Skocz do zawartości
azgan

Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja Standard na Ubi ok 30zł, a gold 64zł (po rabatach), a na Epicu Gold (z kodem) niecałe 40zł. ;) 

Jak już kupić, to na ten moment z Epica - lepiej to wychodzi.

Kupujesz > łączyć z kontem Ubi i potem można zapomnieć o uruchamianiu z Epica kupionego Breakpointa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy ktoś kojarzy czy na Series S/X da się grać myszką i klawą?

A jeśli nie, to jest mocny autoaim? : /

Aa kupiłem se Ultimate, jeszcze -20% z punktów jubi to tam 75 zyka jakoś, heh.

Edytowane przez Sponsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, MadSpot napisał:

Jak już kupić, to na ten moment z Epica - lepiej to wychodzi

Niby tak, ale nawet podstawką można sie przejeść, takie to w sumie nijakie...A zjadliwe tylko dzięki Ghost Experience...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Zas napisał:

Niby tak, ale nawet podstawką można sie przejeść, takie to w sumie nijakie...A zjadliwe tylko dzięki Ghost Experience...

Jak już ktoś kupuje, to myślę, że w jakiś sposób dany tytuł mu się podoba... więc za 10 zł więcej mamy grę która się 'danej osobie podoba' + przepustka rok pierwszy zawierająca (z tego co widać po recenzjach krytyków oraz graczy) całkiem niezłe DLC Deep State z Samem Fisherem na 7+h samej fabuły, więc dramatu nie ma. ;)  + Red Patriots i inne kosmetyki, ale to już można pominąć.

Promocja na Epicu jest do 17.06.2021 godz. 17:00 także jak ktoś się 'waha', to ma czas. ;) 

To takie dopełnienie do poprzedniego mojego postu. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem w to pograć, ale zupełnie nie kumam jak się w to gra... to można samemu, czy trzeba z drużyną?

Niby te boty są? Poprawili AI w porównaniu z oryginalnym GR tym "z nowych"?

Potem niby znalazłem faction mission online z kimś, ale wrzuciło mnie w środek zagazowanego obszaru i kompletnie nie kumam co mam zrobić, coś pogadać z jakąś doktorką czy coś, ale co, jak, gdzie - nie wiadomo. Od groma markerów na mapie, jakieś kolorki, srorki. Masakra jakaś, nic nie kumam.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czego się pakujesz w online od początku? Graj spokojnie fabułę sam, boty jak Ci przeszkadzają możesz wyłączyć w menu, podstawa podstaw to na początku czytaj komunikaty z podpowiedziami jakie wyświetla gra i myśl co robisz.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od biedy po zmianach można ograć, wyłączasz drona-zwiadowcę, loot, ludziki w jaskini, sklepy na biwaczkach możesz zostawić lub nie - realizm vs wygoda zmęczenia tej produkcji. Granie z drużyna AI jest przyjemniejsze, ale kompletnie nie pasuje do narracji, bo według fabuły jesteś sam, w sumie do tego też pasuje gameplay, bo na szczęście chyba osłabili nieco AI. Crafting olewasz, kontuzje możesz dać nawet na normalną częstość, ale leczone strzykawkami plus nielimitowane bandaże (bo olewamy crafting)... Grasz misje główne i poboczne, olewasz generowane losowo zielone misje frakcji... Przymykasz oko na idiotyczny taśmociąg biegnący po wyspie, na generyczne w większości obiekty, i grasz... :E

Lepiej przejść Wildlands raz jeszcze, ale ostatecznie w obecnym kształcie można zmęczyć i to, jak się nie ma kupki wstydu na pięć lat. :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OKi dzięki hehe

Pytanie jeszcze: czy w tej grze się jakby przejmuje posterunki czy bazy czy cokolwiek?

Coś jak w Far Cry?

Bo ubiłem złych w jednej bazie, cywilni spoko, no ale teraz - czy jak tu kiedyś wrócę, to będzie respawn wrogów czy to będzie czysta miejscówka?

Edytowane przez Sponsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w sumie to nie wiem, chyba powinno być czysto w co ważniejszych lokacjach.
Ale na pewno jeśli oczyścisz jakąś lokację bez celu, a później wrócisz do niej w ramach misji, to wrogowie znowu tam będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zjebane są te takie jeżdżące roboty z armatkami.

I w ogóle niby C4 chcę w nie rzucić i rozwalić, daję G i nie wiem co dalej - jakaś niby wyrzutnia jest wtedy, coś wyrzucam, ale jak to gówno zdetonować? Boszz jakie dno.

EDIT: A idź pan w szmaty, te takie SS-mańskie gnojki, co trójkami chodzą - żenujące. W ogóle w dżungli i nowoczesna technologia?

Ale bieda.

Edytowane przez Sponsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odinstaluj, gra całkowicie nie dla Ciebie, bez obrazy ale nie rozumiesz jej założeń i mechanik, dorabiasz problemy z dupy tam gdzie ich nie ma.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, caleb59 napisał:

Odinstaluj, gra całkowicie nie dla Ciebie, bez obrazy ale nie rozumiesz jej założeń i mechanik, dorabiasz problemy z dupy tam gdzie ich nie ma.

Powinno to działać tak, że ja się nie zastanawiam jaki przycisk wcisnąć, tym bardziej, że gra jest mimo wszystko kalką tego, co już było.

Widzę problemy tam, gdzie występują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty wymyślasz, po prostu nie ogarniasz gry. Jak kolega wyżej napisał po co się męczysz. Odinstaluj i pograj sobie w cos innego.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam problemów, poza tym co było tutaj już podane.
To są jakieś widzimisię, jak masz się denerwować to wywal w cholerę, to też dla twojego zdrowia, po co się stresować/denerwować- ja tak robię jak coś mi nie pasuje. Może jeszcze kiedyś wrócisz, kto wie, może zmienisz podejście i będzie tak jak powinno :P
 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna gra, która może mieć problem z najnowszymi sterownikami grafiki od Nvidii:

  • [Vukan] Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint textures may flicker [3410593]
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nVidia chyba idzie śladami AMD :E

A ja ponownie przyznam, że z tweakami z Ghost Experience da się nawet w tego Breakpointa grać. Zdecydowanie nie jest to Wildlands, wkurzają misje poboczne z generatora, ogólnie widać, ze cała struktura gry jest uboższa z racji skupienia na MMO-looterze, mapa jest monotonna...

Ale!... kiedyś ironicznie prorokowałem, że to i tak może być gra, do której kiedyś zatęsknimy... i co? Ubi idzie już na całego w MMO Looter Shootery i inne Battle Royale. Breakpoint ostatnią strzelanką TPP single-player od Ubi? Far Cry 6 ostatnim single FPS-em?

Poza tym mapka co prawda usypia, ale przyznaję, ze jest tam skitranych sporo fajnych miejscówek. Nie chodzi nawet o elektrownie słoneczną, stolicę, czy zatoczkę na zachodzie wyspy, niegłupie okazują się niektóre miejscówki jak np. farmy hydroponiczne na bagnach, siedziba fundacji Skella, to miasteczko, gdzie go szukamy... Można trafić na jakiś fajny wąwozik, łąkę na zboczu, która ładnie się złoci w promieniach wschodzącego słońca...

Szkoda, ze ginie to jednak w morzu generyczności tak mapy(Boliwia robi kolosalne wrażeni praktycznie cały czas), jak i struktury gry, przez co trzeba sporo samozaparcia, by się wczuć i cos z gry wyciągnąć. No i bez Ghost Experience usuwającego te większe drony, graczy multi w kryjówce, loot, crafting nie byłoby to możliwe..

BTW - szkoda, że GE nie dodał nielimitowanych dronów do strzałów synchro. Szczerze mówiąc drużyna w tej odsłonie faktycznie nie pasje ani do fabuły, ani nawet do klimatu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jat to się już gubię w tych wszystkich g...o trybach z Ubisoftowych MMO :E 
Jakieś sezony 2 i 3, jakieś tryby świata z termiantorami itp. teraz jeszcze jakiś conquest... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie coś na wzór tego co było w Wildlands, czyli świat dzielony na regiony i każdy ma swojego bossa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, zrozumiałem, ale za dużo tego :E

W tych terminatorach i innych gazach bojowych to nawet nie wiem o co chodzi, ale to w sumie chyba do multi jest, chociaż świat single też zmienia... A to co pokazali wyżej, to będzie za darmo? Chociaż i tak, jak przejdę nudną podstawkę, to mi starczy :E Są tu fajne miejscówki, ale cała mapa jednak zbyt monotonna, by się szwendać i strzelać setki godzin. To nie Wildlands, ale Wildlands przerwałem w 1/3 i trzymam na totalną posuchę. :P Bo Ubi już raczej same MMO będzie wydawać, wiec wolę najpierw ograć, co gorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terminator i Rainbow Six to crossovery, takie "mini kampanie" do rozegrania obok fabuły dodające jakieś tam modyfikatory do świata - możesz na to patrzeć jak na "mody" - w pierwszym przypadku w świecie gry pojawią się Terminatory, w drugim gaz bojowy i operatorzy Ranbow Six. Widać, że Ubisoft próbował coś tam eksperymentować i ratować tę gierkę ale ostatecznie ja osobiście patrzę na tego typu pomysły jak na głupotę - jeszcze rozumiem crossover z Rainbow Six ale Terminatory przemilczę.

-------------------------------------

Jeśli ktoś planuje ogrywać Operację Motherland to szczerze polecam aktualizację sterowników Nvidii o najnowszy hotfix: https://www.nvidia.com/en-us/geforce/forums/game-ready-drivers/13/473432/announcing-geforce-hotfix-driver-49661-released-10/

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem Uplay i ściąga się 50GB. Zaraz będzie bo leci maksem. Spory ten patch

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie stałem się posiadaczem tej gierki.

Jakie polecacie ustawienia dla mojej specyfikacji ( sygnaturka)

geforce experience mi wszystko powyłączał :(

ps Myślałem, że mój komp sobie poradzi z gierką z 2019r

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze odinstalować GF Experience.

Po drugie przy tym configu wszystko na ultra, Vulkan api.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...