Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ja rozumiem że trzeba iść z duchem czasu i generalnie to wszyscy wiemy że ludzie nie lubią zmian...

 

Ale na Boga, czy ktoś w ogóle patrzył na to jak wygląda ta strona? Wcześniej to przynajmniej wiedziałeś że jesteś na pclabie, teraz ta strona niczym się nie różni od jakiegoś antyweb czy innego ścierwa. A, i bez adblocka pierwsze co widzimy jedynie 3 kafelki i dwie wielkie reklamy.

 

Wcześniej jak wchodziłem w jakiegoś newsa to mogłem od razu z niego przejść do innego - teraz? Cały panel po prawej został wyrzucony, więc żeby wejść w inny artykuł czy newsa trzeba cofnąć się na główną i zescrollować.

 

 

W paru słowach

-funkcjonalności brak

-użyteczności brak

-czytelności brak

-zarządzania przestrzenią brak

-strona miała być nowoczesna i ładna - jest na odwrót

-panom z onetu chyba forum bardzo przeszkadza bo zniknęło cokolwiek związane z jego aktywnością

 

Obecnie to zkwituje to tym

4b15346065539ddfdb0cacdf560679c9c573037d62344287d1494c0c072b4b97.jpg

Edytowane przez Hafexo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Widzę że nie tylko ja zrezygnowałem z wchodzenia na główną :D Jest strasznie nieczytelna, nie dziękuje za taka główna. Do newsow i artów zostaje mi obecnie konkurencja.

Ja nawet w komentarzu zapowiadałem, że jak wyłączą m.pclab.pl to przestanę wchodzić na główną, wyłączyli więc przestałem. Jedynie czasem wbiję testowo żeby zobaczyć czy coś się w tym grajdołku zmieniło. Obecnie korzystanie z głównej bez czytnika RSS jest nieralne. Niech tylko "łonet" pamięta, że internet to sieć ogólnoświatowa i jest jeszcze sporo tego typu serwisów jak choćby guru, pure, ars, techpowerup itd.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łonet to już dawno ma wywalone na tej serwis, spadnie oglądalność to jeszcze bardziej przytną budżet i tyle, wóz albo przewóz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdzie tu logika? Wyświetlenia lecą po głupiej decyzji to się ją cofa, a nie czeka aż się wywali na ryj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co komentować, bo i tak nic się nie zmieni. Po miliardzie obietnic to kłade lachę na główną od dawna, teraz tym bardziej. Nie wchodzę jak pewnie większość, spadną kliki to się samozaorają i będzie po problemie. Szkoda strzępić ryja i klawiatury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdzie tu logika? Wyświetlenia lecą po głupiej decyzji to się ją cofa, a nie czeka aż się wywali na ryj.

Może o to chodzi?

 

Może cała redakcja ma dość i chce zakończyć działalność serwisu, ale nie potrafią po prostu rzucić papierami, i zamiast tego mają miejsce działania pseudo-sabotażowe, do momentu aż wszystko "organicznie" się zawali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No nic, trzeba będzie się spróbować z PurePC, gdyby dużo normalnych użytkowników przeszło, może dałoby się też rozruszać forum. A od dyskutowania o grach ewentualnie jeszcze GOL zostaje. Tylko że dyskusji tam jakoś mniej, więcej pisania w próżnię, choć postów znacznie więcej... są za to Hydro i Alex :E

 

Niestety nie można sobie zrobić fajnych sygnaturek i nie ma emotki szczerbatego :(

 

ja na główną jeszcze wchodziłem, ale każde wejście to traumatyczne doświadczenie. Przy tym musiał jakiś geniusz z MS pracować,

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wygląd portalu mogę określić jednym słowem-OKROPNY.

Gdyby m.pclab działało to bym korzystał, niestety wyłączyli tę możliwość.

Powodzenia, ja wysiadam z tego pociągu,i to po około 8 latach zaglądania na stronę prawie codziennie (2 lata bez konta,6 lat z).

Witaj PurePc,ithardware oraz wiele innych.

Edytowane przez tawriabank

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bywalcy gier/konsol dajcie znać gdzie, jak będziecie uciekać. :E

Jeśli chodzi o gry to chyba na forum gola najwięcej się dzieje, teraz jak jest cisza na forum pclaba to nawet zacząłem tam testowo zaglądać, aby obadać temat co się dzieje :E Na pewno plus, że sporo ludu tam siedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o gry to chyba na forum gola najwięcej się dzieje, teraz jak jest cisza na forum pclaba to nawet zacząłem tam testowo zaglądać, aby obadać temat co się dzieje :E Na pewno plus, że sporo ludu tam siedzi.

W grach chyba u nas nie jest jeszcze tak źle. ;)

Mnie zawsze Lab pasował bo IMO był po środku między rakiem, a zakładem karnym. Gdzie GOLowi bliżej do raka, a takiemu PPC do zakładu. :E:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie no jest całkiem nieźle na forum i nie tylko jeśli chodzi o gry, ale jak ludzie zaczną odpływać to nie będzie z kim rozmawiać :E. I tak w ostatnich dniach przez zmiany na głównej jest spora cisza na forum.

 

 

O widzę, że dodali na głównej widget do forum, ale taki bida edition w porównaniu do starej wersji :E

Nie ma ani godziny zamieszczenia posta, ani nie wyświetla się nick ostatnio komentującego, tak samo nie ma ilości postów w danym wątku.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kain

Widzę, że przeglądasz temat...Masz jakieś wieści od "góry" ? Up_to_something.gif

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O i widzę, że względem wcześniejszej wersji dodali cienkie ramki na około kafelków/zdjęć i oddzielili kreską poszczególne artykuły. Zawsze coś do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb ciemny wyglądałby lepiej w lekko jaśniejszym odcieniu szarości czy tam ciemno-niebieskim, bo teraz na ips'ie dość daje po gałach srebrzenie. Przynajmniej u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb ciemny wyglądałby lepiej w lekko jaśniejszym odcieniu szarości czy tam ciemno-niebieskim, bo teraz na ips'ie dość daje po gałach srebrzenie. Przynajmniej u mnie.

 

To nie jest srebrzenie tylko BackLight Bleeding Simulator™ ® Taki sam mam na YouTube. Dlatego bardziej leżała mi ta smoła, która była wcześniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tabliczka z forum dana na sam dół, mimo, że po bokach jest sporo pustej, białej przestrzeni.

 

- Brak wpisu kto ostatni komentował.

- Brak wyświetlania godziny ostatniego wpisu

 

Nigdy ale to nigdy dotąd w życiu nie krytykowałem zmian na stronach, ale tutaj to jest coś czego chyba nikt nie chciał.

 

Nie ma żadnych usprawnień, każdy aspekt to krok w tył.

 

Ogromna złość we mnie się pojawia jak widzę co się dzieje. Jakby jakiś dzieciak kierownika dostał posadę po znajomości i swoją niekompetencją wszystko rozwalał.

Edytowane przez Bladzioch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Laba zostało już tylko forum, aktualnie strona główna jest tak nieczytelna i słaba że wyleciała u mnie ze strony startowej po 13 latach.

Żegnaj PCLab witaj PurePC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chyba też pomału zacznę bardziej przeglądać PurePC i zarejestruje się na ich forum ... PCLab z roku na rok schodzi na psy przez tyle lat nic nie było robione nagle obudzili się z główna strona w wersji beta poroniony pomysł.Milon reklam na fonie jak chcę przeczytać cokolwiek i niby ma być to pod mobile wolne zarty.Tak naprade to wbiliscie sobie gwóźdź do trumny.Glowna robią a forum pozostawia na kolejne 10 lat i potem przyjdzie kain i nasmaruje posta że ma dla nas kolejna niespodzianke xD Żart goni żart ehh ... Zresztą korpo robi swoje ... 

Edytowane przez MrTooth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szok! dodali widget od forum, ale wygląda bardzo słabiutko i spora ilość funkcjonalności względem starego uciekła :]

Przydało by się przywrócić informację o ilości postów w temacie, ostatnim użytkowniku który napisał no i brakuje podziału między ostatnimi tematami, a tymi najpopularniejszymi.

 

Oczywiście tak jak się tego spodziewałem, rolka papieru toaletowego będzie się rozwijać, a my nadal nie mamy nawet możliwości przestawiania bloczków wedle własnych preferencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

Oczywiście tak jak się tego spodziewałem, rolka papieru toaletowego będzie się rozwijać, a my nadal nie mamy nawet możliwości przestawiania bloczków wedle własnych preferencji.

 

No przecież funkcjonalność jest przestarzała tak jak stary layout. Trzeba iść z duchem czasu, linią prostą niczym rozwinięta rolka srajtaśmy :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal nie ma najważniejszych dla mnie rzeczy: wigdetu "ostatnio komentowane", nie widać czy do artykułu/aktualności pojawiły się nowe komentarze oraz brak wizualnego rozróżniania czy już dany komentarz już czytałem czy nie.

Czyżbyście chcieli docelowo wyłączyć komentowanie na głównej? Na Onecie się to sprawdziło, ale możecie być pewni że tutaj było by to Waszym końcem. Wg mnie to własnie komentarze generują najwięcej wyświetleń. Art czy newsa przeczytam raz, ale potem wracam żeby sprawdzić co się dzieje w komentarzach, a w tym momencie robicie wszystko żeby do tego zniechęcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest srebrzenie tylko BackLight Bleeding Simulator™ ® Taki sam mam na YouTube. Dlatego bardziej leżała mi ta smoła, która była wcześniej :)

 

A widzisz Damian, wydało się, po prostu nie pobawiłeś się w binowanie predatora i wziąłeś taki z back bleadingiem, a potem zwalasz wszystko na YouTube :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi się podoba. Spróbujcie tego co ja. Wchodzicie widzicie kolorowe kafelki na białym tle i mówicie o jak ładnie, a potem wyłączacie i zapominacie i korzystanie z linku bezpośredniego do forum. Nic nie stracicie bo tam i tak niczego nie ma ciekawego od dłuższego czasu. Szkoda tylko bloczku z najnowszymi postami ale od biedy jak masz odpalone forum to coś tam da się złapać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bloczek już jest, co prawda upośledzony i brzydki jak noc listopadowa: (nie ubliżając nocy listopadowej 8:E), ale i tak jest nędznie, na głównej tylko korzystam z bloczka i szybko uciekam na stare dobre forum, wszystkim innym radzę to samo uczynić w przeciwnym razie ryzyko nowotworu gałek ocznych jest wysokie :lol2:

 

@tomik23, nie żeby coś, ale liczymy na Twoje poprawki :thumbup::E

 

Lista postów w bloczku od forum jednak jest, tylko zmodyfikowany .css go wycina domyślam się czemu.

 

ShareX_DisconnecT__2019-05-21_12-09-49_IMG-1430__e0cfdff1-48af-40e3-a998-52367d9aad9e.png

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba liczba komentarzy na głównej da im do myślenia.

 

Chyba, że to celowy sabotaż. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jak sam niżej napisałeś - wykresy są skorygowane i w miarę poprawne, więc jednocześnie możesz zauważyć, że wahania występują niezależnie czy jest rozwój przemysłowy czy nie. Temperatury są na poziomie jak to było 800 lat temu, a nadal niższe niż 1200 lat temu. Skąd przekonanie, że teraz będzie już tylko rosło i rosło? Historia pokazuje, że było cieplej. W perspektywie geologicznej - nie tak dawno temu. Dodatkowo napisałem, że w krótkim terminie obserwujemy wzrost temperatury, ale po co patrzeć w szerszej perspektywie - nie bedzie pasować do narracji. Albo te wykresy średniej temperatury w latach 1960-1990 vs 2011-2020... piękne manipulowanie danymi na podstawie wybranych okresów. Profeska tylko po to aby po raz kolejny udowodnić, że ma się bezwzględną rację i każdy kto mówi inaczej to upadł na głowę.   No tak - jak zimno to naturalnie, ale jeśli mamy tak samo dynamiczny powrót "do normy" to już planeta się pali i to wina wyłącznie człowieka. Wysiadam. Poza tym - sam wzrost temperatur to pikuś - gorsze są tego skutki czy wzrost intensywności i siły zjawisk ekstremalnych jak tornada, huragany, powodzie itp (tutaj mozemy się chyba zgodzić) - tutaj nie mamy już żadnych rzetelnych "dowodów" jedynie szczątkowe kroniki jak to było kiedyś, które trzeba traktować z przymrużeniem oka.   Każdy widzi na wykresie co chce zobaczyć, ale ja wysiadam bo tutaj jest odchylenie tylko w jedną stronę, że jedyna niepodważalna prawda jest taka, że planeta się pali. Tak samo kiedyś płaskoziemcy też nie dopuszczali myśli, że mogą się mylić
    • Zwróć uwagę, że przy 4K 4070Ti z 12Gb będzie już na granicy w coraz większej ilości gier, dla własnego komfortu brałbym 7900XT wiedząc, że wydaję sporo kasy. A 4K mocno korzysta z GPU właśnie, więc nie wiem czy chciałbym pół środek jakim jest 4070 żeby zaraz się wkur(zać), że brakuje VRAMu a RT na tej karcie to bajer.  
    • Niektóre programy z XP działają na Win11, więc może nie byc konieczne az takie kombinowanie.  W ostateczności zrób wirtualkę bez dostępu do sieci (ze względów bezpieczeństwa)..
    • Cześć, mam na sprzedaż nowy laptop Dell G15 5530. Laptop dostałem w prezencie od rodziny, niestety nie jest mi potrzebny bo kupiłem niedawno komputer stacjonarny. Dokument zakupu z marca tego roku. Laptop wyciągnięty z pudełka w celu zrobienia zdjęć. Laptop uruchomiony raz w celu sprawdzenia czy działa. Dokładna specyfikacja sprzętu poniżej: Procesor - Intel® Core™ i7-13650HX (14 rdzeni, 20 wątków, 3.60-4.90 GHz, 24 MB cache) Pamięć - RAM 16 GB (DDR5, 4800 MHz) Dysk - SSD M.2 PCIe 1TB Rozdzielczość ekranu 1920 x 1080 (Full HD) Częstotliwość odświeżania ekranu 340 Hz Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 4060 System operacyjny Microsoft Windows 11 Home Zasilacz 330 W Zdjęcia mogę podesłać na priv. Cena 6500zł + ewentualne koszta wysyłki / Odbiór osobisty na terenie Olsztyna. W razie potrzeby możliwość wystawienia na allegro. Pozdrawiam.
    • Wyedytuj post, bo jakieś dziwne rzeczy piszesz. Z tego co wyczytałem chcesz zrobić obraz dysku z XP i przenieść go na nowego lapka też z XP, ale potem pytasz się, że j zrobić obraz Win 7 i przenieść go na W11... Zrób ze starego systemu wirtualkę: https://www.veeam.com/blog/how-to-convert-physical-machine-hyper-v-virtual-machine-disk2vhd.html
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...