Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bono zluzuj majty, bo widzę, że postanowiłeś wylać na mnie pomyje, a chyba nie do końca ja powinienem być ich odbiorcą.

W skrócie: to nie mały_szcz naprawił błąd, który zgłosiłem, a zupełnie inna osoba. Jest moderator, który jest również pracownikiem RASP, który mógł to zgłosić do odpowiedniej osoby, więc myślę, że gdyby chciał (pod warunkiem, że w ogóle zagląda w to subforum) to temat byłby załatwiony szybciej niż 21.01.

 

Cała reszta Twojego wywodu zamyka się w tym co już napisałem:

 

Większość baboli, które wychodzą na forum to nie jest wina "góry" tylko tego, że forum jest przestarzałe i nie jest dopasowane do adserwera

 

Też ubolewam nad tym, że tak się dzieje, ale podejrzewam, że od strony biznesowej inwestycja w formę jaką jest "forum" jest średnia do obronienia i wątpię żeby to realnie kiedykolwiek nastało (chciałbym się mylić)

 

Nikogo nie broniłem, nie uważam żeby podejście było prawidłowe, więc nie wiem po co się tak spinasz.

A jeśli uważasz, że było to celowe zagranie (brak możliwości zapisania "krzyżyka") to wybacz, ale jesteś po prostu głupi.

Edytowane przez heat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem ci zwrócić uwagę, że nie masz pojęcia o czym piszesz, a oskarżasz ludzi, którzy poświęcają swój czas na forum za darmo.

Piszesz o kontakcie z odpowiednią osobą, a ktokolwiek wskazał moderatorom tą osobę? Podał namiary i sposób kontaktu?

Jeżeli nie masz o tym pojęcia, to twoje komentarze są mocno nie na miejscu.

Jeżeli masz na myśli konkretną osobę, to do niej kieruj uwagi, a nie w cały zespół moderatorów.

 

To co cytujesz jako "zamknięcie" to jest właśnie bronienie administratorów i właścicieli portalu. To oni są winni, że forum jest przestarzałe.

Po prostu ośmieszasz się takimi stwierdzeniami, że to nie wina "góry" skoro przez 10 lat od aktualizacji forum nikt nie naprawił błędów (przejrzyj sobie trackera), przez 5-6 lat (nie wiem czy nie pamięć nie zawodzi) nie potrafił/nie chciał zrobić kolejnej aktualizacji.

 

W ostatnim zdaniu jesteś po prostu bezczelny.

Wskaż jakąkolwiek moją wypowiedź sugerującą, że to było celowe zagranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę kolejny raz: zluzuj majty, bo się unosisz tak jakbym Ci nie wiadomo jaką krzywdę zrobił.

Jak chcesz kulturalnej rozmowy, to nie zaczynaj własnej wypowiedzi od "nie pitol" i to jeszcze znajdującej się zaraz pod moją wypowiedzią zaczynającą się od "Nie włączyli ich na chama" co może sugerować, że jesteś jednak zdania, że to działanie było celowe.

 

Wytłumaczyłem Ci w poprzednim poście co miałem na myśli pisząc, że "być może moderatorzy powinni inaczej działać i jednak przekazywać info komu trzeba" i nie miałem zamiaru nikogo obrażać tą wypowiedzią.

I kolejna kwestia, że trochę chyba się rozmijamy w pojmowaniu "zgłaszania problemów/błędów górze" bo Ty to traktujesz jako błędy forum, potrzeby jego upgrade, a ja mówię o problemach, które wynikają tylko i wyłącznie z emitowanych tu reklam, które sprawiają problemy. Te drugie załatwia się od strzału zgłaszając problem w odpowiednim dziale RASP i dziwi mnie, że nikt z moderatorów o tym nie wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpowie ktoś co się stało i dlaczego nie widzę pod nickami Avatarów ?? próbuję poszukać ale nic nie działa aby było okej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozwiń menu u góry przy nicku, wejdź w moje ustawienia, zakładka forum, Preferencje Postowania/E-mail/Przeglądanie, zaznaczyć checkbox przy "Pokazywać awatary użytkowników podczas czytania tematów"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się stało temu forumkowi na dole?

Czy mnie się wydaje, czy tego działu wcześniej nie było?

CL4gfDm.jpg

 

PS. Nie chciałem zakładać osobnego wątku.

 

PS2. Chyba mi się nie załadowywała do końca strona forum. Teraz chyba jest ok.

Edytowane przez jagular

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na skórce Cethin inaczej to wygląda. Również pod ogłoszeniami, po prawej stronie obok aktywnych użytkowników są właśnie jakieś statystyki. Nawet nie zwróciłem uwagi scratchhead.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka reklama rozwala forum. Nie da się jej usunąć, bo każdy rodzaj adblocka blokuje stronę.

post-558852-15878500299829_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka reklama rozwala forum. Nie da się jej usunąć, bo każdy rodzaj adblocka blokuje stronę.

Mam to samo. Trzeba F5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uBlock. Jak ktoś nie potrafi zrobić porządnie reklam, to warto zablokować. Nie ma co się użerać z syfem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że też narzekałem na główną, ale teraz się przyjemnie korzysta.

Bardzo szybko się ładuje (największy plus) i troszkę bardziej używalna się stała, niż pierwsza wersja.

W sumie to jest spoko ten layout - przypomina trochę oldschoolowe strony z lat 90-tych :E

 

 

I żeby nie było - absolutnie nie kpię, ba, mnie to właściwie odpowiada ;)

post-33700-15898747896054_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zakrzywiaj rzeczywistości, po prostu się przyzwyczaiłeś tak jak można się przyzwyczaić po przeprowadzce z piętrowej willi do kawalerki na piętrze wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście że od 15.06.20 został tylko jeden newsman, Adrian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście że od 15.06.20 został tylko jeden newsman, Adrian.

Ja nie

Jeśli to prawda,to Bartosza zwolnili i w sumie bym się nie zdziwił,gdyż wiadro pomyj było w komentarzach pod jego newsami.

 

Też możliwe,że przebywa na urlopie,ale tego nikt nie wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyświetlają Wam się newsy na forum po prawej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zakrzywiaj rzeczywistości, po prostu się przyzwyczaiłeś tak jak można się przyzwyczaić po przeprowadzce z piętrowej willi do kawalerki na piętrze wink.gif

 

Ja się dalej nie przyzwyczaiłem, i w miniaturkach w przeglądarce na nowej karcie mam cały czas zapisany zrzut starej strony, zawsze sobie wspominam, że kiedyś to było :E

Ale nie wiem czy przypadkiem, ktoś się szykuje do zaorana głównej, newsmanów coraz mniej, jakość spada na pysk, a pseudostronka nadal w dziurawej wersji beta bez wielu funkcji. ;)

 

Ja już newsy praktycznie przeglądam gdzie indziej, bo tutaj nie ma "czego" przeglądać.

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyświetlają Wam się newsy na forum po prawej ?

Tak, nieaktualne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
' date='24 June 2020 - 11:55' timestamp='1592992532' post='15952835']

Tak, nieaktualne...

a no właśnie, już myślałem, że zmieniłem jakąś opcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziennie ostatnio pojawiają się max 2-3 nowe aktualności, to nie dziwota, że w panelu są jeszcze dinozaury. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziennie ostatnio pojawiają się max 2-3 nowe aktualności, to nie dziwota, że w panelu są jeszcze dinozaury. ;)

z 5 czerwca miałem xd ale widzę, że naprawili już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień pewnie i tak się znowu zatnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.06.2020 o 23:42, DisconnecT napisał:

 

Ja się dalej nie przyzwyczaiłem, i w miniaturkach w przeglądarce na nowej karcie mam cały czas zapisany zrzut starej strony, zawsze sobie wspominam, że kiedyś to było :E

Ale nie wiem czy przypadkiem, ktoś się szykuje do zaorana głównej, newsmanów coraz mniej, jakość spada na pysk, a pseudostronka nadal w dziurawej wersji beta bez wielu funkcji. ;)

 

Ja już newsy praktycznie przeglądam gdzie indziej, bo tutaj nie ma "czego" przeglądać.

Eh, dlaczego musiałem mieć rację? :(

  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jakby to powiedzieć, koniec bety :E

Edytowane przez Kris194
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...