Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie połowa poszła bardzo szybko praktycznie full łączem, ale potem już dramat od 100kB/s do 1MB/s i co minute stało w miejscu na chwile. Potem po prostu wyłączyłem Battle.net'a i włączyłem region Azja i od tamtej pory cały czas +/- 3MB/s (Przypadek? Nie wiem). Nie robi szału, ale przynajmniej już prawie skończyłem, a tak pewnie zagrałbym może o 20. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przełączyłem na Azję i na początku dramat tak samo, ale potem trochę się odetkało i leciało 10MB/s, więc w miarę poszło, wróciłem z siłki i było :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pobrało, długo ale się udało. Sezon czwarty rozpoczęty, na dzień dobry nowe bronie i kompletny brak pojazdów. Tak więc sporo bieganiaszczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już 19 a u mnie pozostało 2 GB... Nie mam pytań do tych ludzi bo to jest po prostu kpina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie. Odpaliłem rano, pograłem 2 godziny w coś innego i gra ściągnięta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli by np wprowadzić protokół torrent , chyba by trochę rozwiązało problem zapychania serwerów. Każdy pobierający od razu by wysyłał aktualizacje.

U mnie ani drgnie , 40GB do pobrania , zmiana regionu nie pomaga :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tragedia, pobrałem połowę normalną prędkością a reszta wisi mi dalej i nic nie idzie dalej, dziś już mam przez to pograne, może jutro się odetka.

Problem nie jest jednostkowy bo na reddicie niezależnie czy konsole czy PC, nie ważne jaki kraj problem z pobieraniem jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie. Odpaliłem rano, pograłem 2 godziny w coś innego i gra ściągnięta...

To brawo Ty. Jesteś jednym ze szczęśliwców, którzy pobrali update bez problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od rana pobieram i zostało 36GB, na początek niech ogarną problemy z aktualizacjami, a dopiero potem niech je wypuszczają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś z Was problem z shaderami? a konkretniej z ich instalacją. Te do multi instalują się normalnie, a gdy przychodzi kolej na kampanię, stają na 7%. Próbowałem usuwania plików "player" z documents, zmiany nazwy tego folderu, sprawdzania plików gry, ale absolutnie nic nie działa. Shadery z kampanii stoją w miejscu. Przez to jest ona niegrywalna, tak jak BR wywala timeout, bo pewnie shadery dotyczące tej wersji gierki też nie są instalowane przez te z kampanii. Jeśli ktoś miał ten problem i znalazł rozwiązanie nie bazujące na pobraniu ponownie 200gb gierki, to byłby wdzięczny za informację, jak tego dokonał.

Manuala próba ponownego zainstalowania shaderów z menu gierki tez nie dziala. Nic nie dziala, shadery kampanii stoja w korku stworzonym przez 7 ich procent. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To normalne że po wejściu nowego sezonu zabrało mi 100 lvl?

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzę nie grać w tą rzygowinę aż do następnego większego patcha - losowy DEV ERROR 5761 sypie grę do pulpitu i do tego łańcuchowo ubija jądro systemowe + sterownik graficzny, radzę szczerze uważać na to gówno a nie grę w obecnym jej godnym pożałowania stanie technicznym.

 

Oczywiście DEV ERRORY mogą być różne i mogą objawiać się totalnie losowo, możesz grać tydzień i będzie OK, a równie dobrze możesz zagrać dwa mecze i przy trzecim wywali błąd - 5761/6065/6066/6068/6323/6328/

 

W gratisie po skanie sfc /scannow znajduje uszkodzone pliki i je przywraca :E MASAKRA co się dzieje z tym syfem, jestem na granicy wypieprzenia tej gry na amen z dysku po takich programistycznych akcjach wyjętych wprost ze sracza (na pewno nie wina systemu bo był stawiany kilkanaście dni temu na czysto).

 

Problem naturalnie zgłoszony do supportu Activision.

A tymczasem w logu systemowym takie cuda :E

 

wC7A4ZS.jpg

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bronię gry bo faktycznie ma sporo za uszami, ale jeżeli chodzi o błędy typowo wywalające grę to nie miałem takowych, a gram praktycznie od premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po profilaktycznym formacie i postawieniu systemu na nowo przez te akcje dzisiejsze, nawet nie mam zamiaru wracać do tej gry, to jest paranoja a błędów jest w diabła - wystarczy poczytać reddita czy nawet wpisać w googlach "COD MW DEV ERROR" - liczyłem, że z biegiem czasy zostaną one naprawione a tu wygląda na to, że nadal są obecne i przybywa ich więcej z co raz to inną numeracją. :E

 

Nie na moje nerwy takie akcje, mam dosyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podkręcałeś ostatnio kompa albo ramów ? Mi wszystkie gry działały po OC ramów ok oprócz właśnie Warzone . Zmniejszyłem oc i dev errory praktycznie znikły . :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, jadę od zawsze na ustawieniach fabrycznych, błagam nie róbcie sobie jajec i nie szukajcie problemu tam gdzie go nie ma - czyli na moim PC, to samo już przerabiałem jakiś czas temu i walczyłem w temacie o RDR 2 udowadniając wszystkim, że wina nie leży po mojej stronie i oczywiście tak było bo kolejne changelogi od Rockstara dobitnie moją rację potwierdzały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie szukam problemów tam gidze ich nie ma, spoko, lista znanych błędów wisi praktycznie nie zmieniona od początku warzone :E

https://trello.com/b/PNA6fkWY/infinity-ward-modern-warfare

 

Ale jestem lekko w szoku jak u mnie zmniejszenie OC ramów zmniejszyło ilość dev errorów . Pierwszy raz widzę żeby gra była tak na to wrażliwa :o

Wszystkie gry , windows , 3dmarki itp właściwie bez problemów a warzone wysypywał się nawet co drugą grę.

Nie mam jeszcze najnowszej wersji bo ściągą się drugi dzień ale mam nadzieje że nie będzie tak u mnie jak piszesz :E:hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem totalnie losowy, być może nie będziesz miał aż takich "efektów" jak ja i być może inny numer DEV ERRORA ale wcześniej czy później znowu go zobaczysz, jest też opcja, że moduł Warzone ma swoje błędy, a moduł Multiplayer swoje stąd też pewnie tyle tych numerków (5761/6065/6066/6068/6323/6328) i u każdego coś innego.

 

U ludzi na konsolach też wywala losowe errory i gra sypie się do menu konsoli. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procek amd z czarnej listy to wiadomo że gra się będzie wysypywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem totalnie losowy, być może nie będziesz miał aż takich "efektów" jak ja i być może inny numer DEV ERRORA ale wcześniej czy później znowu go zobaczysz, jest też opcja, że moduł Warzone ma swoje błędy, a moduł Multiplayer swoje stąd też pewnie tyle tych numerków (5761/6065/6066/6068/6323/6328) i u każdego coś innego.

 

U ludzi na konsolach też wywala losowe errory i gra sypie się do menu konsoli. :E

2 znajomych pisalo mi dzis o tym samym bledzie :lol2: Mi ta gra dziala dobrze po premierze do pierwszego patcha :E

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Rebel Moon część 2 sporo lepsza niż część pierwsza. Na początku trochę gadania i luzu a później zaczyna się akcja i uczta dla oka. Gdyby z pierwszej części wyciąć castingi do ekipy, fruwanie na kurczaku i inne pierdy i zastąpić je dłuższymi retrospekcjami które były przy stole w dwójce miało by to więcej sensu i zamiast 2 x 2h mógłby wyjść dobry film 3h. Mogli też zastąpić zboże jakimś rzadkim minerałem pożądanym przez wojsko np do napędzania tych dużych dział. Po obejrzeniu obu części P1 - 4/10, P2 - 6,5/10. Teraz szczerze czekam na część trzecią.
    • Wiem co czujesz 🙂.Ja przy nim prawie pada z kompa wyrwałem.A ile było Pi.....e nie gram to nie zliczysz 😄.Ale najważniejsze że się udało.I masz satysfakcję bo to jeden z najtrudniejszych soulsowych bossow https://ebd.cda.pl/620x368/15092229f8 Patrz to
    • Więc wytłumacz mi jakim cudem bez mierzenia wystarczy odpalić gówno kalibrator HDR WINDOWS i zobaczyć w jakim trybie pokazuje detal na 1000 nit, a w jakim na 570. Potem to samo zrobić w dowolnej grze z kalibracja HDR. I w każdym innym ustawieniu niż HDR + APL HIGH, ustawienie gry na 1080 nit prześwietla obraz. Więc w swoim ustawieniu masz niby 1000 nit z uciętymi w opór detalami. Faktycznie, genialna sprawa A jak ustawisz detale na 570 to on nie ma prawa zaświecić 1000 bo właśnie to ograniczyłeś w ustawieniach.  Ale żeby nie było, zjem i odpalę grę I będę srogo zdziwiony jak nie ujrze przepalonych jasności. 
    • Przy każdej zmianie traci się na tym, że kupuje się nową kartę, a sprzedaje używaną, dlatego częste zmiany są niekorzystne finansowo, chyba że się zmienia używaną na używaną.
    • Intel kompletnie tutaj nie ma sensu raz że to do gier, a dwa że jeszcze do 1440p. Powinieneś skupić się na wydajności GPU i bić po RTX 4070 Ti Super - tutaj możesz trzymać się RTX ale CPU spokojnie brałbym 7500F bo to będzie idealne najlepsze połączenie. Za 7100 zł masz właśnie taki zestaw https://proline.pl/koszyk/2878bd11 a celując w maksa to przy dopłacie za 7500 zł z 7900 XTX https://proline.pl/koszyk/316e8335 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...