Forum PCLab.pl: Grid - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (5 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Grid

#21 Użytkownik jest niedostępny   Pawelek6 

• ...
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 22 Maj 2019 - 12:33

Bo NFS raczej nie kojarzył się ludziom z realizmem.

Zas wcześniej napisał wręcz idealną kombinację, aczkolwiek mam obawy Dodaj obrazek

Jedną rzecz już wychwyciłem albo nawet dwie. Nie kojarzę tego toru (torów?) miejskiego z trailera. No i bieda z autami była. Z GTE tylko Corvette C7R, 911 RSR i 488GTB, przewinęły się też stare turystyki, bodaj BTCC, ale... tylko Alfa 155, a raczej same Alfy 155. Były również Muscle cary, raptem dwa, stare i nowe Camaro oraz obecna klasa turystyczna TCR z Golfem. Ja wiem, że to tylko trailer, ale w każdym przypadku było widać sporo pojazdów, jednak takich samych. Obawiam się, że będzie po 1 - 3 auta na specyfikację Dodaj obrazek

Ten post był edytowany przez Pawelek6 dnia: 22 Maj 2019 - 12:33

#22 Użytkownik jest dostępny   Dominix1910 

• twitch/dominixtv
  • PipPipPipPipPip

Napisany 22 Maj 2019 - 16:13

#23 Użytkownik jest niedostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 22 Maj 2019 - 18:31

Ceny na Steamie

214,99 za standardową wersję.
289,99 za GRID Ultimate Edition.

Będzie pełny polski dubbing.

#24 Użytkownik jest niedostępny   Pawelek6 

• ...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 22 Maj 2019 - 19:13

Ok, pierwszy wyścig - pierwsze skojarzenie? Wypisz, wymaluj pierwszy GRID :E Jednak było więcej aut w klasie muscle. Drugi wyścig - mokra nawierzchnia, coś nowego W GRID-e, a raczej w końcu, bo stara seria ToCA miała deszcz. Poza tym, prędkości i czas wyglądały dość realnie, czyżby w końcu nie było tego cholernego przyśpieszenia jak dotychczas? I na koniec warto wspomnieć, że nie było jakiś poślizgów. Jak dla mnie na razie jest na plus.

#25 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 22 Maj 2019 - 19:25

O samochody się nie martwcie.
Pewnie po 7 DLC i 700 wydanych złotych będzie w czym wybierać. :cool:

:E

#26 Użytkownik jest niedostępny   Pawelek6 

• ...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 22 Maj 2019 - 19:51

Japa!

:E

#27 Użytkownik jest niedostępny   Zas 

• Xyź
  • PipPipPipPipPip

Napisany 22 Maj 2019 - 20:30

I czar prysł :E

Ja tam nie jestem w stanie ocenić modelu jazdy, jest dla mnie podejrzany i śmierdzi mocno DiRT-em 2.
A trasy to mogliby zrobić nowe po 11 latach :E

Ten post był edytowany przez Zas dnia: 22 Maj 2019 - 20:30

#28 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 22 Maj 2019 - 23:43

No właśnie ja tu czegoś nie łapię... To ma być kolejna część czy remake/remaster 1?

A model jazdy faktycznie... W starym te auta jakby większą masę miały.

Ten post był edytowany przez crush dnia: 22 Maj 2019 - 23:44

#29 Użytkownik jest niedostępny   luckymike 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 23 Maj 2019 - 06:51

Jest klimat wyścigów, jest grywalność i miodność, fajna grafika kojarząca mi się z Split Second, także dla mnie spoko. Co do modelu jazdy to się obada ale nie liczę na model typu Semi Sim. Niech jeszcze dadzą dużo torów w miastach: Praga, Wiedeń, Paryż, Maiami czy Honkong.

Ten post był edytowany przez luckymike dnia: 23 Maj 2019 - 06:52

#30 Użytkownik jest niedostępny   FredPL 

• X
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Maj 2019 - 07:43

Zobacz postluckymike, o 23 Maj 2019 - 07:51, napisał(a):

Jest klimat wyścigów, jest grywalność i miodność, fajna grafika kojarząca mi się z Split Second, także dla mnie spoko. Co do modelu jazdy to się obada ale nie liczę na model typu Semi Sim. Niech jeszcze dadzą dużo torów w miastach: Praga, Wiedeń, Paryż, Maiami czy Honkong.

Po czym wnioskujesz, że jest grywalność i miodność? Nie czaję na jakiej podstawie ktokolwiek mógłby wyciągnąć tak śmiałe wnioski na tym etapie, mamy raptem dwa trailery i tyle. Wiemy mniej więcej jak to wygląda, wiemy mniej więcej na jakim poziomie będzie grafika i audio, nie mamy za to kompletnie pojęcia jaki jest model jazdy i fizyka w grze, póki tego się nie dowiemy to trudno mówić o grywalności.

#31 Użytkownik jest niedostępny   Zas 

• Xyź
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Maj 2019 - 08:11

Z jednej strony hamują przed tymi zakrętami i nie wjeżdżają w nie tak ostro, co sugerowałoby, że będą uślizgi i nie da się pędzić na pełnym gazie czy wręcz z auto-driftem, z drugiej... no nie wiem, mam wrażenie, że jednak jakieś to bardziej drewniane, że auto bardziej stabilne - za bardzo jak na narowistego muscle - zawieszenie też nie pracuje...

A grafika? Niby poprawna, ale znowu te cukierkowe kolory. Fakt, podobne były w Shift 2, w CARS, w MotoGP aż do wersji 18 (i będą znowu w 19)... wolałbym jednak coś na wzór pierwszego GRiD-a...

Ale jeśli to będzie tylko remaster ew. kompilacja tras z GRiD 1 i 2... :lol2: Wolę kupić ponownie GRiD-a 1, maiłem pudełko to głupi sprzedałem jak już mi się znudził, bo grałem do oporu.

Ten post był edytowany przez Zas dnia: 23 Maj 2019 - 08:13

#32 Użytkownik jest niedostępny   Pawelek6 

• ...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Maj 2019 - 08:26

Pierwszy GRID miał swoje wady. To, że był sztucznie przyśpieszony o czym pisałem wcześniej, miał przeżółkniętą grafikę (ten filtr był modny w tamtym okresie, może i nie waliło kolorami, ale wszystko było żółte), no i dźwięki aut powiedzmy sobie szczerze, były słabe. Aaa... i na klawiaturze oraz padzie nie było pełnego skrętu kół. Przy szybkich autach na szybkich łukach był problem, bo przez mniejszy kąt skrętu, trzeba było więcej hamować. Idealnie to dało się wyczuć na Le Mans w końcowej partii trasy gdzie mamy sekcję kilku "esek" i AI momentalnie się do nas zbliżało - to nie było miłe.

Na razie trzeba czekać, jest ok, poprawnie. Do premiery do września (?) jeszcze trochę materiałów z pewnością wypłynie.

Ten post był edytowany przez Pawelek6 dnia: 23 Maj 2019 - 08:29

#33 Użytkownik jest niedostępny   luckymike 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 23 Maj 2019 - 08:34

Zobacz postFredPL, o 23 Maj 2019 - 07:43, napisał(a):

Po czym wnioskujesz, że jest grywalność i miodność? Nie czaję na jakiej podstawie ktokolwiek mógłby wyciągnąć tak śmiałe wnioski na tym etapie, mamy raptem dwa trailery i tyle. Wiemy mniej więcej jak to wygląda, wiemy mniej więcej na jakim poziomie będzie grafika i audio, nie mamy za to kompletnie pojęcia jaki jest model jazdy i fizyka w grze, póki tego się nie dowiemy to trudno mówić o grywalności.

wyciągam takie wnioski po gameplayu jak to mniej więcej wygląda, gra prezentuje się podobnie do wcześniejszych części a te miały wysoką grywalność. A jak to będzie po premierze to się okaże ale po tym co zobaczyłem to wiem mniej więcej czego można się spodziewać :)

Ten post był edytowany przez luckymike dnia: 23 Maj 2019 - 08:34

#34 Użytkownik jest niedostępny   FredPL 

• X
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Maj 2019 - 09:49

Zobacz postPawelek6, o 23 Maj 2019 - 09:26, napisał(a):

Pierwszy GRID miał swoje wady. To, że był sztucznie przyśpieszony o czym pisałem wcześniej, miał przeżółkniętą grafikę (ten filtr był modny w tamtym okresie, może i nie waliło kolorami, ale wszystko było żółte), no i dźwięki aut powiedzmy sobie szczerze, były słabe. Aaa... i na klawiaturze oraz padzie nie było pełnego skrętu kół. Przy szybkich autach na szybkich łukach był problem, bo przez mniejszy kąt skrętu, trzeba było więcej hamować. Idealnie to dało się wyczuć na Le Mans w końcowej partii trasy gdzie mamy sekcję kilku "esek" i AI momentalnie się do nas zbliżało - to nie było miłe.

Na razie trzeba czekać, jest ok, poprawnie. Do premiery do września (?) jeszcze trochę materiałów z pewnością wypłynie.

Serio nie było pełnego skrętu na klawiaturze? Przeszedłem grę w całości 3 razy:
- 1 raz na klawiaturze
- 2 raz po zakupie Microsoft SideWinder Force Feedback
- 3 raz po zakupie Thrustmaster TX

Ani razu nie zwróciłem na to uwagi, fakt, że na kierownicy lepiej się grało bo auto reagowało szybciej, mam wrażenie, że to raczej była kwestia czasu od naciśnięcia klawisza do momentu osiągnięcia pełnego skrętu niż sam fakt braku pełnego skrętu.

#35 Użytkownik jest niedostępny   Pawelek6 

• ...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Maj 2019 - 11:21

Serio, serio, nie robię sobie jaj. Sam również przechodziłem na klawiaturze i padzie X360 i na szybkich łukach w szybkich autach było to czuć, że AI jedzie szybciej. Przykładowe zakręty jak pamiętam, to: "eski" na Le Mans w końcowej części toru począwszy od prawego; długi łuk w lewo w dół na SPA w środkowej części toru; prawy charakterystyczny zakręt w najniższym punkcie na Donington Park. Nie chce mi się teraz przekopywać internetu, bo gra stara, ale był taki problem z klawą i padem.

#36 Użytkownik jest niedostępny   Zas 

• Xyź
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Maj 2019 - 11:29

Ponoć był, na szczęście grałem tylko na medium-hard i AI nie było problemem :E
Nawet pada wtedy nie miałem :P

#37 Użytkownik jest niedostępny   Pawelek6 

• ...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Czerwiec 2019 - 13:31

Bieda, oj bieda: KLIK. Wypisz, wymaluj - Autosport. Nawet pora dnia prawie identyczna na tym torze Brands Hatch. No i te punkty wyskakujące za każdy manewr, pfff...

#38 Użytkownik jest niedostępny   czolgista778 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Czerwiec 2019 - 14:29

Zobacz postPawelek6, o 23 Maj 2019 - 08:26, napisał(a):

Poważnie?!?! Tyle lat gram w GRIDa i teraz dopiero wiem dlaczego tak ciężko było wygrać Le Mans. Zygzak przed ostatnią prostą nie byl aż tak wielkim problemem, bardziej te kilka szybkich zakrętów wcześniej które AI potrafi przejechać na pełnym gazie.

Ten post był edytowany przez czolgista778 dnia: 17 Czerwiec 2019 - 14:29

#39 Użytkownik jest niedostępny   Pioy 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Czerwiec 2019 - 17:41

Codies się dość mocno prezjechało na Dirt Rally 2.0. Gra jest zabugowana, ciągle przy niej grzebią (ze zmiennym szczęściem), a sprzedaż jest raczej poniżej oczekiwań - już była przeceniona o 50%! Więc GRID to będzie gra dla każuali - mocny marketing + fizyka przystępna na konsole. Mnie najbardziej jak czytam o tej grze korci by wrócić do jedynki, poza tym żółtym filtrem nawet graficznie dobrze się IMO trzyma.

EDIT Przy czym ja całkowicie przespałem Grid Autosport, nie wiem o tej grze nic.

#40 Użytkownik jest niedostępny   Pawelek6 

• ...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Czerwiec 2019 - 19:07

Autosport nie jest zły. AI tylko denerwuje, jeździ celowo na kontakt, jakby to był rallycross, co szczególnie przy bolidach irytuje. No i jest oczywiście nieco przyspieszony, ale mniej jak pierwszy GRID.

Aaa... I wszystko tam jest w zasadzie odblokowane, kariery w ogóle nie jeździłem :E Dodatkowo ze względu nawet na fakt, że są zawody na odwróconej pętli znanych torów. Nie wyobrażam sobie jechać odwrotnie np. na SPA :heu:

• (5 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostania »