Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Na guru3d znalazłem posta, gdzie jeden z userów twierdzi, że może to być wina nowych sterowników Nvidii, powrót do poprzedniej wersji w jego wypadku pomógł.

Ew. sprawdźcie nowego hotfixa 442.37.

 

Jest tak samo. Spróbuje jutro na 450.12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wtorek prawdopodobnie wyjdzie BattleRoyale, zwany jako Warzone. 200graczy, 3levelowe armory, 150hp, możliwy respawn więcej tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wtorek prawdopodobnie wyjdzie BattleRoyale, zwany jako Warzone. 200graczy, 3levelowe armory, 150hp, możliwy respawn więcej tutaj.

A wiadomo coś o postaciach jak w blackout? Np reznov, Mason itd czy coś wgl takiego będzie?

Edytowane przez jarecki94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos jest pojebane z iloscia fps. Bo jak w grze zablokuje na 125 to problem znika i gra chodzi dobrze, jak na 135 to problem jest dalej. Jak w panelu zablokuje na 120 to gra chodzi w 100 fps ale w takim spowolnieniu jakby bylo 20 fps i caly czas wtedy tak dziala. Cos jest namieszane nieziemsko

 

To wina gry nie sterownikow. Jak w RTSS zablokuje na 120 to tak samo caly czas jest gra w spowolnieniu wiec. Problem rozwiazuje tylko blokada w grze na 125 fps

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zniesienie blokady pomogło, wcześniej ledwo 110fps i frametime strasznie skakał, dałem bez limitów i ponad 200fps ale to po ostatnim patchu tak, wcześniej normalnie miałem lock na 144 i było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tak samo. Spróbuje jutro na 450.12.

 

Dla formalności - bez zmian.

 

Ewidentnie to wina gry, nie driverów.

 

U mnie CAP w grze na 120fps problem naprawia, ale co dziwne gra działa w stałych 125 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam jest bajzel techniczny po ostatnim update jesli chodzi o ilosc fps. Zablokujesz na 125 dziala ok w 125 zablokujesz na 120 dziala zmulona jakby bylo 20 fps a w grze fps zatrzymuje sie na 99-100 i nawet niewiadomo dlaczego zatrzymuje sie na 100 jak blokada jest na 120.Im nizsze ustawienia tym gra bardziej muli i chodzi wolniej a fps nie rosnie tylko spada uzycie GPU. Zero logiki

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są jakieś k... jaja. Jakiś czas było zepsute losowanie trybów (w sensie wybierasz kilka, a cały czas losuje tdm na przykład). Kilka tygodni temu jakoś któryś patch to naprawił. I znowu spieprzyli, co za patałachy. Poszedł uninstall, to nie jest warte zajmowania 1/3 mojej łącznej przestrzeni dyskowej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem że gdy wyjdę z gry do pulpitu lub gdy uruchamiam po raz pierwszy to muszę zmieniać parę opcji graficznych w tym skalowanie, granie w oknie oraz trzy opcje ze światłem... Denerwuje mnie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty, to jest jeden z błędów, który pojawił się po aktualizacji do sezonu 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty, to jest jeden z błędów, który pojawił się po aktualizacji do sezonu 2.

Ooo proszę nie wiedziałem, myślałem że to coś u mnie :) już pomijam fakt "green dot"...

Edytowane przez jarecki94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś dlaczego cholerne przy celowanie w tej grze i to z celownikiem kolimatorowym trwa wieki całe? W BFV przy celowanie celownikiem x3 trwa dużo krócej niż w tej grze przy celowanie celownikiem zwykłym bez mnożnika np kolimatorowym? Czy ktoś mi może powiedzieć czy da się coś z tym z robić czy ta gra tak po prostu ma? Powtórzę to, w BFV przy celowanie celownikiem x3 trwa znacznie krócej niż tam przy celowanie zwykłym celownikiem kolimatorowym bez żadnego przybliżenia. W BFV przy celowanie celownikiem kolimatorowym trwa króciutko a tam bardzo długo. Nie wyobrażam sobie ile musi trwać w CoDMW przy celowanie celownikiem x3 jak przy celowanie celownikiem x1 kolimatorowym trwa dłużej niż w BFV przy celowanie celownikiem x3. Da się jakoś wpłynąć na te parametry bo ja po przejściu z BFV czuję się jak by moja postać była pijana co tak dłuży mi się to przy celowanie i to mówię o celowniku x1 kolimatorowym bo aż strach pomyśleć ile w tej grze musi trwać przy celowanie celownikami x3 czy x6? I jeszcze jedno czy w CoDMW można gdzieś amunicję uzupełniać bo ciągle mi brakuje amunicji jak gram?

Edytowane przez Romulus84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś interesuje ko to pm.

Nie gram od 2 miesięcy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś dlaczego cholerne przy celowanie w tej grze i to z celownikiem kolimatorowym trwa wieki całe? W BFV przy celowanie celownikiem x3 trwa dużo krócej niż w tej grze przy celowanie celownikiem zwykłym bez mnożnika np kolimatorowym? Czy ktoś mi może powiedzieć czy da się coś z tym z robić czy ta gra tak po prostu ma? Powtórzę to, w BFV przy celowanie celownikiem x3 trwa znacznie krócej niż tam przy celowanie zwykłym celownikiem kolimatorowym bez żadnego przybliżenia. W BFV przy celowanie celownikiem kolimatorowym trwa króciutko a tam bardzo długo. Nie wyobrażam sobie ile musi trwać w CoDMW przy celowanie celownikiem x3 jak przy celowanie celownikiem x1 kolimatorowym trwa dłużej niż w BFV przy celowanie celownikiem x3. Da się jakoś wpłynąć na te parametry bo ja po przejściu z BFV czuję się jak by moja postać była pijana co tak dłuży mi się to przy celowanie i to mówię o celowniku x1 kolimatorowym bo aż strach pomyśleć ile w tej grze musi trwać przy celowanie celownikami x3 czy x6? I jeszcze jedno czy w CoDMW można gdzieś amunicję uzupełniać bo ciągle mi brakuje amunicji jak gram?

Tu musisz sobie ustawić broń najlepiej pod mobilność, masz tutaj dużo dodatków i musisz wiedzieć co najlepiej z czym, w bf to olali i nie ważne czym mierzysz i tak jest tak samo a w cod jest to taka nowość a la realistyczne podejście. Ja większość broni mam ustawionych pod mobilność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym rusznikarzu tak, tam to mogę sobie poustawiać pod siebie, ale to w miarę levelowania poziomu broni się pojawia tak?

Edytowane przez Romulus84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym rusznikarzu tak, tam to mogę sobie poustawiać pod siebie, ale to w miarę levelowania poziomu broni się pojawia tak?

Im wyższy lvl broni tym masz lepsze rzeczy, tak jak pisałem wyżej w MW masz podejście bardziej rozszerzone jeśli chodzi o broń (nie ma tak że zakładasz byle co i kosisz na serwerze), dlatego jest tyle dodatków żeby każdy wybrał to co mu się podoba, ja preferuję mobilność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w tej grze najlepiej iść w celowniki mechaniczne, bez kolimatorów. Niektórzy maniacy nawet zdejmują kolby z broni by szybciej celować co moim zdaniem jest potraktowane przez twórców po macoszemu i brakuje tu balansu bo jeszcze rozumiem taki numer robić w przypadku pistoletów maszynowych, gdzie odrzut jest mały ale zdejmowanie kolb w karabinach szturmowych powinno być okupione ogromnym wzrostem i ciężkim do opanowania odrzutem podczas prowadzenia ognia ciągłego jeśli już próbują w tej grze wdrażać odrobiny realizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w tej grze najlepiej iść w celowniki mechaniczne, bez kolimatorów. Niektórzy maniacy nawet zdejmują kolby z broni by szybciej celować co moim zdaniem jest potraktowane przez twórców po macoszemu i brakuje tu balansu bo jeszcze rozumiem taki numer robić w przypadku pistoletów maszynowych, gdzie odrzut jest mały ale zdejmowanie kolb w karabinach szturmowych powinno być okupione ogromnym wzrostem i ciężkim do opanowania odrzutem podczas prowadzenia ognia ciągłego jeśli już próbują w tej grze wdrażać odrobiny realizmu.

No ale właśnie tak jest, karabiny szturmowe robią się takimi pistoletami maszynowymi, nie ma szans strzelać nimi na dalszą odległość ogniem ciągłym jeśli mówimy o ściągnięciu kolby pod mobilność itd.

Edytowane przez jarecki94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam irytuje bardziej od tego spotykanie typów, którzy bezczelnie dalej korzystają z shotguna 725 lub kładą chamskie miny bezpośrednio na punktach obrony A, B, C - to jest "podludzizm" w podstawowej formie, tak samo jak granie wszelakim szmelcem pokroju MP7 po najmniejszej linii oporu, ludzie to są jednak pasożyty w trybach online w grach multiplayer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam irytuje bardziej od tego spotykanie typów, którzy bezczelnie dalej korzystają z shotguna 725 lub kładą chamskie miny bezpośrednio na punktach obrony A, B, C - to jest "podludzizm" w podstawowej formie, tak samo jak granie wszelakim szmelcem pokroju MP7 po najmniejszej linii oporu, ludzie to są jednak pasożyty w trybach online w grach multiplayer.

A co w tym zlego? Chyba po to te bronie i miny w grze sa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy miałeś wątpliwą przyjemność grać przeciwko osobom, które z tego korzystały, jeśli jesteś wyznawcą tego typu grania to nie mam pytań bo teoretycznie w założeniu każdy może grać czym chce i nikt nad nikim nie ma absolutnie żadnej kontroli bo na to pozwala śmierdzący i buracki matchmaking ale wierz mi, że za czasów dedykowanych serwerów i CoD4 poleciałbyś na banie stałym na każdym serwerze za takie zagrywki.

 

Cudem jest, że nie widuję graczy którzy smalą z granatnika w innych co było mega upierdliwe za czasów CoD4.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy miałeś wątpliwą przyjemność grać przeciwko osobom, które z tego korzystały, jeśli jesteś wyznawcą tego typu grania to nie mam pytań bo teoretycznie w założeniu każdy może grać czym chce i nikt nad nikim nie ma absolutnie żadnej kontroli bo na to pozwala śmierdzący i buracki matchmaking ale wierz mi, że za czasów dedykowanych serwerów i CoD4 poleciałbyś na banie stałym na każdym serwerze za takie zagrywki.

 

Cudem jest, że nie widuję graczy którzy smalą z granatnika w innych co było mega upierdliwe za czasów CoD4.

Za czasów cod4 granatnik to chyba była taka mega nowość w grach multiplayer :D teraz jest słaby bo sam go próbowałem, ale fakt shotguny, wszystkie miny, rakiety to dramat na serwerach, co dopiero na takim shipment czy rust.

Edytowane przez jarecki94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy miałeś wątpliwą przyjemność grać przeciwko osobom, które z tego korzystały, jeśli jesteś wyznawcą tego typu grania to nie mam pytań bo teoretycznie w założeniu każdy może grać czym chce i nikt nad nikim nie ma absolutnie żadnej kontroli bo na to pozwala śmierdzący i buracki matchmaking ale wierz mi, że za czasów dedykowanych serwerów i CoD4 poleciałbyś na banie stałym na każdym serwerze za takie zagrywki.

 

Cudem jest, że nie widuję graczy którzy smalą z granatnika w innych co było mega upierdliwe za czasów CoD4.

Znajdź sobie serwer na same pistolety, lub zgłoś do Activision, że nie chcesz aby grali minami, clayami, wyrzutniami zobaczysz co ci odpiszą. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego usilnie boleję nad faktem braku dedykowanych serwerów, poszli w matchmaking i teraz nikt nie ma nad tym żadnej kontroli, ludzie robią co chcą upierdliwie gnębiąc rozgrywkę innym ludziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdź sobie serwer na same pistolety, lub zgłoś do Activision, że nie chcesz aby grali minami, clayami, wyrzutniami zobaczysz co ci odpiszą. :lol2:

A co w tym zabawnego? Wystarczyło by dać dedyki i było by spokojniej na serwerach.

Edytowane przez jarecki94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...