Skocz do zawartości
ArcziR2D2

Bezprzewodowa klawiatura mechaniczna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od pewnego czasu poszukiwałem jakiejś klawiatury mechanicznej ale bezprzewodowej. Za wiele takich rozwiązań na rynku jakoś nie ma...

Jest Corsair i Logitech ale te są dość drogie i obie mają pewne wady które jak dla mnie wykluczają te klawiatury. Zacząłem więc szukać u chińczyka jakiegoś rozwiązania. Znalazłem i po namyśle kupiłem Royal Kludge G87

 

Klawiaturę mam od paru dni i jak na razie działa dobrze. Na początku był jeden zgrzyt a mianowicie klawiatura miała problem z połączeniem BT i musiałem ją wyłączyć i włączyć ponownie aby zaczęła działać normalnie.

Jak na taką cenę to jakość wykonania klawiatury stoi na naprawdę dobrym poziomie, trudno się tu czegoś przyczepić.

Z wad póki co to brak adaptera BT - ten trzeba zakupić osobno.

 

Jeśli jesteście zainteresowani klawiaturą i macie jakieś pytania to postaram się odpowiedzieć w temacie.

Na YT jest recenzja tej klawiatury

 

Jednocześnie chciałbym zapytać czy mieliście styczność z jakimiś innymi bezprzewodowymi klawiaturami mechanicznymi. Jak wrażenia z użytkowania? polecilibyście je??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli na starcie ma problem z bt to nie brzmi to za dobrze. Ja bym nie kupił, bałbym się jakiś chwilowych przerw w połączeniu czy lagów, a w mechaniku przecież czas reakcji jest najważniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie zaniepokoiły te problemy z BT na początku ale jest już chyba dobrze. Może coś zakłócało? Pogrzebałem trochę przy ustawieniach modemu UPC ( wyłączyłem sieć gościnną, sieć WiFi 2,4GHz wyłączyłem a włączyłem 5GHz ) i jak na razie jest OK.

Grałem w WoT i Sekiro na tej klawiaturze i nie zauważyłem przy graniu jakichś problemów z łącznością czy opóźnień.

 

Powiem tak... długo szukałem takiej klawiatury i kupiłem ją mając świadomość że może być z nią coś nie tak, może nie bubel ale jakieś wady może mieć. Ale nie kosztowała kupę kasy więc nawet jeśli będzie coś nie tak to nie będzie mi aż tak szkoda wydanych pieniędzy. Jak kupowałem klawiaturę to kosztowało mnie to dokładnie 176zł z groszami. A np. Corsair nie kupiłem bo kosztuje ponad 500zł i ma słabiutki czas pracy na jednym ładowaniu.

 

Podsumowując na chwilę obecną jestem zadowolony z zakupu. Zobaczymy co będzie dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy na problemy z połączeniem pomogłoby użycie klawiatury z nowszym Bluetooth 5? W twojej jest BT3.0 z 2009.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...