Skocz do zawartości
azgan

Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint

Rekomendowane odpowiedzi

Siadłem do wersji na PS4. Nie chciało mi się płytki wyjmować, bo już zapadłem na wersalce po całym dniu roboty na posesji. Syn to ma...

No i gram :o

Wciągnęło mnie łażenie po mapie. Bawię się w Splinter Cell. Skradanie, czyszczenie mapy. Fabuła? O rany, darujcie. Lepsze się na podwórku z kumplami wymyślało :lol2: Traktuję grę jak NFS Most Wanted -pograć niezobowiązująco, pocieszyć oczy jeżeli jest czym. Dzieciaki przeszkadzają? No nie. Ciągłość muszę zachować? No nie.

Jak gra w lotki. popykać i zostawić. I nawet fajnie. Taki partyzant, dobrze dawkować to posłuży. W niewielkich porcjach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tych ważnych typków można odblokować tylko przechodząć misje główne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siadłem do wersji na PS4. Nie chciało mi się płytki wyjmować, bo już zapadłem na wersalce po całym dniu roboty na posesji. Syn to ma...

No i gram :o

Wciągnęło mnie łażenie po mapie. Bawię się w Splinter Cell. Skradanie, czyszczenie mapy. Fabuła? O rany, darujcie. Lepsze się na podwórku z kumplami wymyślało :lol2: Traktuję grę jak NFS Most Wanted -pograć niezobowiązująco, pocieszyć oczy jeżeli jest czym. Dzieciaki przeszkadzają? No nie. Ciągłość muszę zachować? No nie.

Jak gra w lotki. popykać i zostawić. I nawet fajnie. Taki partyzant, dobrze dawkować to posłuży. W niewielkich porcjach.

Ostatnio grali w to w robocie,widoczki nawet ładne ale cała reszta nie porywała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobilem dwa podejscia do tej gry i dzis polecaial z dysku. Ta gra nie ma sie czym obronic bo nawet mapy sa tak puste, ze szkoda gadac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ostatnio grali w to w robocie,widoczki nawet ładne ale cała reszta nie porywała.

Graficznie ok chociaż po Days Gone pogoda tutaj wydaje się zbyt dyskretna. Tereny zróżnicowane. Niektóre miejscówki naprawdę fajne. Nie brakuje mi Boliwii. Zwierzyny jak w lasach -spotyka się ale nie potyka o nią. A poza tym to co już pisano, oklepane schematy i ogólny brak polotu. Wypełniacz, ot co.

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wie ktoś jak przejsć finałową walkę z bosem? Jeden strzał i mnie zdejmuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie nie Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint to największa porażka Ubisoft w 8 generacji konsol.Gra jest pusta i monotonna a ja osobiście uwielbiam grać w gry sandbox.Gra naprawdę zamiast dać mi poczucie wczucia się w klimat duchów dało mi poczucie znużenie i monotonni i niestety gra zasługuję 3/10. :E

Dla mnie o wiele lepszy był Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands i jak grałem to czułem dziwną atmosferę i klimat gangów narkotykowych w Boliwii.Bardzo mi się podobało dowodzenie drużyna i zawsze była u mnie tradycja rozeznanie w terenie a potem przejęcie bazy wroga.Dla mnie gra zasługiwała 9/10. :cool:

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie nie Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint to największa porażka Ubisoft w 8 generacji konsol.Gra jest pusta i monotonna a ja osobiście uwielbiam grać w gry sandbox.Gra naprawdę zamiast dać mi poczucie wczucia się w klimat duchów dało mi poczucie znużenie i monotonni i niestety gra zasługuję 3/10. :E

Dla mnie o wiele lepszy był Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands i jak grałem to czułem dziwną atmosferę i klimat gangów narkotykowych w Boliwii.Bardzo mi się podobało dowodzenie drużyna i zawsze była u mnie tradycja rozeznanie w terenie a potem przejęcie bazy wroga.Dla mnie gra zasługiwała 9/10. :cool:

Dokładnie a tutaj jesteś samotnym duchem z jakimiś gimbo dronami. Jedynie co sprawia satysfakcje to ciche zabijanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tej monotonnej, pustej mapy i idiotycznej walki z czołgami-robotami i tak nic nie uratuje
Trzeba mieć talent, żeby po świetnym Wildlands wypuścić takie g...o. A najbardziej szokujący jest fakt, że Ubi stworzyło tak marną mapę... Co jak co, ale zawsze byli dobrzy w te klocki....

Edytowane przez Zas
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od 16.07 do 19.07 będzie darmowy weekend i będzie można sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Starczą mi wrażenia z bety, identyczne nudne krajobrazy jak okiem sięgnąć,  trzy rodzaje kontenerów-budynków skopiowane i wklejone na całej mapie i jaskinia z setką komandosów ocalałych jak rozumiem z desantu. LOL

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobra gierka, zwłaszcza po ostatnich aktualizacjach i możliwości grania z drużyną AI lub jak kto woli solo. W trybie realistycznym trzeba się naprawdę mocno napocić żeby wykonać misję. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi