Forum PCLab.pl: Call of Duty: Modern Warfare - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (128 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 117
  • 118
  • 119
  • 120
  • 121
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Call of Duty: Modern Warfare PC temat główny

#2361 Użytkownik jest niedostępny   Dominix1910 

• twitch/dominixtv
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 15 Listopad 2019 - 16:53

Ja gram na 90, na tyle chyba miałem w cod4, jedynie w pubg gram na 103 ale tam jest zdecydowanie wolniejsza gra wiec to mi nie przeszkadza. Wiadomo ze na 120 vs 60 będziesz widział więcej i gra będzie wydawała się zdecydowanie szybsza, jednak to kwestia osobista, to troche jak granie 4:3 vs 16:9
Ogólnie do fps chyba najlepiej ustawiać taki sam fov i sens aby pamieć mięśniowa się nie gubiła ;)

#2362 Użytkownik jest niedostępny   samsung70 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 15 Listopad 2019 - 17:05

Zobacz postDominix1910, o 15 Listopad 2019 - 16:53, napisał(a):

Ja gram na 90, na tyle chyba miałem w cod4, jedynie w pubg gram na 103 ale tam jest zdecydowanie wolniejsza gra wiec to mi nie przeszkadza. Wiadomo ze na 120 vs 60 będziesz widział więcej i gra będzie wydawała się zdecydowanie szybsza, jednak to kwestia osobista, to troche jak granie 4:3 vs 16:9
Ogólnie do fps chyba najlepiej ustawiać taki sam fov i sens aby pamieć mięśniowa się nie gubiła ;)

dzieki :)

#2363 Użytkownik jest niedostępny   caleb59 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Listopad 2019 - 19:08

Nowy, mały patch: https://www.reddit.c..._update_111519/

#2364 Użytkownik jest dostępny   Phoenixsuple 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Listopad 2019 - 19:50

Smieszne ze od premiery dopiero naprawiaja te przerywniki...

#2365 Użytkownik jest niedostępny   sihborx 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 16 Listopad 2019 - 14:26

Panowie
Co to jest ten tryb PRÓBA? I skąd wziąć jakiś bilet aby tam zagrać?

Czy to może jest ta strzelnica? A jeśli nie to gdzie ona?🤪

#2366 Użytkownik jest niedostępny   Dominix1910 

• twitch/dominixtv
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Listopad 2019 - 15:52

BR nadchodzi? :) Mój link
@up jak wchodzisz do multi to masz time trials i tam to jest.
Ja nic nie robilem, bilety mialem, zrobilem 3 podejscia i tyle.

#2367 Użytkownik jest niedostępny   sihborx 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 16 Listopad 2019 - 16:39

No w wszystko ok tylko skąd wziąć te bilety bio ja mam zero więc po wejściu na strzelnicę mam tylko komunikat że owe bilety są potrzebne.
Może trzeb je w grze jakoś zdobyć?

UPDATE:
chyba znalazłem odpowiedź:

"Original story (October 30): Trials is a new mode added to Call of Duty: Modern Warfare overnight. Trials are available only to players at Officer ranks – which you reach after clearing the initial 55 levels of progression."

Ten post był edytowany przez sihborx dnia: 16 Listopad 2019 - 16:52

#2368 Użytkownik jest niedostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Listopad 2019 - 20:30

Zobacz postCAL44, o 15 Listopad 2019 - 14:54, napisał(a):

Jak ktoś ma niestabilny system który sypie bluscreenami to nie wina gry. W multi wbiłem 120 poziom i miałem crasha tylko raz, w dniu premiery. Co innego problemy z battle.net który był już kilka razy przepełniony i nie dało się połączyć.

Nie wiem, jak jest w multi bo nie grałem ale na premierę były jaja z singlem i przecinaniem się na przerywnikach filmowych teraz przeglądając temat widzę że zgłaszane jest wysypywanie się gry i inne problemy.

#2369 Użytkownik jest niedostępny   oizo76 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Listopad 2019 - 23:27

troche niefajnie,ale nie moge dokonczyc singla,mialem kilka godzin gry za soba-teraz przy probie rozpoczecia kontynuacji,pasek ladowania misji dochodzi do konca,a pozniej wywala mnie do pulpitu..

W mutli moge grac,mapy sie wczytuja.

niefajnie. :hmm:

#2370 Użytkownik jest niedostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Listopad 2019 - 09:40

Zobacz postoizo76, o 16 Listopad 2019 - 23:27, napisał(a):

troche niefajnie,ale nie moge dokonczyc singla,mialem kilka godzin gry za soba-teraz przy probie rozpoczecia kontynuacji,pasek ladowania misji dochodzi do konca,a pozniej wywala mnie do pulpitu..

Też miałem taki problem przy wczytywaniu save i pomogło rozpoczęcie misji od nowa

#2371 Użytkownik jest niedostępny   Mr_Schrodinger 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 17 Listopad 2019 - 19:15

Przegrałem jakieś 60 godzin, zrobiłem k/d w okolicach 1.5 i uważam, że mogę jednogłośnie stwierdzić, że ta gra jest świetn... nie, tak serio, to skończone gówno. Konstrukcja map zakłada, że mimo wszelkich starań masz zdychać ile tylko da radę (dominacja 20 graczy) chyba, że grasz scopem, wtedy nabijasz wczesne streaki i masz wyje****, SBMM niszczy cały fun bo każda gra to 100% spina, do tego wrzuca mnie co chwila do ukończonego w 80% meczu gdzie zostało 5 graczy niepotrafiących wyjść z respa ze względu na ilość V-Toli nad głową, wychodzę - szukam od nowa. To samo. Co to kur** za system gdzie nie mogę zdecydować na jakiej chce grać mapie? Netcode też coś czasem niedomaga, podobnie jak kąty widzenia, może Ci wystawać pół łokcia a po drugiej stronie, na killcamie widać cały łeb.

Kampania poza dwoma - trzema świetnymi misjami i paroma dobrymi momentami też była gówniana, pseudo bohaterstwo, poświęcenie randomowego angola w imie wolności jakiegoś wymyślonego, wiejsko-pustynnego zadupia, ojoj, wysadźmy gaz, <wąs Price'a> kto by się spodziewał, zbierzmy drużynę.. ale emocjonujące.. idź pan w ch**.

Polecam gorąco.

3/10.

Ten post był edytowany przez Mr_Schrodinger dnia: 17 Listopad 2019 - 19:17

#2372 Użytkownik jest niedostępny   czarny1910 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Listopad 2019 - 21:42

A miał ktoś problem z crossplay? tzn jest włączone, a i tak szuka tylko ludzi z pc. Obojętnie czy wł/wył.

#2373 Użytkownik jest niedostępny   caleb59 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Listopad 2019 - 22:09

System działa tak, że jeśli masz wersję PC to priorytet masz z łączeniem się z graczami na PC, jeśli akurat nie ma takowego chętnego to dorzuca Ci dopiero wtedy ludzi z konsolami jako tzw. wyrównanie, z tego co wiem tak samo działa to na konsolach, czyli najpierw priorytet dla konsol a dopiero później dobiera graczy z PC.

To samo dotyczy używanych peryferiów - jeśli podłączysz pada do PC wtedy powinno łączyć Cię częściej z konsolami lub też jeśli konsola podłączy mysz i klawę wtedy priorytet leci na graczy PC.

To jest skomplikowane ale to właśnie zauważyłem grając u siebie oraz pytając znajomego, który gra na PS4. Oczywiście trzeba doliczyć ewentualne zmiany/fixy wraz z każdym patchem (jawne bądź nie) ze strony Infinity Ward dotyczące zmian w działaniu trybu crossplay.

To, że często widzisz samych graczy PC jest normalne. U mnie co jakiś czas zdarzają się mieszanki PC i konsole więc uważam, że wszystko działa ok.

Warto wspomnieć, że tryb NAT odgrywa tu również dosyć ważna rolę - jeśli jesteś niedostępny to nie połączysz się z wszystkimi jak leci i system będzie łączył Cię tylko z graczami, którzy również są za NATem. Jeśli masz otwarty NAT wtedy będziesz łączył się z każdym: https://support.acti...ard-and-NAT-FAQ oraz https://support.acti...l-of-Duty-Games

Ten post był edytowany przez caleb59 dnia: 17 Listopad 2019 - 22:14

#2374 Użytkownik jest niedostępny   Sponsi 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Listopad 2019 - 22:35

Zobacz postMr_Schrodinger, o 17 Listopad 2019 - 19:15, napisał(a):

Coś w tym jest. Ta gra to fajne momenty i tony wkurwu na przemian...

#2375 Użytkownik jest niedostępny   czarny1910 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Listopad 2019 - 11:31

Zobacz postcaleb59, o 17 Listopad 2019 - 23:09, napisał(a):

System działa tak, że jeśli masz wersję PC to priorytet masz z łączeniem się z graczami na PC, jeśli akurat nie ma takowego chętnego to dorzuca Ci dopiero wtedy ludzi z konsolami jako tzw. wyrównanie, z tego co wiem tak samo działa to na konsolach, czyli najpierw priorytet dla konsol a dopiero później dobiera graczy z PC.

To samo dotyczy używanych peryferiów - jeśli podłączysz pada do PC wtedy powinno łączyć Cię częściej z konsolami lub też jeśli konsola podłączy mysz i klawę wtedy priorytet leci na graczy PC.

To jest skomplikowane ale to właśnie zauważyłem grając u siebie oraz pytając znajomego, który gra na PS4. Oczywiście trzeba doliczyć ewentualne zmiany/fixy wraz z każdym patchem (jawne bądź nie) ze strony Infinity Ward dotyczące zmian w działaniu trybu crossplay.

To, że często widzisz samych graczy PC jest normalne. U mnie co jakiś czas zdarzają się mieszanki PC i konsole więc uważam, że wszystko działa ok.

Warto wspomnieć, że tryb NAT odgrywa tu również dosyć ważna rolę - jeśli jesteś niedostępny to nie połączysz się z wszystkimi jak leci i system będzie łączył Cię tylko z graczami, którzy również są za NATem. Jeśli masz otwarty NAT wtedy będziesz łączył się z każdym: https://support.acti...ard-and-NAT-FAQ oraz https://support.acti...l-of-Duty-Games

Czaję. Zanim zacząłem włączać/wyłączać crossplay szukało normalnie i czasem mieszało, teraz od tygodnia nawet 1 gracza z konsol :) To trochę zastanawiające ;)

Ten post był edytowany przez czarny1910 dnia: 18 Listopad 2019 - 11:35

#2376 Użytkownik jest niedostępny   michalu5 

• Małomówny
  • Pip

Napisany 18 Listopad 2019 - 15:20

Witam,

Poszukuję towarzyszy do Coopa i gry w multi na PC.

Login -
Michalu5#2520

Na zachętę:
Clanbase SD 5vs5 & 3vs3 EU champion w CoD, CoD:UO, CoD:MW (oryginalne)
Mistrzostwo Polski indywidualnie w CoD.

Czasy to zamierzchłe, ale strzelać jeszcze coś potrafię (nie ogarniam za to wszystkich dopalaczy xD)

#2377 Użytkownik jest niedostępny   Mr_Schrodinger 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 18 Listopad 2019 - 16:41

Zobacz postmichalu5, o 18 Listopad 2019 - 15:20, napisał(a):

Witam,

Poszukuję towarzyszy do Coopa i gry w multi na PC.

Login -
Michalu5#2520

Na zachętę:
Clanbase SD 5vs5 & 3vs3 EU champion w CoD, CoD:UO, CoD:MW (oryginalne)
Mistrzostwo Polski indywidualnie w CoD.

Czasy to zamierzchłe, ale strzelać jeszcze coś potrafię (nie ogarniam za to wszystkich dopalaczy xD)

Poszło. ;)

Jeśli grałeś CB w MW to możliwe, że się znamy. :E Polska scena za duża jakaś nie była.

Ten post był edytowany przez Mr_Schrodinger dnia: 18 Listopad 2019 - 16:45

#2378 Użytkownik jest niedostępny   fulkrun 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 19 Listopad 2019 - 20:08

Przegrałem jakieś 60 godzin, zrobiłem k/d w okolicach 1.5 i uważam, że mogę jednogłośnie stwierdzić, że ta gra jest świetn... nie, tak serio, to skończone gówno. Konstrukcja map zakłada, że mimo wszelkich starań masz zdychać ile tylko da radę (dominacja 20 graczy) chyba, że grasz scopem, wtedy nabijasz wczesne streaki i masz wyje****, SBMM niszczy cały fun bo każda gra to 100% spina, do tego wrzuca mnie co chwila do ukończonego w 80% meczu gdzie zostało 5 graczy niepotrafiących wyjść z respa ze względu na ilość V-Toli nad głową, wychodzę - szukam od nowa. To samo. Co to kur** za system gdzie nie mogę zdecydować na jakiej chce grać mapie? Netcode też coś czasem niedomaga, podobnie jak kąty widzenia, może Ci wystawać pół łokcia a po drugiej stronie, na killcamie widać cały łeb.

Kampania poza dwoma - trzema świetnymi misjami i paroma dobrymi momentami też była gówniana, pseudo bohaterstwo, poświęcenie randomowego angola w imie wolności jakiegoś wymyślonego, wiejsko-pustynnego zadupia, ojoj, wysadźmy gaz, <wąs Price'a> kto by się spodziewał, zbierzmy drużynę.. ale emocjonujące.. idź pan w ch**.

Polecam gorąco.

3/10.

Jeśli chodzi o multi to w pełni się zgadzam. Mapy są tak skonstruowane, że z każdej pozycji, z każdego kąta możesz zginąć w mniej niż sekundę. Do tego brak wyboru map na jakich chcemy grać. Matchmaking na ciągłej spinie z toną kamperów, prefire to też norma. Na każdym rogu rozstawione miny i claymore. Do tego na deser problemy z netcodem albo gra jest bardzo wybredna co do internetu, bo często mam takie sytuacje gdzie na killcamach ginę wg gry nie oddając strzałów do przeciwnika, tak samo jestem spawany w 0,05s a na killcamie widzę, jak gość wystrzeliwuje pół magazynka. Ogółem fajnie się strzela, ale po 60h na multi odinstalowałem grę. I nie zrozumcie mnie w ten sposób, że płaczę bo jestem niszczony przez innych chłopów. Nie o to chodzi. Jestem w stanie mieć przyzwoite KD ale to skutkuje bardzo wolnym i zachowawczym gameplayem. No ale widocznie inaczej się nie da biorąc pod uwagę wiszące nad głowami vtole, camperów w każdym rogu i ttk gdzie maciek z mateuszem strzelają wszędzie tylko nie w przeciwnika a i tak zabijają w rekordowym czasie. Ode mnie gra dostaje mocne 2/10. Zmarnowane pieniądze. Mam nauczkę na przyszłość.

#2379 Użytkownik jest niedostępny   zozolek 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Listopad 2019 - 20:20

Polecam gorąco.
3/10.

Zobacz postfulkrun, o 19 Listopad 2019 - 20:08, napisał(a):

Jeśli chodzi o multi to w pełni się zgadzam. Mapy są tak skonstruowane, że z każdej pozycji, z każdego kąta możesz zginąć w mniej niż sekundę. Do tego brak wyboru map na jakich chcemy grać. Matchmaking na ciągłej spinie z toną kamperów, prefire to też norma. Na każdym rogu rozstawione miny i claymore. Do tego na deser problemy z netcodem albo gra jest bardzo wybredna co do internetu, bo często mam takie sytuacje gdzie na killcamach ginę wg gry nie oddając strzałów do przeciwnika, tak samo jestem spawany w 0,05s a na killcamie widzę, jak gość wystrzeliwuje pół magazynka. Ogółem fajnie się strzela, ale po 60h na multi odinstalowałem grę. I nie zrozumcie mnie w ten sposób, że płaczę bo jestem niszczony przez innych chłopów. Nie o to chodzi. Jestem w stanie mieć przyzwoite KD ale to skutkuje bardzo wolnym i zachowawczym gameplayem. No ale widocznie inaczej się nie da biorąc pod uwagę wiszące nad głowami vtole, camperów w każdym rogu i ttk gdzie maciek z mateuszem strzelają wszędzie tylko nie w przeciwnika a i tak zabijają w rekordowym czasie. Ode mnie gra dostaje mocne 2/10. Zmarnowane pieniądze. Mam nauczkę na przyszłość.

To ja wyjdę przed szereg. SBMM - też bym chciał tłuc słabszych i zrobić K/D na poziomie 2-3, Niestety nie tutaj - to nie BF że zrobimy streaki po 10-20-30 fragów. Sam zrobię mecz na 30-3 i zaraz dostanę wciry w kolejnym meczu w nagrodę Dodaj obrazek. NETCODe - pokażcie grę w której nie ma problemów z hitboxami, netcodem - 95% jest skopana. Wystawianie grze oceny 2/10 wg mnie krzywdzące. Twórcy dokładają starań i  łatają tytuł. Sam  sobie robię przerwę również -  bo  jak  w z grami multi  -  im dłużej  grasz tym bardziej  zaczyna się PŁACZ.

Ten post był edytowany przez zozolek dnia: 19 Listopad 2019 - 20:22

#2380 Użytkownik jest niedostępny   fulkrun 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 19 Listopad 2019 - 22:11

Zobacz postzozolek, o 19 Listopad 2019 - 20:20, napisał(a):

To ja wyjdę przed szereg. SBMM - też bym chciał tłuc słabszych i zrobić K/D na poziomie 2-3, Niestety nie tutaj - to nie BF że zrobimy streaki po 10-20-30 fragów. Sam zrobię mecz na 30-3 i zaraz dostanę wciry w kolejnym meczu w nagrodę Dodaj obrazek. NETCODe - pokażcie grę w której nie ma problemów z hitboxami, netcodem - 95% jest skopana. Wystawianie grze oceny 2/10 wg mnie krzywdzące. Twórcy dokładają starań i  łatają tytuł. Sam  sobie robię przerwę również -  bo  jak  w z grami multi  -  im dłużej  grasz tym bardziej  zaczyna się PŁACZ.

Napisałem to co myślę o tej grze. Przegrałem +-60h i dalej nie jestem w stanie tymczasem w takiego apexa mam nabite lekko ponad 500h (tak, wiem, że ta gra wyszła dużo wcześniej, nie jest klasycznym fpsem a br) i nie czuję zmęczenia tym tytułem jak nowym codem. I nie rozumiem takiego gadania "Twórcy dokładają starań i łatają tytuł". Zapłaciłem 260 zł dostałem mało grywalny produkt więc oceniam to co widzę a nie to co sobie twórcy zaplanowali. Nie wiem czy widziałem gorsze hitboxy, gorsze spawny w grach fps. Do tego absurdalne mechaniki jak claymore, miny i różne wspomagacze typu vtol w grze ze słabo zrobionymi korytarzowymi mapami. W grze fps bez jako takiego laddera nie interesuje mnie jakie KD sobie nabiję, bo liczy się fun. CoD tego nie dostarcza.

Ten post był edytowany przez fulkrun dnia: 19 Listopad 2019 - 22:13

• (128 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 117
  • 118
  • 119
  • 120
  • 121
  • Ostania »