Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Może zbieg okoliczności ale wczoraj zgłosiłem buga/glitcha ze schematem Zip Tie (Zacisk) do M4A1 i dzisiaj naprawili! :E

W takim układzie nie pozostaje mi nic innego jak odpokutować wsadzając głowę do klozetu i spuszczając wodę, serio jestem zaskoczony. :E

 

Póki co kilka meczy ćwiknąłem i u mnie nie widzę żadnych problemów, shaderów już dawno nie ma bo jak pisał jeden z userów po prostu usunęli je z gry i gra korzysta z shaderów karty graficznej czy jakoś tak.

 

Jeśli to prawda z naprawą oświetlenia i glitchy w Ground War to również spoko bo serio potrafiło to bić po oczach o czym pisałem kilka postów wyżej jak również kolega @GunarDAN.

 

Ciekawe jak tam losowe crashe - znowu w changelogu kolejne deklaracje, że poprawili stabilność gry... Hmm... ;)

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedostatni sterownik i zwiecha na dzien dobry..:E

 

PncWyQ4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, bo nie spojrzałem na utawienia..

 

Zaktualizowałem stery i teraz gierka w ogole nie chce się odpalić.. w menu crash i dupa :D

 

 

//

 

Masakra co za szrot jesli chodzi o działanie.. gierka potrafi się wysypać nawet na ustawieniu 720p i b.niskich ustawieniach.. praktycznie łapie zwieche zaraz po wylądowaniu..

 

Widać nie jestem sam

 

Mój link

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

Zainstalowałem. Pograłem chwile i stwierdzam, że na GTX 1050 Ti gra jest nie grywalna. Dopiero po ustawieniu skalowania rozdzielczości na 60% można w to płynnie grać na niskich, ale co to za gra jak wygląda jak kupa. Gra nie wygląda jakoś super a ma 10x większe wymagania od poprzednich części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A "mieliście widziane" dopisek BETA w prawym dolnym rogu ekranu podczas grania w Warzone? :E Tak więc...

Tak na marginesie kretyńskie rozwiązanie ze strony Infinity Ward, jakoś nie chwalą się tym w mediach. :E

To nie lepiej było odczekać i dopracować niż wypuszczać tryb gry w wersji BETA? :E

 

Osobiście całkowicie olewam ten tryb, nagrałem się już w PUBG swego czasu tyle, że mi wystarczy battle rojalów na całe zycie, w Warzone zrobiłem tylko podstawowy trening i jeden trening z botami by zdobyć skórkę dla operatora i nowy blueprint dla giwery i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacytowałem sam siebie ale tylko dlatego by nie opisywać jeszcze raz szczegółów.

 

Może się komuś przyda - otóż okazało się, że w moim przypadku ESET Internet Security 13 blokował port 3074, który jak widać na obrazku wyżej router próbował przepuścić dzięki UPnP - wystarczyło dodać nową regułę w firewallu programu ESET Internet Security 13 dla portu UDP 3074: http://support.eset.com/kb3112/

 

NAT w grze mam już otwarty.

Mały odkop. Mam tak samo ustawione. Firewall nic nie blokuje a w grze mam NAT: Średni. Router to TP-Link Archer C7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem. Pograłem chwile i stwierdzam, że na GTX 1050 Ti gra jest nie grywalna. Dopiero po ustawieniu skalowania rozdzielczości na 60% można w to płynnie grać na niskich, ale co to za gra jak wygląda jak kupa. Gra nie wygląda jakoś super a ma 10x większe wymagania od poprzednich części.

A po co w to grać, jest o wiele lepszych starszych gier od tych nowych CoDów które działają na przypudrowanym silniki IDTech 3. :E i spierać Activi$ion oraz nabijać kasę Kotickowi, Acti, Bethesda, Blizzard, EA, tych wydawców nie kupuje i nienawidzę.

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiem już co u mnie powodowało crashe - osd monitor, czyli najlepiej wyłączyć afterburnera ;)

 

Zagrałem pierwszy meczyk i 2 miejsce

 

2YfgvAL.png

 

 

Jest pełno błędów, nie wczytujące się tekstury budynków, przeciwników.. przeciez takie błędy były na premiere mw - nadal tego nie poprawili :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały odkop. Mam tak samo ustawione. Firewall nic nie blokuje a w grze mam NAT: Średni. Router to TP-Link Archer C7

Powiem tak - mam TP-Linka Archer VR 400 i nie mam w nim żadnych portów przekierowanych, jedynie domyślnie jest włączony tryb UPNP, który z automatu przekierowuje co trzeba lecz czasami trzeba mu pomóc jak w przypadku COD MW.

 

Nie mam pojęcia jak to się ma do firewalla systemowego wbudowanego w Windows bo z niego nie korzystam od lat, tę funkcję przejął u mnie ESET.

W moim firewallu tak to wygląda - jeśli nie dodam tej reguły do ESET'a to ten będzie grę blokował mimo faktu, że UPNP w routerze chce port przepuścić:

 

cBTqa6w.jpg

fxzclsH.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie, że gdy dochodzicie do boku jakiegoś obiektu np. skrzyni czy okna to świeci jak by latarka na środku monitora ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - mam TP-Linka Archer VR 400 i nie mam w nim żadnych portów przekierowanych, jedynie domyślnie jest włączony tryb UPNP, który z automatu przekierowuje co trzeba lecz czasami trzeba mu pomóc jak w przypadku COD MW.

 

Nie mam pojęcia jak to się ma do firewalla systemowego wbudowanego w Windows bo z niego nie korzystam od lat, tę funkcję przejął u mnie ESET.

W moim firewallu tak to wygląda - jeśli nie dodam tej reguły do ESET'a to ten będzie grę blokował mimo faktu, że UPNP w routerze chce port przepuścić:

Mam właśnie systemowego firewalla i mam wszystko odblokowane, nic nie blokuje. Działa to na podobnej zasadzie co ESET. Póki co gra i tak jest ledwo grywalna z tymi lagami ale to chyba nie wina portów.

 

PS. Nawet wyłączenie zapory nic nie dało xD

Edytowane przez TomoS92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

Mój kolega miał taki problem z grą.

JPEG_20200310_232137.jpg?width=673&height=505

 

:E

Edytowane przez BloodyStorm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli napotkacie jakieś cuda/błędy/glitche zgłaszajcie to w miarę dokładnie (screeny, filmiki na youtube), opisy koniecznie po angielsku tutaj: https://support.activision.com/contact-us

 

Samo się nie naprawi...

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie co ok 2-3 minuty crashuje do pulpitu bez żadnego błędu a lagi to już masakra, myszką nie da się sterować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crashuje Ci też grając TDM lub dominację? Może problem dotyczy tylko Warzone co by mnie nawet nie zdziwiło bo przecież "BETA". :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawili tez blokowanie klatek, mozna normalnie w koncu dac lock na 144 i dziala jak wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może co może być przyczyną tak słabej jakości napisów?

Głównie widać to podczas gry przy nickach graczy, ale w MENU również takie rozmazane

Wygląda jakby była ustawiona niska rozdzielczość, a mam wszystko na maxa + rozdzielczość 1920x1080

cod.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może co może być przyczyną tak słabej jakości napisów?

Głównie widać to podczas gry przy nickach graczy, ale w MENU również takie rozmazane

Wygląda jakby była ustawiona niska rozdzielczość, a mam wszystko na maxa + rozdzielczość 1920x1080

cod.png

 

Taka jest normalnie czcionka w grze. Twórcy się nie postarali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czasami jakby mikrolagi? biegnę i mnie jakby cofa lub przycina, zdarza się to rzadko ale czasami bardzo denerwuje. w normalnym multi zero takich problemów, może to wina serwerów? A jaki macie ustawiony mikser dźwięków i jaki jest najlepszy?

Edytowane przez jarecki94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I5 2500K@ 4,3Ghz

RX 580 4GB

12GB RAM

SSD

 

Gra jest nie grywalna, zacinki mam nawet w menu głównym, Wam też tak tragicznie to chodzi?

 

PS. Oglądałem filmy na YT to na porównywalnym sprzęcie chodzi cacy, może to wina procka bo nie wyrabia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, cztery rdzenie drugiej generacji są już dosyć przestarzałe. Tylko na naszym Allegro znajdą się sprzedawcy oferujący takie i5 lub i7 i piszący "mega wydajny komputer do gier". Aby dopełnić czary goryczy, te zestawy są bardzo często kupowane. Jak oni dają radę z osobami, którzy składają reklamację, bo podejrzewam takich nie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

Ogólnie żeby w tą grę grać to musisz mieć min 4rdzenie/8 wątków albo 6 rdzeni w świeżej architekturze i kartę na poziomie RX 570,580, GTX 1650 super.

Edytowane przez BloodyStorm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesor ten mam 8 lat, póki co daje radę jeszcze... Tylko coś z tym COD Warzone chyba jest nie tak, zresztą w rekomendowanych wymaganiach jest i5 2500K...

 

EDIT: Przecież mam RX 580 i do tego podkręcony 2500K...

Edytowane przez damianox89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Póki co". Chyba już nieco dogorywa, ale może rzeczywiście, powinno to lepiej chodzić. Trudno powiedzieć, mam zupełnie inny sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...