Skocz do zawartości
Chmielu98

Wycena iPhone 8 plus

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, proszę o wycenę telefonu iPhone 8 plus w wersji 64gb z ubezpieczeniem do 2022r.

Telefon został zakupiony 20.10.2017r, od nowości zostało naklejone szkło hartowane na telefon oraz dokupione oryginalne etui o wartości 150zł. Brak śladów użytkowania, telefon w pełni sprawny z kondycją baterii 92%. Zero zarysowań!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google>allegro>szukaj>nazwa telefonu>zakończone... Dziękuję że pomogłem i chyba nauczyłem samodzielności?? Takie to proste, no nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google>allegro>szukaj>nazwa telefonu>zakończone... Dziękuję że pomogłem i chyba nauczyłem samodzielności?? Takie to proste, no nie?

Ty się prosisz o bana wiecznego widzę okrutnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ty się prosisz o bana wiecznego widzę okrutnie :D

Ale trochę racji ma. Nie uważasz? Co chwilę ktoś prosi o wycenę czegoś, najczęściej PC i jedną z pierwszych odpowiedzi jest właśnie taka. Ludzie są po prostu leniwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale trochę racji ma. Nie uważasz? Co chwilę ktoś prosi o wycenę czegoś, najczęściej PC i jedną z pierwszych odpowiedzi jest właśnie taka. Ludzie są po prostu leniwi.

Z drugiej strony równie dobrze można by zapytać po co jest forum skoro mam sobie zrobić sam to czy tamto, czy odpowiedzieć na pytanie. Nie każdy ma tyle czasu co niektórzy forumowicze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale trochę racji ma. Nie uważasz? Co chwilę ktoś prosi o wycenę czegoś, najczęściej PC i jedną z pierwszych odpowiedzi jest właśnie taka. Ludzie są po prostu leniwi.

 

O to chodzi.

 

A Ty Greg co wnosisz do tematu? Nic... to idź sobie.

 

Taaa ludzie są tak zajęci... Jakby by był zajęty to nie pisał by tak durnego posta, a sam by znalazł w ciągu minuty. Widać różnicę?

Edytowane przez kafaros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty Greg co wnosisz do tematu? Nic... to idź sobie.

Ty poza zwrócenie uwagi, a w zasadzie poza opieprzeniem autora też nic konkretnego nie wniosłeś do tematu i jeszcze pyskujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ty poza zwrócenie uwagi, a w zasadzie poza opieprzeniem autora też nic konkretnego nie wniosłeś do tematu i jeszcze pyskujesz.

 

Autor dostał odpowiedź...

Popatrz na posty Capsa, on to robi obrazowo...

 

Pyskujesz? Sory Tato nie chciałem...

Edytowane przez kafaros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor dostał odpowiedź...

Popatrz na posty Capsa, on to robi obrazowo...

 

Puskujesz? Sory Tato nie chciałem...

Faktycznie bardzo konkretną i precyzyjną odpowiedź.

 

Nie małpuj z innych i nie wyręczaj moderacji tylko sam się wykaż.

 

Cześć, proszę o wycenę telefonu iPhone 8 plus w wersji 64gb z ubezpieczeniem do 2022r.

Telefon został zakupiony 20.10.2017r, od nowości zostało naklejone szkło hartowane na telefon oraz dokupione oryginalne etui o wartości 150zł. Brak śladów użytkowania, telefon w pełni sprawny z kondycją baterii 92%. Zero zarysowań!

Pokaż jakieś zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie bardzo konkretną i precyzyjną odpowiedź.

 

Nie małpuj z innych i nie wyręczaj moderacji tylko sam się wykaż.

 

 

Pokaż jakieś zdjęcia.

A jaką chcesz odpowiedź? Jeden da 1099, drugi 800, widzisz sens??? Taki temat to jest rzeka, pewnie nie zrozumiesz, ale spróbuj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przybywam z pomocą hehehe :thumbup:

 

allegro.png

 

Ty poza zwrócenie uwagi, a w zasadzie poza opieprzeniem autora też nic konkretnego nie wniosłeś do tematu i jeszcze pyskujesz.

 

Ale co należy wnosić do tematu przy wycenie? Towar jest tyle wart za ile zostanie on zakupiony. Przecież na takiej podstawie robi się wyceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przybywam z pomocą hehehe :thumbup:

 

Ale co należy wnosić do tematu przy wycenie? Towar jest tyle wart za ile zostanie on zakupiony. Przecież na takiej podstawie robi się wyceny.

Czyli po to jest forum. To napisz wielkimi literami bo za dużo straciłeś czasu na robienie obrazka " Znajdź na Allegro w zakopńczonych bo forum nie jest po to".

 

Temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ceny na alle są w zakresie od 2K do 3.5K

Możesz próbować wystawić np za 3200 i czekać na jele.. klięta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Widzę że ceny na alle są w zakresie od 2K do 3.5K

Możesz próbować wystawić np za 3200 i czekać na jele.. klięta...

Nówki za około 2700. Myślę że "klięta“ było specjalnie napisane. Tylko uprzedzam Pana Grega

Edytowane przez kafaros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli po to jest forum. To napisz wielkimi literami bo za dużo straciłeś czasu na robienie obrazka " Znajdź na Allegro w zakopńczonych bo forum nie jest po to".

 

Temat do zamknięcia.

 

Nie, nie po to jest forum.

forum masz po to, aby np uzyskać odpowiedź, gdy sam nie mozesz jej znaleźć. A wyszukanie zakończonych aukcji nie jest wielkim wyczynem. Niektórzy po prostu oczekują, że coś zostanie zrobione za nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samemu bym nie pomyślał, że na allegro w sumie w taki sposób można wyceniać produkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...