Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mi przestało działać ukrywanie działów na forum. Niby zamykam, a po ponownym otwarciu strony i tak wszystkie widoczne.

Ciasteczka czyściłem, co zwykle pomagało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale mam tutaj także dopisane .cmp-app_gdpr oraz body.cmp ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy rok, nowe błędy lol2.gif

 

Na forum, za każdym razem po otworzeniu nowego wątku wyskakują bloczki z prawej strony "Ostatnio dodane tematy" itd. Co zamknę iksem, tak wyskakuje od nowa. Świetna robota! :E

:thumbup: dokładnie.

Bardzo to wkurzające, zamkniesz, ale wejście w jakikolwiek temat / post, powoduje ponowne otwarcie tego okna :mad2:

I znając życie nic z tym nie zrobią... tak jak się dopraszamy aby w wersji mobilnej dali możliwość przejścia do ostatniej strony. I nic...

 

Nie znam drugiej strony internetowej w necie, aby "góra" była tak "nie empatyczna" na prośby czytelników, aby usunąć tak rażące błędy.

Edytowane przez kanon7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony, szczerze? Mi to rybka. Już gdzieś od lipca, maks. kilka postów napiszę, wisi mi to, w grudniu tylko jeden lol2.gif

 

Mam kompletnie wywalone. Jak wolą bzdurne newsy, spieprzony po całości interfejs, forum pamiętające czasy średniowiecza i wynoszących się starych bywalców, którzy posiadają jakąś wiedzę i dało się z nimi pogadać, na rzecz gówniarzy, to proszę bardzo. Aaa... no i kochane błędy. W sumie jak któryś z "góry" zaraz wpadnie i zacznie pisać bajeczki, że zaraz będzie cud miód i orzeszki, to w tym momencie wszyscy go powinni równo zjechać. Szkoda, że pewnie miałby wymuszoną taką odpowiedź od kogoś jeszcze wyższego szczeblem, ale nikt nie mówił, że obejdzie się bez ofiar. Czekam kiedy to padnie scratchhead.gif

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam kiedy to padnie scratchhead.gif

Pewnie to kwestia czasu.

Niech robią co chcą - równie dobrze mogą teraz zakończyć prace nad stroną główną :E ,bo od wersji Beta jedynie są niewielkie zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum ma tyle błędów, że szkoda słów. Na przeglądarkach opartych na Chromium jeszcze w miarę to wszystko działa, ale jak korzystałem z FF to każdorazowo przy wysyłaniu postów miałem rozwalone formatowanie. To jedyne forum na którym spotkałem się z takimi problemami, a ciągnie się to już od bardzo długiego czasu. Wersja mobilna forum to tragedia, na swoim smartfonie wolę już odpalić tę komputerową, co jak wiadomo też wygodne nie jest.

 

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że gdyby przysiąść nad tymi wszystkimi problemami to nie trzeba poświęcić dużo czasu. Ale tutaj nie zmienia się praktycznie nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrzucić i zbanować z głównej wszystkich 0 postowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystkie opinie zostały olane? Strona dalej jest dramatycznie nieczytelna i bolesna dla oczu rzadko tu zaglądam przez to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... Niech do was dotrze, że ta strona jest na wymarciu. Ot, forum się trzyma od biedy. Choć i z niego można się wyleczyć, ja już prawie w ogóle nie zaglądam lol2.gif

 

Tutaj macie temat: KLIK. Odnośnik od razu do trzeciej strony, gdyż pierwszy post na niej zawarty bezpośrednio od Piły rozjaśni wam nieco sytuację.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że gdyby przysiąść nad tymi wszystkimi problemami to nie trzeba poświęcić dużo czasu. Ale tutaj nie zmienia się praktycznie nic.

 

Chociażby autosave.... Nie chcę mi się liczyć ile razy jakiś post po prostu mi zjadło, bo internet mobilny zaliczył laga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to teraz już rozumiem dzięki za linka. Przypomina mi to transformacje w 89 roku kiedy to zachodnie zakłady wykupowały za grosze polski przemysł i doprowadzały go do upadku. Czyli żadne nawoływania do naprawy tutaj już nic nie pomogą i ostatni może zgasić światło.Świeć panie nad duszą PCLaba Amen.

Użytkownik opuścił czat.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja też długo już tu nie posiedzę. Niby jest jeszcze sporo aktywnych osób, ale coraz trudniej znaleźć mi osoby do jakiejś sensownej dyskusji. Niektóre działy są już praktycznie martwe i odzywają się tam czasem 2-3 osoby. Szukam sobie czegoś podobnego do PCLaba z działami o różnych tematach, nie tylko tych technicznych.

Niech stan tego forum będzie dobrym przykładem tego, w jaki sposób działa Ringier Axel Springer i jakości ich mediów. "Media to nasza pasja". wink.gif

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawili ten panel boczny chyba :thewave:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jej, noworoczny błąd naprawili po 20 dniach. Super! Otwierajmy szampana! Serio, błąd był arcy potężny.

 

Kiedy główna, newsy, banda gówniarzy na forum (ogarnięci będą wiedzieli o co chodzi)?

 

Edit.: I ten cholerny znikający enter na FF :heu:

Edytowane przez Pawelek6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy główna, newsy, banda gówniarzy na forum (ogarnięci będą wiedzieli o co chodzi)?

O kogo chodzi :hmm:

 

Główną najprawdopodobniej już nie poprawią,zostanie w takiej postaci jaka jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Główna? Jaka główna? Oto poziom ostatnich newsów. Wysyp pierdów ze słowami kluczowymi "podobno", "może", "plotki", "przecieki".

 

78yoI7A.png

 

 

O, a to jest istna perełka! Cały news można skrócić do "O co chodzi? Nie wiadomo" i wyszłoby na to samo.

 

6BdJDKk.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jej, noworoczny błąd naprawili po 20 dniach. Super! Otwierajmy szampana! Serio, błąd był arcy potężny.

 

Naprawili go w kilka godzin. Jeśli nikt nie wiedział, że problem istnieje, to trudno żeby się samo naprawiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dokładnie, osoby, które "mogą coś zrobić" nie znały problemu.

Dlaczego? To już nie do mnie pytanie, być może moderatorzy powinni inaczej działać i jednak przekazywać info komu trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hola! To ja pierwszy o tym fancie wspomniałem. Dokładnie 1 stycznia w tym temacie (ostatni post na 31 stronie) i zaraz inne osoby potwierdziły. Wy tu jakiś spóźnialskich linkujecie :E

 

Poza tym heat... Góra ma wywalone na forum. Nikt tutaj nie zagląda. Podawałem temat z wypowiedzią Piły, chyba parę dni temu. Ewidentnie włączyli te bloczki na chama, aby spróbować jeszcze podbić wyświetlenia, bo w końcu dodatkowe linki się wyświetlały. Jednakże chyba nie pykło i ktoś się zlitował i przywrócił działanie iksa aby ten cholerny bloczek ukryć.

Edytowane przez Pawelek6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie włączyli ich na chama -> gdyby tak było, to dalej byśmy to mieli ;)

Problem był banalny i wynikał z tego co ktoś dawno temu wklepał do kodu forum, ale po pierwsze nie czuję się na tyle kompetentny żeby to tłumaczyć, a po drugie i tak nic to nie zmieni, bo sam fakt, że dopiero po dwudziestu dniach ktoś dał info odpowiednim osobom, że jest problem jest delikatnie mówiąc "średni"

 

Większość baboli, które wychodzą na forum to nie jest wina "góry" tylko tego, że forum jest przestarzałe i nie jest dopasowane do adserwera, który wypuszcza reklamy. Coś co w całej grupie działa normalnie, nagle okazuje się problematyczne tutaj i potem mamy akcje w stylu "90% treści zasłoniętej, bo screening, który powinien się ładować tylko z boku i nie blokować treści, nie dopasował się do forum"

Też ubolewam nad tym, że tak się dzieje, ale podejrzewam, że od strony biznesowej inwestycja w formę jaką jest "forum" jest średnia do obronienia i wątpię żeby to realnie kiedykolwiek nastało (chciałbym się mylić)

W dzisiejszych czasach gdzie większość konwersacji przeniosła się do grup w socialu lub po prostu uprawia "forumowanie" w samych komentarzach pod danym artykułem/postem/video etc. taka forma jak stałe forum z nonstop świeżą, zaangażowaną grupą użytkowników, która z miesiąca na miesiąc rośnie to chyba powoli "gatunek wymarły"

Tak to przynajmniej widzę obserwując różna fora, na których spędzałem 20 lat temu sporo czasu.

Edytowane przez heat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawili go w kilka godzin. Jeśli nikt nie wiedział, że problem istnieje, to trudno żeby się samo naprawiło.

Dokładnie, osoby, które "mogą coś zrobić" nie znały problemu.

Dlaczego? To już nie do mnie pytanie, być może moderatorzy powinni inaczej działać i jednak przekazywać info komu trzeba.

Nie włączyli ich na chama -> gdyby tak było, to dalej byśmy to mieli ;)

Problem był banalny i wynikał z tego co ktoś dawno temu wklepał do kodu forum, ale po pierwsze nie czuję się na tyle kompetentny żeby to tłumaczyć, a po drugie i tak nic to nie zmieni, bo sam fakt, że dopiero po dwudziestu dniach ktoś dał info odpowiednim osobom, że jest problem jest delikatnie mówiąc "średni"

Jako ex powiem krótko - nie pitol.

 

Jeżeli nie jesteś w temacie, to krótka historia kontaktów moderatorów z administratorami:

-po aktualizacji forum został postawiony tracker, gdzie można było zgłaszać błędy i propozycje. Po kilku tygodniach, miesiącu został porzucony, tak samo jak poprawki po aktualizacji

-admini na podforum moderatorów praktycznie nie zaglądali

-na PW nikt z adminów nie odpowiadał, a przynajmniej szansa była sporo poniżej 50%

-maly_szcz zaproponował nam, żebyśmy wysyłali mailem zgłoszenia z odpowiednik tagiem, żeby mógł łatwo znaleźć - szansa odpowiedzi jw.

-trafiło się, że zajrzał na podforum moderatorów, dostał w punktach jakie widzimy potrzeby, co jest do zrobienia, od najprostszych zajmujących dosłownie 5-10 minut, po grubsze sprawy. Widział to ale jak zwykle zostało olane. Już nie pamiętam po jakim czasie jeden czy dwa punkty zostały zrobione jak ktoś z moderatorów się przypomniał na FB. Do nas oczywiście z wyrzutem czemu nie informujemy, nie piszemy mu...

-potem było wymyślanie jak się komunikować, a to kolejne podforum czy wydzielony temat, a to jakieś komunikatory, czy jeszcze inne sposoby

 

No kurka wodna! Ile można wymyślać sposobów komunikowania się i każdy równo zlewać?

Jeżeli zgłasza się przez ileś lat problemy (część ciągnących się od zarania dziejów), to w kolejnym może się już nie chcieć, skoro i tak zostanie to zlane.

 

Tak jeszcze na koniec, a czyją jest winą, że forum jest przestarzałe?

Zdajesz sobie sprawę od ilu lat góra opowiadała bajkę o aktualizacji?

Niech cytat sprzed dosłownie 2 lat jak żegnałem się z rolą moderatora to najlepiej zilustruje.

Z dobrych wieści (choć w nie nie uwierzysz) niedługo rusza upgrade forum. Obecnie to już konieczność, nie chęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...