Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo świetna szczególnie, że filmiki się przycinają :D

 

Oj tam, to taki nowy wymiar cinematic experience :E

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo świetna szczególnie, że filmiki się przycinają :D

 

No jak tak dalej będzie to nic z niej nie zrozumie i odpuszczam granie - padaka roku :mad2:

 

Nie ma jakiegoś fanowskiego FIX'a na to?

 

Szacun all za odpalenie singla.

 

Tobie też nie działa :hmm: ?

 

Ja nie wiem co oni odwalili tym razem. To nie powinno trafić do sprzedaży w takim stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, szarpnęło raz na jakiś czas podczas tych filmików ale sam gameplay w żaden sposób nie był dotknięty problemami, zrobiłem całą kampanię i ani jednego buga/glitcha/crasha i to jest zadziwiające!

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ścinki to wina tego że pod filmikami jest ukryty loading mapy/misji. Gdy już sie załaduje to nie ma ścinek. Owszem, jest to wkurzające i mogli by to naprawić. Musieli by dać osobny ekran loadingu a potem filmik, tylko że w ten sposób gra straciłaby na swojej "filmowości" :exclam: W każdym bądź razie powinni się tym zająć i to jak najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja teoria ma sens - pomyślałem o tym samym zważywszy, że dosyć często akcja przechodzi płynnie z filmiku do gameplay'u i zrobione to jest na prawdę fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieran użytkownika "azgan" w 100%, płacąc za produkt oczekuję, że będzie on w spełni sprawny, że tak to nazwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź naiwny, mamy XXI wiek i czasy beta testów, moim zdaniem i tak trzeba docenić Infinity Ward za w moim wypadku brak problemów podczas grania, przycinające się filmiki to już czepianie się moim zdaniem na siłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ścinki to wina tego że pod filmikami jest ukryty loading mapy/misji. Gdy już sie załaduje to nie ma ścinek. Owszem, jest to wkurzające i mogli by to naprawić. Musieli by dać osobny ekran loadingu a potem filmik, tylko że w ten sposób gra straciłaby na swojej "filmowości" :exclam: W każdym bądź razie powinni się tym zająć i to jak najszybciej.

 

To czemu na konsolach z najwolniejszymi dyskami HDD - 5400 obrotów nie ma z tym problemów a na PC nawet SSD nie dają rady? Wole pasek ładowania niż filmiki których i tak nie da się oglądać bo tnie, szarpie i dźwięk ucina. Co to za przyjemność z grania w singla jak opowiadana fabuła w tych przerywnikach jest utrudniona przez problemy techniczne.

 

Nie bądź naiwny, mamy XXI wiek i czasy beta testów, moim zdaniem i tak trzeba docenić Infinity Ward za w moim wypadku brak problemów podczas grania, przycinające się filmiki to już czepianie się moim zdaniem na siłę.

 

Bez żartów w tym temacie na ostatnich stronach ludzie piszą, że im grę do pulpitu wywala na i9-9900K i RTX2080Ti a Ty piszesz, że problemów nie ma. O mydle też pisali, że nie poprawili tego od Bety. To że TY nie masz problemów nie znaczy że inni ich nie mają.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak Boga kocham nie miałem ani jednego problemu, jak przysiadłem tak z jedną przerwą zrobiłem całą kampanię i trochę pograłem w multi - albo jestem szczęściarzem albo nie wiem. Zero glitchy, zero bugów, zero crashy ale w sumie jak sobie przypomnę Metro Exodus wersję 1.0 to też byłem chyba namaszczony bo całą grę zrobiłem bez ani jednego błędu mimo, że jak wiemy Metro Exodus w wersji 1.0 ostro dawało ludziom w kość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieran użytkownika "azgan" w 100%, płacąc za produkt oczekuję, że będzie on w spełni sprawny, że tak to nazwe.

To na przyszlosc nie kupuj w ciemno, albo wystap o zwrot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tobie też nie działa :hmm: ?

Ja po prostu zasypiam przy singlach. Dosłownie. Chyba nawet cyberpanka oleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ten patch zmienia bo teraz mi sie zaczelo pobierac jakies 7,5 gb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na przyszlosc nie kupuj w ciemno, albo wystap o zwrot?

 

To nie taka prosta sprawa, bo są osoby u których działa bez problemu, gdyby wszyscy mieli padakę nie byłoby tematu.

 

Dziwne jest też to że na słabych i wolnych konsolach nie ma z tym problemów.

 

Popieran użytkownika "azgan" w 100%, płacąc za produkt oczekuję, że będzie on w spełni sprawny, że tak to nazwe.

 

Odpalam, gra już pobrana i zainstalowana na szybkim SSD zobaczymy, czy da się to jakoś uratować domowymi sposobami ;)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki - gdzie jest tryb Ground War 64/64? Dla mnie wygląda na to, że nie ma go w grze - dlaczego?

--------------

Dobra już znalazłem:

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, szarpnęło raz na jakiś czas podczas tych filmików ale sam gameplay w żaden sposób nie był dotknięty problemami, zrobiłem całą kampanię i ani jednego buga/glitcha/crasha i to jest zadziwiające!

Nie miałeś problemów z grafiką podczas uderzenia np z ostrzału z rakiet przy ich uderzeniu o ziemie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczego złego/dziwnego nie zauważyłem, wszystko wyglądało normalnie u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch filmików nie poprawił, teraz sprawdzałem.

 

U mnie jest kolosalna różnica gra zainstalowana na szybkim dysku SSD (systemowa partycja C:/ główny folder Battle.net), i teraz ani jednej ścinki :o

 

Wszystko na Ultra bez cieni RT w 4K i 60 k/s

 

Trudno mi powiedzieć co pomogło Patch, szybki dysk czy reinstal (poprzednio był pre-load przedpremierowe pliki)

 

Zaraz uruchomię jeszcze raz do testu sam początek gry i sprawdzę czy to nie jednorazowa poprawa

 

PS> I teraz jeszcze wieczorem wyskoczył jakiś Update do Win10 to też zaktualizowałem tak na wszelki wypadek

 

No jak Boga kocham nie miałem ani jednego problemu, jak przysiadłem tak z jedną przerwą zrobiłem całą kampanię i trochę pograłem w multi - albo jestem szczęściarzem albo nie wiem. Zero glitchy, zero bugów, zero crashy ale w sumie jak sobie przypomnę Metro Exodus wersję 1.0 to też byłem chyba namaszczony bo całą grę zrobiłem bez ani jednego błędu mimo, że jak wiemy Metro Exodus w wersji 1.0 ostro dawało ludziom w kość.

 

Absolutnie tego nie kwestionuje i wierze, że są osoby, które nie mają z tym problemu u mnie wygląda na to, że też się z tym uporałem, ale muszę to jeszcze zweryfikować

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gitarka jak ściny zniknęły :)

 

Potwierdzam, sprawdzałem 3 razy i przecieram oczy ze zdumienia. Wykonane kroki okazały się skuteczne gra działa teraz perfekcyjnie (zero przycinek) przynajmniej sam początek, z którym poprzednio miałem niemiłosierne problemy. Gram w 4K na 55 calach z HDR i wygląda to wystarczająco ładnie (obraz jest ostry nie mam problemów z mydłem) nie mam zastrzeżeń do grafiki ani optymalizacji przynajmniej na pierwszy rzut oka. Oby tylko trzymało taki poziom przez resztę gry i będę mega zadowolony. Klimacik jest konkretny teraz to zupełnie inna gra, wreszcie mogę czerpać radość z poznawania fabuły na której mi tak zależało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki - gdzie jest tryb Ground War 64/64? Dla mnie wygląda na to, że nie ma go w grze - dlaczego?

--------------

Dobra już znalazłem:

I kiedy będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoki w filmikach trochę żenada ; )

 

Multi na razie w pupcię. Widać z mechaniki, że chcieli zdobyć graczy BF-a. Jest walka i padam nagle nie wiadomo dlaczego, od strzału nie wiadomo skąd.

 

Nie kumam trybów. Gdzie jest jakiś normalny HC? To wywalanie magazynku by kogoś zabić jest słabe. Szczególnie z odległości.

 

No i snajperzy OMG... nienawidzę dziadostwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...