Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

A ja inne pytanie - na jakim dpi i czułości gracie? Wiele osób pyka na 400dpi i czułość np 7. Dla mnie to masakra, strasznie wolno kręci :E

Musiał bym 0,5m przesunąć mysz, by zrobić 180 stopni. To tak ma być ? :E

 

800 dpi, manualnie ustawione 6.40 , a 360 na adsie to jakieś 40 CM pi razy drzwi.

Edytowane przez JohnyPompka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na 1400dpi i 8.79 czułości co daje ok 11-12 cm na 360 stopni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też muszę mieć małą odległość, nie wyobrażam sobie po pół metrruchów robić. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też muszę mieć małą odległość, nie wyobrażam sobie po pół metrruchów robić. :E

 

 

Wszystko zapewne zależeć będzie od pozycji przy biurku. Moja kest niewygodna, siedzę za nisko i nadgarstek wrzyna się w biurko wiec zakres jest trochę ograniczony. Z kolei daje mi to oparcie oraz stabilność. Muszę się jakoś dostosować do sytuacji :). Takie krótkie ruchy mimo szybkiego przedostatni się na drugi konoec ekranu mogą spowodować mniejsza precyzję. Wszystko pewnie da się wyuczyć z czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zniknęły u mnie ale pojawiły się samoczynnie ponownie - na pewno jakiś błąd bo widziałem ludzi, którzy zgłaszali to samo na reddicie, do niedawna potrafił znikać też karnet bojowy.

 

To co się obecnie dzieje technicznie z tą grą przebija cyrki z Red Dead Redemption 2 i całe Infinity Ward powinno zostać wykopane z roboty na zbite ryje po takiej akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra, teraz oczekiwanie w kolejce powyżej 10 minut...

 

Napisałem do ich supportu na Twitterze (podobno tak w ogóle odpowiadają), zobaczymy... stracić 4100 CP... mad2.gifmad2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Masakra, teraz oczekiwanie w kolejce powyżej 10 minut...

 

Napisałem do ich supportu na Twitterze (podobno tak w ogóle odpowiadają), zobaczymy... stracić 4100 CP... mad2.gifmad2.gif

Na twitterze Ci nie odpiszą bo już próbowałem, na live chat też słabo bo albo kolejka albo coś wyrzuca.

U mnie udało się poprzez ten cały "ticket", odpisali mi po 24 godzinach, wysłałem im dowody itd i wszystko wróciło do normy.

Edytowane przez jarecki94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi powie czy to jest normalne i czy wy też tak macie że ta głupia gra dziennie mi pobiera jakąś aktualizację, dziennie, ja nie mówię tu o tych planowanych aktualizacjach ważących kilkanaście czy kilkadziesiąt gigabajtów bo to wiadomo... ja mówię o codziennych aktualizacjach od 30 do 200 maga bajtowych. Też takie mini dzienne aktualizacje się wam pobierają czy to u mnie jest coś nie tak z grą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak, aktualizacje po 140-200MB to ostatnio norma, zastanawiałem się nawet co one zmieniają - może system antycheaterski? Bo stabilności i błędów to one na pewno nie poprawiły.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na twitterze Ci nie odpiszą bo już próbowałem, na live chat też słabo bo albo kolejka albo coś wyrzuca.

U mnie udało się poprzez ten cały "ticket", odpisali mi po 24 godzinach, wysłałem im dowody itd i wszystko wróciło do normy.

 

Na szczęście po 5 restarcie i 20 minutach oczekiwania w kolejce wszystko wróciło do normy... kwasny.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Już 3x pobiera mi tą samą aktualizacje :E

 

MUBUtBv.jpg

 

 

// po tej aktualizacji juz nie mogę pograć - co chwile wyrzuca do menu z błędem połączenia..

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie problemy z wywalaniem błędów? Jak nie Dev Error, to dziś po aktualizacji Błąd krytyczny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, sporo osób doświadcza różnych crashy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet na PS4 są problemy żeby się połączyć z trybem online. Serwery nie wyrabiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od samego początku mam zacinki w menu ( tak od 2 do 5 sec.) sama gra chodzi w miarę ok ale te zacinki doprowadzają mnie do obłędu i przez tyle czasu nic z tym nie zrobili. Napisałem poprzez support to odpisali że o tym wiedzą :lol2: no i ? paranoja!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejna aktualizacja...dobrze że chociaż szybko poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ciągle mnie zaskakuje nowymi błędami w aktualizacjach, problemami technicznymi z tego wynikłymi (błędy sterowników, directX, kłopotami ze zmianą ustawień graficznych) oraz oczywiście bugami w grze.

 

Pierwszy raz coś takiego doświadczyłem: :E

 

Zbugowane Call of Duty®: Modern Warfare | Warzone

 

Po śmierci chciałem się desantować, ale nie mogłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odpaliłem gierke, chyba pobrało z 60gb patchów xd, ale zauważyłem że spokojnie w grze online to -30fps, to normalne czy problem po mojej stronie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odpaliłem gierke, chyba pobrało z 60gb patchów xd, ale zauważyłem że spokojnie w grze online to -30fps, to normalne czy problem po mojej stronie?

 

Ja mam od początku ten sam fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odpaliłem gierke, chyba pobrało z 60gb patchów xd, ale zauważyłem że spokojnie w grze online to -30fps, to normalne czy problem po mojej stronie?

Problem po Twojej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od samego początku mam zacinki w menu ( tak od 2 do 5 sec.) sama gra chodzi w miarę ok ale te zacinki doprowadzają mnie do obłędu i przez tyle czasu nic z tym nie zrobili. Napisałem poprzez support to odpisali że o tym wiedzą :lol2: no i ? paranoja!!!

Poradziłeś sobie z tym ja już chyba wszystkie sterowniki do karty graficznej przeinstalowałem , może chodzi o sterownik do dysku ja nie mam już sił ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie wyłączyć "Tryb gry" w systemie Windows 10 - widziałem swego czasu raporty na reddicie jakoby pomagało to niektórym osobom na dziwne przycinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest taki atut, który daje sygnał dźwiękowy jak wróg jest w pobliżu ? Często na killcamach jest taki efekt jak oglądam kogoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...