Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Jak odblokuje ten skin do Iskry z battle pass to automatycznie mi ją odblokuje czy muszę ją kupić? Mowa o Iskrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 znajomych pisalo mi dzis o tym samym bledzie :lol2: Mi ta gra dziala dobrze po premierze do pierwszego patcha :E

No mówię - ja tego sobie nie wymyślam co niektórzy pewnie podejrzewają i myślą, że jestem niezrównoważonym furiatem szukającym dziury w całym lub wojenek na forach.

 

Nie - po prostu tak mam, że jak widzę błędy to się nimi dzielę z innymi by ich ostrzec/zweryfikować i zgłaszam to twórcom a to, że przy tym używam odpowiednich "określeń" dotyczących nieudolności dzisiejszych programistów nieudaczników bitych po łbach przez złe korporacje to nie moja wina tylko ich - ja jako klient kupuję pełny produkt za pełną kwotę i oczekuje poprawnego działania, jeśli twórca/korporacja nie są pewni działania swojej gry powinni użyć czegoś na wzór Early Access lub informować klientów, że gra jest sprzedawana jak to się ładnie obecnie mówi "jako usługa", która będzie rozwijana dalej z biegiem czasu - tak jak to zrobił np. Ubisoft przy okazji Assassin's Creed Odyssey.

 

Jeśli takiej informacji brak to wszelakie przekleństwa, inwektywy i ogólnie język "sedesowy" jest jak najbardziej na miejscu bo klient, który kupił taką grę i nie został powiadomiony o jej stanie został najnormalniej w świecie oszukany i ma prawo wylewać tyle pomyj ile mu się żywnie podoba, powinien jeszcze móc odzyskać pieniądze lub dostać mega zniżkę na kolejną grę w tym uniwersum jako forma zadośćuczynienia jeśli świat działałby tak jak powinien, a nie był przeżarty do szpiku wiecznymi beta testami, gnębiącymi korporacjami, nieudolnymi programistami i gonitwą za pieniądzem i robieniem gry dla kasy.

 

Jak odblokuje ten skin do Iskry z battle pass to automatycznie mi ją odblokuje czy muszę ją kupić? Mowa o Iskrze.

Ostatnio zakombinowali i już nie ma tak, że odblokujesz skina w Battlepassie i masz odblokowaną postać - zmieniło się to od 3 sezonu, kiedy to pojawił się skin dla Talona - odblokowujesz postać, owszem ale tylko i wyłącznie masz dostęp do tego skina z Battlepassa, domyślny i tak musisz kupić w sklepie.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mówię - ja tego sobie nie wymyślam co niektórzy pewnie podejrzewają i myślą, że jestem niezrównoważonym furiatem szukającym dziury w całym lub wojenek na forach.

 

Nie - po prostu tak mam, że jak widzę błędy to się nimi dzielę z innymi by ich ostrzec/zweryfikować i zgłaszam to twórcom a to, że przy tym używam odpowiednich "określeń" dotyczących nieudolności dzisiejszych programistów nieudaczników bitych po łbach przez złe korporacje to nie moja wina tylko ich - ja jako klient kupuję pełny produkt za pełną kwotę i oczekuje poprawnego działania, jeśli twórca/korporacja nie są pewni działania swojej gry powinni użyć czegoś na wzór Early Access lub informować klientów, że gra jest sprzedawana jak to się ładnie obecnie mówi "jako usługa", która będzie rozwijana dalej z biegiem czasu - tak jak to zrobił np. Ubisoft przy okazji Assassin's Creed Odyssey.

 

W końcu mi się ściągnęła... pograłem 2h WarZone i w końcu żadnego dev erroru i wywalania do pulpitu :E:o

Więc ja mogę powiedzieć że u mnie W KOŃĆU po wielu patchach mogę pograć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze lepsze z reddita :E Tutaj nawet user uruchomić gry nie może, jak mówiłem u każdego coś innego i do tego totalnie losowo -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celeb ja bym Ci polecił założenie jakiegoś bloga lub tematu ogólnego odnośnie wyłapywania błędów itp itd. I to mówię całkowicie poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caleb, jaki masz procesor ? Czy gra siedzi na ssd ?

Na i5 9gen, na wiele godzin gry miałem może ze dwa crashe.

Moja teoria jest taka, że może gierka korzysta z nowszysch instrukcji procesorów, a na procesorach intela np poniżej 6 albo 5 gen te instrukcje są starsze i stąd randomowe crashe u ludzi, ale to tylko moja teoria.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra rada, nie dorabiaj ideologii dla nieudacznictwa programistów z Infinity Ward. Oni to pewnie w końcu załatają ale czort wie kiedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym popsują innym naprawią, wysłałem kilkadziesiąt raportów o błędach , może moje w końcu naprawili. :cool: Odpukać zero crashy od ostatniego patcha .

Zobacz że praktycznie wcześniej codziennie miałem:

archive-13-06-2020-13-04-04.png

 

Odpal dla świętego spokoju OCCT i MemTest64 na 30 minut i zobaczy czy wszytko na pewno ok z kompem ;)

Edytowane przez DariŽ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest OK z kompem, bez przesady - inne gry działają normalnie.

 

Ja też miewałem crashe, co prawda nie tak dużo jak w Twoim przypadku ale raban wielki postanowiłem zrobić dlatego, że tym razem głupi crash gry dodatkowo tak przy okazji wywalił mi jądro systemowe i to wielokrotnie (screen kilka postów wyżej, szkoda że z tych nerwów nie pokazałem widoku zaawansowanego by ukazać dokładną treść błędu kernela systemowego) + sterownik graficzny, a przy okazji komenda sfc/ scannow znalazła uszkodzone pliki systemowe z naruszoną integralnością, a tego to już za dużo i nie puszczam płazem tego typu fuszerek i niedoróbek by mi jeden crash gry wysadzał w powietrze połowę systemu operacyjnego.

 

Przypominam, że system był postawiony mniej więcej jakiś tydzień temu, Windows 10 Pro build 2004 z najnowszymi poprawkami.

 

Świnie z Infinity Ward powinni zgnić w czarnej dziurze bez dostępu do światła dziennego za takie numery.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Windowsa mam postawionego od sierpnia 2019 , żadnego foramta nie robiłem . Wszystkie aktualizacje wgrane , windows ver 2004. Sterowniki AMD 20.5.1 beta.

Jakiś czas temu jak wywalało mi praktycznie co drugą grę też zrobiłem scana sfc/ scannow m ,też znalazło zmienione pliki ale nic to nie pomogło.

Mogę tylko z tobą łączyć się w bólu :Up_to_s: , musisz czekać na następnego patacha :hmm:

sprawdź jeszcze np tym czy wszytko masz aktualne :

https://www.drivermax.com

Edytowane przez DariŽ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystko aktualne, jestem ogólnie maniakiem aktualizacji.

 

A jakim tam bólu, ja już skończyłem "karierę" i mam dosyć, odinstalowałem i już nigdy do tej gry nie wrócę przez takie numery, po prostu już im kompletnie nie ufam. I tak długo tolerowałem różne niedoróbki ale zawsze było to na zasadzie "a zgłoszę im to może naprawią w następnym patchu" i pewnie tak będzie ale kiedy naprawią te DEV ERRORY tego nie wiem i szczerze nie interesuje mnie to już, moją aktualną sprawę oczywiście również zgłosiłem podając odpowiednie logi systemowe i logi gry.

 

A Wam życzę miłej zabawy... do następnego DEV ERRORA! :E

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caleb, jaki masz procesor ? Czy gra siedzi na ssd ?

Na i5 9gen, na wiele godzin gry miałem może ze dwa crashe.

 

 

U mnie to samo, raz czy dwa wywaliło mnie do pulpitu, ale to było dawno temu a gram codziennie. Z aktualizacjami też nie ma problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

46 GB aktualizacji pojebalo ich....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety , cały CoD WarZone właśnie przekroczył mi 100GB na dysku :kwasny: , dokładnie 103GB zajmuje. Pewnie dało by się trochę zmniejszyć folder np usuwając filmy wprowadzające do gry "obejrzyj zwiastun" i filmy wprowadzające do nowych sezonów.

Może jest tu jakiś magik albo gdzieś na necie ktoś widział w którym pliku data.xxx znajdują się te filmy ? Z chęcią bym to skasował. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety , cały CoD WarZone właśnie przekroczył mi 100GB na dysku :kwasny: , dokładnie 103GB zajmuje. Pewnie dało by się trochę zmniejszyć folder np usuwając filmy wprowadzające do gry "obejrzyj zwiastun" i filmy wprowadzające do nowych sezonów.

Może jest tu jakiś magik albo gdzieś na necie ktoś widział w którym pliku data.xxx znajdują się te filmy ? Z chęcią bym to skasował. :E

 

 

Chyba nie graliście w Battlefield V - przynajmniej w tryb BR - zrozumielibyście, ze 100gb to mało (BF zajmował pod 200gb), szukanie meczu - średnio 10 min (!!), natomiast każdy kolejny patch nie naprawiał a psuł... BF BR jest tak niedorobione, że cieszę się że dałem szansę nie do końca lubianemu przeze mnie CoD i Warzone. Ta gra względem BF V jest ideałem - aż chce się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie graliście w Battlefield V - przynajmniej w tryb BR - zrozumielibyście, ze 100gb to mało (BF zajmował pod 200gb), szukanie meczu - średnio 10 min (!!), natomiast każdy kolejny patch nie naprawiał a psuł... BF BR jest tak niedorobione, że cieszę się że dałem szansę nie do końca lubianemu przeze mnie CoD i Warzone. Ta gra względem BF V jest ideałem - aż chce się grać.

Co :hmm:

 

COD poki co moze pomarzyc o takiej stabilnosci jaka jest w bf5 :E

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co :hmm:

 

COD poki co moze pomarzyc o takiej stabilnosci jaka jest w bf5 :E

 

 

Zatem graliśmy w dwie różne gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BFV swego czasu były jajca ze stabilnością na DX 12, zmiana na DX 11 i gra była stabilna - nie wiem czy to naprawili bo nie grałem już masę czasu, nie podpasował mi ogólnie klimat tej gry no i nie ma ruskich, a co to za gra WW II bez ruskich. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie graliście w Battlefield V - przynajmniej w tryb BR - zrozumielibyście, ze 100gb to mało (BF zajmował pod 200gb), szukanie meczu - średnio 10 min (!!), natomiast każdy kolejny patch nie naprawiał a psuł... BF BR jest tak niedorobione, że cieszę się że dałem szansę nie do końca lubianemu przeze mnie CoD i Warzone. Ta gra względem BF V jest ideałem - aż chce się grać.

 

BF obecnie zajmuje 89GB(ile do obecnego czasu doszło map nowych) w którym ciągle jest Firestorm, jakie 200GB?

Też ciekawe że CoD tyle zajmuje w porównaniu do BF-a który ma większe mapy (ale pewnie ogółem jest ich mniej, chyba) wizualnie cięzko powiedzieć, ale brzydki nie jest ;) i jest jakies 2x większy na dysku niż bf ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co :hmm:

 

COD poki co moze pomarzyc o takiej stabilnosci jaka jest w bf5 :E

 

+1 gram od premiery i na palcach jednej reki moge policzyć jakiekolwiek problemy ze stabilnościa w grze..

 

Gość porównuje darmowy i pełnoprawny br jakim jest warzone do trybu sklepanego na szybko w bf5.. przeciez gdyby bf5 miał osobny darmowy tryb battle royale to wiadomo ze nie szukał byś meczu 10 min :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne cudo od miesięcy nie naprawione i totalnie losowe - jedni mają, inni nie - ja nie miałem nigdy ale widziałem wiele razy różne zgłoszenia a Wy chwalcie ten dziurawy syf dalej:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF obecnie zajmuje 89GB(ile do obecnego czasu doszło map nowych) w którym ciągle jest Firestorm, jakie 200GB?

Też ciekawe że CoD tyle zajmuje w porównaniu do BF-a który ma większe mapy (ale pewnie ogółem jest ich mniej, chyba) wizualnie cięzko powiedzieć, ale brzydki nie jest ;) i jest jakies 2x większy na dysku niż bf ;)

 

Racja, "trochę" się zagalopowałem - jest to 89gb vs 101gb CoD. My bad.

 

+1 gram od premiery i na palcach jednej reki moge policzyć jakiekolwiek problemy ze stabilnościa w grze..

 

Gość porównuje darmowy i pełnoprawny br jakim jest warzone do trybu sklepanego na szybko w bf5.. przeciez gdyby bf5 miał osobny darmowy tryb battle royale to wiadomo ze nie szukał byś meczu 10 min :E

 

 

Dokładnie - porównuję DARMOWEGO BR do "PŁATNEGO".

 

Rozumiem, że jesteś z DICE skoro piszesz że BF został sklepany na szybko? :) nie no EA + DICE zmierza do dna. Szkoda, poniewaz wizualnie BF jest przepiękny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko bf5 na dzis jest tak polatany i stabilny jak skala i nie wiem co bys musial zrobic zebys trafil na blad uniemozliwiajacy gre. COD to jest jedna wielka porazka, znajomy sie smial ze u niego dziala, minal moze miesiac i jemu tez juz bledzi wiec odpuscil :lol2:

 

Rozumiem ze w gre gra tylu ludzi iz bledy wychwytywane sa szybciej tylko oni nic z tym nie robia a karawana jedzie dalej= bo nadal gra tak spora liczba osob ze nie zwaracaja na to uwagi komu dziala a komu nie.

 

Czekam z niecierpliwoscia na remaster bfa3.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, "trochę" się zagalopowałem - jest to 89gb vs 101gb CoD. My bad.

 

 

 

 

Dokładnie - porównuję DARMOWEGO BR do "PŁATNEGO".

 

Rozumiem, że jesteś z DICE skoro piszesz że BF został sklepany na szybko? :) nie no EA + DICE zmierza do dna. Szkoda, poniewaz wizualnie BF jest przepiękny.

 

 

Napisałem że tryb battle royale został dodany na szybko do gry - dice ewidentnie chciało uszczypnąć trochę z popularności pubg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...