Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

No to u nas jest więcej, a ja jeszcze wcześniej robiłem szkolenie, i uruchamialem grę pare razy i jeszcze nic mnie nie spotkało. Grałem z osd z afterburnera+ hwinfo , i też to nic nie broiło. Aktualizacje windowsa mam wstrzymane, defender aktywny. W tle nie działają u mnie zbedne programy, jedynie ts3 i ewentualnie podgląd z afterburnera. Sterownik gpu mam 20.2.2 chyba, ten co na stronie się pojawił na początku miesiąca. Jakiego masz pc ?

 

Ps ta gra zjada u mnie 11-12 gb ramu tak na marginesie.

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko czasem wyrzuci z serwera no i te nieszczesne shadery. Poki nie dali pierwsego patcha gralem cale dnie i bylo git, po patchu cyrki :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to u nas jest więcej, a ja jeszcze wcześniej robiłem szkolenie, i uruchamialem grę pare razy i jeszcze nic mnie nie spotkało. Grałem z osd z afterburnera+ hwinfo , i też to nic nie broiło. Aktualizacje windowsa mam wstrzymane, defender aktywny. W tle nie działają u mnie zbedne programy, jedynie ts3 i ewentualnie podgląd z afterburnera. Sterownik gpu mam 20.2.2 chyba, ten co na stronie się pojawił na początku miesiąca. Jakiego masz pc ?

 

Ps ta gra zjada u mnie 11-12 gb ramu tak na marginesie.

 

 

Mam i5 4460, gtx 1060, 12gb ram. Zresetowalem grafike do ustawien zalecanych przez "gre" no i teraz nie wyrzuciło mnie z gry. Moze to przypadek - nie wiem. Sprawdze jeszcze na wieczor.

Edytowane przez Kamil628

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to u nas jest więcej, a ja jeszcze wcześniej robiłem szkolenie, i uruchamialem grę pare razy i jeszcze nic mnie nie spotkało. Grałem z osd z afterburnera+ hwinfo , i też to nic nie broiło. Aktualizacje windowsa mam wstrzymane, defender aktywny. W tle nie działają u mnie zbedne programy, jedynie ts3 i ewentualnie podgląd z afterburnera. Sterownik gpu mam 20.2.2 chyba, ten co na stronie się pojawił na początku miesiąca. Jakiego masz pc ?

 

Ps ta gra zjada u mnie 11-12 gb ramu tak na marginesie.

Ja w pierwszy dzień po wydaniu gry zero problemów, crashy itp , grałem kilka godzin. W następne dni coraz gorzej.

Próbowałem treningi w grze i też zero problemu , wchodzę w grę multi wywala z błędem dev error 6328. Wszystkie ustawienia na ultra , wygładzanie krawędzi x1.

Średnio ponad 144 FPS ,spróbuje jeszcze zmniejszyć detale i sprawdzę :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy też musicie OPTYMALIZOWAĆ grę , prawie za każdym razem , wchodząc ponownie do gry? Są zmienione ustawienia grafiki no i zawsze optymalizuję z poziomu GeForce Experience.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie widzę u siebie tego buga, miał miejsce kilka razy jeszcze przed premierą Warzone i niektóre ustawienia wraz z małymi aktualizacjami wymagającymi restartu gry resetowały się ale obecnie już tego u siebie nie widzę, mam normalną/płatną wersję gry.

 

Co do "optymalizacji" - dobra rada - jeśli nie bawisz się w nagrywanie to odinstaluj GeForce Experience bo więcej z tym softem cyrków niż pożytku, chyba sam umiesz ustawić opcje w menu gry, prawda? :E

 

Jeśli natomiast bawisz się w nagrywanie to z tego co pamiętam w ustawieniach GeForce Experience masz opcję odnośnie automatycznej optymalizacji gier, odznacz ją.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fake .

Edytowane przez AdRjiaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do crashy o których mowa wcześniej ja również nie zauważyłem ani nie odczułem na sobie żadnego crasha od początku, czy to multi czy warzone nie ma opcji. Sprzęty dwa na każdym działa idealnie. Jedynie jakieś tam sporadyczne dropy FPS ale baaardzo rzadko.

 

PS. Jesli ktoś poszukuje solidnego grajka żeby luźno wieczorami pograć, bądź do jakiegoś teamu na testy to jestem chętny. Wiek jest, skill sami ocenicie ? piszcie priv. Chętnie pogram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do crashy o których mowa wcześniej ja również nie zauważyłem ani nie odczułem na sobie żadnego crasha od początku, czy to multi czy warzone nie ma opcji. Sprzęty dwa na każdym działa idealnie. Jedynie jakieś tam sporadyczne dropy FPS ale baaardzo rzadko.

 

PS. Jesli ktoś poszukuje solidnego grajka żeby luźno wieczorami pograć, bądź do jakiegoś teamu na testy to jestem chętny. Wiek jest, skill sami ocenicie ? piszcie priv. Chętnie pogram.

Jaki nick posiadasz? Ja gram na Xbox One X crossplay z PC-tami mój nick to OldWhiteEagle mnie dodaj do gry jak można może się przydam ;) Mój kanal na twitch.tv/oldwhiteeagle zobacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie od początku same crashe i dziwne lagi podczas poruszania myszką. Nie ma mowy o normalnym graniu, wycelować w cokolwiek to cud. System czysty jak łza a net 600/600. Mam tak tylko w tej grze. Dodam też że gra śmiga jak widać na ładnych fpsach na najwyższych ustawieniach graficznych.

https://www.youtube.com/watch?v=Oka3PvZj8fI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie od początku same crashe i dziwne lagi podczas poruszania myszką. Nie ma mowy o normalnym graniu, wycelować w cokolwiek to cud. System czysty jak łza a net 600/600. Mam tak tylko w tej grze. Dodam też że gra śmiga jak widać na ładnych fpsach na najwyższych ustawieniach graficznych.

https://www.youtube.com/watch?v=Oka3PvZj8fI

Na tym filmiku jest 30 FPS widać po rwaniu jak rozglądasz się na boki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie w tym samym czasie lewy górny róg i zobaczysz że nie jest to 30fps. To jest lag lub jakiś inny bug a nie spadek fpsów.

Edytowane przez TomoS92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie od początku same crashe i dziwne lagi podczas poruszania myszką. Nie ma mowy o normalnym graniu, wycelować w cokolwiek to cud. System czysty jak łza a net 600/600. Mam tak tylko w tej grze. Dodam też że gra śmiga jak widać na ładnych fpsach na najwyższych ustawieniach graficznych.

chłopie, zejdź sobie na medium czy low przy tym sprzęcie co posiadasz, to ci "lagować" przestanie, przecież to istny pokaz slajdów, ja bym nie mógł tak grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie w tym samym czasie lewy górny róg i zobaczysz że nie jest to 30fps. To jest lag lub jakiś inny bug a nie spadek fpsów.

Zatrujesz, rozglądanie się na boki jest płynne w 60 FPS, jak jest 30 FPS to wygląda to jak rozmazywanie w rozglądaniu się na boki, widać też na filmie, że płynność jest słaba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatrujesz, rozglądanie się na boki jest płynne w 60 FPS, jak jest 30 FPS to wygląda to jak rozmazywanie w rozglądaniu się na boki, widać też na filmie, że płynność jest słaba.

 

moze temu ze 60fps to 16.6ms :D a 100 -10ms :D widac roznice w grze i to bardzo pomiedzy tymi wartosciami

Ja grajac na 60fps nie czuje plynnosci :E:o dopiero ok 100 fps to zapewnia :E no moze 80 juz akceptowalne jest ale jakikolwiek drop ponizej to wielki laaag :E

Edytowane przez AdRjiaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak mozecie grac czy nadal was wywala? Bo mnie znowu zaczelo wywalac. Wyjdzie w koncu jakis patch do tej jebanej gry? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak mozecie grac czy nadal was wywala? Bo mnie znowu zaczelo wywalac. Wyjdzie w koncu jakis patch do tej jebanej gry? :D

Ktoś tu pisał, że gra nie lubi noobów i ich wywala zamiast tych lepszych. :lol2: taki ma Matchmaking :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj z 4-5h i nic nie wywaliło, kumpel pierwszy raz grał i chyba z dwa razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie od początku same crashe i dziwne lagi podczas poruszania myszką. Nie ma mowy o normalnym graniu, wycelować w cokolwiek to cud. System czysty jak łza a net 600/600. Mam tak tylko w tej grze. Dodam też że gra śmiga jak widać na ładnych fpsach na najwyższych ustawieniach graficznych.

https://www.youtube.com/watch?v=Oka3PvZj8fI

 

W 2020 dziwisz się że gra Ci szarpie na ośmioletniej i5? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona mi nie szarpie przez kompa bo działa stabilnie tylko są lagi. To jest beta więc podejrzewam że jeszcze naprawią. Normalny CoD mi działa bez zająknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona mi nie szarpie przez kompa bo działa stabilnie tylko są lagi. To jest beta więc podejrzewam że jeszcze naprawią. Normalny CoD mi działa bez zająknięcia.

 

U mnie też to widać , lagi bardzo częste niezależnie od pory dnia. W normalnym codzie multi nie ma nic

 

Jaki macie ustawiony FOV? POLe widzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona mi nie szarpie przez kompa bo działa stabilnie tylko są lagi. To jest beta więc podejrzewam że jeszcze naprawią. Normalny CoD mi działa bez zająknięcia.

 

 

Przez kompa, ta gra szarpie mając poniżej 60fps . Ustaw sobie na osd frametime na graficznym wykresie to zobaczysz jaka linia życia się pojawi. Skoki pingu mam większe od Ciebie , i nawet utrata pakietów się pojawia, ale takiego pokazu slajdów nie mam. Ale z ilością fps to już jest spora różnica, wczoraj grałem na 200, średnio 185fps mi hwinfo wyliczyło, ustawienia mam wysoko-średnie, wyłączone wszystkie bzdety co rozmywają obraz , i wygładzanie x1 dałem . Tryb BR oczywiście. Wczoraj również pograliśmy z 3-4h , nikogo nie wyrzuciło ani razu. Internety każdy z nas ma różne totalnie, ja radio 50/5 kumpel neo 6/1 , drugi kumpel światło 60/5 , i kolejny coś na kablu 20mb/s . Więc totalnie nie wiem, od czego te crashe zależą... U mnie przy takim fps, zużycie ram na poziomie 11gb, procek średnio obciążony w 50% , gpu średnio 90% . Co mi się podoba, karta podczas całego gameplaya ma ponad 95% obciążenia :). Mam ograniczniki fps w menu, więc trochę mniejsze średnie parametry przez to wyliczyło, ale widać na dole jak to wygląda:

 

 

6f2c4d5417fbdc02.jpg

 

a439145c00245db9.jpg

 

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona mi nie szarpie przez kompa bo działa stabilnie tylko są lagi. To jest beta więc podejrzewam że jeszcze naprawią. Normalny CoD mi działa bez zająknięcia.

 

No ale te szarpniecia masz głownie z powodu ze proc nie wyrabia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie dam sobie spokoj z ta gra, jak w ciagu 10 min wywalilo mnie 10 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram od premiery warzony i tylko raz mnie wywaliło jak nagrywałem film Shadowplayem i po zabiciu miało mnie przełączyć na obserwatora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...