Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, patrzeć nie mogę na tą grafę.

 

A dopiero co pisałeś, że grafika nie jest ważna :E

 

Tu się liczy fabuła a grafika to tylko dodatek.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lootboxy były do przewidzenia patrząc po WWII jaka była z tym szopka. Niezły hejt poszedł po internecie, zarówno za skrzyneczki jak i 'survival'. Szykuje się chyba powtórka z bfaV. Zapowiadało się tak pięknie po becie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lootboxy były do przewidzenia patrząc po WWII jaka była z tym szopka. Niezły hejt poszedł po internecie, zarówno za skrzyneczki jak i 'survival'. Szykuje się chyba powtórka z bfaV. Zapowiadało się tak pięknie po becie :(

A ktos ci na sile kaze ci cos kupowac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównujesz Coda do Tlou2?

 

W tym temacie też pisałeś że w CoD grafa nie jest istotna

 

Fundamentem jest dobry gameplay. Nikomu nie przeszkadza silnik z Q3 jak się fajnie gra i jest fun.

 

Jak lubisz graficzne wydmuszki to graj w Bfa.

 

Nie trzeba grać na ultra żeby był fun.

 

Nie gram w multi,kupuje Coda tylko dla singla.

 

Widać wyraźną różnicę w grafie od ubiegłorocznego wydania.

 

no i co teraz :lol2: ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo macie dużo czasu albo nudne życia jeśli robicie takie rozkminy oraz walki cytatami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio ciekawi mnie długość kampanii. Wiem, że max 8h ale

 

So how long will this campaign last? The studio hasn't said, exactly, but indicated it will be about as long as you've come to expect for a COD campaign. That usually means around 6-8 hours, give or take a few. Though it is worth noting that studio narrative director Taylor Kurosaki said the length "varies greatly."

Gamespot

 

Ciekawe czy chodzi o te 4 linie wyboru jakimi niby można tam podążyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem że kampania na 6h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frajdy też nie było.

 

Nie w tym rzecz - najpierw piszesz, że grafika jest nieistotna i grasz dla samego singla a później przyznajesz, że grafa jednak słaba i kłuje to w oczy przez co odbiera przyjemność grania. Jedna osoba i dwie wykluczające się opinie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktos ci na sile kaze ci cos kupowac??

 

Akurat mój post to było podsumowanie obecnej sytuacji gry po "przeciekach" w porównaniu do dość udanej bety. Nie widzę tu związku z kupowaniem. Czy może mój zawód spowodowany kierunkiem obranym przez twórców jest błędny? Nie rozumiem :P I co, ja nie kupię i mam sobie nakleić łatkę "bohatera zmieniającego świat"? Skrzyneczki skrzyneczkami, bo ktoś to kupuje i napędza koniunkturę. Błędem nie jest kupno gry tylko kupno gry za pełną wersję (tryb survival swoją drogą) + dobrowolne dopłacanie za lootboxy. To gracze graczom zgotowali ten los ;)

 

Na bezrybiu i rak ryba, nie widzę ciekawszej fps'owej alternatywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, patrząc po tej grafice w filmikach, czy czasem nie machną prerenderowanych cutscenek w formie wideo podczas gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, patrząc po tej grafice w filmikach, czy czasem nie machną prerenderowanych cutscenek w formie wideo podczas gry.

 

Machną bo już tak robili w poprzednich odsłonach miałeś tak ukryte loadingi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiń czym?

 

Pewnie tym Cinematic Trailer (on ładnie podkręcił oczekiwania co do singla)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę na Allegro oferty kont aktywowanych z kluczy do kart graficznych z promocji Nvidii to zastanawiam się co kierowało tymi ludźmi, że zrobili taką głupią jak but akcję. Przecież mogli aktywować u siebie te klucze przez GeForce Experience, zmienić login i hasło do konta Nvidii na czas sprzedaży i kto kupi to mógłby zalogować się u siebie przez GeForce Experience i sobie przypiąć grę do własnego konta Blizzard, wylogować się, sprzedający zmieniłby dane ponownie na swoje i problem z głowy - sam tak robiłem w przypadku aktywacji The Division 2 od AMD czy Shadow Of The Tomb Raider od Nvidii.

 

A jeśli komuś nie chce się bawić w zmiany haseł to założyć nowe konto Nvidii jednorazowe tylko pod aktywację z podpiętą grą (bo przecież jak wiadomo jest weryfikacja wymagająca tylko karty RTX, a nie każdy taką posiada) i przekazać je osobie, która kupi grę - nie wiem co w tym takiego trudnego, nie rozumiem ludzi czasami.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymbardziej że teraz klucz wyplówa i nie trzeba przypisywać do konta.

No to jeszcze lepiej, tym bardziej jestem zdziwiony. Cóż czekamy na kolejne oferty bo tak za 120zł to już można będzie brać o ile się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli bedzie trzeba podac dane do konta zeby ktos przypisal :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej będziesz pisał te bzdury w każdym temacie?

 

O co Ci chodzi? Przecież sam mi mówiłeś że u ruskich jest za 130 zł. Kolega pytał gdzie tak tanio można kupić to mu odpisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie już też gra jest na pokładzie teraz zostało już tylko czekać na pre-download

 

JbA8K0Q.jpg

 

oby singiel miał fajną kampanie z angażującą opowieścią

 

Ciebie nie pytał.

 

Zadał pytanie padła odp. od tego jest forum ODIN i nie masz tutaj wyłączności na klepanie postów to nie jest Twój prywatny blog.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś ekspertem od ruskich stron (bo nie raz już coś tak kupowałeś) ja jej nie znam ale sam mi o tym mówiłeś parę dni temu. Pewnie szperając w google da się ją znaleźć zresztą regulamin raczej nie zezwala na linkowanie takich stronek na forum.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz jakie bzdury :hmm: ? Sami mi o tym mówiłeś - zaprzeczysz? Jeśli nazywasz to bzdurą to sami mi te bzdury opowiadałeś :lol2:

 

Ja informowałem że kody promocyjne u wybranych partnerów są już dostępne o to też mnie pytałeś nawet tutaj na forum - post #1236

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, znalazłem typka co ma do sprzedania kod z RTXa. Mówi mi że wysyła klucz który wpisuje w geforce Experience. Tak to ma się odbywać czy mnie w ciula robi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...