Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Kto ma nadal problem z wywalaniem do pulpitu bez żadnego bledu? Albo miał i sobie z tym jakos poradzil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz malo RAM to niestety sporo trzeba -majac 8GB to kolejne 8 min na to z dysku ale czesto i tak to malo i trzeba 10 mordowac+ :D ale jesli nie masz jej na SSD to katorga :E :E

 

przy 32GB ja mam praktycznie na zero (czasem sie bawie w zmienianie) - jedynie stary cs sie ciska o jej brak :)

Nie no to ja wiem. Pamięć wirtualną ustawioną na 30 GB mam od pierwszej części Watch Dogs i póki co się sprawdza, od dłuższego czasu siedzi też już na SSD ;)

Tylko może właśnie niektórzy pisząc o większych problemach czy wywalaniu do pulpitu mają w ogóle wyłączoną pamięć wirtualną i jej włączenie może zmniejszyłoby skalę problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Warzone to porażka, mam takie lagi przez pakiet lossy że grać się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie jak naprawić DEV ERROR 6238 po załadowaniu się na mapę, po rozgrzewce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z założenia crossplay miesza ze sobą graczy i nie ma znaczenia czym kto gra, w praktyce różnie to wygląda i widywałem mecze, gdzie jedna osoba grała na konsoli a reszta to PCtowcy.

Ja jak mam dwie osoby z teamu na x-boxie to już wiem że będzie porażka i wysokiego miejsca nie będzie :E

Chciałem wyłączyć crossplay ale nie da się w grze drużynowej :(

 

ktoś wie jak naprawić DEV ERROR 6238 po załadowaniu się na mapę, po rozgrzewce?

Chyba błąd dev error 6328 ?

Nie da się naprawić, problem z grą, tez mam losowe te błędy ,ale po zainstalowaniu najnowszych sterowników jakby mniej ;)

Edytowane przez DariŽ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich testów,obserwacji i z tygo co znalazłem w necie udało mi się

ogarnąć problemy z wywalaniem z gry ( błąd blzbntbgs000003f8 ) ,błędami "DEV" ,lagami ,stratami pakietów ,stuteringiem etc.

 

Mój sprzęt :

Procesor i7-2600K (stock clock)

GPU : RTX 2060 Super(stock clock)

Ram : 4x4 GB Corsair Vengeance LP 1333 Mhz DDR3(stock clock)

Monitor Iiyama ProLite 2390 1080p 60hz

 

Ustawinia w Nvidia :

Synchronizacja Pionowa - Szybkie

 

W grze :

Wszystko na High,Ultra itp ,wyłączone rozmycie oraz RTX

Synchronizacja pionowa -Włączona - Stałe ,bardzo płynne bez stutteringu 60 klatek - jeśli wyłącze to 80-95 k/s ale stuttering

Niestandardowy limit klatek na sekundę - bez ograniczeń

 

Od 10 dni gram komfortowo i bez problemów w multi jak i Warzone .

Puki co ani razu nie wywaliło mnie przez błąd blzbntbgs000003f8 czy inny "dev"

Brak utraty pakietów oraz bardzo rzadko lagi serwerów (zależy na co się trafi)

 

To co zrobiłem i co mi tak się wydaje naprawiło te problemy :

-przekierowanie portów - Nat Otwarty

-PPM na grę, zaznaczyć "uruchom jako admin" + ze zgodnością windows 7 (mam WIN10)

oraz

 

- ustawiłem region w Battlenecie na Ameryka .

 

Nat ja mam ograniczony, tam w ustawieniach coś można pokombinować by był otwarty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mając kupionego COD , jest opcja usunięcia Całej gry i zainstalowania tylko WarZone?

 

 

EDIT: Co do grania padem wraz z kolegą , który gra myszką i klawką to TAK DA RADĘ :) (mowa o komputerach)

Edytowane przez Tomzi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak to w końcu jest, bo na padzie podobno nie da się grać w strzelanki.

 

https://www.ppe.pl/news/143930/call-of-duty-warzone-shroud-uwaza-ze-crossplay-jest-niepotrzebny-a-gracze-konsolowi-maja-latwiej-strzelac.html

 

Gram na padzie od kilku lat i faktycznie ja osobiście nie mam zamiaru wracać na k+m, nie ze względu na asysty w celowaniu a na komfort.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To komu wygodniej na czym to kwestia indywidualna. Tutaj rozchodzi się właśnie o te wspomagacze celowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku nie idzie otworzyć portu 3074. Mam router TP-Link Archer C7. W zaporze mam ustawione połączenie na prywatne i publiczne i porty na wszystkie a mimo to w grze cały czas mam średni NAT. Zostały w sumie te crashe ale to pewnie naprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam również średni NAT od samego początku, zero problemów z siecią, raz mnie tylko wywaliło z gry jak nagrywałem Shadowlplayem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DAJ ALL NO HIGH I blokade 144fps - poznbiej zjezdzaj z detalami az nie spadnie ponizej 144 :D

Zrobiłem ustawienia shrouda i trzyma ~140-160 FPS także jest spoko ;)

 

Po ~20 godzinach z grą mogę powiedzieć, że słusznie nazywa się to beta, masa rzeczy do poprawy ale nawet obecnie jest grywalnie.

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no świetnie, teraz wcale nie nalicza expa za żadną z gier Warzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.

 

Powiedzcie proszę czy ktoś miał podobny problem z wydajnością.

 

Mam gtx 1080, r5 3600 4.2, ram 3733 cl16, 2560x1080.

 

Niezależnie od ustawień mam 90-120 klatek. Bez v sync, najnowsze sterowniki itp.

 

Na YT widziałem na podobnych konfiguracjach ok 140-160 klatek.

 

Co może powodować to lekkie blokowanie wydajności ?

 

Karta śmiga na 97%, proc ok 40-50.

 

Oczywiście gra jest płynna, bez zacięć itp, ale kolega na jakimś i5 7500 i gtx dużo niższym niż mój plus ram 2400 ma taka sama wydajność :D

Edytowane przez pastol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z grą odnośnie przy próbie uruchomienia gre wywala, zauważyłem, że dzieje się to przy instalacji shaderów...

 

i5 4440 3,1 ghz

GTX 1050 2gb TI

8 gb ram ddr 4

 

Obciazenie proca w tym momencie to jakies 70% ramow 60% , ktos pomoze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z grą odnośnie przy próbie uruchomienia gre wywala, zauważyłem, że dzieje się to przy instalacji shaderów...

 

i5 4440 3,1 ghz

GTX 1050 2gb TI

8 gb ram ddr 4

 

Obciazenie proca w tym momencie to jakies 70% ramow 60% , ktos pomoze?

Nie ma co pomagać , ta gra jest tak zjeb... że nic nie pomoże (beta), trzeba czekać na następne patche .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy amunicja pełnopłaszczowa wpływa normalnie na obrażenia? czy tylko na obrażenia przez jakieś obiekty? bo nie wiem czy warto mieć to dodane do p90 ? ciężko coś w internecie wyszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy amunicja pełnopłaszczowa wpływa normalnie na obrażenia? czy tylko na obrażenia przez jakieś obiekty? bo nie wiem czy warto mieć to dodane do p90 ? ciężko coś w internecie wyszukać.

Tylko na penetracje obiektów, zadawanie obrażeń nagrodom za serię.

 

Ktoś się orientuje dlaczego ostatnio w Wojnie Naziemnej często nie pojawia się heli (Little Bird)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktos byłby chętny na gre w warzone w teamie? Nie mam kolegów :E, a chętnie bym pograł w drużynie. Coś tam strzelam, i mniej-WIĘCEJ wiem o co kaman. Z randomami lipa, jeszcze jak ktoś gada po angielsku to looz, ale jak sie ruski zbiorą, albo szwedzi czy kij wie kto tam, no to dramat :E.

Edytowane przez exec -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktos byłby chętny na gre w warzone w teamie? Nie mam kolegów :E, a chętnie bym pograł w drużynie. Coś tam strzelam, i mniej-WIĘCEJ wiem o co kaman. Z randomami lipa, jeszcze jak ktoś gada po angielsku to looz, ale jak sie ruski zbiorą, albo szwedzi czy kij wie kto tam, no to dramat :E.

 

Ja mogę spróbować z tobą pograć bo również jestem "samotnym wilkiem" w Warzonie :D

Gram dopiero od wydania Warzone'a, wcześniej nie miałem styczności z COD'em. W Battle Royale zagrałem kilka razy w CS:GO i w Apex'a no i teraz marnuję życie na Warzone'a :)

 

Jako, że gra jest w fazie BETA i zwiększającej się liczby cheaterów nie "sram żarem" jak przegram. Głównie mi chodzi o wbicie maksymalnego poziomu przed końcem sezonu.

 

Jeśli jesteś zainteresowany wspólną grą to poniżej mój BattleTag:

jmmaksiu#2601

 

W razie pytań pozostaję do dyspozycji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktos byłby chętny na gre w warzone w teamie? Nie mam kolegów :E, a chętnie bym pograł w drużynie. Coś tam strzelam, i mniej-WIĘCEJ wiem o co kaman. Z randomami lipa, jeszcze jak ktoś gada po angielsku to looz, ale jak sie ruski zbiorą, albo szwedzi czy kij wie kto tam, no to dramat :E.

Mój nick to OldWhiteEagle, streamuje gry na twitch.tv/oldwhiteeagle od godziny 19:00, oglądnij kanał może się spodoba to napisz.

PS.

Mój tag w Xbox Live to OldWhiteEagle

Edytowane przez SpeedyMann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nick to OldWhiteEagle, streamuje gry na twitch.tv/oldwhiteeagle od godziny 19:00, oglądnij kanał może się spodoba to napisz.

PS.

Mój tag w Xbox Live to OldWhiteEagle

 

Nie sądzę żeby się spodobało. Gracz wyżej napisał, że chce się komunikować w grze tak jak każda drużyna to robi. Jak nie na teamspeak czy discord to na voice chacie w grze. Na tym polega gra zespołowa w multiplayer. Ty nie używasz anie tego anie tego więc o drużynowym graniu z Tobą można zapomnieć.

 

p.s nie każdy kto jest szybszy i Cię zabija to boot :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...