Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, czy ktoś spotkał się z takim problemem z czarnymi teksturami?

 

https://www.youtube.com/watch?v=li9qil_xiWY

 

 

Miejscami dostaje takie czarne tekstury - widoczne tylko pod pewnym kątem.. zauważyłem ten problem głownie na samym początku 7 misji (ambasada)

 

Ustawione mam maksymalne detale + rt, ale nawet po przełączeniu na b. niskie jest to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest grane ostro.Feeling strzelania jak dla mnie bardzo dobry, co ma wejść to z reguły wchodzi. Mapy są dobrze zbilansowane, nie za duże nie za małe, jedynie nie mój styl kolorystyczny, wyblakłe kolory powodują czasami rozmycie, ale cóż taki artdesign. Co ważne, DTS spisuje się wyśmienicie, można robić prefire, tak dobrze słychać skąd nabiega przeciwnik.W multi sporo trybów, każdy znajdzie coś dla siebie.Kampania solida, graficznie gdybyśmy mieli destrukcję otoczenia na poziomie Bf'a byłoby imponująco. RT nie wiem jak tutaj działa, ale nie powoduje spadków na wydajności ?.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, czy ktoś spotkał się z takim problemem z czarnymi teksturami?

 

 

Miejscami dostaje takie czarne tekstury - widoczne tylko pod pewnym kątem.. zauważyłem ten problem głownie na samym początku 7 misji (ambasada)

 

Ustawione mam maksymalne detale + rt, ale nawet po przełączeniu na b. niskie jest to samo.

Miałem w Singlu i pojawiło się też w multi... do tego jakies dziwne artefakty w trybie wojny :mad2::hmm:

 

Szukam kogoś do wspólnej gry czasem multi. Mam aktualnie 16lvl, ktoś chętny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie nabyliście kody? Skusiłbym się ale po za sklepem battle.net nigdzie nie ma kodów. A cena 60e to troszkę dużo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może grasz w oknie?

 

Co ma wspólnego w jakim trybie odpalę grę jeżeli GF Experience nie widzi w ogóle gry zainstalowanej w systemie. A gry odpalam tylko w Borderless Window od wielu lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam monitor 144Hz, gsync wyłączony, vsync wyłączony a w panelu sterowania nvidia mam zaznaczone preferowana częstotliwość odświeżania -> najwyższa dostępna. Zakres FPS w grze 90-150 i żadnego rwania.

Czyli mam g-sync wyłączyć???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra ma sporo błędów, po wczorajszym patchu pojawiło się u mnie przycinanie obraniu przy obradzaniu w trybie multiplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ping średnio mam 50-70. Nat pisze, że ograniczony.

U mnie to samo, tyle że startowo mam 70ms i niższego nigdy w tej grze póki co nie widziałem - dochodzi też czasami do chorych sytuacji, gdzie łączy mnie z dzikimi serwerami, na których mam 120-150ms pingu co jest paranoją. Dla porównania w BF V mam ~50ms.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do was pytanie jaki macie NAT???u mnie jest średni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie otwarty, pingi po 30ms.

Dzisiaj sprawdzę te prywatne mecze, może się zorganizuje jakiś mini turniej 2vs2 w gunfight? :)

Jak coś dodajcien mnie na bnecie (Dominix#2152) ewentualnie można wpaść na stream.

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze za miesiąc kompa zmieniam bo mój proc dusi w tej grze.

 

 

Dominix wysłałem zaproszenie.

Edytowane przez brainq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1,5h sesji w multi mogę napisać tylko jedno - długa przerwa od sieciowych fpsów boli... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra warta wydania dwóch stów? Proszę argumenty, bez fanbojowania :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę jedynie napisać ogólnikowo. Styl się tak zmienił, że ten CoD to nie jest CoD, do którego byliśmy przyzwyczajeni przez ostatnią dekadę. Nie skłamie jeżeli napiszę, że to jest najbardziej hardcorowy CoD w historii. Gra się ciężko, bieganina gun & run się skończyła a ci co ją próbują stosować giną bardzo szybko. (Nie mam z tym problemu, tak jak nie miałem problemu do stylu gun & run). Musisz grać tutaj wolniej i rozsądniej. Mam 49lvl K/D na poziomie 1.60, żeby je utrzymywać muszę nieźle się napocić w każdym meczu.

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę jedynie napisać ogólnikowo. Styl się tak zmienił, że ten CoD to nie jest CoD, do którego byliśmy przyzwyczajeni przez ostatnią dekadę. Nie skłamie jeżeli napiszę, że to jest najbardziej hardcorowy CoD w historii. Gra się ciężko, bieganina gun & run się skończyła a ci co ją próbują stosować giną bardzo szybko. (Nie mam z tym problemu, tak jak nie miałem problemu do stylu gun & run). Musisz grać tutaj wolniej i rozsądniej. Mam 49lvl K/D na poziomie 1.60, żeby je utrzymywać muszę nieźle się napocić w każdym meczu.

49lvl w 2 dni? No Life :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

49lvl w 2 dni? No Life :P

 

E tam gadasz.. Ja pogralem z 5h max w multi a mam już 22 level, więc łatwo się wbija ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam gadasz.. Ja pogralem z 5h max w multi a mam już 22 level, więc łatwo się wbija ?

Ja w 2 dni ledwo 20 lvl :E

Ciężko się gra bez ekipy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

49lvl w 2 dni? No Life :P

Nie da się ukryć, dla mnie wydanie coda to święto. Zawsze sobie ogarniam wolne od wszystkiego.

 

E tam gadasz.. Ja pogralem z 5h max w multi a mam już 22 level, więc łatwo się wbija ?

Od 30. Zacznie się dłużyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodać należy, że wraz z końcem "gun & run" nie zaczęła się fajna taktyczna gra tylko po prostu tępe kampienie.

 

Jedyny plus, że szotgunów nie ma tak dużo i snajpiących idiotów jakoś tak mniej.

 

Generalnie Ground War to kalka BF-a, choć przyznać należy, że sama mechanika strzelania jest lepsza niż w BF.

 

Ujdzie w tłoku tryb "realism", choć to też nie jest HC, które znamy.

 

Generalnie ciężko bardzo posłuchać głosu obok, bo to są bardzo subiektywne kwestie, które tu wygrywają albo przegrywają. Ja jestem delikatnie na "nie". Nie wiem, czy nie lepiej było kupić RDR2, ale wiadomo, korciło, po tylu latach znowu COD... tylko no właśnie, ten COD to nie COD...

 

Mapki tragiczne, nawet w realism. Brakuje klasyki. Tak, jak się narzekało, że całe BO odgrzewali mapki, to tak tu brakuje starych klimatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ujdzie w tłoku tryb "realism", choć to też nie jest HC, które znamy.

Mało osób o tym wie, ale w grze jest klasyczny Hardcore. Gdy wchodzisz w filtry można przełączyć na playlistę hardcore. Sam to odkryłem wczoraj przez zupełny przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Musisz grać tutaj wolniej i rozsądniej. Mam 49lvl K/D na poziomie 1.60, żeby je utrzymywać muszę nieźle się napocić w każdym meczu.

 

Zrobienie kill streakow do poziomu np. V-Tol'a ciężkie nie jest, Time To Kill jest na szczęście bardzo mały i mając aima/reakcję przeciwnicy padają jak muchy.

 

Mam nadzieje, że klasyczne mapy wrócą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówienie, aby w Ground War grać wolniej i rozsądniej to jakiś żart. Żart twórców tej gry z nas : )

 

Ja już nie będę wchodził do Ground War, to jak wejście do no-go zony w Sztokholmnie z odsłoniętym tyłkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...