Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

to takie trochę daremne, ciągle ta sama misja, jakże rozgrywka byłaby ciekawsza gdyby w sesji losowało rózne misje, raz masz DM, raz Sztab, raz Znajdź i Zniszcz... za klasyka: chuj dupa i kamieni kupa. Pozdrawiam!;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pisałem o tym wyżej. Wcześniej tego nie było i losowało różne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam problem , gra działa sama wybiera ustawienia wysokie w singlu natomiast co jakies 20 sek obraz sie zatrzymuje na 2 -3 sek i znowu działa tj się doczytywały tekstury. Miał ktoś taki problem ??

Edytowane przez L.A Darkman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też tak mam, więc nie gram w singlu, kampania jest nie grywalna dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to jest głupie pytanie ale nie wiem czy to tak jest w tej grze i nie da się tego zmienić czy może da, chodzi mi o to że w BFV można z wślizgu bezpośrednio przejść zaraz do biegu a w tym CoDzie po stuknięciu 2x w C postać po wyjściu z wślizgu jest przykucnięta. To tak po prostu jest w tej grze czy można to gdzieś zmienić a jak można to gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie można, sprawdzę jak to reaguje w grze o ile nie zapomnę ; )

 

Ja już obcykałem jak w miarę fajnie pograć... mam jakoś 102 level i 2 zasady takie:

1. Jak widzę ponad połowę graczy w lobby z levelem większym o 10 niż mój - opuszczam lobby.

Największym zabójstwem jest połowa graczy z levelem 155.

Oni jakby czity mieli, ja nie wiem, masakra jakaś - to są ci kupni?

Że jakby lag jest, gdy w nich strzelam (shoot first, die first), do tego szybsi jeszcze bardziej, że normalnie gościu biegnie i nie idzie ogniem za nim pruć, oczywiście odwraca się i zabija mnie, nawet, gdy przeszywam go ogniem.

Gram tylko na HC (ale to chyba wiadomo).

2. Picadilly? Opuszczam lobby. Niechętnie gram też na Azhrir Cave, czy jak to się tam nazywa.

 

I mam tak 3-4-5 meczy masakra pod rząd albo wybór 155tek i Picadilly ale potem 2-3 fajne mecze, że wygrywam punktowo, drużyna wygrywa i w ogóle fajnie.

Ale generalnie masakra to SBMM i w ogóle mechanika levelowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misja z minotaurem z battle passu jest źle przetłumaczona. Pierwsze zadanie to zabij 15 razy z lkm a nie podwójnie.

Edytowane przez jarecki94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś to zgłosić w formularzu supportu Activision, nawet jest specjalna opcja od błędów w tłumaczeniu ("Typo") do wybrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dno, u mnie właśnie się zrobił ten bug z wybieraniem trybów... że był mini bug, że po wyjściu widząc normalne tryby je dodawało (trzeba było przełączyć na HC i dopiero wyjść), a teraz co nie zrobię, to mam wszystkie normalne, a nie, że wybrane HC.

Boszz jakie dno.

 

EDIT:

Acha, ten idiotyzm działa tak, że trzeba kliknąć "set as quick game filter"...

Edytowane przez Sponsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczescie pozbylem sie tej gry i konta, znajomy sie nakrecil to mowie bierz to w p.... Jednorazowo mozna bylo zmienic dane na kogos innego bezplatnie. Po czym dostaje na drugi dzien foty "dev error 6068" zenada :lol2:

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby dev errory w tym patchu naprawili, okaże się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie errory się posypały, teraz jakiś disc read... wcześniej też ten 6068... OMFG...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez wam zacina gre w lobby albo przy ustawianiu ekwipunku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli takie sekundowe, jednorazowe zacięcie np. podczas cofania się po menu? Tak, też zauważyłem to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie w nie-HC tryby to jest jakiś paskudny żart. Niby jest CTF ale granie w to to wolę sobie palce wyłamywać po kolei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczescie pozbylem sie tej gry i konta, znajomy sie nakrecil to mowie bierz to w p.... Jednorazowo mozna bylo zmienic dane na kogos innego bezplatnie. Po czym dostaje na drugi dzien foty "dev error 6068" zenada :lol2:

 

Ja się pozbyłem gierki po tygodniu chyba :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wciąż nie przeszedłem singla :P Jak zobaczyłem te ściny w cutscenach to mi się odechciało.

 

Czy ktoś z Was się orientuje, czy problem został wyeliminowany? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobiłem do 44 lvl i sprzedałem całe konto koledze. Cześć pieniędzy mi się za to zwróciła chociaż i nawet nie miałem momentu zawahania jak mu dane wysyłałem. Następnym razem będę ostrożniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie ten cod jest bardzo dobry zero problemów, max lvl wbity nic tylko czekać na br.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pobieraniem patcha poczekam do lutego, gdy mi światłowód podłączą xD A potem pewnie i tak pobiorę znowu BO4, bo CoD-y od Treyarchu zawsze mi bardziej pasują i przynajmniej mapy nie są takim gównem jak w MW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie. CODy od Trearch prezentuja zupelnie inny poziom grania. World at War 246h wygrane, a wczesniej ogrywalem wersje pudelkowa i tam bylo kolo 50h. Black Ops 1 - 408h. Ta czesc przyniosla mi bardzo duzo frajdy. Ostatni raz mozna bylo wybrac swoje ulubione serwery... Black Ops 2 - 195h, Black Ops 3 - 292h. BO4 juz mi tak nie podpasowal, ale strzelanie tak samo dobre jak w poprzednich.

 

Mam nadzieje z nowy Black Ops przywroci mi jakies checi do grania w te serie, gdyz ma byc okres zimnej wojny. Takie info w sieci znalazlem kiedys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie z kolei nowy COD podszedł najbardziej od czasów serii Advanced Warfare. Od razu wyprzedzę reakcje, że COD:AW był bee - mnie się podobał, dynamiczny, multum bronii z extra ficzerami jak np. snajperka z wybuchającymi pociskami. Generalnie super był AW. W dalszej kolejności COD4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...