmę tylko jak nic ciekawszego na jesień nie wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP@ To tak jak The Division 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP@ To tak jak The Division 2

Różnica taka, że w Divison 1 się wciągnąłem i do czasu TD2 miałem 650 godzin, w Wildlands mam 100 i generalnie zachwycony nie byłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo podobne do Wildlands. Do pogrania fajne ale bez szalu. Mam nadzieje ze komp mi nie wybuchnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Ubi jeszcze kiedykolwiek pokaże grę w którą będę zainteresowany... :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Ubi jeszcze kiedykolwiek pokaże grę w którą będę zainteresowany... :hmm:

Albo ja, na HoMM VIII nie liczę raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wygląda jak duże DLC do Wildlands, więc wezmę tylko jak nic ciekawszego na jesień nie wyjdzie.

Wszystko jest praktycznie nowe lacznie z mapami wiec nazywasz to DLC, ta gra bedzie jeszcze wieksza niz Wildlands :hmm:

 

Różnica taka, że w Divison 1 się wciągnąłem i do czasu TD2 miałem 650 godzin, w Wildlands mam 100 i generalnie zachwycony nie byłem.

Bo to dwie rozne gry i nie mozna po Wildlands oczekiwac ze spedzisz tam 500h bo z gory wiadomo ze to nie jest tego typu gra. Ja sie bawilem swietnie aczkolweik w D1 tez miam wiecej godzin.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP@ To tak jak The Division 2

Nie wiem jak mozesz nazywac Division 2 DLC :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem i powiem że dupy nie urywa.. wole jednak div2 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem i powiem że dupy nie urywa.. wole jednak div2 :P

A ja wole obie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A wiecie, że mają być giwery/ekwipunek na styl The Division - w sensie poziomy ich jakości (tier loot). W ogóle pachnie chyba nie tylko mnie pomysłami przenikającymi przez oba tytuły, do tego te rajdy, które mają dojść w przyszłości. Boję się zbyt dużego przenikania się wzajemnie obu marek i ich rozwiązań w gameplay'u.

 

Póki co zapisałem się do bety, zobaczymy...

 

https://www.youtube.com/watch?v=EC7l_gOuuxQ

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest praktycznie nowe lacznie z mapami wiec nazywasz to DLC, ta gra bedzie jeszcze wieksza niz Wildlands :hmm:

 

 

Bo to dwie rozne gry i nie mozna po Wildlands oczekiwac ze spedzisz tam 500h bo z gory wiadomo ze to nie jest tego typu gra. Ja sie bawilem swietnie aczkolweik w D1 tez miam wiecej godzin.

Większa niż Wildlands to niekoniecznie dla mnie zaleta, bo on po jakimś czasie już się dłużył przez powtarzalność i brak jakiegoś urozmaicenia w misjach i bądźmy szczerzy mało wciągającą i rozbudowaną fabułę. Sam rdzeń gry wygląda identycznie, poza nowościami typu błoto, które wykorzystasz dwa razy. Na wysokim poziomie trudności kontuzje też bez znaczenia, bo w razie czego zginiesz i tak na miejscu :E Dla mnie jedynka to była taka wydmuszka z na siłę przeciągającym się czasem gry, ale samo strzelanie i przekradanie się w coopie było bardzo fajne.

 

O zmianach w lootcie ja nigdzie nic nie widziałem, ale średnio to pasuje do serii imo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje ale to juz indywidualna rekacja na dana gre, ciebie nudzila a ja sie bawilem do samego konca bardzo dobrze, wiadomo ze kontynuacje nie wniosa w takich grach wiele nowosci ale tekie D2 w porownaniu do jedynki mimo ze robi sie to samo to jeszcze bardziej udana gra niz D1 wdg mnie. Ja po prostu lubie takie strzelanki z otwartym terenem, tym bardziej ze realizm strzelania jakis jest w porownaniu do Division gdzie kropisz 2magazynki na goscia :E Poodbaja mi sie oie gry na swoj sposob wiec nie bede licytowal co jest lepsze. Gre napewno zakupie bo juz teraz wiem ze bede sie swietnie bawil no i trzeba miec na uwadze ze nie kazda gra jest dla kazdego wiec ma prawo sie nie podobac. Napewno wole taka powatarzalnosc misji i strzelanie jak w Wildlands niz to co prezentuja Asasyny.

 

Bardziej mnie teraz interesuja wymagania bo po zmianie monitora na 2k troszke wymagania wzrosly a Wildlands niestety jesli chodzi o wymagania to nie ma najlepszego silnika w porownaniu do takiego Division.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8700K oraz 2080Ti i martwienie się o wymagania sprzętowe, panie daj pan żyć. :E

 

Wildlands napędzał Anvil Engine, ten sam co w Assassynach więc nie powinno być jakichś wielkich różnic. Dodatkowo wydaje mi się, że świat gry będzie jednak mniejszy niż w poprzedniej części ale może to tylko wrażenie przez osadzenie akcji na wyspie na morzu/oceanie, co z kolei może przełożyć się na obniżenie wymagań ze względu na sporą ilość wody dookoła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2080ti mam na jakis czas pozyczone od Gosu bo ma tch kart na peczki kurzacych sie w kartonie. Do wyjscia gry juz jej miec nie bede, jeszcze mnie nie stac na takie gpu :P Max co poza obecna 2070 ktora posiadam to wrzuce 2080.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

division 2 jest fajnie zoptymalizowana, ale wildlands to lipa trzeba schodzić z detalami, bo na ultra w 2540/3440x1440 nie da rady grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten Anvil w Wildlands nie siekal tak procka jak Asasyn tylko bardziej gpu. Licze ze cos poprawia z tym silnikiem bo w Wildlands zjechanie z detalami juz mocno widac, nie to co np w Division 2 gdzie ustawisz mgle na srednia i masz 20% wydajnosci bez straty jakosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro karta pożyczona to inna sprawa.

 

Osobiście po cichu liczę, że się postarają i minie miesiąc/dwa po premierze, nowe sterowniki Nvidii i gra będzie jeszcze grywalna na GTX 1070 na presecie bardzo wysokim do rozdzielczości full hd tak samo jak Wildlandsy - byłoby idealnie jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Martwi mnie ten brak botów w single, z drugiej strony, wygląda na to, ze paradoksalnie stawiają i na co-op, i na dopracowaną w warstwie prezentacji fabułę.

Może te drony nie będą takie złe, a futurystyczny setting całkiem OK.

 

Pewnie kiedyś kupię, jak już zmienię PC. Jedynka w single jest smakowita.

 

No chyba, że z tym lootem to prawda, drugiego Asasyna albo New Down to ja nie chcę.

I ta wyspa chyba mniejsza będzie od całej Boliwii? Wiem, ze fikcyjna, ale im większa, a fikcyjna, tym głupsza :E

 

Edit - cytaty z Gry-Online jednak nie napawają optymizmem. :(

 

"Nie byliśmy zadowoleni z aktywności dodatkowych pomiędzy głównymi misjami. Wielu graczy narzekało na zbytnią powtarzalność zadań. Tym razem nie będziesz myśleć o podbijaniu regionów, a głównie o rozwoju swojej postaci. Dzięki współdzielonemu rozwojowi możesz to robić zarówno podczas kampanii, aktywności pobocznych, jak i meczów sieciowych"

 

"wybór opcji dialogowych podczas przerywników filmowych;

klasy postaci w trybie fabularnym;

rozwój jednej postaci współdzielony we wszystkich trybach: kampanii solo, co-opie oraz potyczkach sieciowych;"

 

Obawiam się, ze zamiast wyzwalać regiony będziemy grindować, by stać się odpowiednio mocni, i ze wyjdzie tego właśnie AC i FC:ND...

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Warto jeszcze wspomnieć, że mówili o pojawieniu się jakichś wyborów i dodatkowych opcji dialogowych zapewne na wzór Assassyna Odyssey więc nie ma co liczyć na wybory moralne jak w Wiedźmine 3. :E

------------

Kolega wyżej szybszy...

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to obawiam się też, czy walka z przypakowanymi oddziałami nie będzie zbyt trudna solo, i de facto gra stanie się niegrywalna w trybie single. Boty do kogoś tam jednak strzelały. A tutaj? Bardziej wrażliwa postać i samotny wilk kontra cała wataha, w dodatku mocno przypakowana?...

Drony będą robiły też za wieżyczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra pojawi się na Uplay i Epic Game Store, dla ciekawych ceny edycji.

Standard - 249 zł

Gold - 399 zł

Ultimate - 439 zł śmiechłem lol2.gif

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...