Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tylko mi się wydaje, że mapy w BF są zaprojektowane lepiej i nie pozwalają na campę w takiej ilości i intensywności jak w MW? Oczywiście pomijam "rekonuf" kampiących ze snajperka na drugim końcu mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio sie zastanawiam nad kupnem, ale przy moim internecie musze zapytac - ile gra w tej chwili zajmuje na dysku i czy to prawda, ze patche maja wage 60+ ?

 

jak ta gra chodzi na sprzecie zblizonym do i5 haswell gtx970 2x8 gb ram?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oczywiście te psy z Infinity Ward i banda degeneratów programistycznych śmieci podludzkich mimo zapewnień wszem i wobec, że naprawili crashe jednak ich nie naprawili - nadal gra co prawda bardzo, bardzo rzadko ale sypnie się z błędem:

 

Xnztv2p.jpg

 

Do tego mało się dziś nie zesrałem na malinowo - odpalam grę po crashu a tu zniknęło z konta 1100CP! :E Czujecie to?

Aż mi się słabo zrobiło przez moment, wertuję internety, czytam na reddicie, że dosyć częsta przypadłość i zgłaszanie Activision raczej nic nie daje, ktoś napisał by próbować weryfikacji plików i odpalić ponownie grę i na szczęście za drugim razem po weryfikacji pomogło tak więc piszę to na przyszłość gdyby komuś trafiła się podobna akcja na poziomie deski od sracza w wykonaniu nieudaczników z Infinity Ward.

 

Przykładowe z reddita na ten temat:

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ta, ta - co jakiś czas trzeba tępić, oczywiście to nie jest hejt bezinteresowny bo poszło odpowiednie zgłoszenie do supportu Activision.

 

Oczywiście nie byłbym sobą gdybym nie znalazł kolejnego buga - tym razem blueprint o nazwie Zip Tie (Zacisk) do karabinka M4A1 czasami się buguje i wyświetla inną lufę niż w skinie w rzeczywistości jest.

 

Powinna być taka:

 

G58TyLt.jpg

 

A jest taka:

 

TPCKLN0.jpg

 

Odpowiedni temat na reddicie również jest poruszający tę kwestię. Żeby nie było, że znowu sobie wymyślam problemy:

 

Na szczęście jest na to "workaround", zmienić lufę na inną, wrócić do domyślnej ze skina i problem się naprawia, jednak ponowne uruchomienie gry i problem wracał. Dopiero kiedy podpiąłem laser i go zdjąłem gra "zapamiętała" już odpowiedni model lufy w tym skinie chyba już na trwałe, chociaż ikonka broni nadal jest nieprawidłowa co widać na drugim screenie w prawym dolnym rogu, gdzie widać mały model broni z nieprawidłową lufą.

 

Ja to czasami się dziwię, jestem jak ten pies na bugi i glitche, wyniucham i wyłapię chyba w każdej grze co tylko można! :E

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja to czasami się dziwię, jestem jak ten pies na bugi i glitche, wyniucham i wyłapię chyba w każdej grze co tylko można! :E

Oględnie mówiąc. Trochę to niezdrowe.

Edytowane przez PinSleep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ostatnio mam taki problem w grze. Zauważyłem to w trybie wojny naziemnej zwłaszcza na mapach w miastach. Dzieją się dziwne rzeczy z obrazem, np. w klatkach schodowych zamiast być równomierne oświetlenie to raz jest dobrze a raz tak jakby nie było jednej ze ścian i słońce świeciło prosto w klatkę oświetlając jakąś figurę. To samo tyczy się wszelkich obiektów jak namioty, murki, drzewa, obraz zmienia się dynamicznie prawie jak stroboskop. Tam gdzie jest mniej tych cieni i są większe jak cień padającego budynku to to występuje rzadziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Każdy tak ma, to jest skutek uboczny zabaw twórców z próbami balansu oświetlenia bo gracze krzyczeli, że grając Ground War jest za ciemno w pomieszczeniach to teraz jest za jasno i do tego widać dziwne cienie postaci znajdujących się np. piętro wyżej - szczególnie upierdliwe i widać do dobrze na mapie Karst River Quarry w hangarach.

 

Czasami też zauważam wyraźnie gorsze tekstury otoczenia i obiektów w tym trybie - w skrócie - rzygać się chce.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

BR wygląda ok, mam nadzieję że będzie solo/Duo, z filmu wygląda jakby tylko 3 były jak w apexie.

 

<div>Yep nie ma solo Duo ale można grać solo i Duo na pełne 3, trochę lipa ale jest szansa że dodadzą to później, jak nie to olewam temat jak apexa.</div>

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nikt z was nie może powiedzieć mi tak banalnej rzeczy jak tę jaką macie czułość myszy ustawioną, na jakie wartości nie wiem...16, 20, 25, 35 może jeszcze wyższe i czy przy celowaniu macie taką samą czułość czy większą/mniejszą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was taki bug graficzny na mapach w trybie Ground War, że na teksturach trawy, kamieni pojawiają się takie jakby piksele? Tak jak tu ktoś opisał: https://forums.tomshardware.com/threads/modern-warfare-texture-glitches-on-certain-groundwar-maps.3573682/

Wszystko robiłem, przeinstalowałem grę, mam nowe sterowniki, shadery poprawnie zainstalowane (reinstlowane również) a mimo to bug nadal się pojawia. Dzieje się to tylko na wybranych mapach.

Jak ta gra jest skopana to głowa mała i jeśli silnik gry faktycznie powstał w Polsce to wg mnie nie ma czym się chwalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nikt z was nie może powiedzieć mi tak banalnej rzeczy jak tę jaką macie czułość myszy ustawioną, na jakie wartości nie wiem...16, 20, 25, 35 może jeszcze wyższe i czy przy celowaniu macie taką samą czułość czy większą/mniejszą?

Ja tego w ogóle nie ruszam, zapewne 90% innych graczy tak samo, od tego jest sterownik do myszki by regulować DPI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nikt z was nie może powiedzieć mi tak banalnej rzeczy jak tę jaką macie czułość myszy ustawioną, na jakie wartości nie wiem...16, 20, 25, 35 może jeszcze wyższe i czy przy celowaniu macie taką samą czułość czy większą/mniejszą?

6,38 w grze. W sterownikach myszy: 800.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to Warzone pobrać? Nie widać ani na stronach, ani na battle.net w aplikacji, WTF?

Żenujące gówno.

 

Coś mi się nie chce wierzyć, że magicznie o 16:00 będzie widać w aplikacji (podobno dla posiadaczy Modern Badziewfare, dla reszty od 20tej?).

 

Co do myszki, to ja już sam nie wiem jakie mam ustawienie. DM 1 Pro cośtam, ta mniejsza - myszka sobie, gra sobie...

Edytowane przez Sponsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co mają MW już warzone mają, ci co nie mają MW muszą pobrać tylko przez BNet

Wszystko tutaj: Mój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz dla tych co mają CoD'a pobiera się Warzone, reszta o 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są też nowe stery nvidi do pobrania, do tego obecnie można w grze przejść samouczek do nowego trybu :)

Czyli już teraz można grać, to jeszcze mam chwilę przed nocką by sprawdzić :)

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do myszki, to ja już sam nie wiem jakie mam ustawienie. DM 1 Pro cośtam, ta mniejsza - myszka sobie, gra sobie...

Mam taką samą mysz jak Ty. Wszystkie ustawienia myszy standardowe, tylko czułość na 6,50 i tryb czułości starowania myszą "klasyczny" a mysz 800 dpi (kolor zielony).

Co do samej myszy mam ją od ponad pół roku i jest zajebiście precyzyjna i dobrze leży w dłoni. Do tego nie droga.

 

ps

Może zgadajmy się na forum na pykanie w BR (jest tryb do 3 osób w grupie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnia gierka i 2 miejsce, prawie prawie ale lobby to nieporozumienie. jutro wiecej moze pogram, niech tylko solo i duo dodadza jak najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD po nowym patchu (i aktualizacji najnowszych sterów od NV) ograny i na razie nie zauważyłem żadnych błędów graficznych (cienie i oświetlenie, które sypało się w trybie Wojna Naziemna). Zniknęły też opcje od shaderów w ustawieniach graficznych. To na plus.

 

Na minus: nowy tryb BR na razie niegrywalny z idiotycznego powodu. Gra w poczekalni czeka, aż uzbiera się 150 graczy, co na razie nigdy nie nastąpiło. Gdy już brakuje tylko kilku graczy, reszta traci cierpliwość i wychodzi z poczekalni. Pół godziny prób i na razie zero rozegranego meczu :lol2: Może za kilka dni będzie lepiej.

Edytowane przez GunarDAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę zamieszania z tym lobby ale jak już wyszuka fajna ekipę to gra się na prawdę dobrze :) Tryb na +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele, co za różnica czy zagra 130 osób czy 150? :kwasny: ale niee, trzeba czekać aż się uzbiera 150. Ewidentnie jest to do zmiany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tego badziewia. Mam MW i ani o 16tej ani 17 ani 18 czy 19 czy teraz nie mam pobierania tego Warzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Losowe crashe, błąd przy pobieraniu shaderów, błędy graficzne. Sporo do poprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...