Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś od północy do niedzieli do godziny 21 możliwość komentowania na forum i stronie głównej będzie wyłączona. Tak, nam też się to nie podoba, nic nie poradzimy, dura lex sed lex :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie można wysyłać PMki? Po południu mam zamair coś wystawić jak porobię zdjęcia. A jak wstawię teraz bez zdjęć pewnie mi usuniesz (choć i tak nie wiem jak mam zrobić zdjęcia z karteczką CPU z aktualnego komputera).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma prawa które zabrania rozmów na forach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma prawa które zabrania rozmów na forach ;)

 

Ale jest prawo ktore pozwala ukarac wydawce/wlasciciela forum za zlamanie ciszy na nim.

 

PMki beda oczywiscie dzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, bo i tak nie miałbym czasu. Zawody kolarskie to priorytet :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dura lex...bla bla...Które to konkretnie prawo nakazuje zamykać fora dyskusyjne? ;)

Oj po prostu wytyczne od kierownictwa dmuchającego na zimne, a nie żadne dureksy lateksy...:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Looser :D

Edytowane przez PrimoGhost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pierwszy :E

 

kufa

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako jedno jedyne forum na świecie blokuje możliwość wypowiadania się na forum w czasie ciszy wyborczej :D

 

tłumaczą to recenzje o nazwie {"poprawny politycznie "smartfon"} heheszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako jedno jedyne forum na świecie blokuje możliwość wypowiadania się na forum w czasie ciszy wyborczej :D

W sensie to sam nawet zauważyłem że inne fora(nie tylko komputerowe/it/tech) działały normalnie mimo ciszy wyborczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako jedno jedyne forum na świecie blokuje możliwość wypowiadania się na forum w czasie ciszy wyborczej :D

 

tłumaczą to recenzje o nazwie {"poprawny politycznie "smartfon"} heheszki

Bierz poprawkę na to, że to "lewacki" Onet więc dmuchanie na zimne nie dziwi aż tak bardzo przy obecnej władzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie to sam nawet zauważyłem że inne fora(nie tylko komputerowe/it/tech) działały normalnie mimo ciszy wyborczej

admin pclab'a naoglądał się filmików ator"a obecnie wideoprezentacje :D

 

 

to jak rozmowa o LPG w klimatyzacji zamiast r134

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wystarczyło by tylko jeden dział zamknąć, e.w temat polityczny... to nie... trzeba całe forum KOMPUTEROWE zablokować z powodu jakiegoś "show". :lol2::lol2:

 

Zrozumiał bym jeszcze, że jak by trwały jakieś modernizacje (kiedy update? :E) forum...ale nie tam... powód był zupełnie inny. :lol2:

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio, ktos mial niezlego laga mozgu... Rozumiem wzmozona moderacje i wywalanie jak leci "pewnych" tresci/postow. Sam nie wiem jak to nazwac... Lenistwo, glupota, niewiedza (co to jest cisza wyborcza)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że tu nie ma płatnych moderatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad 20 globalnych moderatorów BTW, a aktywnych z 3. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@crush

 

Wiem, do czego pijesz, ale imo argument z... 4 liter;) Sam bylem modem na wiekszym forum niz to (zrzeszajace cale srodowisko - zwiazane z danym hobby - w PL). Bywalem codziennie to moderowalem... Przestalem miec na to czas to zrezygnowalem. Bycie modem nie jest obowiazkowe i nikt cie do tego nie zmusza. Ja wiem, ze niektorzy nie moga sie powstrzymac od posiadania chociaz namiastki wladzy ;) Perspektywa wymachiwania "czerwona kredka" jest duza. Jakby na to nie patrzec... Zglosiles sie? Wiedziales, ze to fucha nieplatna i nikt cie nawet po ramieniu nie poklepie w nagrode? Zawsze mozesz zwolnic miejsce komus z wolnym czasem i wieksza determinacja ;) Brak wynagrodzenia to dla mnie zaden argument, sorry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że chodzi o to, że nikt nie będzie w stanie zmusić tutejszych moderatorów do jakiejkolwiek wzmożonej działalności przed/w trakcie wyborów, ani też ich w jakikolwiek sposób pociągać do jakiejkolwiek odpowiedzialności za zrobienie, lub nie czegoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja to rozumiem ;) Wyjasnie to moze inaczej... jest najazd trolli, spamerow itp. na pclabowe forum. Czy moderator moze zaslaniac sie tym, ze wczesniej bylo mniej roboty, a tu nagle naraz 10 idiotow trolluje i trzeba zapier... zeby ich okielznac? Mod jest dla userow, a nie odwrotnie. W przypadku wyborow masz duzo latwiej. Znasz date kiedy bedzie potrzebna potencjalnie wieksza "uwaga" i mozna sie dogadac w moderatorskim gronie kto ma czas rzucic okiem. Z doswiadczenia wiem tez, ze do uprawnien czy "tasowania" sie wladza (sorry musialem :D) jest zazwyczaj zatrzesienie ludzikow. Do ciezkiej pracy to juz niekoniecznie ;) Dochodzi jeszcze kwestia naduzywania wladzy, ale to temat na inna dyskusje, imo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takim np. golu poradzili sobie w bardzo prosty sposób bez blokowania całego forum, ale na pclabie zawsze pod górkę :E

 

Wybory do Parlamentu Europejskiego - cisza wyborcza 25 maja do godziny 21.00 26 maja

 

W związku z wyborami do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się w niedzielę 26 maja, przypominamy o ciszy wyborczej. Dlatego też od północy dnia dzisiejszego do godziny 21.00 w niedzielę prosimy o powstrzymanie się na forum od komentarzy związanych z jakąkolwiek agitacją wyborczą na rzecz którejkolwiek partii lub komitetu wyborczego.

Niezastosowanie się do niniejszej prośby zostanie potraktowane przez moderacją z bezwzględną surowością.

Z góry dziękujemy za zrozumienie i współpracę.

 

Z powodu nie zastosowania się do powyższej prośby przez kilku użytkowników forum, do zakończenia ciszy wyborczej w kategorii Polityka i religia zablokowane zostało dodawanie jakichkolwiek komentarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no znowu poniosło tych w onecie, to nie wielkie forum anglojęzyczne gdzie jest jest miliony postów oraz istnieje od połowy lat 90, a my to mały kraj w środkowej Europie, nie mamy atomówek, programu kosmicznego, lotniskowców i między narodowych korporacji. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja to rozumiem ;) Wyjasnie to moze inaczej... jest najazd trolli, spamerow itp. na pclabowe forum. Czy moderator moze zaslaniac sie tym, ze wczesniej bylo mniej roboty, a tu nagle naraz 10 idiotow trolluje i trzeba zapier... zeby ich okielznac? Mod jest dla userow, a nie odwrotnie. W przypadku wyborow masz duzo latwiej. Znasz date kiedy bedzie potrzebna potencjalnie wieksza "uwaga" i mozna sie dogadac w moderatorskim gronie kto ma czas rzucic okiem. Z doswiadczenia wiem tez, ze do uprawnien czy "tasowania" sie wladza (sorry musialem :D) jest zazwyczaj zatrzesienie ludzikow. Do ciezkiej pracy to juz niekoniecznie ;) Dochodzi jeszcze kwestia naduzywania wladzy, ale to temat na inna dyskusje, imo.

Moderator nie musi się zasłaniać. Bo też nic nie musi. Jedynie trochę więcej może. Jak chcesz czegoś wymagać, jakichś określonych dyżurów (?) od ludzi, z którymi nic konkretnego Onet/pclab nie łączy?

Jak chcesz moderatorów rozliczać z "pracy", kiedy nie nawiązano z nimi żadnego stosunku tej pracy?

 

Ba, najprawdopodobniej dalej nie ma praktycznie żadnego kontaktu na linii pracownicy Onet/pclab vs moderatorzy, więc wszystko powyższe i tak jest nieistotne.

Czasy, prawo, forma istnienia forum się od tamtych czasów zmieniły, ale niektóre aspekty tutaj dalej wyglądają jak za czasów młodego projektu entuzjasty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...