Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Masz na myśli takie sekundowe, jednorazowe zacięcie np. podczas cofania się po menu? Tak, też zauważyłem to.

Tak o to mi chodziło, czasami u mnie ściny występują też po meczu, gdy pokazywane są nagrody typu odblokowanie skórki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś wykupiony Season Pass? Jak to działa w tej części, czy da się wykupić - bo jak przypuszczam to za te wirtualne punkty? I ile sezonów ma być - cztery ? czyli każdy po 1000pkt czyli ok 80 zł czyli ponad 320 zł ?

Proszę by ktoś mi to po ludzku wyjasnił. Kiedyś był albo zakup mocnej wersji z Season Pass, albo osobny season pass i było wszytsko a teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak o to mi chodziło, czasami u mnie ściny występują też po meczu, gdy pokazywane są nagrody typu odblokowanie skórki.

Dokładnie tak jest obecnie, czasami aż mi serce staje bo mam wrażenie, że gra się zawiesiła a tu scina chwilowa. :E

 

A ma ktoś wykupiony Season Pass? Jak to działa w tej części, czy da się wykupić - bo jak przypuszczam to za te wirtualne punkty? I ile sezonów ma być - cztery ? czyli każdy po 1000pkt czyli ok 80 zł czyli ponad 320 zł ?

Proszę by ktoś mi to po ludzku wyjasnił. Kiedyś był albo zakup mocnej wersji z Season Pass, albo osobny season pass i było wszytsko a teraz?

Ja mam, 40zł kupujesz pakiet 1000 CP w sklepie Blizarda i wymieniasz to w grze na karnet numer 1 a sama cena to moim zdaniem nie majątek i chociaż jest jakiś sens grania dalej i odblokowywania "bajerów", poza tym można po aktywacji karnetu nazbierać tylko grając kolejne 1000 CP na karnet numer 2, który wyjdzie 11 lutego i wtedy dostaniesz go za darmo, chyba że Activision zrobi numer i następny karnet będzie kosztował np. 2000 CP. :E

 

Jeśli planujesz się w to bawić to mierz siły na zamiary bo serio trzeba OSTRO grindować by odblokować "bajery" z całego karnetu numer 1 przed 11 lutym, kiedy to karnet ponoć znika na amen i w jego miejsce wskakuje karnet numer 2.

Znając jednak życie karnet 1 z "bajerami" będzie pewnie można kupić w sklepie Blizzarda nieco później.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z tym update 50GB to polecieli.... u mnie jakies 13 h pobierania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie żaden problem, pobrałem w niecałe 15 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak usunąć zieloną kropkę przy filtrach gry bo cały czas świeci i mnie denerwuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykły glitch, nie usuniesz tego aż do miejmy nadzieję następnej aktualizacji.

 

I to mnie u nich (Infinity Ward) denerwuje - często takie głupie pierdoły przechodzą nieruszone i irytują jeśli ktoś jest wzrokowcem.

 

- Tak samo jak po dziś dzień irytuje mnie "Typ NAT: Otwórz" zamiast "Typ NAT: Otwarty" co na premierę było dobrze przetłumaczone ale po kilku aktualizacjach zaczęło kłuć w oczy, zgłaszałem do supportu i nic, tłumacz się pomylił i tak już zostało po głupiemu.

 

- W opisach zegarków też jest błąd tekstowy, jakby nieprzetłumaczona nazwa skryptu.

 

- Każdorazowe włączenie gry skutkuje ładowaniem shaderów trybu multimplayer na 100% na szczęście przez dosłownie 2-3 sekundy - tego też wcześniej nie było.

 

- Doszły jakieś losowe szarpnięcia/przycięcia w menu czy po zakończeniu meczy podczas podliczania statystyk co zresztą już potwierdziliśmy kilka postów wyżej.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam, 40zł kupujesz pakiet 1000 CP w sklepie Blizarda i wymieniasz to w grze na karnet numer 1 a sama cena to moim zdaniem nie majątek i chociaż jest jakiś sens grania dalej i odblokowywania "bajerów", poza tym można po aktywacji karnetu nazbierać tylko grając kolejne 1000 CP na karnet numer 2, który wyjdzie 11 lutego i wtedy dostaniesz go za darmo, chyba że Activision zrobi numer i następny karnet będzie kosztował np. 2000 CP. :E

ja w zasadzie wyrosłem z gierek, z wyjątkiem od czasu do czasu COD. Tutaj dość wymiatam w wolnej chwili. Dzięki serdeczne za wyjaśnienie. Kupię sobie pakiet za 8 dych i luz. Zobaczymy.

U mnie żaden problem, pobrałem w niecałe 15 min.

nie szpanuj ;) ja też potrafię zakrzywiać czas :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za te 80zł i tak będziesz musiał ostro grindować bo za 80zł dostajesz oprócz karnetu bojowego tylko 20 poziomów odblokowanych a to jest całe nic na 100 dostępnych w karnecie, marnowanie kasy moim zdaniem ale jak uważasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za te 80zł i tak będziesz musiał ostro grindować bo za 80zł dostajesz oprócz karnetu bojowego tylko 20 poziomów odblokowanych a to jest całe nic na 100 dostępnych w karnecie, marnowanie kasy moim zdaniem ale jak uważasz.

już kupiłem, ten pakiet za ok 40 zł, po doładowaniu mialem 1300 punktów. Wydałem na karnet i zostało mi 1200 - czyli sporo się odblokowało. 84 lvl w karnecie, ale postać 150-któryś. 

Edytowane przez Bulsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ten sposób, czyli miałeś już sporo nagrindowane grając wcześniej, teraz już rozumiem i jest git.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ten sposób, czyli miałeś już sporo nagrindowane grając wcześniej, teraz już rozumiem i jest git.

wyjdę na lamę, ale czym jest grindowanie ;) ?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katowanie non stop i granie aż do odblokowania. :E Ja dopiero na chyba 53 poziomie. Z obliczeń wychodzi mi, że katując codziennie i levelując 4 poziomy karnetu dziennie aż do 11 lutego powinienem się wyrobić do 100 poziomu tym samym odblokowując komplet.

 

Z tego co pamiętam Infinity Ward razem z patchem wspominali o double xp weekendach więc jest szansa, że pójdzie szybciej o ile włączą w ten weekend/następny przed 11 lutego.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katowanie non stop i granie aż do odblokowania. :E Ja dopiero na chyba 53 poziomie. Z obliczeń wychodzi mi, że katując codziennie i levelując 4 poziomy karnetu dziennie aż do 11 lutego powinienem się wyrobić do 100 poziomu tym samym odblokowując komplet.

 

Z tego co pamiętam Infinity Ward razem z patchem wspominali o double xp weekendach więc jest szansa, że pójdzie szybciej o ile włączą w ten weekend/następny przed 11 lutego.

 

hehehe szczerbaty.gifszczerbaty.gif no troszkę jak mam chwilę to w COD zamłócę, ale to chyba jedyna geirka w którą się potrafię pobawić dłużej niż 5 minut ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez to chore napierniczanie nawet jakiś dodatkowy progres "skilla" własnego zanotowałem chociaż i tak 90% meczy u mnie to jest 1:1 liczba killi i zgonów.

Jednak cały czas system SBMM utrzeć nosa potrafi jak wrzuci mnie do meczu z killerami, gdzie trzeba się napocić by chociaż np. te 2 kille na 14 zgonów zdobyć ale to są ekstremalne sytuacje i na szczęście bardzo rzadko się zdarzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boszzz ostatnio w tą gierę się grać nie da,

ja myślałem, że tam jest total campfest, ale to, co teraz się dzieje, to przeginka - że na chama "za rogiem" albo na leżaka na chama taka kampa, że masakra.

Inna sprawa, że muszę wrócić do strategii nie wchodzenia w grę z graczami więcej niż 10 punktów lepszymi niż ja...

Tak, jakby ponad 120-130 level tam jakiegoś boosta się dostawało czy coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, camperzy to zawsze był problem w CoDach. Ja nie potrafię zatrzymać się na dłuższy czas i oczekiwać na wroga, prawie cały czas jestem w ruchu.

 

Panowie, a może by tak wspólne granie dzisiaj wieczorkiem? Jakiś Discordzik do tego czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odinstalowałem. Miałem dość "shoot first, die first"...

Mam nadzieję, że na dobre, bo szkoda czasu na ten szajs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie - 151 GB (bajtów: 162 939 036 005)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...