Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, sprawdzałem 3 razy i przecieram oczy ze zdumienia. Wykonane kroki okazały się skuteczne gra działa teraz perfekcyjnie (zero przycinek) przynajmniej sam początek, z którym poprzednio miałem niemiłosierne problemy. Gram w 4K na 55 calach z HDR i wygląda to wystarczająco ładnie (obraz jest ostry nie mam problemów z mydłem) nie mam zastrzeżeń do grafiki ani optymalizacji przynajmniej na pierwszy rzut oka. Oby tylko trzymało taki poziom przez resztę gry i będę mega zadowolony. Klimacik jest konkretny teraz to zupełnie inna gra, wreszcie mogę czerpać radość z poznawania fabuły na której mi tak zależało.

Patch pomógł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kiedy będzie?

Właśnie się pojawił - już można grać 64/64.

Nie kumam trybów. Gdzie jest jakiś normalny HC? To wywalanie magazynku by kogoś zabić jest słabe. Szczególnie z odległości.

Tryb realizmu, oddzielna opcja w menu multiplayer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singiel na razie bardzo spoko. Typowy CoD ze skryptami, ale bardzo przyjemnie poprowadzony. No i graficznie jest ok.

Obczailiscie, że polskie Żuki stoją w garażach? :E

 

A w multi to faktycznie, najlepsze mapy dali do bety, reszta meh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy silnik a problemy ze ścinkami w filmach w kampanii te same co od lat, jakby tego było mało nie można wyłączyć "wstępnego wczytywania shaderów" które załatwiało sprawę..

 

Oto moja zapisana w pliku rada dla Advanced Warfare z 2014 roku ! :o

 

PreLoad Shaders ! Wczesne ładowanie shaderów !

 

Multi - jak nie wybierzesz wczesnego ładowania shaderów to będzie dogrywać tekstury podczas pierwszych 30-45sec gry ! MULTI - Wczesne ładowanie shaderów ON !

 

Kampania - co innego podczas kompanii bo to zacina filmiki ! Wczesne ładowanie shaderów w kampanii na OFF !

 

Również "Rozdzielczość Mapowania Cieni" nie powinna być włączona na MAX ! (EKSTRA!)

Edytowane przez Ania1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pograłem jakieś 10 meczyków i całe szczęście, że mapki są jednak spore, idealne! Na większości nie ma chaosu, nie potykasz się o przeciwnika z każdej strony i tak to można grać.

 

Tylko zastanawia mnie o co chodzi z tymi napisami, czemu są takie niewyraźne, wybrakowane. Przykładowo te liczby na "kompasie" na górze ekranu czy dowolny napis typy "przeładuj". W BO4 też to było.

Widać jak brakuje im wyrazistości, pikseli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki, przy kupnie preordera dostawało się pakiet broni jakieś XR coś tam, widze je w zbrojowni natomiast nie mogę ich założyć (np skórki legendarnej) w jaki sposób można je założyć? To samo z nożem i pistoletem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wybrać jako główną broń M4 w menu, następnie kliknąć na ikonę XR (po lewej stronie na dole) w zbrojowni i automatycznie zastąpi Tobie schemat M4.

Edytowane przez Jack White

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie brak problemów z filmikami chyba że już naprawili.

Edytowane przez jarecki94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbilem 28 lev , przedtem w bete hejtowalem na gierke a daje rady ,fajnie sie gra jutro dalej jazda bez trzymanki :P Cały czas gram w cyberatak

Edytowane przez AlienT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania jest rewelacyjna - bardzo mi się podoba jest dynamicznie, filmowo i nie brakuje emocjonujących momentów. Fabuła jest ciekawa jak w serialach typu Strike Back (Kontra). Od strony graficznej jest bardzo ładnie nie ma się do czego przyczepić widać, że Fotogrametria jest właściwie wykorzystana jest masa detali i smaczków, świetne modele postaci niezwykle szczegółowe i dopracowane. Gra świateł i cieni bajka. Przerywniki filmowe dalej potrafią zamulić na jakieś 10 sekund, ale jest i tak sporo lepiej niż było rano. To najlepszy CoD w jakiego grałem od czasu pierwszego Modern Warfare. To co zobaczyłem w singlu zamknęło mi gębę po to, żeby później ją szeroko rozdziawić ;). Szkoda, że pierwsze wrażenie ucierpiało przez problemy techniczne, ale gra jest tak dobra, że już jej to wybaczyłem. Battlefield może tylko pomarzyć o takim poziomie singla. Polecam zagrać naprawdę warto ani chwili się nie nudziłem i mam ochotę na więcej.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania jest rewelacyjna - bardzo mi się podoba jest dynamicznie, filmowo i nie brakuje emocjonujących momentów. Fabuła jest ciekawa jak w serialach typu Strike Back (Kontra). Od strony graficznej jest bardzo ładnie nie ma się do czego przyczepić widać, że Fotogrametria jest właściwie wykorzystana jest masa detali i smaczków, świetne modele postaci niezwykle szczegółowe i dopracowane. Gra świateł i cieni bajka. Przerywniki filmowe dalej potrafią zamulić na jakieś 10 sekund, ale jest i tak sporo lepiej niż było rano. To najlepszy CoD w jakiego grałem od czasu pierwszego Modern Warfare. To co zobaczyłem w singlu zamknęło mi gębę po to, żeby później ją szeroko rozdziawić ;). Szkoda, że pierwsze wrażenie ucierpiało przez problemy techniczne, ale gra jest tak dobra, że już jej to wybaczyłem. Battlefield może tylko pomarzyć o takim poziomie singla. Polecam zagrać naprawdę warto ani chwili się nie nudziłem i mam ochotę na więcej.

tak to prawda kampania wciąga mniej wiecej czwórki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pograłem jakieś 10 meczyków i całe szczęście, że mapki są jednak spore, idealne! Na większości nie ma chaosu, nie potykasz się o przeciwnika z każdej strony i tak to można grać.

 

Chyba żartujesz : ) duże mapy, cały interfejs z BF-a... biegniesz, biegniesz - bach, snajper albo nagle nie wiadomo skąd śmierć. Chaos właśnie jak w BF 1 / V. Generalnie im dłużej gram tym bardziej jestem przeświadczony o tym, że to COD na modłę BFa, ze wszystkimi tego drugiego badziewnymi rozwiązaniami i settingiem.

 

Wiem jedno: tak, jak już wiem po wydaniu 20tki, że nie kupię bardzo długo kolejnej Fify (i ogrywam 18tkę), tak samo już nie kupię COD-a przez długi czas.

Oni po prostu robią szajs pod konkretny typ dzieciarni, masakra.

 

Thunder podsumował: ta gra wymusza kampienie. Nie, że "hurra, ale fajnie", tylko siedzisz i czekasz i uważasz. Żenujące.

 

Szkoda tylko, że nikt tu o tym nie pisał, tak analitycznie co to za gra jest, zamiast dysput typu czy filmiki skaczą na RTX-ach : / no ale cóż...

Edytowane przez Sponsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy CoD pod dzeciarnie? Chyba żartujesz. Biegniesz, biegniesz no właśnie era run & gun się skończyła. Tu ta metoda już słabo działa. Masz grać wolniej i rozsądniej. TTK jest idealne a porzucenie map 3 liniowych było strzałem w dziesiątkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony mechanika, mapy, nie są pod kombinowanie. Są pod znalezienie miejsca i kamp.

 

Mi ten model nie pasuje. Wolałem miazgę typu Broadcast hen kiedyś, potem BO 1. Teraz jest dziwnie, niefajnie...

 

Realism to hc? TAAA na pewno. Strzelam w gościa, trafiam i NIC, że normalnie trzeba nie wiadomo ile wstrzelić kul.

 

Żenada.

 

EDIT: Żenująca gra. Od groma kampienia. Nawet snajperki albo shotguny tak nie wqwiają jak kampienie ...i te ohydne, otwarte mapy.

Kurczę, 210zł w plecy.

Edytowane przez Sponsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne cieniowanie/AO z RT na roślinności (krzewy za ogrodzeniem, pnącza na ogrodzeniu) no i nie tylko. Serio cieniowanie RT zabiera relatywnie niewiele mocy GPU w tej grze?

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne cieniowanie/AO z RT na roślinności (krzewy za ogrodzeniem, pnącza na ogrodzeniu) no i nie tylko. Serio cieniowanie RT zabiera relatywnie niewiele mocy GPU w tej grze?

Cienie w TR zabijaja wydajnosc, tutaj widac dosc dobra optymalizacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak se gralem wczoraj , fajnie bylo , i nie rozumialem co tu niektorzy pisza ze rozmycie , ze mleko itd , dzisiaj zainstalowalem sterowniki polecane do tej gry , zainstalowaly mi sie jakies schadery czy cosik takiego , no i juz nie chce mi sie grac , grafika jak z minecrafta prawie , rece opadaja .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ewidentnie daję radę. Nawet grafika tym razem jest całkiem niezła. Jeszcze nie grałem w singla ale Multi jest malinowy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch nie naprawił błędów u mnie i części użytkowników. Dev error 5759 dalej mnie nawiedza co minutę w kampanii. Na domyślnych, na modyfikowanych, sterowniki, szmery bajery porobione i nic. Lipa jak nigdy.

 

Btw, jak wyłączycie odtwarzanie intro przy uruchamianiu gry to też macie w tle menu [w trybie multi] czarne tło? Naprawia się dopiero po rozegranym meczu lub jak włączę intro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne cieniowanie/AO z RT na roślinności (krzewy za ogrodzeniem, pnącza na ogrodzeniu) no i nie tylko. Serio cieniowanie RT zabiera relatywnie niewiele mocy GPU w tej grze?

 

Cienie jak cienie bez RT już świetnie wygląda cała gra świateł, okluzja otoczenia jest zaawansowana i jakaś ich własna metoda GTAO lepsza od HBAO+. Najlepiej wygląda jednak Fotogrametria i dopracowane modele postaci oraz broni, otoczenie też potrafi mieć sporo detali zwłaszcza zamknięte lokacje na otwartych czar już pryska. Singiel wygląda lepiej od Bety multika. Textury w 4K też super - sporo smaczków dla maniaków graficznych.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowal ktos przez VPN? Nie ma problemow? Nie mam konta na Battle net wiec moge zalozyc gdzie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra w końcu działa:) miał ktoś problem z płynnością? mam niby 80-90fps a gra nie jest płynna... odświeżanie w grze na 100, vsync wyłączony. aby wszystko płynnie działało muszę włączyć vsync i odświeżanie na 60... a mam monitor z gsync i 100hz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak odblokować operatora Rodion? Niby jest napisane żeby ukończyć operacje rekompensata w centrum werdańska ale szczerze to nie wiem jaka to misja, w kooperacji nic takiego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...