Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zagrałem jakieś 20 minut temu jednego Plundera bo chciałem nagrać ile mam FPS. Po oczekiwaniu 5 minut w kolejce zagrałem bez problemu, ze strony Warzone'a, nie wliczając okazjonalnego stutteringu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem teraz przez dwie godziny od 21 i zero problemów z serwerami. Jedna solówka wygranaszczerbaty.gif

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zagrałem jakieś 20 minut temu jednego Plundera bo chciałem nagrać ile mam FPS. Po oczekiwaniu 5 minut w kolejce zagrałem bez problemu, ze strony Warzone'a, nie wliczając okazjonalnego stutteringu.

 

Raz zagrałem i od razu "wejście smoka" w trybie Plunder. Jak na nooba to nieźle bo i Challenge wpadł :D

Poniżej mój pierwszy zmontowany filmik, ale słaba jakość wyszła po edycji w OpenShot Video Editor + przemielenie przez Youtube.

 

https://www.youtube.com/watch?v=jNnB_AvHuvc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, wie ktoś może jak naprawić problem z AA w Warzonie?

Mam 1060 3gb, aa na smaa 1x, filmowy pomaga, ale wtedy jest znaczny drop fpsów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snajperka w warzone to przypadek przez te freezy i lagi :( Tryb ma potencjał, ale z takimi bugami to za 2 lata :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, wie ktoś może jak naprawić problem z AA w Warzonie?

Mam 1060 3gb, aa na smaa 1x, filmowy pomaga, ale wtedy jest znaczny drop fpsów.

 

Hej, nie wiem czy to pomoże, ale ktoś pisał na reddicie, że jak zmienił żeby sterownik karty graficznej wymuszał swój antyaliasing, zamiast stosować ten co jest w grze to zyskał trochę FPS, tylko że gorzej wygląda gra. Tylko, że to było na karcie czerwonych i nie wiem czy jest taka opcja u zielonych. Tak jak już pisałem nie wiem czy pomoże. Może warto spróbować.

 

U czerwonych wygląda to tak:

 

D2rtTCg.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Free MP weekend trwa w najlepsze, a developerzy serwują PCGamingMasterRace crash na mapie Aniyah Incursion.

 

Jak ktoś też ma problem z ta mapą to może zgłosić bug: https://support.activision.com/call-of-duty-warzone/articles/call-of-duty-warzone-feedback-and-bug-reporting

Albo napisać wiadomość do: https://twitter.com/ATVIAssist

 

Więcej zgłoszeń to może szybciej zauważą.

Edytowane przez Maksiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem to guano po raz trzeci liczac ze cos poprawili i wlasnie mam ten blad, na co ja liczylem :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem coda Modern Warfare. Wcześniej sporo grałem w Warzone, niestety po dodaniu klucza by odblokować całą zawartość pobiera mi grę od nowa: 96GB. Pomimo, że nadal mam zainstalowany Warzone, który i tak pobiera całość z gry z tego co się orientuję.

Da radę jakoś to ominąć? Aktualnie siedzę przy internecie mobilnym 7-10 Mb/s i będzie się to ściągać wieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wywala dev error 1202 kiedy chce zagrać w te 5 darmowych mapek na weekend... Normalny multi działa tak samo jak warzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem coda Modern Warfare. Wcześniej sporo grałem w Warzone, niestety po dodaniu klucza by odblokować całą zawartość pobiera mi grę od nowa: 96GB. Pomimo, że nadal mam zainstalowany Warzone, który i tak pobiera całość z gry z tego co się orientuję.

Da radę jakoś to ominąć? Aktualnie siedzę przy internecie mobilnym 7-10 Mb/s i będzie się to ściągać wieki.

COD nie zajmuje 96GB a cos ok 150-170GB :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie ma 173GB, moze te 96 to brakujaca zawartosc tylko cos sie dubluje i troche wiecej niz rzeczywiscie brakuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś mi się obiło o oczy, że wtorkowy patch to będzie kolejne 50GB tak więc szykujcie dyski. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ocochodzi1

Mam nadzieje , ze ta gra nabierze powagi .. grasz trojki czy czworki kazdy sobie leci gdzie chce powinni zrobic to tak jak jest w apexie , ze rozdzielasz sie co najwyzej w ostatniej fazie lotu , do tego najwieksi kamperzy ze snajperkami np. na stadionie , ktorym nie idzie nic zrobic -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni dodać kary za wychodzenie z gry.

 

Myślałem, że już nie grasz w COD-a.

 

 

Warzone to crap i podziwiam ludzi, którzy w niego grają.

 

 

Warzone to KRAP.

 

 

 

Chyba, że chodzi tylko i wyłącznie o ten jeden tryb

Edytowane przez addept

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego najwieksi kamperzy ze snajperkami np. na stadionie , ktorym nie idzie nic zrobic -.-

 

Nalot precyzyjny da rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. Chyba czas na oczyszczenie dysku :E. Jak dalej tak pojdzie to do końca roku gra sobie zajmie cały większy dysk ssd :P. A tak serio, dziwne ze poza jednym wyrzuceniem i to z powodu Internetu, gra działa. Nie ma jakichś większych problemów. Gdzieś nieraz fps dropnie do 130, gdzie wcześniej miałem skalę na 140-144fps. A tu widzę, że ktoś, komu leży gra ma jakieś problemy, a ja tylko włączam jak już mam kataklizm w innych grach na randomach, i włączam żeby z kolegami pograć. Nie lubię samemu grać, a wszyscy się przerzucili na coda, mi gra nie leży i nie mam jakieś większej ochoty żeby w nią pograć. Dlatego sobie dostrajam ram itp, w apexie na randomach z 3-4gry i gra idzie off, bo mało kiedy się trafia kogoś rozgarnietego w teamie, a grać samemu vs 19 ekip 3osobowych mi się nie uśmiecha, tym bardziej ze Bogiem gry nie jestem. Nieraz siadzie wybić 2 ekipy solo na szybko, ale nie jest tak co grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I cyk moje cod points wzięło i zniknęło :lol2:

Edytowane przez jarecki94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal jeszcze raz grę, też raz tak miałem jakiś czas temu i zniknęło mi z konta 1100CP to mało nie dostałem białej gorączki. :E

Dzisiaj natomiast zresetował mi się postęp karnetu bojowego ale po chwili wszystkie poziomy wskoczyły samoczynnie na miejsce. :E

 

Szczerze - od czasów cyrków z RDR 2 nie widziałem drugich tak nieudolnych programistów gamoniów jak typy z Infinity Ward, napluć na nich to za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal jeszcze raz grę, też raz tak miałem jakiś czas temu i zniknęło mi z konta 1100CP to mało nie dostałem białej gorączki. :E

Dzisiaj natomiast zresetował mi się postęp karnetu bojowego ale po chwili wszystkie poziomy wskoczyły samoczynnie na miejsce. :E

 

Szczerze - od czasów cyrków z RDR 2 nie widziałem drugich tak nieudolnych programistów gamoniów jak typy z Infinity Ward, napluć na nich to za mało.

Odpalałem kilka razy, robiłem naprawę gry i dalej nic.

Edytowane przez jarecki94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No najlepiej jak gry 50k+ xp nie zalicza do postępów :E

No ja właśnie miałem wina, gra do ostatniej strefy, czyli sporo czasu to i z karnetu ładnie by poleciało i co? Nic. Nie zaliczyło kompletnie nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Co ustawić żeby te skrzynki i bronie jakoś normalnie wyglądały? Jakieś takie niewyraźne aż oczy bolą. W rzeczywistości wyglada to gorzej przez co czasem nie widać co to za broń. Nazwy graczy z drużyny tez taka pikseloza ze nie idzie rozczytać. Chodzi o PC, bo na ps4 pro zero z tym problemów.

 

f3jfw7sptvvb.jpeg

 

koevp0a6pfvb.jpeg

Edytowane przez qxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...