Forum PCLab.pl: Call of Duty: Modern Warfare - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (126 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Call of Duty: Modern Warfare PC temat główny

#41 Użytkownik jest niedostępny   Zas 

• Xyź
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 30 Maj 2019 - 23:04

Moja też, ale to może być kolejny dobry CoD do singla.
Za kilka lat jak stanieje to się zagra, a wtedy, na Ryzen 6800X i RTX 5070 to nawet ten przepakowany silnik nie będzie przeszkadzał :E

#42 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Maj 2019 - 00:58

Może. Ja nawet nie mam pretensji, że singiel jest na ~6h. Byle by tylko był przynajmniej tak fajny jak oryginalne MW czy BLOPS1.

#43 Użytkownik jest dostępny   Phoenixsuple 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Maj 2019 - 08:41

Zobacz postDominix1910, o 30 Maj 2019 - 22:26, napisał(a):

snowdrop?

Owszem ale to juz nie taki nowy silnik a w D2 masz ulepszony silnik z D1.

Zobacz postKris194, o 30 Maj 2019 - 22:34, napisał(a):

Pokaż mi coś takiego na IW engine to pogadamy dalej

Nie musi to być w grze, wystarczy na silniku i płynnie działające. Nie ma? Ojej :D W tej serii pod względem mechaniki nie zmieniło się praktycznie nic od czasów pierwszej części a który to był rok? 2001 czy coś takiego. Może ty masz ochotę na kolejnego już reskina, ja nie. Na tym trailerze nie zaprezentowali nic poza kolejnym reskinem. Przechodzić przez wybrane budynki to ja mogłem już w pierwszej części, niszczyć wybrane budynki za pomocą czołgu też. Czym tu się niby ekscytować? Od pierwszej części dostajemy cały czas to samo w podrasowanym opakowaniu.

A nowe silniki?

-Snowdrop chociażby
-Northlight engine

Nie pokazuj mi tych demek bo to juz widzialem i rownie dobrze moglbym nawklejac te wszystkie filmiki, ktore byly niedawno pokazywane, lacznie z Unity.

Jesli w nowym silniku beda zastosowane najnowsze technologie jakie sa w tym RT to naprawde nie ma co bic piany ;)

A co do samej gry no to gusta gusciki, o tym nie dyskutuje.

Ten post był edytowany przez Phoenixsuple dnia: 31 Maj 2019 - 08:48

#44 Użytkownik jest niedostępny   Azakiel 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 31 Maj 2019 - 09:14

graficznie wygląda w moim odczuciu troche słabiej niz seria BF (takie odnosze wrazenie po tym trailerze) ale moze sama gra czyms zaskoczy. Nowy silnik (a przynajmniej jego kawałek) podobno stworzono w polskim oddziale R&D firmy IW w Krakowie. link do przykładowego ogłoszenia o prace

Z wstepnych relacji wynika ze gra jest duzo bardziej realna w ukazywaniu przemocy

Dodaj obrazek

#45 Użytkownik jest niedostępny   ditmd 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 31 Maj 2019 - 10:14

Ten gosc przesadza, ta gra napewno nie bedzie bardziej brutalna niz MK11, a skoro MK11 ma M, to CoD rowniez dostanie M. AO dostaja gry ze wzgledu na sceny seksu, nagosc itp, a nie przemoc.

#46 Użytkownik jest dostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Maj 2019 - 10:17

Dla mnie to wygląda podobnie do poprzednich CoD dalej czuć tu silnik z podrasowanego Quake 3. Dodanie RTX nie jest żadnym wyczynem skoro dodali go już do Quake 2 ;)

#47 Użytkownik jest niedostępny   Azakiel 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 31 Maj 2019 - 10:29

Zobacz postditmd, o 31 Maj 2019 - 11:14, napisał(a):

Ten gosc przesadza, ta gra napewno nie bedzie bardziej brutalna niz MK11, a skoro MK11 ma M, to CoD rowniez dostanie M. AO dostaja gry ze wzgledu na sceny seksu, nagosc itp, a nie przemoc.

Zobaczymy, nalezy tez pamiętac ze nie chodzi o samą brutalnosc scen tylko o kontekst tych scen, jesli jeden potwór zabija drugiego potwora w brutalny sposob to daje to inny efekt niz facet strzelający do dzieci.

#48 Użytkownik jest dostępny   Phoenixsuple 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Maj 2019 - 10:35

Zobacz postditmd, o 31 Maj 2019 - 10:14, napisał(a):

Serio porownujesz MK11 do ataku terorystow na dzieci :E :lol2: Moze wypadaloby wspomniec o Carmagedonie :D

Ten post był edytowany przez Phoenixsuple dnia: 31 Maj 2019 - 10:35

#49 Użytkownik jest niedostępny   qjin 

• Przy Tawernie pod Pijanym Kogutem
  • Ikona
  • Grupa: Moderatorzy

Napisany 31 Maj 2019 - 10:42

Zobacz postPhoenixsuple, o 30 Maj 2019 - 22:25, napisał(a):

A pokaz mi nowy silnik zrobiony od podstaw w ost latach? Nie ma takiego bo kazdy to kontynuacja starego wiec bicie piany tak naprawde o nic i robienie haloo ;)

Owszem, wiele przypadków to ulepszanie starych. Ale nowoczesnych silników nie zamienia się nagle na nowe, robione od zera, tylko dalej rozwija, czego przykładem sa silniki:
4A Engine (seria Metro, chociaż były zarzuty, że bazują na X-ray Stalkerów, ale zaprzeczono temu), Frostbite (Battlefield i inne gry EA), RED Engine (Wiedźmin 2 i nowsze), Nortlight (Quantum Break i Control i czy faktycznie powstał kompletnie od postaw, czy jednak nie ma znamion poprzednich silników, na których powstawały wcześniejsze gry Remedy, np. Alan Wake) czy Snowdrop (czy silnik, na którym pierwsza gra powstała z 2016 roku, to stary silnik? Przecież prace musiały zacząć się dużo wcześniej, by cokolwiek na nim zrobić). Napisanie od postaw silnika w kilka miesięcy jest nierealne, zwłaszcza jeśli ma napędzać wysokobudżetowe gry tworzone latami.

I pytanie, czy nowy-stary silnik, który tylko zapożycza niektóre elementy ze starego to nadal stary czy już nowy silnik? ;) Nie wiem, czy to, że Call of Duty wywodzi się z id Tech 3, ma jakieś znaczenie, bo z niego to nic praktycznie nie zostało, ale wbrew temu, co piszą, to nadal rozwój starego, a przynajmniej na to wygląda. I nie liczyłbym na więcej przy tasiemcowej produkcji. Nawet Rockstar klepie na tym samym silniku od 2006 roku.

#50 Użytkownik jest dostępny   Phoenixsuple 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Maj 2019 - 10:55

Zobacz postqjin, o 31 Maj 2019 - 10:42, napisał(a):

Owszem, wiele przypadków to ulepszanie starych. Ale nowoczesnych silników nie zamienia się nagle na nowe, robione od zera, tylko dalej rozwija, czego przykładem sa silniki:
4A Engine (seria Metro, chociaż były zarzuty, że bazują na X-ray Stalkerów, ale zaprzeczono temu), Frostbite (Battlefield i inne gry EA), RED Engine (Wiedźmin 2 i nowsze), Nortlight (Quantum Break i Control i czy faktycznie powstał kompletnie od postaw, czy jednak nie ma znamion poprzednich silników, na których powstawały wcześniejsze gry Remedy, np. Alan Wake) czy Snowdrop (czy silnik, na którym pierwsza gra powstała z 2016 roku, to stary silnik? Przecież prace musiały zacząć się dużo wcześniej, by cokolwiek na nim zrobić). Napisanie od postaw silnika w kilka miesięcy jest nierealne, zwłaszcza jeśli ma napędzać wysokobudżetowe gry tworzone latami.

I pytanie, czy nowy-stary silnik, który tylko zapożycza niektóre elementy ze starego to nadal stary czy już nowy silnik? ;) Nie wiem, czy to, że Call of Duty wywodzi się z id Tech 3, ma jakieś znaczenie, bo z niego to nic praktycznie nie zostało, ale wbrew temu, co piszą, to nadal rozwój starego, a przynajmniej na to wygląda. I nie liczyłbym na więcej przy tasiemcowej produkcji. Nawet Rockstar klepie na tym samym silniku od 2006 roku.

Ja to wiem i o tym pisalem. Mi to doslownie lotto z czego sie wywodzi ten silnik bo dla mnie liczy sie efekt koncowy. To kolega wyzej ma z tym jakis problemn a nie ja ze silnik ma stare korzenie ;)

#51 Użytkownik jest niedostępny   Bulsky 

• stara gwardia
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Maj 2019 - 11:07

Zobacz postcrush, o 30 Maj 2019 - 23:59, napisał(a):

Serio? Moja reakcja to "O. Kolejny CoD". :E

jest ciekawie, choć co roku zarzekam się, że więcej nie kupię COD.Natomiast co do demka technologicznego - bardzo fajnie to wygląda.
Ciekawe czy to prekursor na sprzęt klasy RTX czy next-gen konsolki.. otwarte pytanie

#52 Użytkownik jest niedostępny   Zabimaru 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 31 Maj 2019 - 11:44

ale kupsztal co roku kotlecik a ludki nabieraja sie na nowy silnik :rotfl:

#53 Użytkownik jest niedostępny   Bulsky 

• stara gwardia
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Maj 2019 - 11:46

Zobacz postZabimaru, o 31 Maj 2019 - 12:44, napisał(a):

ale kupsztal co roku kotlecik a ludki nabieraja sie na nowy silnik :rotfl:

sprawa nie jest przesądzona, w końcu to demko ;)

#54 Użytkownik jest niedostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Maj 2019 - 12:47

Najważniejsze że singiel wrócił :thumbup:

#55 Użytkownik jest niedostępny   brainq 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Maj 2019 - 13:03

No powiem ze klimatycznie fajnie no ale zawsze ale a co do silnika są mistrzami żyłowania :E.

Ten post był edytowany przez brainq dnia: 31 Maj 2019 - 13:04

#56 Użytkownik jest dostępny   Phoenixsuple 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Maj 2019 - 13:13

Kazdy tak narzeka ze nowy COD ale wspolczesnego CODa nie byla juz bardzo downo :D

#57 Użytkownik jest niedostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Maj 2019 - 13:19

Tego biorę na premierę.

Nie będzie trybu zombie.

Ten post był edytowany przez ODIN85 dnia: 31 Maj 2019 - 13:23

#58 Użytkownik jest niedostępny   Stjepan 

• Hostis humani generis
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Maj 2019 - 13:36

Obejrzałem ten trailer drugi raz, CoD jak to CoD nic nowego już nie wymyślą co by mnie zaskoczyło, dzisiaj wolę jednak Wolfa, Dooma, Eternal może być spoko, Shadow Warrior niż CoD, takie czasy.

Ten post był edytowany przez Stjepan dnia: 31 Maj 2019 - 13:36

#59 Użytkownik jest dostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Maj 2019 - 13:40

Zobacz postODIN85, o 31 Maj 2019 - 13:47, napisał(a):

Najważniejsze że singiel wrócił :thumbup:

No jak fabuła i "gejplej" będzie dobry to też zastanowię się nad nowym CoD :E

#60 Użytkownik jest niedostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Maj 2019 - 13:47

Zobacz postStjepan, o 31 Maj 2019 - 14:36, napisał(a):

Obejrzałem ten trailer drugi raz, CoD jak to CoD nic nowego już nie wymyślą co by mnie zaskoczyło, dzisiaj wolę jednak Wolfa, Dooma, Eternal może być spoko, Shadow Warrior niż CoD, takie czasy.

Za mało filmowych skryptów w tych grach co wymieniłeś.

• (126 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostania »