Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że tą pustą kartkę papieru ze wstawionymi obrazkami i literkami robiliście maksymalnie 10 min., no nie?

Nie zauważyłeś podpisu pod zdjęciem w artykule o nowym layoucie ;) :

 

Pracując nad nowym layoutem odbyliśmy dziesiątki spotkań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@up

 

Na gadaniu o d***e Maryny chyba...

Edytowane przez Pawelek6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to wygląda jakby się coś nie załadowało do końca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cofam wszystkie złe słowa o interfejsie Microsoftu, Windows 10 nawet w najgorszym okresie to był cud architektury w porównaniu do głównej laba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przyznajcie się, niechcący włączyliście wersję mobilną jako PC a wersję PC admin niechcący usunął i nie wiecie co z tym począć.

Mamy 2019 a zrobiliście wersję jak dla Explorera z Win98.

Ogrom pustej, białej przestrzeni, czcionka rodem ze srajfona ale przeniesiona na ekrany 22", obrazki jak z painta - celowo sabotujecie własnych czytelników by odeszli do konkurencji?

 

Edit:

nawet nie chciało Wam się zrobić dwóch, trzech wersji i wrzucenia ich testowo by czytelnicy Laba zdecydowali, która najbardziej im odpowiada. Oby tak dalej.

Edytowane przez Alejajca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani Gosia w komentarzach na stronie oznajmiła, że dopiero zaczynacie zmiany.

To można prosić na czas tych zmian o przełącznik powrotu do starej wersji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szczerze mówiąc mi się podoba. Zwłaszcza, że też trzeba pamiętać o pewnej konsekwencji w sprawie parcia na zmianę przestarzałego, brzydkiego layoutu jaki mieliśmy.

 

Niemniej....

 

img_8802390.jpg

 

 

Wiem, że Ultrapanorama wymaga poświęceń, ale ilość tej bieli dosłownie wypala oczy.

Edytowane przez PrimoGhost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kolejna sprawa z linkami do komentarzy:

-brak oznaczenia, że wszystkie przeczytane

-brak zaznaczenia, że się skomentowało (stary problem)

 

Edit: system nadal nie ogarnia cytowania moich wypowiedzi :cool:

Edytowane przez Bono[UG]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia wersja przy obecnej wygląda świetnie :rotfl:

Porównanie obecnego wyglądu do Komputer Świata wypada... a myślałem, że KŚ jest oczojebny :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to jak można przełączyć na poprzednią wersję? :hmm:

Jedynie da się to jakoś przejrzeć przy zmniejszeniu okna na połowę ekranu żeby zniwelować te białe pasy po bokach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katastrofa.

 

Nie mam siły, żeby Wam napisać, co jest źle zrobione, co powinno być poprawione, co zostało zepsute, ile jest w tym momencie różnych ograniczeń funkcjonalności, itp. itd., bo jest aż kilkadziesiąt mniejszych lub większych "utrudniaczy" i "pogarszaczy".

 

Może dziecko (albo kogoś naprawdę już w podeszłym wieku) na tablecie to coś (ten layout) zainteresuje.

Jeszcze wczoraj bym się z każdym założył, że nic mnie z Laba nie wygoni, nawet 20 @Kowalów i 10 @Gattsów.

Zmieniam jednak zdanie, bo nie wiem ile z tym czymś wytrzymam.

 

PS. Katastrofa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO tragicznie to wygląda. Chociaż forum zostawcie w spokoju jeśli zmiany mają iść w tym kierunku :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc mi się podoba. Zwłaszcza, że też trzeba pamiętać o pewnej konsekwencji w sprawie parcia na zmianę przestarzałego, brzydkiego layoutu jaki mieliśmy.

 

Niemniej....

 

Wiem, że Ultrapanorama wymaga poświęceń, ale ilość tej bieli dosłownie wypala oczy.

 

Mówisz o "Ultrapanoramie" jak tu na zwykłym 16:9 już ta ilość bieli powoduje że muszę zakładać ciemne okulary. Hmm, może jakby białe tło zmienili na niebieski? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

White Space xD Jest spoko. Mnie się podoba na powiększeniu 125% i skalowaniu windy na 200% wygląda elegancko, czysto nowocześnie. W nocy na 100% monitor wypali mi oczy nie planujecie jakiegoś dark mode?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A kiedy HTTPS na forum, i działające "przejdź do nieprzeczytanego"?.

Edytowane przez Camis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że nie wcześniej jak za 10 lat, porcja chemioterapii jaką musiałem przyjąć po zapoznaniu się z rakiem na głównej wykończyła mnie na całego :cold:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nadejszła wiekopomna chwila", PCLab.pl ma nowy wygląd. Nie jest on w 100% dopracowany jak wszyscy widzimy,

No nie jest.

Poprzednia wersja byla spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, i jeszcze reklamy. Nie pojawiają się z boku gdzie jest dużo miejsca tylko na środku i spychają w dół kolejne wiersze z artykułami. W efekcie trzeba jeszcze więcej scrollować w dół. Adblock powróci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można zrobić tak, by ładowały się wszystkie komentarze pod niusami i aktualnościami? Tzn. by nie trzeba było klikać kolejnych stron komentarzy, tylko by można było scrollować w dół?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W starym wyglądzie była dziura która przez konsolę dawała możliwość edycji do takiego stopnia że komentarze leciały w jednej liście bez stron, u mnie po zmianie layoutu zmiany przeszły i działa to bez zarzutu, nie wiem jednak jak zrobić to od zera na obecnym stylu bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji o ilości komentarzy na stronę.

 

Czy można zrobić tak, by ładowały się wszystkie komentarze pod niusami i aktualnościami? Tzn. by nie trzeba było klikać kolejnych stron komentarzy, tylko by można było scrollować w dół?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak serio, to działy "Poradniki" i "Konkursy" możnaby schować. One są martwe jak nieżywy trup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostanę warna ale trudno - https://pclab.pl/news80643.html - przeczytanie do końca tekstu na nowej wersji portalu powoduje kurwicę oczu.

@Piła i reszta tzw. redakcji - czy wy czytaliście jakiś dłuższy tekst na tym potworku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...