Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie dam sobie spokoj z ta gra, jak w ciagu 10 min wywalilo mnie 10 razy.

To wyjaśnij mi dlaczego normalny CoD nie ma takich problemów. Też uważasz że to przez mój procek? To jest przecież ten sam tytuł. Po prostu gracze rzucają się na tytuł że serwery nie wyrabiają i dlatego są takie problemy. Gra działa rożnie na różnych konfiguracjach a napis BETA też o czymś świadczy.

Skoki pingu mam większe od Ciebie , i nawet utrata pakietów się pojawia, ale takiego pokazu slajdów nie mam.

60 fpsów to dla Ciebie pokaz slajdów? Lepiej zostawie to bez komentarza...

Edytowane przez TomoS92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wyjaśnij mi dlaczego normalny CoD nie ma takich problemów. Też uważasz że to przez mój procek? To jest przecież ten sam tytuł. Po prostu gracze rzucają się na tytuł że serwery nie wyrabiają i dlatego są takie problemy.

 

60 fpsów to dla Ciebie pokaz slajdów? Lepiej zostawie to bez komentarza...

 

 

Nie masz stałych 60 fpsów - nie patrz na wyswietlanie statystyk z gry, bo są one odswieżane jakoś inaczej i na pewno nie wyswietlaja tego dobrze.... odpal msiafterburnera + monitorowanie wartości fps wykresem graficznym i zobaczysz jak leca klatki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale o czym my tu dyskutujemy?

i5 3570 + 1060tka 3gb - sprzęt wydajnościowo podobny do gratów TomoS92

pokaz slajdów

tu jedynie 720p med/low może pomóc, gra wciąga ponad 6gb vram na 1080p, więc co taka karta z 3,5gb na pokładzie może na full porobić :lol2:

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proste ze nie bedzie to działać dobrze.. 4/4 to jendak troche za mało dla tego coda, bo tutaj proc ma co liczyć - tym bardziej w ostrej zadymie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale o czym my tu dyskutujemy?

i5 3570 + 1060tka 3gb - sprzęt wydajnościowo podobny do gratów TomoS92

pokaz slajdów

tu jedynie 720p med/low może pomóc, gra wciąga ponad 6gb vram na 1080p, więc co taka karta z 3,5gb na pokładzie może na full porobić :lol2:

Na najniższych ten sam efekt więc ta teoria jest już spalona. To nie wina ustawien graficznych ani sprzętu a wina samej gry. Skoro zwykły MW działa dobrze to jaką masz na to odpowiedź? Czary mary?

Najpierw doczytaj co to jest pokaz slajdów a potem się wypowiadaj. Takie "nie znam się ale się wypowiem" nie biorę pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MW działa Ci lepiej, bo nie masz tam takiej rozwałki i 150 ludzi na mapie. nie wiem czego Ty oczekuejsz, ale nawet przy rdr2 byłeś zdziwiony ze masz tak mało fps..

 

btw/. skoro niezaleznie od rodzialki, ustawień grafiki masz to samo to na bank jest to wina dławiącego się procka.. gram od premiery, moi znajomi też i ani razu nie zauważyliśmy jakikolwiek spadków klatek, lagów - wystarczy wejsc na twitcha i popatrzeć czy inni maja to samo - no raczej nie..

 

Najpierw doczytaj co to jest pokaz slajdów a potem się wypowiadaj. Takie "nie znam się ale się wypowiem" nie biorę pod uwagę.

 

 

:E :E

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na najniższych ten sam efekt więc ta teoria jest już spalona. To nie wina ustawien graficznych ani sprzętu a wina samej gry. Skoro zwykły MW działa dobrze to jaką masz na to odpowiedź? Czary mary?

Najpierw doczytaj co to jest pokaz slajdów a potem się wypowiadaj. Takie "nie znam się ale się wypowiem" nie biorę pod uwagę.

multiplayer? :lol2:

w bf1/5 na singlu grało mi sie wyśmienicie na i5 2500k, na multi tragedia, obudź sie chłopie, 4/4 to nawet w CS jest obecnie mało

a pokaz slajdów co jest to widać na filmie twoim i tym co załączyłem, tego sie nie trzeba uczyć co to jest :E

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wygląda na tzw. stuttering i nie są to typowe dropy fps.

 

@TomoS92 włącz na próbę synchronizację pionową w opcjach gry i zobacz czy coś się zmieni na lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest na 100% czkawka procka. Kolega z rx570 , ma płynną grę, ale posiada ryzena 1600, który ma 6r/12w. Nie ma co się upierać, trzeba się cieszyć, że ta i5 tak długo sobie radziła. Nagrałem filmik, ale jakość jest tragiczna, nie wiem czemu taką pikseloze nagrywa afterburner... Nie chce mi się obs'a ustawiać, tu miałem jakość na 90% i wychodzi pikseloza, o dziwo w innych grach jest całkiem dobra jakość. Ale mniej więcej widać płynność gry, fps mam 140 cały czas Nie zwracajcie uwagi na mój movment w tej grze :E .

 

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nagrało ci sie w 480p, ot cała sztuczka, no chyba , ze jeszcze yt nie przetworzył, też tak czasami bywa, że trzeba poczekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz, wgrałem nowszego AB i mi zmieniło na 1/2 ramki zamiast 1080p . Wrzucę zaraz coś krótszego w lepszej jakości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak z tą synchronizacją pionową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak BTW

w moim przypadku

gra czesciej wywala przy 4R/4W niz powyzej- 6/12

 

i tak ad2

Przy wlaczonej grze i MSI AFTERBURBER - przy wylaczaniu wywalilo nieodwracalny blad DX :E wiec gra mna problem jakis z tym w tle- jak APEX na poczatku gdz wychodzil-

 

inne gry dzialaja ok wiec zapewneto wina COD

Edytowane przez AdRjiaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal czytać niektóre wypowiedzi. Również mam problem w wysłaniem do pulpitu i bez znaczenia jakie ustawienia odpalę, fpsy są 60+ (sprawdzane afterburnerem) a i tak są ścinki animacji. Także to jest wina gry, Cod MW działa bez zarzutu, a Warzone tragedia.

Edytowane przez czlowiekduch166

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś 1% low i 0.01% low ? Ustaw sobie osd z afterburnera z wykresem graficznym na frametime/fps i zobacz co się dzieje. Pewnie masz i5 do 6gen + 2x4gb ram . Ta gra mi zjada 11gb ramu, i wątpię że tu coś pomoże zejście z detalami , ograniczenie liczby fps. Wina gry bo parę osób ma ścinki, a kolega z rx570+ ryzenem 1600 nie ma , nie wspominając o tych co mają kręcone i7 z mocnymi kartami. Przy grach multi z sporą ilością graczy, najważniejszą role odgrywa procesor i ram , włącz sobie trening br i zobacz że pewnie magicznie te ścinki znikną, ale tam masz 20 botów a nie 150 graczy. Jak mi pod 70% potrafi zapchać 6/12 wykręconego do 4.4ghz to chyba z powietrza się nie bierze takie wykorzystanie cpu.

 

@AdRjiaN Z tym AB nie mam takiego problemu, włączałem parę razy osd i podczas gry go zamykałem, bo mi minimape zasłania, i gra dalej działała oki. Crasha nasza 4rka nie miała ani razu, a to już z 8-10h przegrane i uruchamiamy grę parę razy dziennie bo robimy krótkie przerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal czytać niektóre wypowiedzi. Również mam problem w wysłaniem do pulpitu i bez znaczenia jakie ustawienia odpalę, fpsy są 60+ (sprawdzane afterburnerem) a i tak są ścinki animacji. Także to jest wina gry, Cod MW działa bez zarzutu, a Warzone tragedia.

 

 

stale miedzy 40-45 fps (moze i nawet 50) i reszta na low na 4/4 core POMAGA - 4x 3,3Ghz TYLKO

 

nie wywala nic :) ani nie spoda ponizej podczas grania

 

sprawdzone- obecnie w grze :E -udalo sie 6 nobkow zabic juz

plynnosc ciagle ta sama bez wiekszych przyciec ;) -GRYWALNE :E :E :E

i to z karta NVIDIA

 

znajdz taka wartosc gdzie CPU nie spadna ponizej danego fps i tyle ustaw - powinno byc OK

 

**

- bardzo szkoda ze 100fps nie trzyma jednak na starym 6/12 ;/(ale bardzo milo iz 1600Ryzen ladnie ogarnia) smuteq :E:mad: :mad: - moze zoptymalizuja cos pod wiecej watkow bo gra niestety lubi mocne rdzenie jednak (widac po i3 8100 z ddr4)

i wygryw Intel

i7 7700 4/8 vs Ryzen 2600 6/12

ad5c56205e6f.png

 

moj staruszek 8/16 mega sie nudzi a moglby byc jednak utylizowany jakos przez gre bardziej intensywnie zapewniajac pare fps wiecej;) bo do stalego 100 fps naprawde niewiele mu brakuje :E

Edytowane przez AdRjiaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu błąd, że nagrałem w 30fps, ale i tak nagranie ma ponad 5gb...

Ale widać, że płynność jest jakaś, w gameplayu jest ultra płynność.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest na 100% czkawka procka. Kolega z rx570 , ma płynną grę, ale posiada ryzena 1600, który ma 6r/12w. Nie ma co się upierać, trzeba się cieszyć, że ta i5 tak długo sobie radziła. Nagrałem filmik, ale jakość jest tragiczna, nie wiem czemu taką pikseloze nagrywa afterburner... Nie chce mi się obs'a ustawiać, tu miałem jakość na 90% i wychodzi pikseloza, o dziwo w innych grach jest całkiem dobra jakość. Ale mniej więcej widać płynność gry, fps mam 140 cały czas Nie zwracajcie uwagi na mój movment w tej grze :E .

 

Twój movement wygląda jak byś miał nerwicę, lub za dużo wypiłeś piwa, tobie przed oczyma takie machanie myszką nie przeszkadza? :lol2:

Kozak z ciebie nas tym filmie :D Moja rada nagrywaj jak mniej pijesz :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej podkręcone DPI w myszce lub w opcjach gry, wtedy byle ruch wygląda jak maniakalne szuranie myszą. :E

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej podkręcone DPI w myszce lub w opcjach gry, wtedy byle ruch wygląda jak maniakalne szuranie myszą. :E

Możliwe, że tak. Masz więcej FPS niż twój tv lub monitor wyrabia stąd może taki efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie piłem :P. Nie mogę sobie wpasować sensu myszki :/ . Mam wyraźnie za wysoki a mam tak wyczutą mysz, że robie 15cm ruch na podkładce i się obracam o 90* a tu nie mogę się wstrzelić :P. Przy 144hz całkiem fajnie się tak gra :P. Samo strzelanie to mi idzie dobrze, ale wyczucie "dźwięku i movmentu" to trochę ciężki temat. Dźwięk zapewne mam zrypany, przez sterowniki i mam Eq typowo pod apexa ustawiony. Słyszę jak się strzelają 200m dalej, a mam wrażenie jakbym słyszał przed sobą dosłownie.

Ps . Ja gram na 800dpi i w grach typu cs go/apex mam 1.1 sens, windows standard :P. Typowe zachowanie dla lowsensowca :).

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwiek tutaj jest zryty totalnie, kogos na blisko to ciezko, w porownaniu do apexa/pubg to tutaj jakies nieporozumienie, jakby kazdy na cichobiegach byl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie dam sobie spokoj z ta gra, jak w ciagu 10 min wywalilo mnie 10 razy.

 

Zainstalowałem dziś nowe sterowniki dla AMD 20.3.1 i póki co w końcu bez wywalania gry!!! :D

Trzy gry zero problemu :thumbup:

Po zainstalowaniu sterowników gra stwierdziła że wykryła nowy sprzęt i spytała się czy wykryć i zoptymalizować nowe ustawinia, dałem tak i pięknie śmiga póki co :cool:

Też jakby płynniejsza mi się wydaje ;)

 

Zmierzyłem 3 razy FPS i wygląda to na moim sprzecie tak:

DX12 , ustawinia max , teselacja blisko i wygładzanie krawędzi x1, 1080p

zmierzona rozgrywka od wyskoczenia z samolotu w afterburner+ RTSS:

 

1 gra

średnie 166 FPS

Low1% 109 FPS

 

2 gra

średnie 153

low1% 97

 

3 gra

średnie 150

Low1% 88

Edytowane przez DariŽ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsoli mnie nie wywala z gry, może na pc gdzie jest nadmiar mocy wywala nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalacja dzisiejszych sterowników od NVIDIA rozwiązała u mnie problem z "lagiem" podczas sterowania. Teraz działa tak jak powinno :)

Ktoś tutaj za dużo filozofował że to wina mojego sprzętu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...