Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

@up

zapomniałeś dopisać "od razu", po czasie normalnie dolicza, wczoraj tak miałem dwa razy, poźniej jak się logowałem, level był wyższy

No u mnie za 3 gry do dziś nie doliczyło :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TTK jest zdecydowanie zbyt szybkie na dystans może się wydawać, że jest ok. Jednak na bliskie dystanse, nawet armor 3 plate'owy niewiele daje. Póki co, mieszane uczucia, Blackout wydaje mi się bardziej skillowy.

 

mam takie same odczucia, pozatym widac ze projektanci gry to pecetowcy bo sterowanie rozwalone na mnóstwo klawiszy a mozna to było prosciej i sensowniej ogarnąć (zaznaczanie obiektów altem...WTF ..co za smieszek to wymyslił). I jeszcze te durne patenty typu gułag i wykupywanie gracza. Strzelanie samo w sobie jest w miare okej ale juz naliczanie obrażen dla mnie dyskwalifikuje te gre do powazniejszej zabawy (to jaką masz broń i na jakim poziomie nie ma duzego znaczenia prawdopodobnie przez kiepski netcode albo jakies błędy w samej grze). Dla mnie na chwile obecna ta gra to strata czasu. W apexie w ostatnim całym sezonie miałem około 80 wygranych meczy (gra bardzo mnie wciągała i chciało sie codziennie grać) a tutaj po paru meczach dziennie nie chce mi sie dalej grać , granie nie sprawia duzej przyjemnosci niestety , brakuje mi tutaj jakiegos sensownego movementu (postac rusza sie jak wóz z węglem, nie mówie ze musi byc szybko ale czuć drewno), gra bardziej preferuje zczajanie i atak z zaskoczenia bo bliskie starcia pvp to w tej grze totalna loteria (skill i bron nie ma takiego znaczenia, bardziej decyduje o tym serwer)

Edytowane przez Azakiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Wybierzesz inny dodatek do broni i już czasem widać różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BR z dużym potencjałem ale jak każdy BR bez dobrej ekipy to często nieporozumienie. Z przypadkowymi graczami prawie zawsze nie da się grać. Latają bez celu, nie trzymają się w grupie, wychodzą w trakcie. Porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb grabież da radę wygrać w pojedynkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, wiem, że są wymagania na necie ale trochę im nie ufam, a dla mojego neta z limitem 100gb pobierania to sporo :P Czy jest sens pobierania gry ze specyfikacją kompa?:

 

i5-3330s 2,7ghz

GTX 750 2gb 128 bit,

8gb ram ddr3 (mozliwosc dokupienia 4gb)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, wiem, że są wymagania na necie ale trochę im nie ufam, a dla mojego neta z limitem 100gb pobierania to sporo :P Czy jest sens pobierania gry ze specyfikacją kompa?:

 

i5-3330s 2,7ghz

GTX 750 2gb 128 bit,

8gb ram ddr3 (mozliwosc dokupienia 4gb)

 

 

powinno dzialac w 30fps na 1366x768 :D

bdf7a70c087d.png

 

ale moze ktos na forum ma 750Ti i gral ?

 

Ja dopiero jutro pobiore wiec bede mogl sprawdzic czy testy mowia +- prawde :D:E

bo podobno 4/4 i3 8100 daje rady wg tego testu podad 70 klatek wiec TEORETYCZNIE blokowac bedzie tylko 750Ti plynna zabawe :E

https://www.computerbase.de/2020-03/cod-warzone-benchmark-test/

Edytowane przez AdRjiaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinno dzialac w 30fps na 1366x768 :D

bdf7a70c087d.png

 

A na 1280x1024 i po dokupieniu 4gb ram chodziloby na 40-50 stalych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na 1280x1024 i po dokupieniu 4gb ram chodziloby na 40-50 stalych?

\

\

Jesli te 8Gb masz w single channel moze byc tak sobie i nie tylko RAM Ci blokowac bedzie klatki lecz GPU tez

Jesli 2x4 nie powinno byc to problemem wielkim

 

Jutro jak dobrze pojdzie zobacze jak gra dziala na 2/4. 4/4 . 4/8 , 6/12 , 8/16 na swoim staruszku :E

 

Niestety tylko na 1660s

Nie mam nic nizej

Moze do tego czasu ktos sie wypowie bo napewno duzo osob z forum mialo styczniosc z ta gierka juz

Edytowane przez AdRjiaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

Mam pytanko, wiem, że są wymagania na necie ale trochę im nie ufam, a dla mojego neta z limitem 100gb pobierania to sporo :P Czy jest sens pobierania gry ze specyfikacją kompa?:

 

i5-3330s 2,7ghz

GTX 750 2gb 128 bit,

8gb ram ddr3 (mozliwosc dokupienia 4gb)

 

Jak masz Windowsa 7 to zapomnij o grze w tą grę na tym systemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz Windowsa 7 to zapomnij o grze w tą grę na tym systemie.

 

 

Windows 10 mam, będzie te 30 fps bez spadków czy nie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windows 10 mam, będzie te 30 fps bez spadków czy nie? :D

zapytaj wróżbity Macieja, kto ci wywróży , że akurat 30 klatek będziesz miał na tym drewnianym PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, wiem, że są wymagania na necie ale trochę im nie ufam, a dla mojego neta z limitem 100gb pobierania to sporo :P Czy jest sens pobierania gry ze specyfikacją kompa?:

 

i5-3330s 2,7ghz

GTX 750 2gb 128 bit,

8gb ram ddr3 (mozliwosc dokupienia 4gb)

Tu masz gameplay na podkręconej GTX750Ti:

 

Przy obniżonych detalach:

- w 900p - ~30-45fps

- w 720p - ~50-60fps

 

Przy czym:

- GTX 750Ti jest mocniejsza od GTX750 o jakieś 10-15%

- i3-9100f z pamięcią 2666MHz jest ok. 2x wydajniejszy od i5-3330s z pamięcią 1333MHz/1600MHz

- pomimo połączenia z tak słabą kartą jak GTX750Ti obciążenie i3-9100f dobija miejscami do 90%

- tylko 8GB pamięci RAM podobno powoduje uciążliwy stutter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb grabież bardzo słaby i nudny jak dla mnie. Br jest okej ale jednak potrzeba dużo poprawek no i ekipa to podstawa choć raz wygrałem z randomami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok.

1920x1080

4x2.7Ghz -4R/4W

Najnizsze ustawienia-skalowanie tylko 100 zostawione, gra wyglada ugly ale no cos za cos..

Na starcie gra zjada 8GB RAM bez nic nie robienia a pozniej 12 GB nawet i wiecej na LOW :E :E a CPU chodzi pod 100% ale trzyma niezly fps-zazwyczaj ustalone przezemnie 100fps (Uzycie VRAM 4GB nieco ponad nieco :D) -narazie na szkoleniu gra 5x po prostu sie wylaczyla po roznym czasie :D lipa

 

Ciagla instalacja shadera przy kazdym uruchomieniu gry nieco drazni..

 

Na plus jak dla mnie niezly feel strzelania - przechodzac zz apexa jest jakby lepiej >? latwiej :D ciekawe jak bedzie na 'polu bitwy'

 

ad2

udalo sie przejsc samouczek- zmienilem maks fps do 45 i pelny okran bez ram

1 sza gra 3 kile i debilny team :D- kazdy leci w inn strone itd...

poszlo bez problemow z dzialaniem - fps nie spadl ponizej ustalonych 45 wiec stare 4R/4W - 2.7 Ghz daje rady :D

 

Zobacze czy 60 fps ogarnie bez dropow i tu wpisze za jakis czas

edit

fps nie spada nizej niz 52 a zazwyczaj trzyma 60 wiec optymalizacja badz co badz jest akceptowalna :o

 

edit

przy 3.2Ghz fps nie spada nizej ni 65 :)

edit2

ustawienie 4/8 core daje stabilne +- 75 klatek ;)

 

wiec tym bardziej + za optymalizacje

Edytowane przez AdRjiaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak instaluje shadery przy każdym uruchomieniu to wymuś aktualizacje gry i zaktualizuj sterowniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Chciałem się zwrócić o rade w sprawie CoD MW. Otóż Komputer ma problemy z ładowaniem tekstur.Nie ważne czy to lobby czy gra.W menu wszystkie obrazy ładują się powoli. W grze zaś nie widać broni i trzeba czekać aż się załaduje. często występują zacinki w grze które trwają około pół minuty po czym wyrzuca z gry z komunikatem błąd połączenia z serwerem. . Do tego gra co jakiś czas gubi dźwięk na minute. Jeszcze dzisiaj specjalnie sformatowałem wszystkie dyski i zainstalowałem na nowo windowsa, ale problem nadal występuje. Próbowałem już z ustawianiem priorytetu i zmianami w grafice. Ultra czy niskie to nie ma znaczenia i tak jest problem. Już po prostu rozkładam ręce. Dodam Jeszcze że problem pojawił się po wejściu sezonu 2. Najabrdziej zauważalne na mapie Rust gdzie dużo się dzieje, oraz Warzone.

 

Mój komputer:

-Procesor: AMD Ryzen 5 2600x

-Karta graficzna: Gforce GTX 1080

-Ram: 4x4gb DDR4 3000Mhz

-Dyski: SSD 250gb, HDD 500gb, HDD 1TB

-Płyta główna: MSI b450m gaming plus

Edytowane przez Susano1024

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz najnowsze stery? kilka dni temu wyszły właśnie pod cod mw warzone, coś poprawiają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nick battle net to spiken0#2296 gram wieczorami, zapraszam wszystkich chętnych oczywiście mam mikro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nick battle net to spiken0#2296 gram wieczorami, zapraszam wszystkich chętnych oczywiście mam mikro

Ja obecnie grywam wieczorami na Xbox One X, gram crossplay z PC, mój nick to OldWhiteEagle , kanał na twitch.tv OldWhiteEagle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt jak w sygnie, 3440x1440, low detail i 120fps. Czy to nie za mało? Na YT na podobnym configu ludzie maja i 200.

Edytowane przez PinSleep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt jak w sygnie, 3440x1440, low detail i 120fps. Czy to nie za mało? Na YT na podobnym configu ludzie maja i 200.

 

a na wysokich w fullhd ile masz? powinno byc 120 lekko jesli tak to ok jest

 

Pogralem dluzej i ,,

 

Nie umiem grac na 60fps no - mam wrazenie braku plynnosci :E :E wiec detale w dol niestety.. i mam jakies stabilne 100fps w 1920x1080 w ktorych czuje juz przyjemna gre -plynnosc :E

 

gra wyglada bardzo brzydko jak na horrendalne wymagania co do GPU :o :o 5GB VRAm PONAD na takie cos masakra

dobrze ze za free bo zlotowki bym nie dal za takie cos :E

Edytowane przez AdRjiaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje wersji z czerwonym beretem i byłoby tip top...

 

SXv6Twf.jpg

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uporał się ktoś z wywaleniem gry do pulpitu ? W moim przypadku nic nie pomaga :/

+ co włączenie gry instaluje mi shadery, nie mam pojęcia dlaczego

+ tylko w warzone mam utraty pakietów, gdzie z internetem jest wszystko git

 

Szkoda bo gierka bardzo przyjemna jeśli chodzi o BR w moim odczuciu a błędów ma bardzo dużo :/

Edytowane przez Legigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...