Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś może problem w singlu z obrazem. chodzi o takie mruganie czarnych pasków na górze i na dole monitora? Pojawiło mi się od misji ze śmigłowcami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze.. Geforce Experience nie widzi gry pomimo usilnych prób wielokrotnego skanowania i ręcznego dopisywania katalogu w którym jest zainstalowana i tym samym nie mogę dodać Filtra Wyostrzającego, aczkolwiek w grze są już wszystkie opcje żeby wyłączyć wszelkie rozmycia. Szkoda tylko że RTX ON wymusza AA T2X bo Temporal rozmywa już zauważalnie - najlepszy SMAA x1. Są oczywiście szumy ale ostrość jest dobra. Nie tylko ja oczywiście mam ten problem:

Edytowane przez Ania1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze.. Geforce Experience nie widzi gry pomimo usilnych prób wielokrotnego skanowania i ręcznego dopisywania katalogu w którym jest zainstalowana i tym samym nie mogę dodać Filtra Wyostrzającego, aczkolwiek w grze są już wszystkie opcje żeby wyłączyć wszelkie rozmycia. Szkoda tylko że RTX ON wymusza AA T2X bo Temporal rozmywa już zauważalnie - najlepszy SMAA x1. Są oczywiście szumy ale ostrość jest dobra. Nie tylko ja oczywiście mam ten problem:

Może grasz w oknie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie wiem kto wpadł na pomysł aby z CoD'a robić na siłę BF'a ale niech się opamięta i wypieprzy te cholerne czołgi z 32vs32 bo to jest śmiech na sali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zastanawia mnie o co chodzi z tymi napisami, czemu są takie niewyraźne, wybrakowane. Przykładowo te liczby na "kompasie" na górze ekranu czy dowolny napis typy "przeładuj". W BO4 też to było.

Widać jak brakuje im wyrazistości, pikseli.

Do poprawy. Z początku myślałem, że tylko ja tak mam. Znajomi także się uskarżają. Czy to na PC czy PS4. Nie rozumiem jak oni takie coś mogli wypuścić i udawać, że czcionka jest ok??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jakiś problem, uruchomiłem grę, jest instalowanie shaderów i gra się przywiesza jakby i wywala do pulpitu,

 

zmniejsz taktowanie proca...

Edytowane przez Bulsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Realism to hc? TAAA na pewno. Strzelam w gościa, trafiam i NIC, że normalnie trzeba nie wiadomo ile wstrzelić kul.

 

Żenada.

 

EDIT: Żenująca gra. Od groma kampienia. Nawet snajperki albo shotguny tak nie wqwiają jak kampienie ...i te ohydne, otwarte mapy.

Kurczę, 210zł w plecy.

Też mnie irytowały duże mapy dopóki sam nie podniosłem jakiejś snajperki i nie zdjąłem kilku typa z tego mostu. Po prostu trzeba sobie dobrać loadout odpowiedni i można się świetnie bawić. Ale bardziej pasują mi małe mapy z trzema korytarzami, to jest jednak esencja CoDa.

 

Co do trafiania, to na killcamach czasem widać jak ktoś ginie od strzału w nogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz : ) duże mapy, cały interfejs z BF-a... biegniesz, biegniesz - bach, snajper albo nagle nie wiadomo skąd śmierć. Chaos właśnie jak w BF 1 / V. Generalnie im dłużej gram tym bardziej jestem przeświadczony o tym, że to COD na modłę BFa, ze wszystkimi tego drugiego badziewnymi rozwiązaniami i settingiem.

(...)

Oni po prostu robią szajs pod konkretny typ dzieciarni, masakra.

1) nie ma czegoś takiego jak w poprzednich CODach, że pomimo że skutecznie trafiasz w przeciwnika i tak giniesz. (istotna uwaga: łącze działa prawidłowo, pingi do serwerów ok 57 ms)

2) duże mapy mnie również średnio podchodzą - bo jak Cię trafią, to musisz chwilę podbiegać. Ale ma to też swój plus, bo projektancie umożliwili zasadzanie się w różnych pozornie "statycznych" miejscach i to działa w połączeniu z dobrze dopasowanym wyposażeniem.

3) jak ktoś Cię namierza ze snajperski, to widzisz z odległości odbłysk okularu. Plus zbalansowany zoom, wiele zmian. Ja nie gram snajperkami, ale dawałem radę choć łatwo nie jest. BTW są powtórki w non-hc.

4) "dzieciarnia" - no dla każdego coś milego -- no właśnie tak nie jest, że jest dla dzieciarni (konkretny typ). Trzeba wykazać się odrobiną finezji jak na e-sport. Tutaj jak biegniesz bez opamiętania (jak w poprzednich, niektórych COD) to szybko przegrywasz. Ja tak próbowałem robić i przez pierwszych kilkanaście meczy nie zdobyłem praktycznie żadnego punktu szczerbaty.gif (autentyk)

Update: Ad. 3 - i żeby nie był, że tak łatwo się celuje ... ja bawiłem się na PS4 ma PADZIE...

 

 

A tak na luzie, widzieliście jakie chlew zrobiła rosyjskojęzyczna część "graczy" na metacritic?

 

Edytowane przez Bulsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra w końcu działa:) miał ktoś problem z płynnością? mam niby 80-90fps a gra nie jest płynna... odświeżanie w grze na 100, vsync wyłączony. aby wszystko płynnie działało muszę włączyć vsync i odświeżanie na 60... a mam monitor z gsync i 100hz

 

Mam to samo, Gsync ewidentnie nie działa bo jest rwanie obrazu (120hz Gsync). Niby nVidia wydala dedykowane sterowniki a jest problem z Gsync'em i GeForce experience nie widzi gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na luzie, widzieliście jakie chlew zrobiła rosyjskojęzyczna część "graczy" na metacritic?

No. Ból dvpy aż się wylewa z komentarzy. Miód na serce :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie czcionek w grze - a próbował ktoś bawić się opcją skalowania rozdzielczości w górę powyżej rozdzielczości natywnej monitora? Zmienia to coś pod tym kątem?

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto wpadł na pomysł aby z CoD'a robić na siłę BF'a ale niech się opamięta i wypieprzy te cholerne czołgi z 32vs32 bo to jest śmiech na sali.

 

Nie wiem czy wiesz, ale to jest jeden tryb z Wielu, nie musisz grac czegos co ci sie nie podoba, ja w bfie CQ nie gram bo nie lubie, masz 10v10 dominacje itd nie wpychaj sie na sile na 32v32 jesli ci nie odpowiada.

 

 

Trudniej mi sie gra niz w bfa, obecnie to glownie tdm/dominacja to ciezko mi wykrecic dobry wynik (raz zrobilem z 50-10 ale mialem crossplay wlaczony, po tym go wylaczylem i gram juz tylko vs pc) sporo do odblokowania wiec bedzie co robic :)

Ogolnie to chcialbym znalezc kilka osob by zagrac sobie stare dobre SnD. jakies 3v3 moze 5v5 bez kill streakow,perkow i innych pierdol. minus jedynie widze ze zmiana stron moze byc max po 4 runach a nie np 10-12 ale jakos sie przezyje ;)

@jarecki, chyba musisz byc tym ostatnim co robi killa i potem bedziesz na powtorce na koniec mapy. Chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ogolnie to chcialbym znalezc kilka osob by zagrac sobie stare dobre SnD. jakies 3v3 moze 5v5 bez kill streakow,perkow i innych pierdol. minus jedynie widze ze zmiana stron moze byc max po 4 runach a nie np 10-12 ale jakos sie przezyje ;)

 

Miały być dedyki ale jakoś na modding w stylu pam/promod ze starego modern warfare bym nie liczył.

 

Mogę pograć, jak coś prv.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, Gsync ewidentnie nie działa bo jest rwanie obrazu (120hz Gsync). Niby nVidia wydala dedykowane sterowniki a jest problem z Gsync'em i GeForce experience nie widzi gry...

tez mam takie rwanie obrazu ze sie nie da grać w multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz : ) duże mapy, cały interfejs z BF-a... biegniesz, biegniesz - bach, snajper albo nagle nie wiadomo skąd śmierć. Chaos właśnie jak w BF 1 / V. Generalnie im dłużej gram tym bardziej jestem przeświadczony o tym, że to COD na modłę BFa, ze wszystkimi tego drugiego badziewnymi rozwiązaniami i settingiem.

 

 

Gra ma mapy podobne jak w MW2/ BO1 czyli optymalne. Na tyle duże, że nie giniesz z 4 stron na raz i na tyle małe, że ciągle jesteś w akcji. W becie mapy były tragiczne, pod no life adhd pro. Tutaj wyważenie jest idealne bo nie ma nudy ani chaosu. Przeciwnik jest blisko ale na tyle daleko, że nie giniesz co chwila bez możliwości reakcji.

Edytowane przez MAR89TUM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam monitor 144Hz, gsync wyłączony, vsync wyłączony a w panelu sterowania nvidia mam zaznaczone preferowana częstotliwość odświeżania -> najwyższa dostępna. Zakres FPS w grze 90-150 i żadnego rwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto włączyć synchronizację pionową?

Indywidualna preferencja, ja mam włączoną z racji monitora 60Hz i 60fps w zupełności starczy mi do normalnego grania.

Musisz odpowiedzieć sam sobie czego Ci trzeba i ustaw tak jak ustawiałeś do tej pory w innych grach fps.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto włączyć synchronizację pionową?

 

VSYNC wprowadza nieznośnego laga i ciężko grać prezycyjnie, ale są "gracze" którzy są albo tak słabi, że to nic dla nich nie zmienia bo i tak giną co 3 sekundy albo tacy, którzy nie są w stanie wyczuć tego laga.

Sprawdź sam. Dla mnie nie da się z tym grać w strzelanki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie czcionek w grze - a próbował ktoś bawić się opcją skalowania rozdzielczości w górę powyżej rozdzielczości natywnej monitora? Zmienia to coś pod tym kątem?

Nic to nie zmienia. Poprawia tylko ostrosc obrazu. Czcionki bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miały być dedyki ale jakoś na modding w stylu pam/promod ze starego modern warfare bym nie liczył.

 

Mogę pograć, jak coś prv.

 

dedyki sa, ale jak chce sie zagrac "prywatny" mecz to wtedy juz chyba tylko p2p

pam/promod to juz sie nigdy nie powtorzy, ale pewna namiastke tego mozna pograc, przynajmniej sprawdzic jak to bedzie wygladalo :)

Dam znac jak cos sie uda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gry mieszane uczucia, idzie pograć, ale oczekiwałem czegoś lepszego.

Natomiast, albo u mnie coś jest nie tak, albo da się to jakoś poprawić. Chodzi mi o potyczki sieciowe, na jednym serwerze wszystko śmiga, pociski wchodzą przeciwnik ginie. Na innym pierwszy strzelam hitmarki lecą, a on zdąży się odwrócić i mnie zabić. Albo ginę zanim zobaczę przeciwnika na moim ekranie... Na kill camie go widać, u mnie nie. Ping średnio mam 50-70. Nat pisze, że ograniczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PAnowie jak ktos gra cyberatak niech da namiary na discorda lub pw

albo tutaj Mój link

Edytowane przez AlienT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...