Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam kosę w drugim slocie zamiast pistoletu, naprawdę można robić fajne akcje i często kilka fragów pod rząd np. wpadając jak szaleniec na Crashu do piętrowego budynku obok wraku helikoptera - ciach, ciach, ciach i satysfakcja gwarantowana hehe. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat to, że nóż zabija na hita nawet na normalu to bardzo dobry pomysł - często latam z nożem i dzięki niemu bywają sytuacje, że zyskuję znaczną przewagę, szczególnie jak zaczaję się za winklem słysząc tupot buciorów nadchodzący z przeciwnej strony. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją minotaura, otóż potrzebuje 15x podwójnych zabić, zrobiłem to już chyba ze sto razy i nadal nic nie naliczyło ani wgl nie nalicza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie MW na trwającej promce na Bnecie i już żałuję, że wywaliłem BO4, żeby zrobić miejsce dla tego barachła. Podczas bety nie było dostępu do wszystkich map, więc sądziłem, że reszta będzie choć trochę lepsza niż to, co wtedy dali. Ta moja naiwność :D Ta gra to największy campfest w historii strzelanek. Do tego te spawnkille na niektórych mapach, gdzie ja nawet nie wiem, jak mam wejść do gry, żeby w ogóle strzelić w cokolwiek. Projekty map to jest nieśmieszny żart, są tak nielogiczne że aż zatęskniłem za Nuketown. Nowy tryb z przejmowaniem zaopatrzenia ryje banię - w nim doskonale widać, jak może wyglądać rozgrywka przy niezbalansowanych składach. Jedna z moich wyglądała tak, że po dołączeniu do rozgrywki przeciwnicy zbierali dosłownie każdy zrzut i zawalili mapę nalotami, vlotami itp, więc nawet nie dało się wyjść z budynków :D Wiedziałem, że Treyarch zjada Infinity Ward pod względem gameplayu i ogólnie projektu multi, ale tutaj to nie tylko ich zjadło, ale i wypluło. Naprawdę smutna ta gra niemożliwie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BlindObserver

 

Zgadzam się z tobą co do joty gniot nie gra. Od siebie dodam że przy celowanie trwa za długo a broń, żadna broń nie ma żadnego, nawet minimalnego odrzutu. Grafika też słaba jak na końcówkę 2019 roku. Respi się dosłownie przed przeciwnikiem. To jest mój pierwszy CoD niby jacyś Yutuberzy mówią ze najlepszy ale dla mnie ta gra jest słaba. Muzyką tego nie nadrobią, choć dla mnie i ona jest słaba. Mapy do tego są źle zbudowane i są w złej kolorystyce przez co źle na nich widać. Feeling broni i strzelania słaby. Serio przykro to powiedzieć ale ta gra nie dorasta Battlefield'owi V do pięt, i w tym nie ma krzty przesady. Mapy oraz feeling strzelania i zachowywanie się broni jest w BFV o niebo lepsze i sprawia 3 razy więcej frajdy. Broń w BFV ma odrzut a w tym gniocie jakim jest ta gra żadna broń nie ma odrzutu. Nawet teraz BFV w tym stanie po tej złej aktualizacji 5.2 i jej łatce-poprawce 5.2.2 co zwiększyła TTK i BTK i osłabiła wszystkie bronie nadal gra sprawia mi po 800 godzinach dużo dużo więcej radochy, frajdy i satysfakcji niż ten słaby pod każdym względem CoD. Kupcie sobie BFV jest to o niebo lepsza i dojrzalsza gra w każdym aspekcie. Ta gra, ten gniot za 40EURO nie może nawet stanąć gdzie BFV się w...sra. Każdy kto mówi inaczej mówi nie prawdę i nie grał nigdy w obie gry.

Edytowane przez Romulus84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crash i DEV ERROR 6068 na ryj po graniu trochę dłużej niż 10 minut. :E

Zgłoszone do Activision ale jak zwykle czy będzie na to poprawka w przyszłości to nikt nie wie. :E

 

xDE5RXc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się szybko od tego coda odbiłem :) max tydzień po premierze przestałem grać i nie zamierzam wracać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crash i DEV ERROR 6068 na ryj po graniu trochę dłużej niż 10 minut. :E

Zgłoszone do Activision ale jak zwykle czy będzie na to poprawka w przyszłości to nikt nie wie. :E

 

xDE5RXc.jpg

Reinstall gierki pomaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no póki co miałem to jeden raz więc nie popadajmy w paranoję, sprawę zgłosiłem bo nie jestem kiepem ignorantem, który jak mu wywali błąd to nic z tym nie robi tylko gra dalej tak więc zalogowałem się do supportu i podałem wszystkie niezbędne informacje. Teraz sprawa wygląda tak, że co z tym zrobi support to inna para kaloszy i zakładając optymistycznie prawdopodobnie efekt pozytywny może przyjść z kolejnym lub następnym patchem. Ale jak wiemy to jest Activision i prawdopodobnie mimo, że zgłosiłem problem to i tak jestem kiepem ignorantem bo nic to nie zmieni i problem dalej będzie występował i straciłem tylko czas na pisanie zgłoszenia. :E

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku czarę goryczy przelały "pociski smugowe". Teraz czuję się jak w battlefroncie, możesz strzelać na niebiesko lub czerwono, super.

 

Co do samego campfestu to bardziej winię graczy niż projekt map. Nowy Crash jest tylko lekko zmieniony. W starym codzie i to jeszcze na hc nikt nie campił na dachu ani w oknach. Wszyscy dosłownie byli w ruchu. Teraz mamy nową falę graczy z inną kulturą/stylem grania. Stylem, który nam nie odpowiada, ale widać siedzenie w kącie ze strzelbą daje im radość z gry. To samo na shitmencie - ludzie pochowani w kontenerach, bo killstreaki są najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie mapy są kamperskie tylko gracze. Co to za roznica jaka mapa, jak ktos lubi kampic to bedzie i nic tego nie zmieni, nawet na plaskiej mapie bez tekstur tez ludzie beda kampic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram od niedawna, ale jedno mnie wkurza: w Bfie mogłem sobie wybrać serwer z małym pingiem, w okolicy 30-40ms. Tutaj wrzuca mnie automatycznie i nie miałem pingu niższego niż 60ms... Da się to jakoś zmienić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da, też dostaję przez to białej gorączki bo mam 70-80ms w tej grze co jest paranoją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bywało, że grałem mecze na 100ms, tylko tutaj takie cyrki się dzieją a wszystko przez ten zboczony matchmaking, którym gardzę odkąd został przepchany na PCtach w czasach Modern Warfare 2.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie, że mając wybrane kilka trybów gra uparcie będzie cisnęła mecze z jednego pod rząd? Specjalnie zawsze mam wybrane kilka co by mieć jakąś odmianę i nawet pod tym względem gra stała się upośledzona i nawet to potrafią spier.. Zepsuć. Wcześniej tego nie było. Co za gówno...

Edytowane przez Kamil 14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za gówno...

Mnie osobiście zadziwia popularność mapy Shipment bo to co się tam wyczynia moim zdaniem nie ma prawa dawać absolutnie żadnej radości z gry. Chyba rośnie nam pokolenie bezmózgich graczy, którzy bezsensowną młóckę wolą ponad normalną rozgrywkę.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo teraz producenci stawiają na niedzielnych graczy. JEst ich dużo więc i kasa duża. Po co dawać ludziom wybór na jakiej mapie chcą grać, jaki ping? lepiej jeden klik i sie samo włączy. A jak jakiś lepszy zawodnik dostanie słabszy ping to i dobrze, po co ma wyżynać noobków - jeszcze się zniechęcą i nie kupią następnej części. A niedzielny gracz ma w d_ ping bo różnicy między 30 a 60ms przy swoim poziomie gry i tak nie zauważy.

 

Niestety podobne podejście jest w BFie - tylko ze tam pierwszy raz od 15 lat nie dali trybu HC. I jeszcze w którymś wywiadzie ekipa z EA stwierdziła że tak na prawdę gracze tego HC nie potrzebują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest chętny pograć w misje SpecOps to dodawać: vonBaron#2988

Edytowane przez scratix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście zadziwia popularność mapy Shipment bo to co się tam wyczynia moim zdaniem nie ma prawa dawać absolutnie żadnej radości z gry. Chyba rośnie nam pokolenie bezmózgich graczy, którzy bezsensowną młóckę wolą ponad normalną rozgrywkę.

Shipment typowo pod nabijanie lvl, pd do broni i różnych misji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Normalnie jakbym czytał posty kasty sędziów^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem po przerwie świątecznej. Ale ta gra to jest ścierwo : )

 

A Vacant fajnie, że nowa mapa (tzn. remaster), ale to, co mechanika tej gry wyprawia z tą mapą, to się w dawnych czasach nie śniło.

Ciągły respawn w tej salce, druga ekipa total kampa i nie idzie w ogóle wyjść z tej sali dużej : )

 

Żenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć, kupiłem nowego CODa i jest dobrze. Ale nie wiem dlaczego w trybie MP po kliknięciu szybka gra COD losuje ciągle tą samą misje na różnych mapach, np. klikne Szybka Gra i mam powiedzmy Dominacja za każdą grą. Wyjde do lobby, klikne znów SG i mam cały czas, mapa za mapą, np DM. Tez tak macie czy coś muszę kliknąc/odklikać aby w danej sesji Szybkiej Gry COD losował różne misje, a nie ciągle tą samą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odznacz w filtrze ten tryb gry, możliwości ustawienia typu rozgrywki i mapy pod siebie są w tej grze właściwie żadne i na to narzeka większość osób - totalny matchmaking tak "jak chcą" twórcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jak masz ustawione opcje w AB ? Zrobiłem od nowa UV 1785mhz/875mV, ale na gorącym GPU (maxymalna temperatura GPU, która już się nie podnosi pod obciążeniem)  Chodzi o to, że jak pisał Sideband, sterownik podnosi taktowanie GPU, gdy karta wchodzi na wyższe temperatury. Po wychłodzeniu GPU uruchomiłem Fury Cube (futerko) obciążając GPU do 90% TDP i do osiągnięcia magicznej wartości 53-54stC taktowanie wynosi 1785mhz, a powyżej 53-54stC taktowanie wskakuje na 1800mhz i trzyma się aż do 70stC - wymuszone poprzez zatrzymanie wentylatora w FC Taka metoda u mnie wydaje się najlepsza - jak na razie, bo to dopiero świeże ustawienia. Przetestowane w godzinnej rozgrywce w HFW. Po restarcie gry profil trzyma ustawienia. Może warto właśnie na gorącej karcie robić UV i taką krzywą wprowadzić jako profil  Spróbuj  
    • Też tak myślałem, a nowa burmistrz okazała się lekko 15 razy gorsza od starego układu XDD  Zresztą podobnie było z wymianą PO na PiS. Zmiana dla zmiany nie ma sensu.
    • Ty patrzysz na fora i Discordy, ja patrzę na faktyczne dane dla wcześniejszej odsłony. https://www.statista.com/statistics/1311559/final-fantasy-15-lifetime-unit-sales/ Zobacz sobie kiedy wyszła wersja PC i ile się sprzedało kopii w ciągu kilku miesięcy w porównaniu do konsol.
    • Jeśli terapia nie pomaga, to najlepiej zmienić pracę. Jestem w podobnej sytuacji - 7 lat pracy w firmie, która dała mi ogromnego kopa jeśli chodzi o rozwój, doświadczenie itd., ale presja z roku na rok jest coraz większa, stres powoli mnie zabija. Nerwica, bóle stawów, mięśni, bezsenne noce, bo komuś się w excelu kolorki i cyfry nie zgadzają Cytując Wheelera Walkera Jr. - F*** This Job (polecam utwór swoją drogą) Mam dość branży home appliance i automotive, nigdy więcej.
    • To tym bardziej rx6600 wystarczy z promocji na nowego  Ewentualnie ten rtx4060.  Procesor ryzen 7500f jest niby najtańszym na AM5 w tej chwili, ale to poziom w okolicach ryzena 5800x3d na AM4, więc wystarczy na długo i jest przerostem formy na treścią do starszych tytułów w 60fps (lepszy od starych i9 10900k) Jeśli planujesz kiedyś ulepszać komputer o nowy procesor, zamiast kupować nowego, to jak najbardziej AM5 jest na miejscu. Tak to wystarczy Ci ryzen 5600 z b550m lub ryzen 5500 z A520m / b450m i 16 gb ramu ddr4, który jest tani jak barszcz w promocji ~150 zł lub nawet i3 12100f, ale już nie będę mieszał w głowie mocnym 4 rdzeniowcem   Sam czekam ze zmianą komputera na Half Life 3 lub grę Kojimy, ale jeśli będą pierwsze na konsoli to ją kupię. Tak to jest jeszcze wiele mniej wymagających gier wartych uwagi. Hollow Knight:Silksong pójdzie nawet na switchu, a jest bardziej wyczekiwana przeze mnie, niż porty z PS5...  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...